|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.6.2021 6:02:49   
puncka.
Punce jaz vas dostix berem, ko brskam kaj po netu.. 

Vem, da ko si neki močno želiš poskusiš vse, samo da kaj mogoče pomaga. Jaz sem bila 2 leti nazaj na vašem mestu. Potem sem začela piti kapljice femisan a, po predlogu prijateljice. Mela sem tudi laparoskopijo in ciste na jajcnikih in zaradi tega to pila, da se kaj ne bi ponovilo. Nekje 3mesece po rednem pitju teh kapljic sem zanosila z enojajcnimi dvojcki. Zdaj imamo 2 prefrigana 10mesecnika, ki mi lepsajo dneve. To vsekakor ni nobena reklama, vem pa, kako je ko neki želiš, pa ne gre. A so kapljice pomagale ali ne, ne bom nikoli vedela. Se je pa za nas koncalo z dvojno srečo 👣👣
Stiskam pesti za vse vas in verjamem, da bo vsaki uspelo🥰

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.6.2021 10:47:10   
mala_miška
Pozdravljene! Sem prišla pokukat, če je katero razveselil plusek. Vidim, da še čakamo nanj.
Jaz sem danes dobila M po laparoskopiji, tako da se vam znova pridružujem pri čakanju in upanju. user posted image

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.6.2021 13:52:33   
maca51
Moja M je prišla. 😕 Malo sem potrta, ampak saj sem jo po eni strani tudi prčakovala. Pač nisva bila najbolj pridna ta mesec. 😢

Ta mesec nisem imela nič rjavega izcedka pred M. Mogoče pa Femifert res pomaga. 🤔

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.6.2021 10:05:37   
rosemarie
Hej,

jaz sem zdaj investirala v ovulacijske teste in sem začela počasi testirat. Kupila sem tiste na plusminus, za cca 12 eur. Not jih je menda 20, več kot dovolj glede na dolžino mojega cikla. :)


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.6.2021 15:22:05   
Anonimen
Recept ene k je zdaj +12mesecev počela točno to kar počnete in brez uspeha!

POZABITE, da delate otroka. Odmislite med sekom na rezultat sexa. Sploh pa ne, ko mu pride, da mislite na to, da dj dj dj da bo dobr, da se bo ja prjel in hitr noge v luft še preden tip zaključi, da tud ena kapljica ne bo ven ušla.user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja sliši se smešno in hkrati lahko pričakujem tud jezen odziv kao teb je lahko zdaj govorit k pričakuješ ampak ko sem jaz nehala vsak dan v hlačke gledat in se za joške šlatat in si merit temperaturo in aplikacijo na koledarju opazovat kolk minut je do ovulacije in sexala sam zato da mu pride čimbolj globok in intenzivno v meni, ... evo ko sem pa to nehala, se je pa prijelo. user posted image Samo v glav sem morala vse nehat in odklopit in se sprosit in pozabit in se res rada met z mojim ljubljenim.

Prišel je mesec, ko sva res ampak res imela čas zase samo 3x v celem mesecu in še takrat je enkrat misionarsko končal, k ponavadi vedno od zadaj in še krajše je bilo, ker sva se prepustila strasti in potem sva objeta kr zaspala. Ponavadi gre on ko končava pod tuš, jst pa noge v zrak. No in se je prijelo. user posted image

Nisem počela nič več kot ponavadi, celo manj, ja špricala sem si D3 vitamin zjutraj pod jezik (kao zarad covida priporočajo jemanje) in sem in tja sem pojedla kakšno multivitaminsko tableto in železo ker sem res močno slabokrvna, kri kot voda. Moj ima povečano ščitnico, kar povečuje moško slabo plodnost, jaz pa imam samo en jajcevod in stara sta +42 let pa nama je uspelo.
Pred tem sva se pa matrala k zajca res! Na dva dni in skoz k robota pa ni prijelo. Testi tablete čaji sirupi nič ni pomagal.

Res pravijo, odmislit, pozabit, sprostit se in takrat bo telo sprejelo in naredilo novo življenje. Na silo ne gre.

Vem da je to najtežje, odmislit, ampak je treba. Pa nehajte si v hlačke vsak dan gledat in na internetu iskat kaj ta izcedek pomeni in kaj ta in si prste notri tlačit ter preverjat a je gosta sluz al je lepljiva al je kot plastelin al kot smrljk al tekoča beljak .... ja točn to vse sem počela leto dni ... ker to udarja na psiho in se ne bo nič prijelo.

