|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: December 2022
24.5.2022 19:33:20   
88Sisi
Elena, jaz sem pa že pridelala 2 kg :) Imam pa tudi občutek, da se že v spodnjem delu trebuha vidi, sploh po hrani sem res zelo napihnjena.
scorpionka: dr. Štrumbljevo imam za osebno ginekologinjo in potrjujem, je zelo prijazna in se ti posveti, odgovori na vprašanja, na nuhalni si je vzela čas, vse pokazala itd.
Imam eno "butasto" vprašanje, ginekologinja je danes le rekla, da vidi plodov utrip, nisva pa nič poslušali. Tole se za brezveze obremenjujem kajne? user posted image

(odgovor članu Elena12)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: December 2022
25.5.2022 10:33:26   
Anonimen
Plodov utrip je dojenčkov srček ja user posted image To pomeni da srček normalno bije / se vidi da bije. Poskusi najt na youtube kakšen posnetek, identično bi se slišalo če bi ginekologinja vklopila zvočnik. Ne rabi te skrbet, to je zelo vredu.

(odgovor članu 88Sisi)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: December 2022
25.5.2022 19:16:44   
scorpionka
Meni so tudi na potrditvenem pokazali kako bije in je potem ko sem jokat začela (od srece) rekla, no dajmo probat še zvok ujeti.. Sem slišala eno sekundo potem se je izgubil, je rekla da pri takšnem majhnem plodu zelo težko držijo na mestu in da zato ne dajejo za poslušat v zgodnji nosečnosti, ker potem mamice še bolj skrbi kot prej 🙈Js sm trenutno vredu, jutri imam pregled pri svoji GIN + laboratorij. Potem se bom pa na nuhalno prijavila. Najbrž jo bom mela sredi junija (glede na tedne).  Tudi meni se že pozna trebušček spodaj in se ga ne da notri potegnit.. Tko da še razmišljam kako bom do nuhalne hodila, da noben ne opazi 😁 sej sam še 3 tedne, sam vseen, bi res rada do nuhalne počakala, potem pa zaradi mene če vsi naenkrat izvejo 😊Koliko ste pa stare? Imate kaj otrok od prej? Js sm stara 28 let, imam doma 6,5 letno punco in smo se za tegale drobižka kar precej namatrali in je uspelo preko umetne oploditve. 😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: December 2022
26.5.2022 9:10:37   
Elena12
Joj, jaz sem tudi na pregledih čisto paf. Kar na smeh mi gre, pa solzice se mi nabirajo — ginekologinja se mi kar smeji 🙈 Sem pa srček že slišala, pa tudi zdi se mi, da se na ultrazvoku vidi nekakšno migetanje v teleščku. V torek imam ponovno pregled, že komaj čakam💞 V laboratoriju sem tudi že bila, je vse okej. Sem skoraj na zgornji meji za nosečniško sladkorno, ampak me je gin pomirila, da so to lestvico ful znižali in da ma pol nosečk že “sladkor”. Aja, pa Rh- sem, tega tudi nisem vedela prej.Sem pa tudi jaz stara 28 let, gre za prvega otroka, a drugo nosečnost. Marca letos sem imela SS, nato pa skorajda čudežno zanosila 2 tedna kasneje, ko sva že rekla, da dava vse skupaj malo na pavzo. Na plusek sva čakala 7 mesecev, meni se je zdelo neskončno dolgo, čeprav vem, da ni. Vseeno pa sem se že vse sorte spraševala, se sekirala. Skratka, zdaj sva presrečna in že komaj čakava na nuhalno 💕

(odgovor članu scorpionka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: December 2022
26.5.2022 9:29:47   
88Sisi
Podobno pri meni, ampak sem jokala tudi brez da bi slišala bitje, samo ko je rekla, da vidi utrip user posted image Glede na moje skrbi, je kar logično, kot si zapisala, da če je tako težko obdržati, raje niti ne poskušajo :)
Tudi jaz se ubadam s podobnimi "skrbmi", se mi zdi, da se mi že sedaj pozna, sama pa bi rada počakala do rezultatov NIPT, ki bodo še dober teden po nuhalni, kar je pa čez 1 mesec, ko bo že zelo zelo vidnouser posted image
Otrok žal nimam, v prvi nosečnosti se ni izteklo po najinih željah, stara pa sem 33.

