|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.8.2021 18:59:23   
Zarjica1
Maca51 držim pesti,morda pa kaj bo 😊 👍


Super Rosemarie, da sta sprejela to odločitev.  Je fino sedaj,ko sta čisto za sebe aneda je? Midva sva tudi nekaj časa bila pri njemu pa sva šla potem v najem dokler se kaj drugega ne odločiva. In je bil to čisto drugi občutek,ko sem prišla domov na "svoje" 😊😊
Aa jaz imam neke prebliske, danes sem "zašla" na spletu na nosečniška oblačila in male cotke. Sedaj pa gledam in sanjarim 😍. Še katera to kdaj "prakticira"? 🙈

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 951
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.8.2021 19:28:41   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: Zarjica1

Maca51 držim pesti,morda pa kaj bo 😊 👍


Super Rosemarie, da sta sprejela to odločitev.  Je fino sedaj,ko sta čisto za sebe aneda je? Midva sva tudi nekaj časa bila pri njemu pa sva šla potem v najem dokler se kaj drugega ne odločiva. In je bil to čisto drugi občutek,ko sem prišla domov na "svoje" 😊😊
Aa jaz imam neke prebliske, danes sem "zašla" na spletu na nosečniška oblačila in male cotke. Sedaj pa gledam in sanjarim 😍. Še katera to kdaj "prakticira"? 🙈



Ufff, krasno je 🥰 Zdaj ko rečem, da grem domov, res to čutim. 😍 Najboljši občutek ever ... čeprav sva tudi midva v najemu in nič ni zares najino ... ampak saj tudi prej ni bilo. 
Kar se pa otroških stvari tiče ... tudi mene kdaj zanese. Zdaj me že nekaj časa ni 🤭 Ker potem kar sanjarim in planiram, pa nekako še nisva tako daleč. 😬

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 952
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.8.2021 21:50:52   
senorita
Hvala punce, saj zdaj sem že bolje in probam biti čimbolj pozitivna za naprej. Držim pesti tudi jaz za vse vas 🤗 Me pa zanima, če se je katera od vas cepila proti covidu? Jaz bom očitno prisiljena v to zaradi službe, čeprav se nisem mislila cepit 😠 me pa skrbi, da bi to še kaj dodatno vplivalo na zanositev..


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 953
   RE: || pricakujemo v letu 2021
10.8.2021 9:23:50   
JackieO
Beba izda osebni zdravnik, res je. Moj jo je takrat kr poklical, niti ni rabu nic tja hodit. Trajalo je pa cca. 2 meseca, da je prisel na vrsto v Dravljah. 
Drugace pa js nisem cepljena in se tudi ne bom. Sem proti oz. naj vsak naredi kokr se mu zdi oz. mu je volja. Moj G je drugace ful pristas cepljenja, ampak se ne oziram kaj dosti na to. 😁 

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 954
   RE: || pricakujemo v letu 2021
11.8.2021 11:48:13   
maca51
Beba moj je cakal 3 tedne na pregled v Dravljah (junija letos). 😊
Senorita midva se ne misliva cepiti. Tudi meni so te testi zelo zoprni ampak bom pač še nekaj časa trpela. 🤷🏻‍♀️
Zarjica mene je ponavadi zanselo med vozičke in lupinice, ko sem kaj brskala. Zdaj me že dolgo ni. 🤔 Je pa čudno, da ko si napisala, da gledaš otroške oblekice mi zdaj reklame na socialnih omrežjih ponujajo samo to. 😳Sama zadnje čase kar dosti berem o pripravah na porod in dojenju, razmišljam o tem, kako bi uredila otroški kotiček (kam bi pospravila igrače, dala posteljico,…). Najraje bi že kar kaj kupila. Ah ja..😢
Rosemarie vem kako ti je bilo. Jaz tudi ne čutim tega, ko rečem, da grem domov, da grem res v svoj dom. Midva imava svoj vhod ampak še vedno imava tudi vrata za v spodnje nadstropje (lažji dostop do kurilnice pozimi in ko je dež). Sicer tašča in tast ne hodita veliko k nama amapak zdaj poleti, ko smo dosti zunaj (vrt, košnja trave) se mi zdi, da smo praktično cel čas skupaj. 😩


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 955
   RE: || pricakujemo v letu 2021
11.8.2021 15:16:05   
mala_miška