SREČNO VSEM in da čimprej zagledate pluske, sreča je nepopisna. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rosemarie)
  Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.6.2021 16:03:13   
JackieO

Hej, jaz sem zdaj investirala v ovulacijske teste in sem začela počasi testirat. Kupila sem tiste na plusminus, za cca 12 eur. Not jih je menda 20, več kot dovolj glede na dolžino mojega cikla. :)
[/quote]

Rosemarie js sm tudi imela te teste, ce imas trakce, pa nisem bila zadovoljna. Nikoli mi ni nic pokazalo, pa sem potem se vzporedno naredila digitalni CB, pa je vsak mesec lepo pokazalo. Upam da bo pri tebi realen rezultat, js sm se ze kr malo zasekirala, ker ni nic pokazalo, pa sem potem reskirala se za CB.
Anonimna hvala za vzpodbudo, te ni nikoli prevec. Upam da se ti kmalu pridruzimo. 🐞


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.6.2021 16:28:32   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO


Hej, jaz sem zdaj investirala v ovulacijske teste in sem začela počasi testirat. Kupila sem tiste na plusminus, za cca 12 eur. Not jih je menda 20, več kot dovolj glede na dolžino mojega cikla. :)


Rosemarie js sm tudi imela te teste, ce imas trakce, pa nisem bila zadovoljna. Nikoli mi ni nic pokazalo, pa sem potem se vzporedno naredila digitalni CB, pa je vsak mesec lepo pokazalo. Upam da bo pri tebi realen rezultat, js sm se ze kr malo zasekirala, ker ni nic pokazalo, pa sem potem reskirala se za CB.
Anonimna hvala za vzpodbudo, te ni nikoli prevec. Upam da se ti kmalu pridruzimo. 🐞





Torej ti je vedno kazalo tako svetlo testno crtico in se nikoli ni potemnila, da bi bila enako ali bolj močna kot kontrolna? :/ 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.6.2021 23:51:49   
JackieO
Ups, vidim da sem neki zasustrala s citiranjem. 🤔😁


Ja, tocno tako, pri meni crtica ni nikoli potemnela. Saj lahko da bo tebi pokazalo. Ampak se splaca zrtvovat 20€ za digitalne teste in je vse jasno. Da si lazje ustvaris sliko kdaj priblizno imas O. Pri meni je bilo razlike 1 dan glede na teste in aplikacijo, ki spremlja cikle. Je pa res, da imam zelo redne M in sm hitro videla kdaj je "the day". Hotela sem te samo opozorit, da ne bi bila "prestrasena", ce bi bili testi negativni. 😉

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.6.2021 6:42:05   
rosemarie
Hvala 🥰 verjetno bi se ful sekirala 😆

Ampak digitalni so kr dragi ... kako si pa tocno ulovila tisti dan, ko bi naj imela O ... jaz po pravici povedano ne vem, ce imam ravno text book ovulacijo. 😆

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.6.2021 9:21:44   
JackieO
Js sm takrat imela cikle dolge 25 dni in sm nekako racunala, da okrog 11. dneva bi morala biti in je res bila. Testirat sem zacela recimo 9. dan in potem mi je 11. dan dejansko pokazalo pozitivno. Je pa to res lazje, ce imas redne M, ce imas neredne imas potem tud veliko vecji casovni razpon in lahko zapravis celo premozenje. Bos videla, mogoce bo pa pri tebi ocitna razlika na testku in bo pokazalo pravilno. Sporoci. 😉


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.6.2021 14:01:43   
Zarjica1
Tudi meni so boljši digitalni, ne rabiš opazovati in primerjati črtic. Če je ovulacija ti pokaže da je in to je to. Je pa res,da so kar dragi. Jaz sem srečnica,ki ima skoraj do dneva točno M tako da +/- en dan vem kdaj naj bi bila ovulacija. In z veseljem sporočam,da se vam pridružujem spet nazaj v "klub". Sem bila pri novi ginekologinji in pravi,da ni razloga da bi še čakala,saj je bilo spontano in nisem rabila posega. Tako da sedaj sem ravno prvi dan M in potem bova spet probala. Imam pa kar mešane občutke, enkrat se tako veselim kot nora spet drugič sem cela tesnobna od strahu pred ponovitvijo.. 🙄🙄. Ampak bo, mamo to💪


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.6.2021 16:33:19   
JackieO
Zarjica dobrodosla nazaj, bos videla da bo kmalu spet uspelo in se koncalo tako kot mora. 💪 Sicer sem pa tudi js blizu O, se kak dan oz. 2, pa najbrz bo, potem pa spet "veselo" cakanje. Oh ja, zacaran krog bi clovk reku. 🙄


(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: || pricakujemo v letu 2021
8.6.2021 20:26:48   
beba92
Punce, je pri kateri ze kaj novega? Se kaj dogaja?