(odgovor članu scorpionka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: December 2022
26.5.2022 21:46:19   
scorpionka
Evo, sem bila danes na pregledu. Srček bije, plodek se premika, velikost je ustrezna 9t4d, za nuhalno me je naročila 20.6. k Štrumbelj, samo za uro se še moram dogovoriti. Se mi zdi cela večnost do tja.. Sem nekak upala, da bo že tisti teden okoli 15.junija, ker najina punčka še ne ve da bo dobila povišico "starejša sestra". Želiva počakati na nuhalno, da bo res "ta hudo" mimo. Upam da se mi trebuh ne bo do takrat še bolj napihnil, se mi zdi da že zdaj opazi, ker me je vprašala če sm se preveč najedla 😂🙈 Oddala sem tudi kri in to tok enih ampulc da ne vem kaj vse bojo raziskovali 😅
Da na hitro povem mojo zgodbo. Ko sem bila stara 21let, sva si z mojim vse zrihtala (stanovanje, avto, službo, itd) in rekla da je pa zdaj lahko otrok na vrsti in je ratala v prvo. Prvi mesec ko nisva pazila. Ko je bila stara 8 mesecev sva rekla da lahko spet začneva probavat, ker sva si želela še enega otroka. In ni uspelo. Po 2 letih sva sla na posvet za neplodnost in tam sva bila 4 leta. Čez sva dala vse preiskave, različne posege, inseminacije in 4 postopke IVF, in je zdaj v zadnje uspelo. Močno upam da zdržim do decembra 2v1 in bo vse ok. Ker potem bo naša sreča res popolna ❤️ 

(odgovor članu 88Sisi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: December 2022
27.5.2022 15:46:53   
Elena12
Scorpionka, seveda bo uspešno! Zelo zelo stiskam pesti 🐞🐞🐞
Pa še sestrica je ravno v takšnih letih, ko bo zelo vesela in jo bo dojenček zanimal, razlika v letih pa prevelika, da bi se skos nekaj kregala. Po mojem se boste imeli super 😊

Kako ste kaj drugače? Simptomi? Že kakšne želje po hrani? Oz. je kaj takega, kar vam sploh ne paše jesti? 🙈
Meni zelo prija zelena solata, taka fajn kisla. Pa granny smith jabolka. Očitno je nekaj na tem, da nosečkam paše kislo. Drugače pa nimam nekih posebnih želja v smislu, da si kako hrano zamislim in jo nato MORAM jesti 🤷

(odgovor članu scorpionka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: December 2022
27.5.2022 16:53:05   
scorpionka
Meni zelo paše sadje in zelenjava. Teha res največ pojem na dan. Se kot simptom šteje da sedim sredi trgovskega centra na klopci in jem sirov burek s tekočim jogurtom kot v srednji šoli za malico? S tem da nasploh nr maram mlečnih stvari (z izjemo dira) 😅😂🙈 Ampak tok je dobr, vreden miljon 😆Pa spet sm se pozabila na nuhalno naročit 🤦‍♀️🤷‍♀️ upam da mi v ponedeljek možgani boljše oddelajo. Počutje je drugače kar ok, edino cel dan sem na nogah (gostinstvo) in zvečer samo padem v posteljo in spim po 12 ur 🙈 prej je blo pa 6 dovolj, zdaj je pa 12 premalo... Pa boli me kost pri preponah in riti kar močno.. Ampak najbrž je to zato ker se maternica širi? 🤷‍♀️Kako ste ostale? 

