|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUNIJČKI 2022
20.11.2021 11:41:01   
Špelca1990
Jaz imam NS 30.11, kdaj jo inate ostale? Jaz že prav težko čakam :)A ima morda katera pozitiven ICT test? Jaz sem zaradi tega morala v spec.amb. sicer sem 0Rhd+ :) 

(odgovor članu PikecPo)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: JUNIJČKI 2022
21.11.2021 19:11:07   
Travniskisosopek
Pozdravljene,


upam, da ste vse zdrave. Jaz imam nuhalno v torek, drugače pa načeloma PDP 1.6. Drugače sem v redu, nimam občutka da sm noseca. Čas hitro teče, moram počasi povedati v službi, ampak me je kr strah kako bodo odreagirali.Lep pozdrav in vse dobro. 

(odgovor članu Špelca1990)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: JUNIJČKI 2022
21.11.2021 19:33:13   
beba92
Jaz jo imam sele 7. decembra, baje se bo bolje videlo 😁😁 ta teden moram dat kri, vendar bo prava umetnost biti zjutraj tesc 🙄

(odgovor članu Travniskisosopek)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: JUNIJČKI 2022
21.11.2021 22:55:10   
PikecPo
Jaz imam nuhalno čez en teden, 29.11 :)
Tudi meni ni nič kaj do sporočanja novice v službi... Pa čeprav verjetno glede na aprilsko prekinitev malo pričakujejo. 
Ti svetujem, da greš takoj zjutraj v laboratorij, ko vstaneš, da boš lažje zdržala. 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: JUNIJČKI 2022
22.11.2021 14:27:20   
lotty23
Jaz sem jo pa imela ravno danes. Pa je bilo vse ok. user posted image

(odgovor članu PikecPo)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: JUNIJČKI 2022
24.11.2021 16:59:51   
Špelca1990
Lotty super za nuhalno :) Jaz sem pa že od ponedeljka na infuziji zaradi prekomernega bruhanja (beri:10_x_ dnevno), danes sem končno prišla malo k sebi in že komaj čakam, da jutri odhitim domov k mojim sončkom❤️Sem pa imela močan uz pregled in je že celo namignil spol, hahhaa je rekel, bolj za hec (25%) ampak ga je zabavalo če bo spet zadel (ker mi je pri prvih dveh res).  Tako da sva se malo nasmejala :)Drugače pa komaj čakam nuhalno drug teden, pa močno močno upam, da nikakor več ne bruham več tako kot zadnja dva dni❤️ Kako ste ostale? Bolj slabo se javljate :(

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: JUNIJČKI 2022
24.11.2021 18:18:51   
AP94
Živjo,jst sm mela pa danes nuhalno. Otroček je super, sem pa jaz mela pritisk cca 130/85, pa so mi svetovali jemanje Aspirina P do 36. tedna, za preprečevanje preeklampsije. Spola se pa ni vidlo, ker je imel prekrižane noge 😀

(odgovor članu Špelca1990)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: JUNIJČKI 2022
24.11.2021 18:44:18   
Pandiica
AP94 se je malo pohecal in prekrizal noge😉
Jaz bi morala imeti nuhalno danes pa so mi jo prestavili na petek dopoldne. Tako ze komaj cakava 🙈 pa upava nama bodo lahko povedali spol.Sem pa ravno vceraj povedala v sluzbi vodji in je bila vesela zame. Sedaj moram se na kadrovsko javiti, da bom lahko delala vec od doma😁

(odgovor članu AP94)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: JUNIJČKI 2022
24.11.2021 19:16:51   
beba92
Jaz se pa cakam na nuhalno, slabosti se kar vztrajajo, cisto nic ne morem delat 😞 in res komaj cakam da minejo tisti kriticni tedni... Ker hocembiti spet stara jaz 

(odgovor članu Pandiica)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: JUNIJČKI 2022
27.11.2021 14:37:10   
Špelca1990
Beba sva že dve :) tudi jaz si zelo zelo želim normalnega počutja, vstopila sem v 13.teden pa me še kar spremlja slabost. Kako je bilo na NS včeraj? Ste izvedeli spol? :) Kako ste ostale? Imate energijo in voljo do česa? Sama se spravljam že nekaj časa da prebarvam gugalnik, danes sem končno po dobrih treh tednih pregledala cotke, ki mi jih je prijateljica prinesla- sem nevtralne spakirala, za punčke pa dala na stran (kljub napovedi in kar fajn vidnemu lulčku, do morfologije vedno počakam da spol potrdijo. Ma čeprav se dvakrat niso zmotili na nuhalni). Samo, da je dete zdravo❤️

