|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   November 2022
11.3.2022 15:50:58   
Anonimen
Odpiram november 2022, včeraj zagledala II. PDP kaže že 16.11.2022, torej zanimivo, da do danes še ni odprte nove teme?

Zaenkrat toliko in čakam ostale user posted image Pofočkite se in se tipkamo.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: November 2022
13.3.2022 16:25:20   
RobidaB
Zdravo!
Zelo vesela sem nove teme, saj sem tudi sama plusek zagledala pred kratkim, in sicer 8. marca, dva dni pred pričakovano M. Tudi moj PDP je po izračunih 16. ali 17. november (aplikacija pravi nekaj, internet pa drugo).
Ginekologinje še nisem klicala, sem si dala malo časa. Pokličem v tem tednu in stiskam pesti, da bo na pregledu močan srček in vse tipi-topi.
Simptomov še ni, itak je še prezgodaj. No, razen EKSTREMNO bolečih prsi in nenehnega izcedka. Počutim se super in sem nasploh presrečna. Kako ste kaj ostale? :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: November 2022
13.3.2022 18:03:00   
rakunka
Zdravo,

Tale + sem pa čakala 11 mesecev :) PDP naj bi bil po lastnem izračunu 8.11. Ugotovila sem sicer že 28.2. - clearblue je res zgoden. Po dveh splavih sem zelo zelo v strahu, ampak verjamem, da bo tokrat šlo po načrtih :)

(odgovor članu RobidaB)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: November 2022
13.3.2022 23:09:28   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: RobidaB

Simptomov še ni, itak je še prezgodaj. No, razen EKSTREMNO bolečih prsi in nenehnega izcedka.



Oooo super, se že nabiramo.  
Me pa zelo zelo skrbi, ker nimam znakov, ampak res nobenih razen da sem imela urin z močnim izrazitim vonjem in barvo in da mi je zadnje dni vse smrdelo. 
Nič od nič se s prsi ne dogaja in tudi spodaj nič, tudi izcedka ni in v maternici ne čutim nosečnosti. Ravno to slednje me moti, ker sem prvi dve nosečnosti zelo dobro čutila, točno sem vedela, kje se je zagnezdil, ker ko sem stisnila mišice, se je to čutilo. Ne znam opisat ampak tega pa zdaj ni. Za sabo imam 2 SS, eden je bil celo izvenmaternični, drugi pa da so čez noč znaki izginili, saj je srček nehal biti in upravičeno me mučijo slabe izkušnje iz preteklosti :( Upam, da bo vse OK. 
Katere znake imate ostale? 

(odgovor članu RobidaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: November 2022
14.3.2022 12:26:27   
RobidaB
Jaz nekih hudih simptomov tudi nimam, a sem že začela opažat mini spremembe v telesu, zato sem tudi test delala pred izostankom M. Sem bila kar prepričana, da se nekaj dogaja (no, seveda je vedno možnost, da sem nora haha, ampak tokrat se ni tako izkazalo 😂). Posrečilo se je 6. mesec poskušanja in od začetka sem tudi imela kakšne “fantomske simptome”, tokrat pa je blo drugače — izcedek v povečani količino, res boleče prsi, da me je tudi tuširanje bolelo, ko sem šla po parih stopnocah do službe, sem bila FUL zadihana, lulam kar naprej. Včeraj na sprehodu pa sem imela nekakšen čuden občutek nekje v trebuhu, sklepam, da v maternici. Pa ne kot krč, ampak kot da mi nekdo notri nekaj vleče 😂 ne znam pojasnit. Skratka, ni vse čisto normalno, ni pa tudi nekih ekstremnih simptomov. Če ne bi tako napeto pričakovala +, bi lahko to tudi spregledala 🙈
Gre pa za mojo prvo nosečnost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: November 2022
14.3.2022 17:55:26   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: RobidaB

Jaz nekih hudih simptomov tudi nimam, a sem že začela opažat mini spremembe v telesu, zato sem tudi test delala pred izostankom M. 



Katere pa so to mini spremembe?Mene odsotnost ostalih simptomov ne skrbi, ampak boleče prsi bi pa rada čutila, saj me ravno to skrbi, ker v prsih ne čutim nič. Se mi zdi, da je to pri nevem 95% vseh nosečnicah eden 1 znakov, poleg izostanek menstruacije. Jaz pa tega nimam :( :( :( 

(odgovor članu RobidaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: November 2022
15.3.2022 11:23:10   
Anonimen
Prvi UZ imam konec meseca marca. Še pol mesca je do tja .... ufff a lahko kdo pohitri čas? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: November 2022
15.3.2022 14:40:37   
RobidaB
Jaz sem pa danes kar malo zaskrbljena, ker imam malo krvavega izcedka. Na hlačkah ni ničesar, ko se pa obrišem, pa je rozkasto. Imam tudi blage krče. Upam, da je vse okej in da se tole hitro neha 🐞🐞

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: November 2022
16.3.2022 12:00:59   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vse bo OK. Zaradi raztezanja in krčenja ter širnjenja maternice pridi tudi do kakšnega poka kapilaric in je lahko rahlo rozast izcedek.