Moja M zamuja en dan ampak kar konkretno cutim da bo prisla jutri torej na 37. dan... Tok mi gre na zivce tile dolgi cikli ... Spet sem si kupila caj krvomocnica, moj je na fertilup-u, tak da bova spet bolj aktivna naslednje mesece 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.6.2021 10:03:21   
JackieO
Zivjo punce, kako ste kej? Upam da je bil ta mesec pri kateri uspesen oz. se bo. Js sm pomoje konec z O, sedaj pa spet cakat na M, nekje 22. 6. je spet (ne)planirana. A ze katera odsteva z mano? 


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.6.2021 11:51:56   
maca51
Živjo 😀 pri meni so se plodni dnevi ravno začeli. Odločila sem se, da tokrat ne kupujem O testov, ampak, da spremljam mojo sluz in pridružene znake. Na IG spremljam Alison iz ABili- naravna plodnost in sem si rekla, da probam še njene nasvete. Manjka mi še nekaj “brc v rit” 😅 da spremenim še svojo prehrano. 
Drugače pa nič novega. Moj ima konec meseca spermiogram, kar je super, saj pričakujem M nekje okoli 2.-4.7., tako da bodo plodni dnevi že mimo.  😊

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.6.2021 12:07:58   
mala_miška
Živjo 😉 tudi meni se bližajo plodni dnevi, danes sem 9. dan cikla. Sem se odločila, da bom nekaj časa brez raznoraznih testov in dopolnil za plodnost, mož je itak ful nereden pri jemanju le-teh, jaz pa tako ali tako že 1 leto jem dodatke za hormonsko neravnovesje - maco in konopljiko - in vitamine za nosečnice, ki sem jih po nasvetu sodelavke začela jemati zaradi slabih las in delujejo vsaj v tej smeri. 


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.6.2021 12:22:56   
rosemarie
Ekola, meni je danes ta mini cheapie ovulacijski testek pokazal pozitivno. Do zdaj je bila testna crtica vedno skoraj neopazna. Včeraj popoldan sem opazila sluz, danes pa je bila testna crtica ze enaka kontrolni.


Iskreno sem se pripravljala na to, da mi ne bodo pokazali nič, ampak zdaj je ... in sem vesela! Ovulacijo torej imam. 😝
V glavnem, M ne pričakujem čez cca. 13, 14 dni? Upam, da ne pride, ker drugače bom z M na morju. 🙄

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.6.2021 14:21:44   
JackieO
Mala miska in maca, zelim vama veliko uspesne akcije. 😁


Rosemarie sem vesela, da ti je pokazalo, mogoce pa le niso tak cheap. 😂 Tako da drzim pesti zate, da bo uspesno. Zdej bi pa reeees ze bil cas, da se kateri prikaze plus, zato da se malo dvignemo in dobimo malo vzpodbude. 😏

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.6.2021 16:20:12   
senorita
Ojla punce, da se še jaz malo javim 🙂 držim pesti za vsako od vas, da čimprej zagledate pluske 🥰 Jackie zgleda bova skupaj odštevale dneve. Na srečo imam ta mesec malo bolj pester in mi grejo dnevi kar hitro, posledično pa tudi manj razmišljam o tem. No saj čas do ovulacije ni tak problem, pozneje je pa vedno večja nestrpnost ampak bo kar bo 🙂


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.6.2021 17:03:51   
beba92
Moja M je na zalost prisla vceraj ... Ampak ni panike, itak bo poletje  😁😁 


(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.6.2021 20:50:16   
Zarjica1
Hej punce! Še jaz da se javim. Trenutno sem konec M, ovulacijo pričakujem drugi vikend. Ta mesec uglavnem začnema spet delati na bebici. Nekako upam,da nama tudi sedaj hitro uspe in tudi,da se obdrži. 🙏🙏  Sedaj sem tudi čustveno pripravljena na novo nosečnost. 