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: JUNIJČKI 2022
27.11.2021 16:31:19   
Pandiica
Mi smo vceraj koncno docakali nuhalno. Sva bila skupaj s partnerjem, sva pricakovala bo on jokal, na koncu so meni prisle solze v oci, saj je pricakovanje vedno vecje. Rezultati so na sreco dobri, tudi razvoj je glede na tedne normalen, bodo pa naredili se dh test za zagotovo. Sem pa dobila veliko slikic in videje na usb. Spola pa ni uspela dolocit ker se je nagajivo obracal in skrival. 😊 Mislim da lahko recem, da je bila to najlepsa izkusnja v zivljenju. ♡

(odgovor članu Špelca1990)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: JUNIJČKI 2022
30.11.2021 10:42:17   
lotty23
Dan! Evo, jaz tudi že uspešna nuhalna za menoj, pa cerklaža tudi. Pri meni je tudi vse ok, tudi DHT je pokazal, da je vse v najlepšem redu. Sedaj pa novim zmagam naproti.

(odgovor članu Pandiica)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: JUNIJČKI 2022
30.11.2021 14:35:27   
PikecPo
Tudi moja nuhalna je za mano. Rezultati in sam ultrazvok super, se mi je odvalila skala od srca. Sem pa dala tudi kri za dh in pa 7.12 imam se nipt, ki mi pripada zaradi prejšnje nosečnosti.
Tiste, ki ste v vrtcih.. Še delate? Mi smo v tem tednu začeli z mehurčki in me skrbi kako bo, ko bom ostala sama z vsemi pri vstajanju. 
Čuvajte se :) 

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: JUNIJČKI 2022
30.11.2021 19:06:19   
Špelca1990
Hello, tudi jaz danes iz NS, nosečnost 12t in 4d po UZ. Zelo zadovoljna z rezultati, tako da DHT sploh priporočala ni. Sem pa bila sedaj tretjič na NS in prvič pri dr.Levakovi in tako dobre obravnave še nisem bila deležna. Vse je razložila, pokazale prstke na obeh rokah, smo jih prešteli, pogledala razvoj možgančkov, povedala da se vidi da že lula v plodovnico, da ledvičke delujejo in se mehur polni/prazni, kako utripa srček, izmerila NS in razložila vse, pogledali smo nogice, obrazek- nosno kost ki je bila zelo dobro vidna. Skratka temeljita razlaga, čudovite 4D slikice in pogledi 4D med samim UZ-jem. Res res jo iskreno priporočam❤️ 

(odgovor članu PikecPo)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: JUNIJČKI 2022
6.12.2021 13:55:31   
Špelca1990
Hej, nobena več se ne javi :) upam, da ste vse mamice OK. Mene v 14.tednu še niso zapustile slabosti, prav grozno je in komaj čakam dan, ko se zbudim zjutraj brez občutljivega vonja in slabosti :) A bi mogoče naredile fb skupino? Skrito seveda. 

(odgovor članu Špelca1990)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: JUNIJČKI 2022
6.12.2021 14:13:25   
beba92
Mene se tudi ni minila slabost...pravijo da obicajno pri 16. tednu mine .. 😳 cela sem ze shujsana.

(odgovor članu Špelca1990)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: JUNIJČKI 2022
6.12.2021 21:17:15   
Špelca1990
Oooo ko bi le minila- četud v 16.tednu, samo naj mine🙏 Da ne bova tisti nesrečnici, ki še na porodni mizi bruhata😥

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: JUNIJČKI 2022
9.12.2021 16:20:25   
Travniskisosopek
Pozdravljene,


jaz sem zdaj tednov, nuhalno sem imela in vse ok, tudi spol ze vemo. Drugače sem ok, mi pa tedni kr letijo. Enga mamo ze doma in tudi v službi je pestro, cakam božične praznike😋 malo se bojim, kako bo zdaj, ko bo dete rastlo, ker sem imela CR,ampakvupajmo d bo vse ok! Upam, da vam slabosti cim prej minejo in da bodo nosecnosti srečno potekale. 😊

(odgovor članu Špelca1990)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: JUNIJČKI 2022
16.12.2021 12:30:31   
PikecPo
Ojla :)
Mene so v ponedeljek razveselili rezultati Nipta... Pričakujem pa fantka 💙 
Vse, ki bruhate in vas slabosti mučijo pa se mi smilite.. Vem, da ni luštno. Meni so prvič minile pri polovici.. No grande finale sem imela v porodni 🙈😂
Pazite nase 🤗

