|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberčki 2021
23.4.2021 8:38:21   
Cali90
Miu123 bila sem pri dr.Lomšek ampak punkcijo in en UZ mi je delal dr.Reš.

(odgovor članu hanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Decemberčki 2021
23.4.2021 8:53:39   
Boxy
Juhu super vesela zate 😁 midva z mojim že tudi nestrpno odštevama dneve do prvega pregleda, ampak do 11.5. je še cela večnost 🥺.Drugače pa imam te klasične simptome, noro mi je slabo tam nekje do druge ure popoldan, če pojem kaj manjšega se želodec malo umiri. Določeni vonji me iritirajo.. Me pa že dva dni boli glava - nevem, sem brala malo po spletu in ne upam konzumirat Nalgesina, ki mi edini pomaga. Ima morda katera kakšne izkušnje iz prve roke? 
Izrekam pa tudi toplo dobrodošlico vsem novo pridruženim.. Res bo veselo 😊

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Decemberčki 2021
23.4.2021 10:02:01   
Miu123
Cali90, aha, jaz imam pa nuhalno v dravljah pri dr. Pusenjaku. Bomo videli, kako bo :) 

(odgovor članu Boxy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Decemberčki 2021
23.4.2021 10:22:35   
Rjaveocke
Boxy...jaz sem imela na dan transferja zelo močen glavobol.  Sem vzela najprej en lekadol, nato čez nekaj časa drugega in ni pomagalo. Proti večeru sem vseeno vzela nalgesin. 🤷‍♀️  Nevem...mogoce ptrobas kar z dvema lekadoloma naenkrat. 😐


(odgovor članu Boxy)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Decemberčki 2021
23.4.2021 10:27:12   
Rjaveocke
Drugače pa je to odgovor Pušenjaka za nalgesin. 


user posted image
Jaz sem ga pri prvi nosečnosti vzela parkrat, ker so bili glavoboli res močni. 

(odgovor članu Rjaveocke)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Decemberčki 2021
23.4.2021 12:31:39   
Miu123
Punce, se se kateri mogoce tole dogaja... jaz kofetkarca tud povohat ne morem vec kave, sem se parkrat prisilila naredit pozirek, mislm fuj, kok ogaben okus... cist drugacen kot prej 🙈 pa bi si res zelela vsaj eno na dan spit, ker tole moji utrujenosti ne pomaga... 

(odgovor članu Rjaveocke)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Decemberčki 2021
23.4.2021 20:55:54   
ljub3zen
Ja, tudi jaz sem prej rada pila kavo, dva dni nazaj pa sem prvič začutila odpor in od takrat je ne pijem. Ampak mislim, da je že tako prav, če mi to telo sporoča. Bolj se težko sprijaznim s tem, da moram na tri ure jest in da sem skos lačna 🙈


(odgovor članu Miu123)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Decemberčki 2021
24.4.2021 6:50:00   
mojcy1
Tudi pri meni podobno... Prava kofetarica... Zdaj pa spijem ravno pol skodelice, pa se to kot preventivo (prisilo), saj me sicer preveč boli glava...

Slabost je pri meni hitro izzvenela (upam, da se ne vrne)... Imam pa velike težave s kondicijo (hrib, ki ga osvojim obicajno zelo hitro, me pokori - zadihana sopiham zelo počasi)... Da o mišicah po dolgih progah niti ne govorim... Drugih težav nimam... Sem pa tudi sama ves čas lačna... 🤣🤣
Vse našteto brez težav preži im... Upam le, da bo na prvem pregledu naslednji teden vse v redu ❤️❤️

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Decemberčki 2021
25.4.2021 9:18:05   
ROXY_
Zivijo punce,
tudi do mojega pregleda je se dolga- 11.5..Mi  je pomalem skozi slabo, pa utrujena neizmerno in glavoboli zadnje dni. Meni pomaga ce vec pijem in magnezij.  Kava mi ne disi vec, sem jo pravzaprav nehala pit. Kaksno jutro jo skuham, zgolj iz navade, potem pa ostane v skodelici 😊.Cestitke Cali91 za lepe novice na prvem pregledu, kar mirno in pogumno naprej, vse bo dobro❤️❤️.Cestitke tudi vsem novim. Imejte lepe praznicne dni.🌷🌷

(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Decemberčki 2021
25.4.2021 11:18:32   
Boxy
Hvala za pomoč punce 💜 sem se okrepila še s par Lekadoli pa se je potem situacija čez noč izboljšala. No kave pa nisem pila nikoli, tako da s tem nimam problemov, sem bolj na čajih.. Tako da sem zelenega nadomestila z nosečniškim zvarkom 😁
Me pa je že včeraj parkrat konkretno ''vrezalo'' v tistih predelih.. Sem že mislila, da je začetek kakšnih krčev, ker je bila res topa bolečina ampak je čez čas izvenelo. Malo me skrbi, ker mi je G na zadnjem pregledu (še pred plusekom) diagnosticiral pregrado in se malo bojim, če je ta septum kaj napoti 😔.. 
Drugače pa.. Odštevam dneve do pregleda, se mi zdi da nikamor ne mine 🥱. Vsem vse dobro 🥰

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Decemberčki 2021
26.4.2021 20:41:12   
Čebelica_
Hojla :) še ena nosečka tukej 🤰 sem malo več kot 3 mesece po sproženem splavu, pa se je končno spet prikazal + 😊 pdp sem si zračunala okoli 28.12 (imam kratke cikluse), trenutno me je še kar strah pregleda zaradi slabe prve izkušnje ampak vrjamem da bo tokrat vse vredu 😊 od simptomov imam trenutno boleče prsi, hudo utrujenost, glavobole, špikanje in krče 😊 kako ste pa ve kaj? 😊

