|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   APRILKE 2022
3.8.2021 12:49:09   
nevergiveup
Pozdravljene? So že kakšne aprilke mogoče razen mene? Jaz sem imela nazadnje M 01.07, tako da naj bi po izračunih imela rok 09.04.2022 ❤️ Je pa moj četrti otroček 🥰 Doma imam dve puncki in enega fanta 🤩🤩🤩🤩 Znakov razen izostanka M in bolečih prsi zaenkrat še nimam. Upam, da se še katera javi 💖
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: APRILKE 2022
3.8.2021 15:25:20   
Sunshine95
Pozdravljena! Čestitke! Tudi jaz sem v pričakovanju. Na kateri izračun poroda se naj zanesem nimam pojma, bomo mogla počakati na pregled :D Drugače pa internet pravi 31.03. ali 3.4.2021 in 4.4.2021 glede na povprečno dolžino cikla. Tudi moja prsa so boleča in apetita nimam nobenega. Držim pesti na najboljše! user posted image user posted image

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: APRILKE 2022
3.8.2021 15:40:27   
nevergiveup
Oooo, Čestitke tudi tebi Sunshine95! A to je tvoj prvi otroček? Želim tudi tebi, da bo vse dobro 🙏🙏❤️❤️ Izračuni so pa kar točni na net-u, če imaš redne M 😅❤️ Jaz na žalost apetit imam zelo dober še vedno 🤣🤣🤣 pa nobenih drugih znakov razen izostanka in prsi bolečih ❤️❤️❤️

(odgovor članu Sunshine95)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: APRILKE 2022
3.8.2021 19:36:38   
Sunshine95
Hvala! ♥️ Prvi dve črtici, kljub ne rednim M, je pa veselje zato toliko večje! Upam samo da bo vse ok in da se včakam pregleda, saj me radovednost in neučakanost ubijata... Jaz se podajam na neznano pot in me je kar malo strah.. Tebi pa je ta pot, že kar poznana 😃

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: APRILKE 2022
4.8.2021 0:39:12   
MarieSophie
Zivjo. Tudi jaz se pridruzujem skupini☺️ Sicer ne vem tocnega datuma, ker sem imela ocitno pozno ovulacijo🤔 je bilo treba ugotoviti preko krvi, ker voda ni jasno pokazala😆 a boste tudi na FB ustvarile skupino?

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: APRILKE 2022
4.8.2021 8:03:17   
Sunshine95
Pozdravljena in čestitke!! user posted image Si že imela pregled? Jaz nestrpno čakam da se G vrne iz dopustauser posted image Tudi jaz se priporočam za skupino na FB, ampak se bi ji pridružila po prvem pregledu.. da vidimo če je vse ok user posted image

(odgovor članu MarieSophie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: APRILKE 2022
4.8.2021 9:26:47   
nevergiveup
Pozdravljena MarieSophie in cestitke seveda tudi tebi 😍🥰❤️ Jaz ne bi šla na FB, ker vsaj do prvih pregledov bi rada ostala anonimna 😅 Kako se pa počutiš? Je prvi otrok?


(odgovor članu MarieSophie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: APRILKE 2022
4.8.2021 9:31:44   
nevergiveup
Prvi pregled je ponavadi šele po 6. Tednu, ker se do takrat ne vidi ploda niti srčka in pregled nima smisla... razen če je umetna zanositev ali karkoli narobe oziroma potrebna še potrditev nosečnosti pri zdravniku... Če je vse ok, potem je ponavadi šele po 6. tednu in hvala bogu, da je tako, ker sem enkrat bila slučajno prej zaradi krvavitve in še ni bilo slišati srčka in se mi je skoraj zmešalo do naslednjega pregleda 😅😅🤷‍♀️🤷‍♀️❤️❤️ Drugače je pa zame čeprav je četrtič vsakič kot da je prvič 😅🤣😅 Oziroma se včasih še malo bolj sekiram kot prvorodke, ker preveč vem kaj vse lahko gre narobe pa še iz zdravstva sem 😘😘😘❤️❤️❤️

(odgovor članu Sunshine95)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: APRILKE 2022
4.8.2021 10:05:34   
Sunshine95
Jutri bi naj bil dopolnjen 6 teden user posted image Ojoj to je mogli biti grozno.. glavno da je na koncu vse bilo ok!user posted image Jaz sem se odločila da ne googlam več nič, me je kar malo pretreslo danes (vem da ne smem, ampak me je premamilo.. ). Ampak gremo samo pozitivno naprej in bo kaj bo! Upam da se vsem izide tako kot se mora user posted image Super bom mogoče izkoristila tvojo stroko user posted image user posted image

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: APRILKE 2022
4.8.2021 11:27:45   
fracek
Zdravo punce.


