|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 2023
10.6.2022 19:48:13   
Anonimen
juhuhu, danes smo pa res nasli srcka! prejsnji teden ga ni bilo, in me je kar malo stisnilo pri srcu... hvala za vse vzpodbude 🙂 res ne vem, zakaj so me ze v 7.tednu naročili na pregled... sploh nisem pomislila, da je prehitro. danes je bil plodek mini-mini, ampak po besedah ginekologinje je zaenkrat vse ok! najbrz sem imela ovulacijo kasneje kot sem mislila. no, se en pregled, pa odstranim "anonimno" 🙂 sem pa tudi cisto malo krvavela v torek, ampak to ne bi smelo biti nic posebnega. zanimivo se mi zdi, da vas/nas toliko poroca o (pre)majhnih plodih... mogoce ima korona kaj prste vmes?! ampak verjamem, da bo vse ok. srecno vsem, porocajte kaj. 

(odgovor članu Cajna13)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Januar 2023
13.6.2022 12:16:49   
Anonimen
spet jaz.
a ve še pijete kavo? jaz se ji ne morem cisto odreci... pocasi me daje utrujenost in ne vem, kako bi brez kave. ni mi pa (se) nic slabo, tako da mi zaenkrat okus pase 🙂 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Januar 2023
13.6.2022 14:28:19   
Manunimus
🙋‍♀️Jo tudi pijem, ker sem vedno bla kafetar, ampak eno in to majn močno in  z mlekom (prej sem jo pila brez mleka) če mi pa paše 😁

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Januar 2023
13.6.2022 14:35:42   
Bambina
se ena kafetarca 😆 tut bl blago zjutri. za popoldan pa instant brezkofeinsko....samo pravjo, da pa tut baje ni zdrava decoffe🤦 drugace pa vesela za predhodnico, da se je srcek pokazu🥳🥳♥️ men so se pa vceri slabosti zacele, ne bruham ampak tko iz cistega mira klicem jelene,ker se mi dviguje😂 pasja hrana mi pa tako smrdi🤢 tolk sem jamrala,da niti enga simptoma nimam,da sem kar hvalezna. samo,da bo vse uredu, vse potrpim 😁

(odgovor članu Manunimus)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Januar 2023
13.6.2022 14:59:07   
88Sisi
Hoj, sicer spadam pod temo "Decemberčki" ampak pogosto pokukam tudi v ostale :) Glede kave se tudi jaz sprašujem kako in kaj, jo še zmeraj pijem, dve skodelici zelo blage kave na dan (ena žlička turške kave na skodelico). Povsod, kjer sem brala, piše, da naj bi bile količine 200 mg na dan še sprejemljive. Ko preračunam, se gibam nekja okrog 150 mg na dan. Opažam pa, da ste vse precej zmanjšale, z redkimi izjemami.

(odgovor članu Bambina)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Januar 2023
13.6.2022 21:10:53   
Anonimen
hehe, smo si potem nekako podobne vse. jaz sem kar avtomatsko presaltala na samo jutranjo kavo, malo manj mocno, popoldne si pa naredim brezkofeinsko, ce je nuja. ceprav je bolj placebo fora 🙈 pri prejsnji nosecnosti mi je bilo pa tako slabo, da sem takoj po poz. testu opustila kavo, alkohol (no, itak, ampak zaradi slabosti nisem mogla alkohola niti povohat) in presaltala na cokoladice 😁haha, bambina, kličeš jelene 😅😅😅

(odgovor članu 88Sisi)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Januar 2023
14.6.2022 8:26:29   
Anonimen
Jaz se glede kave sploh ne sekiram. Popijem povprečno 2-3 instant na dan. Ta ima dosti manj kofeina kot turška in je to zato še vedno dosti pod mejo 200mg na dan. Je pa res, da marsikateri v prvem trimesečju kava zasmrdi. Meni ni in je ena redkih razvad ki si jo še lahko privoščim zato v njej uživam.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Januar 2023
14.6.2022 9:36:44   
Gustika
Ojla, jaz sem nova tu. Prva nosečnost, ki še ni potrjena. Uspelo nama je po 2. letih. Občasno mi je slabo, če kaj določenega pojem, ponavadi zvečer. Drugače pa me je začelo žreti, ker imam čez en teden pregled, trenutno sem pa v 8. tednu. Čisto sem živčna, da nekaj ni okej in da se bo sreča kmalu končala. 😥Zanima me glede prvega pregleda, ali lahko gre partner zraven. Mislim ga spustijo vsaj v čakalnico, če že ne vsaj noter. Ker če nekaj ne bo okej, ne bi rada imela zloma sama sredi čakalnice. 😣
Hvala za odgovor. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Januar 2023
14.6.2022 10:28:16   
Anonimen
Živjo, 
Se ena nova tukaj - sicer če bo vse kot mora bit je pdp v februarju 2023. Je moja druga nosečnost in razen izostanka M in res volčje lakote ni drugih simptomov, tako da res upam, da je vse OK! Na pregled pri G pa še nisem naročena ker je zdaj dva tedna ni 😅 tako, da razmisljam da grem privat, kot v 1. nosecnosti na potrditveni UZ. Glede kavic, sama sem zmanjšala na eno jutranjo popoldanski se pa probam izognit, kar je z 2letnikom kar izziv :) 