Groznih bolečin in krčev ter veliko sveže krvi ali pa gost rjav kavni izcedek pa ne sme bit. To sem imela 2 leti nazaj, bila je izvenmaternična. Grozni spomini.

(odgovor članu RobidaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: November 2022
16.3.2022 14:34:55   
rakunka
Znaki? Hm... Nekaj jih mogoče je, ampak neizrazitih. Jaz ne čutim nosečnosti. Prejšnjič, ko sem potem splavila sem imela ta občutek v sebi od začetka, da sem noseča, tokrat pa ne. Če kaj preveč dvigujem (pa ne rabi bit težko, ker težkega se izogibam), me potem tišči v spodnjem delu trebuha. Nimam slabosti - niti najmanjših. Ne opažam povečanega izcedka, mogoče ima le spremenjen vonj. Zize so take kot vsako menstruacijo, malo občutljive. Res pa je, da zavoham kar nekaj sem in tja. Zjutraj, ko sem vohala kavo, mi je po plesnivem smrdela. Gumbek na uniformi je imel po ribah vonj. Te razgradljive vrečke mi smrdijo kot hudič.
V vseh nosečnostih (3) sem zakrvavela do 12 tedna, pri eni izmed njih sem donosila in rodila, pri tej pa zaenkrat še nisem. In to me navdaja z optimizmom :)

Prvi UZ imam 25.3. in se mi zdi, da je še cela večnost do tja, da izvem ali se lepo bajsa v maternici :)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: November 2022
17.3.2022 9:38:48   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: RobidaB

Jaz sem pa danes kar malo zaskrbljena, ker imam malo krvavega izcedka. Na hlačkah ni ničesar, ko se pa obrišem, pa je rozkasto. Imam tudi blage krče. Upam, da je vse okej in da se tole hitro neha 🐞🐞


Kako si danes? Vse OK? user posted image

Nekam tiho je v naši skupini user posted image user posted image .

(odgovor članu RobidaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: November 2022
17.3.2022 15:43:31   
RobidaB
Pri meni se je žal končalo. Naredila test, ki ni pokazal ničesar in včeraj dobila M. Počutim se … grozno. Boli. Čeprav je bilo še zelo zgodaj. Naslednji teden grem k ginekologu na pregled. Punce, tako navijam za vas in se veselim z vamo. Upam, da boste novembra že vse k sebi stiskale svoje zdrave dojenčke. Mislim na vas❤️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: November 2022
17.3.2022 20:43:29   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: RobidaB

Pri meni se je žal končalo. Naredila test, ki ni pokazal ničesar in včeraj dobila M. Počutim se … grozno. Boli. Čeprav je bilo še zelo zgodaj. Naslednji teden grem k ginekologu na pregled. Punce, tako navijam za vas in se veselim z vamo. Upam, da boste novembra že vse k sebi stiskale svoje zdrave dojenčke. Mislim na vas❤️




Ojojojoj zelo mi je žal :( Res škoda. Vem, skoraj ni besed, ki bi te lahko zdaj potolažile, čeprav res bolje čimprej, sploh če je bilo nekaj narobe in da lahko že takoj hitro poskusita znova. Samo pozitivno naprej, res.  
Dvakrat sem šla čez izgubo in zdaj upam, da nama bo v tretje uspelo. 
Držim pesti za vse nas. 

(odgovor članu RobidaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: November 2022
17.3.2022 20:43:57   
Anonimen
Zdaj sva za november22 ostali samo 2 nosečki. 


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: November 2022
18.3.2022 15:27:20   
rakunka

IZVIRNO SPOROČILO: RobidaB

Pri meni se je žal končalo. Naredila test, ki ni pokazal ničesar in včeraj dobila M. Počutim se … grozno. Boli. Čeprav je bilo še zelo zgodaj. Naslednji teden grem k ginekologu na pregled. Punce, tako navijam za vas in se veselim z vamo. Upam, da boste novembra že vse k sebi stiskale svoje zdrave dojenčke. Mislim na vas❤️


Oh, žal mi je Robida :( user posted image Želim ti, da se čim prej pobereš po izgubi... Čas celi rane, pa naj bo to še tako zlajnano, vendar je res...