Sicer sem ze v skupini marcevk, ki pa je bolj "tiha", zato bi se rada pridruzila se vam, ce nimate nic proti 😊 Po aplikaciji je predviden pdp 29.3., danes naj bi bila noseca 6t 1d, potrditveni UZ pa imam 25.8. Je pa to za naju s partnerjem tezko pricakovana prva nosecnost, uspelo nama je namrec po 3. postopku IVF, po 4. transferju. Sreca je toliko vecja, sorazmerno velike pa seveda tudi skrbi.
Cestitke vsem vam in naj vam cim hitreje mine do prvega UZ.

(odgovor članu Sunshine95)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: APRILKE 2022
4.8.2021 11:39:43   
Sunshine95
Dobrodošla in iskrene čestitke!!user posted image user posted image Tudi meni en izračun pravi 31.3. pa sem se vseeno pridružila tej skupini ker imam sama RD v začetku aprila in upam na zelo lepo darilo! Ne morem si predstavljati kaj si šla skozi, verjamem pa da ni bilo lahko! Zdaj pa samo pozitivno razmišljanje in upam da ti čas hitro mine do 25.8!user posted image Jaz še čakam na odgovor G... Imaš kakšne simptome? Čestitke še enkrat!user posted image user posted image

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: APRILKE 2022
4.8.2021 12:00:59   
fracek
@Sunshine95 hvala za lep sprejem ❤

Nimam (se) nobenih posebnih znakov razen odsotnosti M in povecanih in rahlo obcutljivih prsi, vcasih imam obcutek tiscanja v maternici. Prejsnji teden tu in tam omotica pri vstajanju, ni pa mi slabo, razen tu in tam trenutni preblisk v zelodcu, podobno kot ce si ze ful lacen in te za moment oblije. Kako pa pri tebi in ostalih?

(odgovor članu Sunshine95)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: APRILKE 2022
4.8.2021 12:28:07   
nevergiveup
Oooo, superca!!! Dobrodošla v skupino, draga fracek ❤️ Sicer pa itak izjemno pogosto se zgodi, da ženske rodimo čez rok, tako da je čisto v redu, da so tukaj tudi tiste, ki imate pdp v zadnjih dnevih marca... ❤️❤️❤️ Prav luštna skupinica se ustvarja in sem vesela, da smo se povezale, ker sem na dopustu in mi to prav paše trenutno. Oba starejša otroka sta na taboru in imava s sabo samo najino enoletnico pa se počutim kot da sva brez otrok in kot da imam ful časa 🤣🤣🤣 Verjamem, da sta zelo srečna in vzhičena s partnerjem 🥰🥰🥰 Kako je to lepo, da vama je uspelo 🥰 Držimo pesti, da bo vse po planu in brez zapletov. Mene namreč tudi kar malo skrbi, da nobenih znakov nimam... No, to me skrbi itak vsakič, kasneje mi je pa žal, da nisem uživala takrat, ko jih ni bilo 🤣😅🤣😅🤣

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: APRILKE 2022
4.8.2021 12:36:43   
Sunshine95
Jaz bi rekla za sebe da si od navdušenja domišljam znake user posted image user posted image Apetita nimam, en dan mi je slabo potem mi spet ni.. nevem več kaj dela telo kaj pa psiha user posted image @Nevergiveup oddih z enoletnico? Za mene, ki nimam otrok bi to bil zelo naporen oddihuser posted image Drugače pa uživajuser posted image Jaz imam pa to srečo, da delam od doma, tako da imam vse pri roki.. včeraj tudi posteljo ko sedeti več nisem mogla user posted image

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: APRILKE 2022
5.8.2021 7:24:22   
fracek
@nevergiveup hvala ti za srcen sprejem ❤❤ Uzivaj na dopustu, jaz sem ga ze zakljucila. Je pa bil to najlepsi dopust, ker sva na morju pricakala plusek.