(odgovor članu Gustika)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Januar 2023
15.6.2022 9:36:47   
Bambina
Gustika, odvisno od ZD. ko sem bila prejsnjic, ni vec nobenih kontrol na vhodu, tako,da naslednjic tudi jaz definitivno vzamem partnerja. Ne vem iz cesa izhaja ta strah, sem na istem🥴 namesto,da bi bilo najlepse obdobje, je moj um podivjal, trudim se nakulirati. Pri meni je bil prejsnjic kao premajcken plus,da nimam znakov. no, obcasna slabost. ni vsak dan. Pomoje me to stresira. Se en teden do pregleda,kok se vleceta dva tedna  trudim se,da se ne narocim na privat🤦😆 jaz sem tudi 8+5. upam,da bebe pridno rastejo.🤞🤞javite se kaj. a ni imela ena vceraj UZ? kako je fizolcek? ☺️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Januar 2023
15.6.2022 11:55:56   
Manunimus
Zdravo, se javljam, jaz sem mela včeraj uz... Fizolcek je majhen in moja ginekologinja je rekla da ni utripa, poslala me je v ukc na odstranitev ploda...Sem šla dat kri in se naročit za danes, ampak sem hotla še eno mnenje, samoplačniško in nama je vse lepo razložla, res ni videt utripa, ni pa nujno da čez 1teden nebo, ker mogoče je vseeno prehitro, tako da upanje ostaja da fizolcek pokaže srčka. No po menstruaciji bi mogla bit 9ti teden, plod pa je veliki za 7t3d, lahko da je bila pozna ovulacija... Upanje umre zadnje ❤️💙

(odgovor članu Bambina)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Januar 2023
15.6.2022 11:57:56   
Manunimus
Aja pa še to, vsi znaki so prisotni, krvavela nisem nič... 

(odgovor članu Manunimus)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Januar 2023
15.6.2022 18:37:00   
Anonimen
oh, manunimus... kaj naj recem. sem nekje na istem kot ti. danes na pregledu (ker sem krvavela), niso nasli utripa... prejsnji četrtek je kao bil. in plod za nekje 2 tedna premajhen. meni je tudi rekla, da je mozna pozna ovulacija, ampak slutim, da to ni to, ker sem imela menstruacijo skoraj vedno na 28 dni. zdaj nekako po malem krvavim in se pripravljam na najhujse. imam pa tudi jaz zadnje case grozno lakoto, obcutljive prsi, skos hodim na wc. ni lahko, s toliko mesanimi obcutki in simptomi, res ne... 

(odgovor članu Manunimus)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Januar 2023
15.6.2022 19:35:28   
Manunimus
Aja anonimna, je bil celo utrip... Meni ni rekla nič samo izstrelila je plod je mrtev ni utripa, in teh besed nikoli nebom pozabla😭😭poslala me je že na medikamentozno odstranitev ploda,čas mam do 5.7, (ko sem danes predstavljala datum za en teden, je bla sestra nesramna in je rekla zakaj bi čakali, mrtvo tkivo je v vas) pripravljena sem na najhuje, lahko pa tudi da nebo... Vse si očitaš kaj nisi vredu naredo... Dajmo si upanje, cepa ne pa dajmo prostor novim fizolckom in da nam v naslednjo uspe. Čeprav je težko zelo.ko ne veš in malo veš.. .. 😭😭Držimo pesti ❤️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Januar 2023
15.6.2022 21:21:40   
Manunimus
Aja ginekologinja me je vprašala tudi če mi niso dojke vkup padle, ne niso, vem da so znaki lahko še prisotni en čas, ampak prej Glih sem še pa bruhala, drugič od kar sem noseča.... Nwm bomo vidli kako bo malo imam upanja, preveč pa si ga nočem dajat... 