(odgovor članu Elena12)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: December 2022
2.6.2022 9:23:26   
Elena12
Da se vam malo javim ... V torek sem imela pregled, glede na zadnjo M ravno na 11. teden, a ultrazvok že od začetka kaže malo manj, tudi PDP je po ultrazvoku 26. 12., medtem ko je po M 20. 12. Prvič sem videla miganje, prav lepo se zvija in maha z nogicami in rokicami, a me je ginekologinja napotila še po drugo mnenje, saj se ji je zdelo, da lobanjica ni dovolj vidna. Na drugem ultrazvoku so me sicer pomirili, da ima vse kosti še malce "prosojne", da se očitno še ni nabralo dovolj kalcija. Čeprav vem, da so me dvojno pregledali zato, da bi res izločili kakšne nepravilnosti in me je druga ginekologinja še kar pomirila, si ne morem pomagati, da se ne bi sekirala in razmišljala o tem, guglala, kaj vse gre lahko narobe. Pregled imam ponovno v sredo, 15. 6. pa nuhalno, tako da upam upam upam, da bo zdaj vse okej 🐞🐞🐞 Sploh vam ne znam opisat, kako žalostna sem bila, ko sem čakala pri drugi ginekologinji. Čeprav sem se zdaj pomirila, še vedno čutim neko tesnobo in res si želim, da bo že v sredo moja G rekla, da je vse v najlepšem redu.

(odgovor članu scorpionka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: December 2022
2.6.2022 10:54:17   
88Sisi
Elena12 razumem tvoje skrbi, a vseeno poskusi ostati čim bolj pozitivna in mirna za svojo pikico, to je žal trenutno največ, kar lahko narediš :) Glede na to, da sta te pomirili dve ginekologinji, vseeno zeeeeelo dobro kaže, držim pesti, da prihodnji teden sporočiš super novice! user posted image

(odgovor članu Elena12)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: December 2022
2.6.2022 18:45:59   
scorpionka
Ooo Elena, te čist razumem. Ampak dokler pravijo zdravniki da je vse ok moraš verjeti v to in samo pozitivne misli!Js sm se pa danes zbudila z močnimi krči in sem imela par kapljic rjavega izcedka. Sm klicala GIN in je rekla naj spremljam in če se poslabša naj grem na urgenco, ampak da kaj dosti itak ne morejo narediti. Do 15h se je še poznalo ko sem šla lulat na wc papirju. Po službi pa sm si privoščila dolg tuš in se dala v pižamo in ležim že 3 ure. Zaenkrat so gate "čiste" upam da tako tudi ostane. Imam pa nuhalno zdej 14.6., upam da pridem do tja brez težav in da bo tudi tam vse ok.. Držita se in mamo to 👌❤️

(odgovor članu 88Sisi)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: December 2022
3.6.2022 8:17:05   
Elena12
Hvala punce ❤️ Sem že boljše volje, sem se pomirila. Sploh pa je moja ginekologinja rekla, da je imela ENKRAT tak primer, zato res mislim, da so možnosti za kakšne take zaplete majhne. Sem bila pa do zdaj prepričana, da bom po nuhalni v vsakem primeru opravljala še Nifty, ampak kaj, ko ti niti Nifty ne more zagarantirati, da je z otročkom fizično vse okej. Še pred nekaj tedni sem komaj čakala, da bo nuhalna mimo in da lahko lepo novičko vsem povem, zdaj pa mi je kar všeč, da nihče razen naju še ne ve 🙈

Scorpionka ti pa tudi kar mirno. Počiiiiivat, mogoče celo kaj prosto v službi dobit 🍀