Upam da kateri uspe ta mesec. Rosemarie jaz sem tudi spomladi delala O teste in se spomnim da me je kar panika,ko toliko časa ni bil pozitiven. Sem že mislila,da ni vse ok z mano. Potem pa se je prikazal 😊 in sem bila pomirjena. Sem takrat tudi ugotovila,da sem čisto narobe gledala kdaj naj bi bila O. Šele sedaj približno vem 🙈
Polna upanja grem v novi krog 🥰

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: || pricakujemo v letu 2021
14.6.2021 6:53:14   
rosemarie
Hej,danes sem cca 4dpo, nič posebnega se ne dogaja, razen krči včeraj in že dva dni imam izreeedno občutljive prsi. Verjetno hormoni, karkoli pač povezano z ovulacijo. 😬
Se prepuščam toku, kar bo ... bo. :) Držim pesti tudi za ostale. 🙏🏻

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: || pricakujemo v letu 2021
14.6.2021 8:46:33   
Nizile
Pozdravljene punce,
Po zares dolgem času se spet oglašam, da vam povem svojo zgodbo. Kot rečeno, že dolgo nisem bila aktivna na forumu, ker sem po malem že obupala. Moja težava so bili dolgo časa večdnevni predmenstrualni izcedki, ki so se pojavili po prvi nosečnosti. Po večmesečnem poskušanju ni bilo uspeha. Nakar sem se marca zaradi brisa naročila h ginekologinji na pregled in ji obenem omenila, da s partnerjem že več mesecev neuspešno delava na drugem otroku. Ker sem stara že 40 in bom konec leta 41, me je hotela takoj napotiti na Neplodnostno, kar sem zavrnila, saj sva se s partnerjem prej o tem pogovarjala in poenotila, da bova poskusila naravno, če bo, bo in če ne, bova pa ostala pri enem zdravem otroku, za kar sva neizmerno hvaležna. Sem jo pa prosila, če mi lahko opravi UZ in mi je res zelo na hitro opravila UZ ter ugotovila, da izgleda vse ok. Nič se ni poglabljala, kar sem bila kar malce razočarana. Nato sem jo prosila, da mi naj da nekaj za preprečevanje izcedkov in mi je predpisala umetni progesteron (Utrogestan) in sicer po ovulaciji 7 dni. To sem jemala dva meseca in ugotovila, da se mi je cikel totalno porušil (hitre ovulacije,menstruacija se mi je pa podaljšala za več dni). Po dveh mesecih sem to pustila in sem po nasvetu homeopatinje sem za uravnavanje hormonskega ravnovesja začela jemati dopoldan po 2 kapsuli navadne konopljike, po kosilu pa 2 kapsuli omega 3. Po ovulaciji sem se mazala z progesteronsko kremo Napro. Vse na zeliščni bazi. No in v prvem ciklu nisem imela več izcedkov, a je krvavitev prišla že na 21. dan (ker se je izgleda vse hormonsko uravnavalo). No in drugi cikel sem zanosila, kar še zdaj ne morem verjeti. Sem pa delala clearblue ovulacijske teste in tista dva dni sva bila pridna in se je prijelo. Clearblue testi so res zanesljivi. Simptomov pa praktično nič, razen izostanka menstruacije in malenkostno potemnjenih bradavic. Samo upam, da bo vse ok. Tako, da toplo priporočam za uravnavo hormonskega ravnovesja navadno konopljiko v kombinaciji z omega 3. Sicer na škatli od konopljike piše 1 kapsula na dan, a homeopatinja meni, da sta za terapevtski učinek potrebni 2 kapsuli. Pa seveda progesteronsko Napro krema 2 x na dan namažeš na notranjo stran zapestja in sicer od ovulacije do menstruacije. Upam,da bo še kateri pomagalo. Držim pesti za vse, da čimprej zagledate težko pričakovane pluske!

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: || pricakujemo v letu 2021
14.6.2021 18:56:47   
JackieO
Nizile, izjemno sem vesela zate! Sem vedela, da je ze cas, da se spet ena "izloci" iz skupine! ☺ Zelim ti mirno nosecnost in obvescaj nas kako napreduje(ta). Si me kar malo "potolazila", ker tudi midva nisva vec med najmlajsimi kar se tice zanositve. Srecno 🐞


Kako ste pa kaj druge punce? 

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: || pricakujemo v letu 2021
15.6.2021 8:50:07   
rosemarie
Hej,

jaz sem isto kot vsak mesec. 🤣 Tako da verjetno spet ne bo nic. :) Okvirno 23.6. pričakujem M, to je pa to. 👌🏻
Nizile, čestitke! Res lepo, da vama je uspelo. Očitno se splača poskusiti marsikaj. 🙈 Jaz omega3 že tako ali tako jemljem, tistega drugega pa res ne.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?