(odgovor članu RobidaB)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: November 2022
18.3.2022 15:52:37   
rakunka
Ja Anonimna, sami sva zaenkrat... Bo sigurno še kakšna, ko bodo prvi pregledi mimo in z njimi tudi prvi strahovi.
Kdaj imaš UZ za potrditev?

(odgovor članu rakunka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: November 2022
18.3.2022 20:51:14   
Anonimen
Pozdravljene!!Nista sami, še ena tukaj. ☺️Za mano je že prvi pregled, vse ok. Videli smo tudi utripe ❤️ PDP okoli 10.11. konec aprila imam nihalno. Držimo pesti!Drugače pa počutje katastrofa...slabost cel dan, vse mi smrdi, boleče dojke in ekstra utrujena in zaspana. Sploh ne funkcioniram. Kako ste ve, kdaj imata PDP?
Lep pozdrav in lep vikend!


(odgovor članu rakunka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: November 2022
19.3.2022 12:42:44   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene!!Nista sami, še ena tukaj. ☺️Za mano je že prvi pregled, vse ok. Videli smo tudi utripe ❤️ PDP okoli 10.11. konec aprila imam nihalno. Držimo pesti!Drugače pa počutje katastrofa...slabost cel dan, vse mi smrdi, boleče dojke in ekstra utrujena in zaspana. Sploh ne funkcioniram. Kako ste ve, kdaj imata PDP?
Lep pozdrav in lep vikend!





Kam pa gres na nuhalno? Jaz imam prvi pregled 30.3.2022. Pdp naj bi bil 16.11.2022. Zaenkrat vse OK. Malo me prsi bolijo in so se rahlo ampak res malo povecale. Slabosti nobene, trkam na les da tako ostane. Utrujenost me pa tudi se ne matra, se prevec drugih stvari dogaja okoli nas, da nimam casa. 
Si bom dala znakec *~*anonimna*~*, da se nas loci. 
Mal v info, stara sem 39. To bo moj 3 otrok. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: November 2022
19.3.2022 17:17:14   
rakunka
Dve anonimni in en rakun user posted image

Jaz imam po lastnem izračunu 8.11.. Prvi pregled imam 25.3. in ga že težko pričakujem. Sem želela jit prej samoplačniško, pa se mi je ratal nakulerat, da itak nič ne morem spremeniti, tako da čičam in čakam user posted image
Drugače pa nisem neki slabo, razen utrujena sem za znoret, zadnje dni mi je slabo - rahlo vendar večino časa, me pa ves čas zvija/šraufa - to me najbolj moti user posted image

En teden sem bila v bolniški, ker je me bolelo v predelu maternice, zdaj en teden hodim v službo, pa me skoz neki tišči... Sem pa že dobila zamenjavo - jo uvajam in sem bolj pomirjena glede mojih bolnišk user posted image
Stara sem 30 in to bo 2. otrok, če uspe priti do konca user posted image

< Sporočilo je popravil rakunka -- 19.3.2022 17:19:44 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: November 2022
21.3.2022 10:50:58   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: rakunka

Dve anonimni in en rakun user posted image

Jaz imam po lastnem izračunu 8.11.. Prvi pregled imam 25.3. in ga že težko pričakujem. Sem želela jit prej samoplačniško, pa se mi je ratal nakulerat, da itak nič ne morem spremeniti, tako da čičam in čakam user posted image
Drugače pa nisem neki slabo, razen utrujena sem za znoret, zadnje dni mi je slabo - rahlo vendar večino časa, me pa ves čas zvija/šraufa - to me najbolj moti user posted image

En teden sem bila v bolniški, ker je me bolelo v predelu maternice, zdaj en teden hodim v službo, pa me skoz neki tišči... Sem pa že dobila zamenjavo - jo uvajam in sem bolj pomirjena glede mojih bolnišk user posted image
Stara sem 30 in to bo 2. otrok, če uspe priti do konca user posted image



Še par dni pa bo tu tvoj 25.3. Tako da kar mirno, še parkrat greš spat in že na pregled. Jst pa čakat do 30.3. ampak sej bo tud ta dan hitro tu. 
Zaenkrat sem pa super z energijo, prou čudim se, da ne ležim kje v kotu in bruham in se držim za glavo. Kar me po eni strani tud mal skrbi, zakaj ni znakov, sem pa postala mal bolj napihnjena, prou od popka nižje dol, je ven izboklinca. Ker imam res malo kg, se ful vidi razlika. Prsi so mal boleče, ampak ni prehudo. Le na trebuhu ne morem spat, pa tud prej nisem. 
Še kr mi je pa čudno ker nas je tako malo, samo me 3 smo. Kje ste nosečke novembrčkov? Upam, da bo čimprej še več mamic, da se bodo odprle različne debate s katerimi si bomo krajšale te dolge tedne. Če ne bomo pa me bolj aktivne a ne? :) 