(odgovor članu scorpionka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: December 2022
5.6.2022 7:15:28   
scorpionka
Ojla ☺️ Da se javim, izcedki so bili samo tisti dan od jutra pa nekje do 15h potem se ni več ponovilo.. Sem pa res počivala celo popoldne pa se naslednji dan sem si v službi vzela čisto na izi in mela eno punco za uvajat in je kr ona vse nosila, dvigovala in laufala 😁Zdej sem vredu, še malo pa moja hčerka zaključuje vrtec in gre septembra v šolo 🙈 ne morem verjeti da je tako hitro minilo to obdobje. Čisto prehitro! Še vedno pa ji nisva povedala, čakam nuhalno 14.6, potem pa ji poveva. Pa tudi ostali če bojo izvedeli me ne moti.. Zdej pa še skrivam tale napihnjen trebuh, čeprav par ljudi že ve, ker so opazili, ker nisem pazila kako stojim in se je videlo 🙈 Ve ste že komu povedale? Družini, prijateljem? Kdaj imate nuhalno? Po nuhalni sem nameravala it v fb skupino, tisto skrito, samo da damo nuhalno čez in bo vse ok.. Lepo se mejte 🤗

(odgovor članu Elena12)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: December 2022
5.6.2022 10:38:02   
Elena12
Scorpionka super! Sem vesela, da se je umirilo 🙌
Pri nama še tudi nihče ne ve. Morda bi že kaj povedala, če ne bi imela skos ene zaplete pa dodatne preglede. Tko pa res ne upam. Čeprav mislim, da če bi šlo kaj narobe, da bi pol vseeno povedala bližnjim. Nočem pa že vnaprej še njih obremenjevat, je sigurno bolj luštno, da izvejo takrat, ko je že vse potrjeno okej 😊
Imam pa občutek, da sodelavke že kaj sumijo. Rekla še ni nobena nič, ampak imamo zadnje čase kar naprej neke dogodke in dodatne dejavnosti, ko se tudi kaj nazdravi in imam vedno en izgovor (čeprav imam drugače vedno rada kozarček vinčka, zato se mi zdi, da zdaj izpade sumljivo 😂). Se mi zdi, da ne bodo tako presenečene, ko jim bom povedala 🙈
Komaj že čakam 15., ko imam nuhalno, da se potem resssss sprostim in začnem odštevat do morja, morda celo kaj kupim za minija. Itak že zdaj fantaziram o vozičkih, sobici, jooj 🙈

(odgovor članu scorpionka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: December 2022
6.6.2022 17:10:41   
88Sisi
Super novice scorpionka. Držim pesti še za nuhalno :)
Midva nisva še nikomur. Imava plan zaradi predhodne izkušnje, kjer je NIPT pokazal nepravilnosti, počakati tudi na ta del, ne le na nuhalno. Iz podobnih razlogov kot ti Elena, prejšnjič so se res vsi zelo veselili in je bil potem šok še večji. Če bi pa karkoli šlo narobe, kar se tokrat prepričujem, da ne bo, bova pa seveda tudi povedala.
Čeprav bo kar težka čakati do NIPT, to je še dobre 3 tedne. Popoldan/zvečer imamo zelo napihnjen trebuh, sploh če nisem pozorna na držo, je že zelo očtino izbočen :) Ampak vprašal pa ni še nihče :)

(odgovor članu Elena12)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: December 2022
8.6.2022 12:54:15   
Elena12
Sem prišla s pregleda, tokrat glavica lepo zgleda, kosti so tudi bele in vidne. Tudi na ponovni pregled sem sedaj naročena čez en mesec, ne pa tako, kot sem imela sedaj (na 14 dni kontrole). Tako, zdaj pa res lahko malce lažje zadiham. Naslednjo sredo pa še nuhalna, ki se je pa zdaj že ful veselim, ko sem se pomirila.
Mala glistica se v trebuščku kar naprej zvija, nič ni bil pri miru danes, tko da tudi slikica ni preveč lepa. Ampak nič hudega, važno, da je vse okej.
No, pa skoraj eno kilo sem se zredila, kar me je tudi malo presenetilo, ker so bli moji obroki v zadnjem tednu bolj naključni in mi je bla hrana nasploh zadnja skrb, ker sem bila nervozna. Je pa res, da sem pred pregledom zajtrkovala, tko da mogoče se pa (še) nisem. Čeprav bi bilo že malo čudno, ker trebušček postaja napeeeet, kavbojke me popoldne/proti večeru že precej tiščijo, zato sem bolj v oblekicah. Še sreča, da je tko toplo 😊