IZVIRNO SPOROČILO: maca51


Senorita midva se ne misliva cepiti. Tudi meni so te testi zelo zoprni ampak bom pač še nekaj časa trpela. 🤷🏻‍♀️
Zarjica mene je ponavadi zanselo med vozičke in lupinice, ko sem kaj brskala. Zdaj me že dolgo ni. 🤔 Je pa čudno, da ko si napisala, da gledaš otroške oblekice mi zdaj reklame na socialnih omrežjih ponujajo samo to. 😳Sama zadnje čase kar dosti berem o pripravah na porod in dojenju, razmišljam o tem, kako bi uredila otroški kotiček (kam bi pospravila igrače, dala posteljico,…). Najraje bi že kar kaj kupila. Ah ja..😢





Ne bi se mogla bolj strinjat z napisanim. Nikakor se ne nameravam cepit, sploh pa ne prostovoljno in bom še nekaj časa raje prenašala palčkanje po nosu.
Kar pa se tiče stvari za dojenčke sem čisto ista. Zdaj je okoli mene polno znank z dojenčki in včasih kakšen nakup v otroški trgovini izkoristim za ogledovanje opreme, igrač in podobnega, pa da o ogledovanju različnih spletnih strani ne govorim. Je pa res, da v zadnjem času manj - še pol leta nazaj pa se mi je zdelo, da non stop brskam po teh straneh. Sanjarim pa itak na polno... kako bo, ko bo ... niti si ne želim misliti, če sploh bo user posted image

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 956
   RE: || pricakujemo v letu 2021
11.8.2021 15:19:49   
mala_miška
Sem pa drugače 1 teden po O oz. čez 1 teden (ne)pričakujem M. Imam občutek da sem ful napihnjena, pa kr vsak dan me nekaj pika v predelu jajčnikov in maternice. Itak nočem preveč upat, ker vem, da bo potem razočaranje še večje. Upam pa, da bomo kmalu vse dočakale, vsaj pred koncem leta

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 957
   RE: || pricakujemo v letu 2021
11.8.2021 20:17:01   
senorita
Ja se strinjam z vami, ampak glede na to, da bo testiranje po novem plačljivo obstaja možnost, da si ga bom morala sama plačevat in res ne mislim plačevat na 48 ur, da bom lahko hodila delat 🙄 prostovoljno se tudi jaz ne bi šla cepit. Tako da še vedno ne vem kaj naj naredim.. Mala miška držim pesti, da M ne bo prišla 🍀


(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 958
   RE: || pricakujemo v letu 2021
11.8.2021 20:41:34   
Zarjica1
Tudi jaz se ne bom cepila,ker tudi nimam takega dela da bi bila kaj veliko v stiku z drugimi in hvalabogu ni potrebe po tem.  Bi pa verejtno razmislila,če bi se morala zaradi dela stalno testirati in pa sedaj ko bo plačljivo...  Zoprna situacija.. po drugi strani pa poznam kolegico,ki se je cepila noseča in je bilo čisto ok. 🤷


(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 959
   RE: || pricakujemo v letu 2021
11.8.2021 21:13:03   
mala_miška
Senorita Glede testiranja po zakonu ne bi smel biti oškodovan delavec in bi moral le-to plačati delodajalec. Seveda pa je odvisno, kje si zaposlena. Pritiski zagotovo bojo tako ali drugače.Kar pa se druge teme oz. težave tiče "Iz tvojih ust v božja ušesa" 🤗

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 960
   RE: || pricakujemo v letu 2021
12.8.2021 8:30:40   
senorita
Mala miska vem da je po zakonu tako, ampak kako bo pa v praksi je pa druga zgodba..


(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 961
   RE: || pricakujemo v letu 2021
12.8.2021 16:19:50   
mala_miška

IZVIRNO SPOROČILO: senorita

Mala miska vem da je po zakonu tako, ampak kako bo pa v praksi je pa druga zgodba..




Res je. Jaz upam, da bo vsaj nekaj v našo korist.

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 962
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.8.2021 11:00:49   
Brina11
Hej.

Nekako se vam pridružujem, čeprav se sama ne vem pri čem sem. Ko je bil moj najstnik se dojenček, sem sodelovala na rr, je bilo fino malo pocvekat, pa sem šla sedaj gledat ali zadeva še deluje, in glej, dejansko ringaraja se obstaja. 😂Zadeva je takšna, da se z mojim malo poigrava z mislijo ali naj poleg najstnika se imava enega ali ne. Po eni strani je super, je že velik, zadeve so fajn, po drugi strani pa hej, vendarle ne bo celo življenje sam. Glede na najino starost sva si dala do konca leta čas (jaz 36,on 43), če bo kaj bo, če ne bo, nič hudega, živimo dalje. Ta mesec je prvi mesec, dejansko sem neobremenjena, ampak po eni strani pa upam, ajt pokaži plusek, pa naj bo kar bo. 8 dni je še do menstruacije. Znake imam že itak vse, ker dela psiha. Ali znake nosečnosti ali pa imam vse možne bolezni 🤣🤣🤣 zavestno si seveda govorim, kar bo bo, podzavest je pa drugo. Bomo videli. Nekaj dni se 😂Tako da če me sprejmete sem zraven do konca leta 😉