(odgovor članu rakunka)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: November 2022
21.3.2022 21:10:12   
D67a
Zdravo, še ena več ☺️ pozdrave vsem 🙏
Vas spremljam, ampak si nisem upala pisat, ker na prvem pregledu ni dobro kazalo in je rekla ginekologinja, da lahko počakam en teden ali pa grem na čiščenje. Po enem stresnem tednu, me je pričakal srček 💖 ampak še zdaj se ne upam veseliti 🙊
V glavnem, stara sem 31, druga nosečnost (doma imam 1letnico 🙃), v iskanju službe po porodniški 🥴🤣, prvi uradni pregled 28.3., PDP 4.11
Simptomi:nora utrujenost, slabost čez dan, lakota, vrtoglavica in posledično sem tečna 🙆‍♀️🙊🙃


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: November 2022
22.3.2022 11:16:14   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: D67a

Zdravo, še ena več ☺️ pozdrave vsem 🙏
Vas spremljam, ampak si nisem upala pisat, ker na prvem pregledu ni dobro kazalo in je rekla ginekologinja, da lahko počakam en teden ali pa grem na čiščenje. Po enem stresnem tednu, me je pričakal srček 💖 ampak še zdaj se ne upam veseliti 🙊
V glavnem, stara sem 31, druga nosečnost (doma imam 1letnico 🙃), v iskanju službe po porodniški 🥴🤣, prvi uradni pregled 28.3., PDP 4.11
Simptomi:nora utrujenost, slabost čez dan, lakota, vrtoglavica in posledično sem tečna 🙆‍♀️🙊🙃




*~Anonimna~* tukaj, kar pozabim dodat.
D67a dobrodošla, končno še ena user posted image med nami. user posted image user posted image Super, da se je pokazal srček in držim pesti, da bo vse ok do konca.

Jaz imam še en teden do pregleda, se vleče ampak vsak dan smo bližje. user posted image

Me pa danes že zgodaj dopoldne začela neka utrujenost, ki je do zdaj nisem poznala. Ravno obratno, sem bila polna energije. Zdaj se mi pa zeha in spi, sam še posteljo vidim. user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image Upam, da bo v službi mirno, ker nimam fokusa za delat. Sem pa opazila, da mi kava sploh ne paše tako kot prej, sem bila, moram kar napisat bila, zagreta kofetarica, zdaj pa "eh kava, tud če ne". Danes je dokazala, da me ne zbudi user posted image user posted image

(odgovor članu D67a)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: November 2022
22.3.2022 12:22:02   
rakunka
:) po prvih pregledih nas bo več :)

Js sm pa danes dobila migreno. user posted image Nič prijetnega. Mi jo je pa uspelo obvladati, da ne umiram, ampak samo boli.

D67a dobrodošla in vesela sem, da si videla srček user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: November 2022
23.3.2022 20:21:59   
Elfika
Pozdravljene! Se vam pridruzujem se jaz 😁. Internet pravi, da imam PDP 20.11. 😆. Prvi pregled inam sele 12.04., saj ne vem kako bom zdrzala do takrat 😳. Drugace sem stara 36 in je to moja prva nosecnost. Na + sva cakala leto in pol in res upam, da bo vse ok. Trenutno izrazitih znakov se nimam, razen napihnjenosti in rahlih krcev, ki jih imam ze od izostanka M. Na momente me kar malo iz tira vrzejo in me zaskrbijo. Stiskam pesti za vse nas, da bomo ok in vse cim prej zaslisimo srcke ❤️

(odgovor članu rakunka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: November 2022
23.3.2022 22:35:04   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: rakunka

:) po prvih pregledih nas bo več :)

Js sm pa danes dobila migreno. user posted image Nič prijetnega. Mi jo je pa uspelo obvladati, da ne umiram, ampak samo boli.

D67a dobrodošla in vesela sem, da si videla srček user posted image



Socustvujem s tabo tako mocno, da sem tudi jaz danes dobila migreno. Obvladujem s pozitivnimi mislimi in se probavam prepricat da me ne boli. In ne, to ne funkvionira sploh. Tablet si ne upam vzet. Tusiranje pomaga, pa mizanje in pocivanje. Sam to dons ni bilo mozno sploh. Evo gremo spat, zjutraj budilka ze 5:30 zvoni. 
Upam, da naju cimprej mine. Nocko. 

(odgovor članu rakunka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?