Danes sem se zbudila s tako slabim obcutkom, ker imam precej manjse prsi napram vsem ostalim dnem po postopku . Ko si tako dolgo vpet v nacrtovanje nosecnosti in valjda preberes vse mozno po dolgem in pocez, me zdaj seveda daje panika, ceprav vem, da nimam kaj za naredit. Bo treba par dni pocakat, da vidimo, kaj se bo iz tega razvilo. Upam, da se vrnejo znaki v mocnejsi obliki.


(odgovor članu Sunshine95)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: APRILKE 2022
5.8.2021 11:18:17   
nevergiveup
Si me pa nasmejala- tako sem si jaz domišljala zdaj par mesecev vse možne na tem svetu simptome pred M 🤣😅🤣 Enkrat sem celo test delala že ko sem dobila M, ker zaradi ‘simptomov’ sem bila prepričana, da je to vgnezditvena krvavitev 🤣🤣🤣 No, zdaj ko sem pa dejansko noseča pa so vsi simptomi razen bolečih josk izpuhteli 🤷‍♀️😅 Sem pa delala test z baby check in sem zdaj povsod prebrala, da je totalno nezanesljiv in oh in sploh brezveze 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Malo mi je v tolažbo, da tudi M zamuja, ker imam načeloma redno... Ampak ko pridem v Ljubljano, bom itak takoj po Clear Blue laufala- ta mi ni nikoli narobe pokazal 🤷‍♀️ Kako se kaj počutite danes?

(odgovor članu Sunshine95)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: APRILKE 2022
5.8.2021 11:26:11   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: fracek

@nevergiveup hvala ti za srcen sprejem ❤❤ Uzivaj na dopustu, jaz sem ga ze zakljucila. Je pa bil to najlepsi dopust, ker sva na morju pricakala plusek.


Danes sem se zbudila s tako slabim obcutkom, ker imam precej manjse prsi napram vsem ostalim dnem po postopku . Ko si tako dolgo vpet v nacrtovanje nosecnosti in valjda preberes vse mozno po dolgem in pocez, me zdaj seveda daje panika, ceprav vem, da nimam kaj za naredit. Bo treba par dni pocakat, da vidimo, kaj se bo iz tega razvilo. Upam, da se vrnejo znaki v mocnejsi obliki.





Draga moja! Hvala za lepe želje in da te hitro potolazim- jaz sem že četrtič noseča in je bilo cist vsakič pri meni isto! Najprej boleče in povečane prsi, potem mi pa kot da ‘upade jo’ in tudi zdaj je isto... Oziroma vsake toliko se mi zdi, da so še manjše kot pred nosečnostjo 😅😅❤️❤️ Pojma nimam zakaj je pri meni tako 🤷‍♀️ Mogoče ker najprej telo ful reagira na nosecniski hormon, potem se pa navadi 🤷‍♀️🤷‍♀️ Itak sto stvari lahko gre narobe vedno, a dejansko je tudi lahko sto razlogov zakaj tako ali drugače zgledamo ali se počutim ❤️❤️❤️❤️

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: APRILKE 2022
5.8.2021 13:51:05   
erised
Živjo 😊
sama sem tudi ena tistih, ki sem nekje na meji med marčevkami in aprilkami, ampak glede na prvega, ki je prišel skoraj dva tedna po roku, je več šans za aprilskega dojenčka.
Po zadnji M je rok 30.3. ampak pregled imam šele konec meseca pa bomo videli kaj bodo takrat rekli.
Glede počutja so slabosti in utrujenost prisotne vsakodnevno, s tamalim večkrat zaspim zvečer ali dopoldne.

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: APRILKE 2022
5.8.2021 15:27:51   
nevergiveup
Čestitke in dobrodošla Erised ❤️❤️❤️ To je pa zelo pametno, da počivaš kadar lahko ❤️  Jaz zdaj tudi izkoriscam na dopustu vsako priložnost za počivat dokler je samo en otrok zraven pa še mož 😅😅😅🙏🙏🙏❤️❤️❤️

(odgovor članu erised)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: APRILKE 2022
5.8.2021 17:18:57   
Sunshine95

IZVIRNO SPOROČILO: nevergiveup

Si me pa nasmejala- tako sem si jaz domišljala zdaj par mesecev vse možne na tem svetu simptome pred M 🤣😅🤣 Enkrat sem celo test delala že ko sem dobila M, ker zaradi ‘simptomov’ sem bila prepričana, da je to vgnezditvena krvavitev 🤣🤣🤣 No, zdaj ko sem pa dejansko noseča pa so vsi simptomi razen bolečih josk izpuhteli 🤷‍♀️😅 Sem pa delala test z baby check in sem zdaj povsod prebrala, da je totalno nezanesljiv in oh in sploh brezveze 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Malo mi je v tolažbo, da tudi M zamuja, ker imam načeloma redno... Ampak ko pridem v Ljubljano, bom itak takoj po Clear Blue laufala- ta mi ni nikoli narobe pokazal 🤷‍♀️ Kako se kaj počutite danes?