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 963
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.8.2021 16:24:14   
rosemarie
Hej punce,moja M bi morala priti jutri. Ta mesec sem odmislila vse skupaj, itak nisva imela časa planirat, tudi nisva imela dosti SO, mislim, da sva celo zgrešila ta fertile window, tak da pričakujem, da se jutri vlije. 😬 Sva pa zdaj že 3 tedne v novem stanovanju ... jej, tako da upam, da bo od zdaj naprej šlo bolj sproščeno. :)
Še katera pričakuje M v kratkem? :)

(odgovor članu Brina11)
Neposredna povezava do sporočila: 964
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.8.2021 18:57:44   
beba92
M je ze za mano, zdaj naju caka zasluzen dopust, na katerem niti pomislit nocem na kakrsnokoli obveznost ali O, plodne dni, itd...  Nekako se pripravljam uzivat jesen in pocasi spet do G na kaksen pregled... Oz zdaj je partner na vrsti, se vedno pa upam da mi vsaj letos uspe zagledat tisti dve magicni crtici
Vcasih sem res na dnu, sploh ko nastopi pms ali pa pride mimo kaksna nosecnica.... A se ve tudi kdaj tako pocutite? Kot da vsem vse uspe ko si zazelijo le meni ne...

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 965
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.8.2021 19:44:38   
JackieO
Brina dobrodosla med nami upnicami, zelim ti veliko "uspeha" in cimprejsnji plusek. 🐞


Js sm drugace nekje pred O, danes je 9. dan cikla, tako da bi morala biti verjetno jutri ali pojutrisnjem. Trenutno sem v tistem obdobju, ko se ne obremenjujem toliko, sploh ker sem koncno dobila napotnico za neplodnostno, tako da imava proti koncu septembra ze 1. posvet. Bom pa zdej odstevala do teh stvari namesto do M, ker itak vedno pride. 😁 
Beba mislim da smo vse kdaj v takem obdobju in je to cisto normalno. Ampak tud me pridemo na vrsto, naslednje leto bomo zibale, vam recem. 😎💪

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 966
   RE: || pricakujemo v letu 2021
17.8.2021 21:07:26   
mala_miška
Hojla, punce!

Brina dobrodošla :) Želim ti, da čim prej zagledaš plusek user posted image

Drugače pa sem kot rosemarie tik pred M - nekje od četrtka do nedelje naj bi prišla (zadnje čase - po operaciji imam cikel 26 dni, prej je bil na 28, pa tudi tja do 34). Glede na izcedek sklepam, da je O bila, ne upam pa si preveč domišljati, ker je že več kot leto in pol vsak mesec razočaranje.

Res upam in nam vsem želim, da nam do konca leta uspe in bomo prihodnje leto vesele mamice s štručkami v naročju user posted image

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 967
   RE: || pricakujemo v letu 2021
18.8.2021 14:47:56   
Nizile
Pozdravljene punce!

Da se še jaz malo javim. V petek imam ultrazvočni pregled po splavu pri svoji ginekologinji in srčno upam, da se je vse sčistilo. Po splavu s tabletkami je namreč še ostalo nekaj notri, a sem še doma precej krvavela, tako, da je rekla ginekologinja na Urgenci, da naj bi s prvo menstruacijo šlo še ostalo ven. Na menstruacijo sicer še čakam (zdaj bo ravno 1 mesec), pravijo da naj bi prišla od 4 do 6 tednov po čiščenju. Tako, da upam, da bo vse ok. Potem pa neobremenjeno v novo poskušanje z upanjem, da se splav ne ponovi, ker je mene psihično precej zdelalo. Sem pa ponovno začela z jemanjem kapsul navadne konopljike in omega 3 za uravnavanje cikla. Vsem vam želim, da čimprej zanosite in pa mirno ter zdravo nosečnostuser posted image .