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Decemberčki 2021
27.4.2021 7:54:29   
Rjaveocke
Pozdravljena čebelica! 🤗 Pri meni še vedno na udaru utrujenost, boleče prsi, skozi se mi nekaj pretaka po trebuhu. Danes pa komaj spila kavo, bolj na silo, zarad razvade, da me ne bo bolela glava. Zgleda bom mogla preklopit na kak nescaffe, kot v prvi nosečnosti. 😬 Čakam na ta prvi UZ 5.5., kot pes na kost. 😂😂😂 


(odgovor članu Čebelica_)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Decemberčki 2021
27.4.2021 9:04:43   
hanna10
Pozdravljene,kako lepo čestitke za plusek...meni pa tudi kava ne paše več mi je pa slabo nezimerno zvecer in tudi zjutraj vcasih utrujenost me tudi spremlja ter lakota ves čas nekaj jem🙈🙂Komaj čakam petek ko imam prvi UZ.🍀🍀🍀🙂


(odgovor članu Rjaveocke)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Decemberčki 2021
27.4.2021 10:17:02   
Čebelica_
Pri meni za enkrat še ni nobenih slabosti, morm pa jutri poklicati svojo ginekologinjo da se zmenim za pregled. Držim pesti za vse vaše preglede 😊 So to vaše prve nosečnosti ali ima katera že kaj otrok? 😊

(odgovor članu hanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Decemberčki 2021
27.4.2021 14:17:58   
mojcy1
Jaz čakam jutri, ko imam prvi pregled.. In sem kar nestrpna v upanju, da bo vse v redu.. Se pozna.. Prva nosečnost, ko ne veš kaj pričakovati 😀👍


(odgovor članu Čebelica_)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Decemberčki 2021
27.4.2021 14:36:21   
Čebelica_
Vem kako je ja, držim pesti in vrjamem da bo vse okej 😊 ko opraviš pa le javi kako je bilo😊

(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Decemberčki 2021
27.4.2021 16:28:42   
Boxy
Vse dobro jutri mojchy1, verjamem da bo vse okej. 🍀
Bo pa to najin prvi zato se še toliko bolj iščem glede vsega skupaj. 🤦‍♀️

(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Decemberčki 2021
27.4.2021 17:55:46   
ljub3zen
Tudi najin bo prvi in že komaj čakam prvi pregled, ki pa bo šele 10. 5. Držim pesti za vse nas, da bomo imele lepe prve preglede🥰


(odgovor članu Boxy)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Decemberčki 2021
27.4.2021 18:07:26   
Čebelica_
Tudi jaz vam vsem želim lepe preglede predusm pa lepe in zdrave nosečnosti 😊 sm se prvič uklučla na takle forum in mi je kr laži k lahko tkole mau poklepetam in vem da nism sama 😊 sm se pa iz prejšnje nosečnosti naučila da je najslabš googlat težave, simptome itd..😊 

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Decemberčki 2021
28.4.2021 8:43:16   
hanna10
Tudi zame je to prva nosečnost zato je res vse novo🙂..se pa strinjam s tabo čebelica formov (slabih) v nosečnosti ni za brat jaz jih ne berem ..

(odgovor članu Čebelica_)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Decemberčki 2021
28.4.2021 9:18:58   
mojcy1
Punce.. Da bomo brale čim več pozitivnega 😀👍Prvi pregled je danes za mano.. Pikica v trebuščku pridno raste, prisotni so srčni utripi (neverjetno kako lepo je slišati utripe) ❤️❤️ zaenkrat velikost ustreza številu tednov glede na zadnjo menstruacijo (8 tednov), kar ohranja predviden datum poroda na 6.12.2021 ❤️❤️ zdaj pa nekoliko bolj mirno naprej 😀👍

Držim pesti za vse vas naprej 😀❤️

(odgovor članu hanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Decemberčki 2021
28.4.2021 9:52:47   
hanna10
Ooo kako lepa novica mojcy vesela zate in za use nas res lepo🙂🙏❤️Sem si pa tudi sama izracunala datum poroda 6.12.2021bomo videli v petek kako bo🍀..

(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Decemberčki 2021
28.4.2021 9:54:09   
Sonchyyyy
Tudi pri nama prva nosečnost, zato pa takšna nervoza. Žal mi je edino, da sem marsikaj prebrala o neuspelih nosečnosti in me je zdaj res strah tega. 11.5 imam pregled, takrat bom upam pomirjena. Simptomi pa so rahla slabost, utrujenost, boleče prsi- zdaj že manj, pa zmes še kakšne krče oz špikanje ali redkeje. Upam da bo pikica ok, tudi vam vsem želim da bodo vaše pikice ok. Pa da bomo vse imele zdravo in veselo nosečnost.

(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Decemberčki 2021
28.4.2021 10:12:12   
Boxy
Super novica mojcy res sem vesela zate 🥰 za vse ostale pa držim pesti še naprej. Naj nam čimprej mine čas do prvega pregleda 🙏

(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Decemberčki 2021
28.4.2021 10:57:39   
Rjaveocke
Čestitam mojcy!! 💓 Jaz še imam teden dni do pregleda. 😁 Tudi vsem ostalim želim pozitiven pregled in utrip. 🙏❤️


(odgovor članu Boxy)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?