Super potem nisem edina, si me malo potolažilauser posted image Jaz sem delala test firs sign, tistega ki je plastična palčka. Takoj sta se dve črtici pokazaliuser posted image No naslednji dan sem morala vajo ponoviti, saj nisem mogla verjeti.. še vedno dve črticiuser posted image Zdaj pa tudi razmišljam če bi si šla po Clear Blue ali ne.. Danes kar čutim napetos v spodnjem delu trebuha, takšen zanimiv občutek in niso krči.. upam da je vse ok. Drugače pa se brisanje tal spremenilo v pohod na Triglavuser posted image Še v življenju se nisem tako zadihala in prepotila kot danes.. prsa pa še vedno zeeloo občutiljiva.. Kako pa se ti počutiš? user posted image

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: APRILKE 2022
5.8.2021 17:20:10   
Sunshine95
Več nas bo boljše bo! Upam da se vse čimprej včakamo pregleda in seveda pozitivnih rezultatov! user posted image

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: APRILKE 2022
5.8.2021 21:30:06   
nevergiveup
Jaz se počutim trenutno popolnoma enako kot pred nosečnostjo- polna energije, s prevelikim veseljem pojem in mi hrana še preveč diši... Grem kar test še enkrat naredit pa bomo videli kaj pa kako 🤷‍♀️❤️ Držim pesti za vse nas in se tipkamo jutri ❤️🥰

(odgovor članu Sunshine95)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: APRILKE 2022
5.8.2021 21:31:50   
nevergiveup
Joj, iz tvojih ust v božja ušesa 🙏❤️ Tudi jaz komaj čakam na pregled pa vem, da ga še nekaj časa ne bo 😬😪❤️

(odgovor članu Sunshine95)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: APRILKE 2022
6.8.2021 8:06:49   
fracek
Dobro jutro. 🌞


@nevergiveup, hvala za tolazbo. Vceraj sem imela res tako usiv in pesimisticen dan, da sem bila ze na robu joka in mojemu dragemu rekla, da sem 100% da nisem vec noseca. Do vecera sem se potem spravila k sebi. Zgleda da imam hormonske motnje 😂 Sicer pa je kar nekaj punc pisalo o tem, kako so jim v 6 ali 7 tednu vsi znaki prenehali, cez cas pa se vrnili. Bomo videli ... z vami bo zagotovo veliko lazje cakat na pregled. 🤗 Katera ga ima prva?
@Sunshine, po vsem prebranem se mi zdi, da je fora teh laznih BC in FS testov predvsem v rahlih crticah. Ce pa M izostane in sta mocni crtici, pa so testi pravilno pokazali. Porocajte, ce boste se kaj testirale. Meni so na krvnem potrdili nosecnost, sama pa vec ne bom hodila preverjat, kaksna je vrednost, ker tako nima smisla se dodatno psihirat. Bom raje se uzivala v misli, da bo vse ok in se potem "trosila" pred UZ. 😊 Me pa mika, da bi se kaksen poceni test polulala 🙃 

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: APRILKE 2022
6.8.2021 8:29:24   
erised
Jaz sem tudi najprej delala BC in dejansko sem šele po tistem, ko sem imela tudi rahlo črtico na FS prebrala, da te rahle na BC precej nezanesljive oziroma lažno pozitivne. Sem potem še dvakrat naredila FS in je bila vsakič močnejša črtica. Ker v prvi nosečnosti sem pa dejansko samo enkrat naredila test in si sploh nisem mislila, da ga katere večkrat delajo. Sedaj pa skoraj da nisem šla delat "line progression" 😅
Me je že dvakrat mikalo, da bi še kakšen test naredila, ampak mislim da bom rajši kar na prvi UZ počakala ☺️❤️

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?