(odgovor članu 88Sisi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: December 2022
8.6.2022 14:19:38   
88Sisi
Vrhunske novice Elena12, sem zelo vesela zate! Jaz pa se kar "bojim" nuhalne, bolj ko se približuje, se sprašujem, če bo tokrat vse v redu.user posted image

(odgovor članu Elena12)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: December 2022
10.6.2022 9:50:21   
Elena12
88Sisi kar brez skrbi, veliko pozitive! Vse bo okej 🐞
Punce, tiste, ki se boste odločile za Nifty test … Kater paketek boste izbrale? Standard? Plus? 200 evrov je razlika v ceni. Jaz sem nameravala “standard”, ampak zdaj pa čedalje bolj tuhtam, da če že bom nekaj dodatno plačevala, da bi res rada, da se ugotovi čim več in izbrala “plus”. Res ne vem no 🙈 Tkole se mi prav vidi, da sem v tem še res čisto nova 🙈

(odgovor članu 88Sisi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: December 2022
10.6.2022 10:02:12   
88Sisi
Hvala, se zelo trudim. Kak dan gre bolje, kak dan pa niti ne. Še malo :)
Midva sva pri prejšnji nosečnosti zbrala standard, je tudi ginekologinja omenila, da so ti dodatni teti, ki so dodatno pri Plus, še precej v "raziskovanju" in da ne vidi potrebe. Pa je bila nuhalna precej slaba. Tako da bi se še enkrat odločila enako. Tudi jaz pa se ne spoznam zelo, samo delim svojo izkušnjo, če pride kaj prav :)

(odgovor članu Elena12)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: December 2022
13.6.2022 8:28:47   
Elena12
Super, hvala! Zveni smiselno, se bom najverjetneje tudi sama odločila kar za standard.
Moram povedat, da zadnjih nekaj dni prav uživam. Odkar je bil pregled prejšnjo sredo ok, sem se res sprostila. Po zadnji M naj bi jutri vstopila v 13. teden, po ultrazvoku pa sem malo zadaj (5 dni), zaenkrat je PDP po ultrazvoku na božič 🎅🏻 Se mi zdi, da dobivam nazaj energijo, da sredi dneva nisem več tok zaspana. Edino pri hrani sem postala tečka - namesto nosečniških "cravingov" se mi dogaja ravno obratno; nekaterih živil videt ne morem, pa čeprav sem prej imela rada. Npr paprika (sploh v kakšni jedi, bljak) ali pa kisla smetana🤢
Prav napeto pa že odštevam dneve do srede, do nuhalne, komaj že čakam. Veselim se tudi, da bo moj končno videl dojenčka 🙈 Čeprav on je prepričan, da bova zvedela spol, si ne pusti dopovedat, da sploh ni rečeno :D

(odgovor članu 88Sisi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: December 2022
13.6.2022 8:57:53   
88Sisi
Ooo Elena12, lepo slišat. Tudi PDP je res lep datum :) Jaz sem sicer malce "žalostna", se mi zdi, da je takrat toliko praznikov in daril, da potem rojstni dan sploh ne pride do izraza. :(
Tudi pri meni se mi zdi, da se malce izboljšuje glede utrujenosti, sem spet začela malo telovadit končno :) Pri hrani pa je pri meni še zmeraj problem slabost, večinoma bolj popoldan/zvečer, moram res pazit, da ne pojem preveč, da lahko normalno spim.
Tudi jaz do četrtka, delno se zelo veselim, delno pa me je zelo strah. Res upam, da bo tokrat sreča na najini strani, držite še ve pesti prosim user posted image