(odgovor članu Manunimus)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Januar 2023
16.6.2022 7:00:24   
Anonimen
Tukaj še ena s podobno zgodbo na prvem pregledu vidna Gv in rumenjakov mehurcek, po zm bi naj bila v 7t4d. Čez dva tedna ponovna kontrola ali gre za mlajso nosecnost ali bo ss. Ne vem ali imam sploh  se kaj upanja…. 

(odgovor članu Manunimus)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Januar 2023
16.6.2022 7:51:25   
Anonimen
joj joj. a ni to malo cudno vse skupaj, toliko nas je s podobnimi zgodbami. pri meni je še tako, da smo priblizno dva tedna pred ovulacijo preboleli korono in ne morem izkljucit misli, da je to kaj vplivalo na vse skupaj... drzim pesti za vse 💜

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Januar 2023
16.6.2022 8:40:23   
Manunimus
Ja, midva tudi 1mesec pred ovulacijo, cist možno.... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Januar 2023
16.6.2022 9:35:30   
Anonimen
Kaj pa mere gv kaksne so bile, mene skrbi ker gv naj bi bila za 7t notri je pa rumenjakov meh. meni je gin dala še kar nekaj upanja, ampak sama sem kar ze obupana…

(odgovor članu Manunimus)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Januar 2023
16.6.2022 10:17:00   
Anonimen
ne vem tocnih mer, meni v 7.tednu tudi ni nasla ploda, ker sem bila baje sele v 6.tednu. en teden kasneje pa je biu mini plodek z utripom. malo se pocakat, sej bo 💜

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Januar 2023
16.6.2022 11:08:16   
Manunimus
Za gv mi nič ni rekla, ali kako je označeno na sliki od uz? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Januar 2023
16.6.2022 11:10:15   
Manunimus
Pri meni je plodek vlki 12mm...za gv pa pojma niam 

(odgovor članu Manunimus)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Januar 2023
16.6.2022 11:53:26   
Anonimen
Hej. Tudi jaz sem zagledala plusek in po mojem izracunu naj bi imela rok februarja. Leto nazaj sem imela odmrtje ploda  in sem morala na ciscenje nekje v 9 tednu.bili pa sta dve vrecki.. Ena ni imela utripa. 😪Tudi zdaj ko sem zagledala plus po vec kot pol leta truda..nevem kako naj povem.. Strah me je, ne upam se veseliti, nevem ali imam znake ali ne. Tudi sluzbo imam tako da moram res veliko dvigovati, temperature so kar visoke na delovnem mestu.. Pregled imam konec meseca in upam na najboljse. Je pa to res kar hud stres. Obcudujem zenske, ki imajo ogromno splavov. 

(odgovor članu Manunimus)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Januar 2023
16.6.2022 14:30:01   
Anonimen
Ja tole s covidom bi lahko res kaj vplivalo ceprav jaz sem prebolela to ze dobro leto nazaj… vem da bo potrebno še malo potrpeti glede pregleda in utripa samo ne vem če obstajajo realne možnosti da je lahko vse ok, teh primeriv ne poznam veliko, upanje in pozitiva nas drzita pokonci ampak je res težko…

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Januar 2023
17.6.2022 8:41:09   
Bambina
zelo mi je zal za to, kar dozivljate. sploh vceraj nisem vedla kaj odpisat...res ni besed, ki bi potlazile. ampak niste same. tudi jaz sem ze nosila ta kriz na zalost, zato sem to nosecnost toliko bolj paranoicna. zaradi vasih izkusenj, bom gineko drugic res prosila, da mi takoj pove kaj vidi, ker tista zacetna tisina ko nekaj isce in gleda je men grozna. drugace pa GV ko je do 22mm in se ni plodka, je vse ok. in ce je ze rumenjacek, bo naslednjic sigurno plodek🥰 moj suport, imam vas v mislih. in vsi stavki,ki nam jih namenijo kot so, to je narava, tako je moglo biti, nisi ti kriva. res ne pomaga v takih trenutkih. zelim hitro okrevanje, fizicno kot mentalno🤍 in ne obupat na poti do cilja. morski pozdrav (kjer kuliram glavo do torka do uz🤦) virtualni objem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?