(odgovor članu Travniskisosopek)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: JUNIJČKI 2022
18.12.2021 16:19:58   
Špelca1990
Super Pikec, vesela za dobre novice❤️ Počasi se bližamo prvi polovici💪Pri meni slabosti še trajajo😤ampak ok, očitno mora bit tako. Sem pa začutila prve gibe❤️Nekaj dni nazaj sem sicer mislila da bi lahko bila prej prebava kot kaj drugega, no, včeraj zvečer sem pa kar sigurna bila da je to to- še danes parkrat❤️Kako ste ostale? Nič kaj nismo aktivne tukaj, prazniki so zgleda naredili svoje🙈 danes sem spekla potratno potico brez glutena, pa se počutim kot da sem 8 ur fajn fizično delala😂😂😂Drugače pa sem v bolniški in bo zgleda tako ostalo do poroda, saj sem nazadnje bila fizično bolj aktivna (otroka sem vlekla s sankami), zvečer pa na polno otrdevanje trebuha in bolečine😢

(odgovor članu PikecPo)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: JUNIJČKI 2022
20.12.2021 17:04:50   
beba92
Ker se me slabost se vedno drzi (hb vedno majn), me zanima s cim odpravit tisti nagravzen okusen po hrani iz ust?? Namrec pomaga samo zvecilni, ampak sem ze toliko prezvecila da me dlesni bolijo 😁😁Kako ste pa kaj ostale? Ze cutite brcike? Jaz cutim samo razgibano prebavo zaenkrat 😳 sem pa v 15. tednu ☺️ v prvi nosecnosti sem zacutila prve brcike sele v 22. tednu ...

(odgovor članu Špelca1990)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: JUNIJČKI 2022
24.12.2021 22:04:50   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: lotty23

Dan! Evo, jaz tudi že uspešna nuhalna za menoj, pa cerklaža tudi. Pri meni je tudi vse ok, tudi DHT je pokazal, da je vse v najlepšem redu. Sedaj pa novim zmagam naproti.



Lahko opises kako zgleda cerklaza...namrec ta poseg caka tudi mene. Nuhalno imam 4.1. Kdaj po nuhalni se gre na ta poseg? Koliko casa po posegu se "pocivas" v bolnici? Moras se na kaksne dodatne preiskave pred tem posegom? Kaksen razlog imas za cerklazo? Sama sem imela ss v 10. Tednu in 18. Tednu, mi je odtekla voda, sem pa dobila diagnozo popuscanja MV, ker se mi je v manj kot 12 urah MV skrajsal iz dobrih 4cm na 1.7cm.

(odgovor članu lotty23)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: JUNIJČKI 2022
5.1.2022 10:12:30   
beba92
Pozdravljene punce, kako ste?Tiste, ki vas je mucila slabost, a vam je se slabo? Meni na sreco vse skupaj pojenja, v 17. tednu tako kot pri prvi nosecnosti ☺️☺️ trebuscek je se vedno skrit, mogoce zvecer izgleda kot da sem se zelo najedla 😂😂 naslednji teden me spet caka pregled, komaj cakam da vidim zdaj ze vecjo pikico ☺️😁

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: JUNIJČKI 2022
6.1.2022 9:47:34   
lotty23
Živjo,

se opravičujem za pozen odgovor. Ja, meni so naredili cerklažo zaradi prejšnjih posegov na mv. Dajo te v splošno narkozo in ti "zavežejo" mv, ter naredijo vozelček. Tisti dan prenočiš v porodnišnici, potem pa greš domov.
Pred cerklažo moraš opraviti preiskave v smislu brisa patogenih bakterij, da ne bi bilo slučajno kake okužbe, ker ti morajo potem prej pozdravit. Načeloma se normalno vrneš v življenje, brez nekih posebnosti, edino spolne odnose in kopanje imaš strogo prepovedano. Samo cerklažo se tudi malce začuti, vsaj jaz jo, če dolgo časa sedim, drugače je pa vse ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: JUNIJČKI 2022
21.1.2022 8:26:45   
beba92
Junijke smo zaspale 😁Punce, ali cutite brcike vsak dan ali kak dan ne? Danes mi nekaj strajka, se nisem zacutila nobenega premika.. res pa je da imam neke bolecine v sp. delu trebuha zaradi kriza .. sem pa v 19. tednuKako ste pa ostale?

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?