(odgovor članu Elena12)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: December 2022
16.6.2022 8:24:37   
Elena12
Nuhalna je za mano. ✨
Super je bilo, zelo lepi rezultati, vse štima, tudi obod glavice, ki smo ga pri moji ginekologinji podrobneje opazovali, se lepo vidi; nobenih posebnosti. Določili smo natančnejši PDP, ki je sedaj 23. 12., torej sem 12T+6. Same pohvale za doktor Levakovo v Velenju, res si je vzela čas, vse smo pregledali, predebatirali, šteli prstke, pogledali dojenčka v 4D tehniki, meni je bilo res wow! Sploh tale 4D, ko že vidiš trebušček, ritkico, nogice in res zgleda kot pravi dojenček. Na koncu sva šla pa še v laboratorij, kjer sem dala kri za Nifty test. Odločila sva se za standard, ko nama je zdravnica razložila vse izvide in so bili zelo dobri, niti nisva preveč razmišljala. Od same napetosti zadnjih dni imam sicer danes ubijalsko migreno, hkrati pa sem zelo zelo vesela, presrečna! Končno lahko zadiham.
Danes imaš pa ti Sisi, ane? Mislim nate in pošiljam veliko pozitivne energije.🍀🍀🍀 Tudi ostalim puncam seveda! Javite se kaj, je tko tiho tukaj v naši temi. Ste že vse na Facebooku?

(odgovor članu 88Sisi)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: December 2022
16.6.2022 18:20:57   
88Sisi
Ooo Elena12, čudovito, čestitke! Verjamem, da ti je zelo odleglo :)
Tudi pri meni na srečo vse ok, nuhalna je bila 1,5mm, kar je točno "na sredini", si je vzela precej časa in pravi, da vse zgleda bp :) Tudi mi smo si pogledali bebico v vseh oblikah, je bil kar živahen, res noro. Čeprav odkar je rekla, da ji izgleda vse v redu, se tako in tako ne spomnim kaj dosti :) :) Prstkov pa nismo šteli :(
Tudi jaz sem oddala kri, Panorama, res upam, da bodo prihodnji teden rezultati.
Čeprav je bila nuhalna ok, dokler ne dobiva tega, ne bom popolnoma mirna, ampak vseeno pa trenutno kaže odlično, me že kar mika, da bi povedala :)

(odgovor članu Elena12)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: December 2022
18.6.2022 8:37:52   
scorpionka
Ojla punce! Js sm mela nuhalno 14.6 in je bilo vse bp, nuhalna je bila 2,2 kar je rekla G da je tudi ok... Sm pa delala dvojni hormonski test ker sem bila v postopku umetne oploditve in so to predlagali. Sva po nuhalni povedala hčerki ki se je razjokala od sreče ❤️ naslednji dan pa so me klicali da so se rezultati poslabšali (samo za downov sindrom, drugi so se pa izboljšali) in da je smiselno narediti še nifty. Tako da sem šla takoj oddat kri in upam da do petka pridejo rezultati. Jokala sm itak cel dan, ampak so me mirili da 1:550 se vedno ni tako slab rezultat.. En hormon je bil BP en je bil pa povišan/ponižan in je seveda razmerje šlo za 2/3 dol. Zdej pa upam da bo nifty pokazal boljše in bolj točne rezultate 🙏Sm se pa pridružila skupini na fb "decembrčki 2022" ampak bom še počakala na rezultate preden kaj napišem/objavim. Pdp pa imam 26.12. po izračunu vstavitve zarodka, po UZ ju pa 21.12. ampak je pustila 26.12 ker ni razlike več kot 7 dni :) Upam da sta vredu ❤️

(odgovor članu 88Sisi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: December 2022
19.6.2022 8:39:12   
88Sisi
Ooo, koliko je stara hčerka? Držim pesti, da čimprej dobiš rezultate, to čakanje je res mučno. Jaz sem oddala v četrtek in tudi res res upam, da bodo vsaj v petek rezultati.
Je pa "tveganje"1/550 res izjemno nizko, samo pozitivne misli user posted image
Kako ste ostale? Moje slabosti so se malce umirile, tudi utrujenost se mi zdi, da je malce popustila. Sem pa danes 12t+4d.

(odgovor članu scorpionka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...





nelson10



180 (93%)

180 (0%)

180 (0%)

180 (0%)

180 (0%)

180 (7%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!