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 968
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.8.2021 7:28:55   
rozakamela
Hejhej!
No, jaz sem tudi ravno v dnevih M po SS. Ko sem jo dobila prvi dan, sem se še enkrat fejst zjokala, potem pa je bilo bolje. Sem hvaležna, da je prišla točno, zdaj sicer traja že skoraj 10 dni, ampak se minimizira… naslednji teden pa imam pregled. 😊 verjetno si bova potem spet vzela malo pavze in potem naprej. Držim pesti za prav vsako in verjamem, da je letošnje leto leto uspeha 💪


(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 969
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.8.2021 12:42:15   
mala_miška
Hojla! 1 vprašanje imam. Kakšne imate kaj izkušnje z baby check mini testi? Nisem ga nameravala delat pred izostankom, pa sem bila zadnjič na obisku pri sorodnici, ki ima v kratkem rok, in mi je bila skušnjava prehuda, no v bistvu sem ga, ker sem imela samo še enega, pač porabit, da me ne bi grizlo. Sem ga potem v torek popoldne naredila in se vidi zelo zelo bleda druga črtica. user posted image Itak sem bila čist feritik in šibala v dm po uni clear blue, ki ti kao že prej pokaže pa ga nimajo, v lekarno mi je pa malo nerodno iti po nov baby check, ker živim v manjšem kraju, kjer se praktično vsi poznajo. Sem potem kupila first sign duo in naredila enega včeraj in enega danes zjutraj in sta oba negativna. Me je sicer zjutraj začela malo boleti glava, tako da predvidevam, da je bilo verjetno z baby check testom kaj narobe, saj je glavobol pokazatelj skorajšnjega prihoda M (danes naj bi prišla)user posted image Sem kar malo potrta danes user posted image

(odgovor članu rozakamela)
Neposredna povezava do sporočila: 970
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.8.2021 13:17:42   
JackieO
Js sm brala o teh testih, da dostikrat ne kazejo pravilno (lazno pozitivno), ampak lastnih izkusenj nimam, jih nisem nikol uporabljala. Se raje ne posluzujem teh testov dokler ni izostanka M, kar pa itak nikoli ni. 😤🙄😁 Nocem ti ubiti upanja, bos videla, mogoce pa M ne bo. Drzim pesti!


(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 971
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.8.2021 13:26:26   
mala_miška

IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Js sm brala o teh testih, da dostikrat ne kazejo pravilno (lazno pozitivno), ampak lastnih izkusenj nimam, jih nisem nikol uporabljala. Se raje ne posluzujem teh testov dokler ni izostanka M, kar pa itak nikoli ni. 😤🙄😁 Nocem ti ubiti upanja, bos videla, mogoce pa M ne bo. Drzim pesti!




Ravno zato sprašujem, ker sem jaz tudi brala, da naj bi bili lažno pozitivni. Upanja imam itak vedno manj user posted image Po moje se mi bo zvečer ali pa jutri ulilo in bom vedela 100%

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 972
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.8.2021 15:01:44   
maca51
Jaz sem ravno v času O, nekje danes ali jutri naj bi bila. Potem pa spet ubijajoče dvotedensko čakanje. 🙄 


Rosemarie je M že prišla? Držim pesti, da je ni. ❤️

Mala miška tele babycheck testi baje niso res najbolj zanesljivi. Nima pa izkušenj z njimi. 🤷🏻‍♀️

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 973
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.8.2021 15:38:22   
Brina11
Mala miška, mogoče pa poglej iz pozitivne strani. Baby check mini dosti prej zazna prisotnost hormona (10ui), medtem ko CB kao do 6 dni prej zazna šele 25ui.

Moje sklepanje. Rahlo obarvan baby check mini, zelo malo prisotnega hormona. Počakaj en dan. Reci si, zadiham, odmislim, naredim jutri zjutraj ali pojutrišnjem. Sanolabor tudi prodaja. Sicer pa - komu mar za kaj kupuješ teste.V svojem življenju sem jih kupila ogromno. Pri vzreji kobil naredimo isti test 🤣 si predstavljaš kaj si mislijo prodajalke v dmu o meni? 😂

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 974
   RE: || pricakujemo v letu 2021
19.8.2021 16:27:54   
senorita
Mala miska jaz sem že večkrat naredila BC mini in se mi je do sedaj še vedno pojavila čisto rahla črtica. Sem pa vedno delala test, ko mi je M že malo zamujala. Tako da jaz mislim, da je najbolje počakati da ti M res zamuja in če se potem pojavi res rahla črtica raje nimaš preveč upanja, ker pri meni se je potem vedno pojavila M. Se mi zdi da more črtica res biti konkretna, da si lahko sigurna da je to to.


(odgovor članu Brina11)
Neposredna povezava do sporočila: 975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?