|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo v letu 2022
27.12.2022 8:16:02   
Bonbonnie
Ojoj mi je zal da se je prisla M 😭😭 bo pa naslednjic ratalo ❤️Pakafna jaz sem jih prvic delala ravno tokrat ko je ratalo ☺️Lotila sem se pa tako da sem zacela takoj potem ko sem koncala z menstruacijo da ne bi slucajno zamudila. Sem delala 2x na dan ob priblizno enaki uri, nikakor s prvim jutranjim urinom in sem gledala da vedno spijem priblizno isto kolicino vode. Pa 2h pred tem nisem nic pila. Delala sem jih okrog 13h in 18h.Ko je kontrolna crtica zacela postajat mocnejsa, sem jih delala 4x na dan da vidim kdaj priblizno je bil vrh. Potem sem se nadaljevala da vidim ce opada ta LH hormon.  Sem tudi uporabljala aplikacijo premom ki ima moznost vnosa slike pa ti pove nekako kaksen je odnos med C in T crti. Pri meni je izgledalo tako:
user posted image

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: II pričakujemo v letu 2022
27.12.2022 8:16:38   
Bonbonnie


user posted image

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: II pričakujemo v letu 2022
27.12.2022 14:05:10   
Pikafna
O ful hvala Bonbonnie za tole! Točno tak odgovor sem rabila, bom pogledala še to aplikacijo :) Okej, se bom lotila po menstruaciji, da vidim na čem sem :) 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: II pričakujemo v letu 2022
27.12.2022 17:40:04   
Brincyka
Jaz začnem tam 10.dan ciklusa. Ponavadi, ko pridem iz službe, tako da 2x na dan načeloma ne testiram ker v službi lih ne morem to počet. Oziroma če že, potem pač naredim s 1.urinom zjutraj in potem še enkrat ko se vrnem iz službe. 

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: II pričakujemo v letu 2022
28.12.2022 20:10:32   
Alsa3
Brincyka zal mi je da je prisla 😒 upajmo na naslednji mesec ✊ pikafna kako pa si lahko tako 100% da bo prisla M?

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: II pričakujemo v letu 2022
28.12.2022 20:31:32   
Pikafna
No še vedno bi se seveda lahko zmotila :) ampak v obeh prejšnih nosečnostih sem imela znake, ki niso bili podobni tem pred M, ta mesec pa so bili čisto znaki M in res je danes prišlaMalo razočaranja itak še vseeno je, ampak gremo v nov mesec 💪

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: II pričakujemo v letu 2022
31.12.2022 11:10:14   
Brincyka
Hej punce, jaz sem danes naredila O test. Sem 6.dan cikla in ni še čisto konec M. Sta pa črtici že zelo podobni, kakor ponavadi par dni pred O. Kako je to možno? Imam drugače okoli 30 dni dolge cikle. 

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: II pričakujemo v letu 2022
31.12.2022 11:12:53   
Brincyka


user posted image

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: II pričakujemo v letu 2022
31.12.2022 14:48:13   
Bonbonnie
Mogoce zaradi tega ker M ni se konec in je bilo kaj v urinu da je malo zmrdalo testa? Si pila dovolj vode? Mogoce si naredila s prvim urinom, pa je ful koncentriran bil?Najbolj huda zadeva kar je lahko, ce je potem LH skozi ves cikel visok je da ta mesec ne bo ovulacije saj brez tega skoka se jajcece ne sprozi. Ta problem je znan pri puncam ki imajo PCOS in ravno zato odsvetujejo O testi pri njih. Ne zelim te vstrasit no, samo povem kaj so moznosti, poleg “tehnicnih” napak.

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: II pričakujemo v letu 2022
31.12.2022 15:03:40   
Brincyka
Prvi urin ni bil, je pa res da nisem neki veliko pila. Sem opazila že prej drugače da mi te črtice ful skačejo. Pred O pa imam ponavadi razmerje več kot 1.0 pri teh številkah na koncu..mogoče so te trakci bolj občutljivi? Zdaj imam te one-step k jih 60 dobiš, prej sm mela CB. 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: II pričakujemo v letu 2022
2.1.2023 10:14:41   
Alsa3
Punce srecno novo leto 😊 to leto bo nase leto 💪 kako pa ste kaj? No jst cakam da se M ulije 🤦‍♀️ pricakovala sem jo 30.-31. pa jo se kar ni, test je pa neg. 🙄 tko da samo cakam in upam da kmalu pride, da lahko grem potem v novi krog, imam pa sedaj 2 dni izcedke

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: II pričakujemo v letu 2022
2.1.2023 20:27:54   
Pikafna
Alsa3 enako! In tudi vsem ostalim srecno novo leto, leta 2023 pa res pricakujemo 2 crtici 💪 Alsa3, glede na rezultat testa ti zelim, da cimprej pride M 🤞
Brincyka a si kaj novega ugotovila glede ovulacijskih testov pri tebi? 

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: II pričakujemo v letu 2022
3.1.2023 8:02:37   
Alsa3
Je ze prisla 🙃 

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: II pričakujemo v letu 2022
3.1.2023 12:18:48   
Alsa3
Ima katera izkusnje z ss? Je pri ss test poz. ali je lahko neg.? Meni je taka "kepa" sla vn, sedaj ko imam M 🤔 je pa res da zvija me pa nic ne, da bi me kaj jajcniki boleli, sploh ne vem da imam M 🤷‍♀️

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: II pričakujemo v letu 2022
5.1.2023 11:04:53   
Brincyka
Ja prav kažejo 😁 edino zdaj sem ful zbolela, imam pa ravno plodne dni po aplikaciji, O naj bi bila čez 4-6 dni, tako da nevem če bo kaj ta mesec če se hitro ne pozdravim 🤷‍♀️

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: II pričakujemo v letu 2022
8.1.2023 19:50:02   
Brincyka
Punce kako vam kaže? Jaz sem imela v petek in včeraj vlečljivo sluz, danes je nimam več, vendar O test še ni bil +. SO sva imela danes ponoči, ker se že bolje počutim hvalabogu. Upam da sva kaj zadela. Nevem pa kaj je s temi testi. Je možno da gripa malo pomeša? Edini dan, ko nisem testirala je bila sreda, ampak potem bi bilo v soboto prepozno za O? 

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: II pričakujemo v letu 2022
8.1.2023 19:53:30   
Brincyka


user posted image

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: II pričakujemo v letu 2022
8.1.2023 19:54:00   
Brincyka


user posted image

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: II pričakujemo v letu 2022
8.1.2023 20:38:31   
Pikafna
Jaz sem dva dni nazaj ravno začela z O testi, tako da v nekaj dneh pričakujem O. Tako da bova v teh dneh še malo bolj pridna 😁
Zate pa držim pesti, da sta ravno zadela kaj 🐞🐞 sicer pa ti glede testov težko kaj odgovorim, ker jih šele prvič delam in se res ne spoznam 😕 

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: II pričakujemo v letu 2022
8.1.2023 20:42:16   
Alsa3
Jst sem pa vceraj koncala z M sedaj pa pozitivno v nov mesec :) z testi ti pa tudi ne znam svetovati ker jih nikoli nisem uporabljala

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: II pričakujemo v letu 2022
9.1.2023 17:33:46   
Brincyka
Danes sta končno enaki črtici. Očitno še nisem vsega zamudila 😁user posted image

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: II pričakujemo v letu 2022
10.1.2023 14:25:43   
Bonbonnie
Heeej, jaz sem malo bila na off se opraviucjem. Kako kaj kaze vam zdaj? Brincyka meni se je tudi zgodilo da je malo nihalo tak, ratio 0.20-30 nekje pa je pol vse skupaj zbledelo, in cez par dni bil vrh. Drugace pa glede vlecljive sluzi, sem prebrala nekje da O sluz nastopi kaksni dan pred O in ne tocno na O dan, tako da bi rekla da ti je test par dni za tem prav kazal. In ne skrbet ce je vrh LH bil 15. dan in je ovulacija potem 16/17.d pri meni je bilo tudi tak, da je vrh nastopil komaj 14.d zvecer. Upam da bo tokrat uspelo, drzim pesti 💕

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: II pričakujemo v letu 2022
10.1.2023 14:58:58   
Brincyka
Ja dejansko je pokazalo vrh danes 🙈 2.0 je bil ratio, tako da naj bi bila O jutri ali pojutrišnjem. Hvala 🤗

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: II pričakujemo v letu 2022
10.1.2023 15:14:07   
Adikaa
Zivjo vsem. Ze nekaj casa spremljam forum in sem se odlocila, da se vam prikljucim.  
Stara sem 29 let, dosedaj se nimam otrok, z mozem od avgusta delama na tem.  Nazalost neuspesno 😖 sem bila na osnovni pregled pri ginekologinji in je rekla da je tko na prvo vse ok.  No imam tezave s scitnico jemljem tabletke in upam da bo ratalo.  Si pa ful zelim dojencka.   Upam da nam vsem rata v tem letu.  Drzim pesti. 

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: II pričakujemo v letu 2022
10.1.2023 22:21:13   
Anonimen
Zdravo. Pri meni je pomagalo to, da sem spremljala aplikacijo CLOVER za menstruacijo, kjer mi je kazalo kdaj imam ovulacijo, katere dni sem najbolj plodna. Takrat sva tudi imela SO in je vsakič v prvo takoj uspelo,druge dni ne. Mogoče kateri pomaga..

(odgovor članu Adikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?