|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 2023
17.6.2022 13:59:17   
Manunimus
Hello anonimna (s podobnimi težavami kot jih imam jaz) povej kako se počutiš, še krvaviš? Nisi povedala če so ti dali kaki termin za kontrolo?Danes sem imela grozne sanje... 😔😥

(odgovor članu Bambina)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Januar 2023
17.6.2022 14:55:28   
Anonimen
hoj, manunimus, v torek imam kontrolo. ampak nisem kaj prevec optimisticna. se vedno krvavim. sem pa tudi zelo utrujena, lacna, ponoci hodim na wc. kako je pri tebi? kontrolo imas komaj cez 2 tedna, ali kako? jah, te sanje... moje mi ponavadi kar dosti povedo, tokrat na zalost - sem tudi nekaj v tem stilu sanjala, ja (se preden sem naredila nosecniski test). ni prijetno! 

(odgovor članu Manunimus)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Januar 2023
17.6.2022 14:58:26   
Anonimen
se to: a ti si imela reden ciklus? ves, kdaj je bila ovulacija? mogoce ti to lahko da kaj upanja... 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Januar 2023
17.6.2022 17:22:29   
Manunimus
Jaz imam kontrolo tudi v torek zvečer... Znaki še vedno isti... Ciklus sem mela ja redno 28 dni ampak zadnja, aprilska menstruacija je pa bla kratka samo 3dni... Ja bova vidli kako pa kaj bo.. Ti si že mela kdaj take težave? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Januar 2023
17.6.2022 17:46:56   
Manunimus
Za ovulacije nisem nikoli mela pojma kdaj jih mam 🤷‍♀️po navadi so na sredini ne? Ni pa nujno 

(odgovor članu Manunimus)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Januar 2023
17.6.2022 22:47:01   
Anonimen
mislim, da sem nekje brala, da korona lahko podaljsa ciklus za kak dan, al nekaj takega. drugace je pa recimo da na sredini nekje ovulacija, ja.
moja prva nosecnost se je koncala s splavom, pri drugi je bilo vse ok, imam dveletnega fantka. je bil pa tisti splav kar sok, se danes ga nisem cisto prebolela. zdaj se pocutim cisto drugace - ce bo spet splav, bo seveda hudo, ampak vseeno dosti lazje, ko enkrat otroka ze imas... 
pa ti? je to tvoja prva nosecnost? 

(odgovor članu Manunimus)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Januar 2023
18.6.2022 8:00:59   
Manunimus
Ajo zelo mi je žal 😢 ja moja prva ja, ampak da ti povem da nimam več nekiga upanja, zbujam se s solzami, sploh po takih sanjah ko sem jih danes mela 😓dojke se mi zdi niso več tak napete, čeprav mi je še vedno slabo... Stre te vse skupaj, komaj sem čakala na +, čeprav nisva dolgo delala na tem, ampak res si zelima, pa še ura mi tiktaka... Najina biba je že od začetka mala in sem mislila da mogoče pa res, poznejša ovulacija (vpliva tudi stres baje, jaz ga mam v službi, ko vodiš 40 ludi, pa viličar....) pa aprila sva mela korono in že moj je bil pač bolj mali Oz fejst mali saj je dvojček, ampak ne vem, v torek bom ziher, vam napišem...Vse ostale nosečke, vam pa želim lepo in brezskrbno nosečnost, pazite nase, počivajte ko morate, vse lepo ♥️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Januar 2023
18.6.2022 13:13:26   
Anonimen
vem, kako je, ko si želiš, pa ko vidis nosečke povsod, pa otroke...ni lahko! jaz tudi vec nisem rosno mlada in na zalost je moznost splavov s starostjo vedno vecja. ne morem ti reči , kako bo s to nosecnostjo, ampak ce se ne izide - glavo pokonci in gremo naprej. verjamem, da bo naslednjic vse ok, tako pri meni kot pri tebi! 💜

(odgovor članu Manunimus)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Januar 2023
19.6.2022 20:56:41   
Manunimus
Maš prav anonimna, glavo pokonci, in naprej... Vse dobro želim tebi in vsem ostalim ❤️💙

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Januar 2023
20.6.2022 19:26:29   
Bambina
Drzite se🤍 zadnjic ocitno nisem razumela, in seveda da drzim pesti, da bi se tudi za vas zgodil cudez. 

(odgovor članu Manunimus)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Januar 2023
21.6.2022 15:34:16   
Bambina
še ena nesrecna zgodba. danes na UZ 9+5 teden je bil moj fizolcek negiben brez srcka. ocitno je zaspal 💔 tezko je...boli...glava polna zakajev. dala si bom cas odzalovati. bil je tezko pricakovan po treh letih. jutri imam ciscenje. vse kar si zelim je,da je to cimprej za mano. mislim,da bolecine s krci jutri,ki me cakajo,ne bodo primerljive z dusevno. drugim januarkam zelim, da zdravo donosite🤍 nam,ki se borimo z izgubo pa, da nikoli ne obupamo na poti do malega cudeza.


(odgovor članu Bambina)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Januar 2023
21.6.2022 15:34:20   
Bambina
še ena nesrecna zgodba. danes na UZ 9+5 teden je bil moj fizolcek negiben brez srcka. ocitno je zaspal 💔 tezko je...boli...glava polna zakajev. dala si bom cas odzalovati. bil je tezko pricakovan po treh letih. jutri imam ciscenje. vse kar si zelim je,da je to cimprej za mano. mislim,da bolecine s krci jutri,ki me cakajo,ne bodo primerljive z dusevno. drugim januarkam zelim, da zdravo donosite🤍 nam,ki se borimo z izgubo pa, da nikoli ne obupamo na poti do malega cudeza.


(odgovor članu Bambina)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Januar 2023
21.6.2022 18:42:29   
Anonimen
oh ne, bambina... 🙁 zal mi je. zate sem bila pa sigurna, da bo vse ok. ja res, toliko zakajev...  jaz bi morala imeti pregled danes, pa sem sla ze vceraj, ker nisem zdrzala. in res, srcka definitivno ni bilo, tako da sem dobila tabletke in zvecer je bilo konec tega poglavja. res ne vem, kaj je narobe, kaj je v zraku, da smo januarke ostale brez srece. zelim vam je vec v naslednjih mesecih, pogumno naprej, ko bo cas za to 💜

(odgovor članu Bambina)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Januar 2023
21.6.2022 19:28:53   
Manunimus
Ja tudi jaz se poslavljam od januark,moj plodek je ostal v 7tednu💔je šel med angelcke k mojem atiju..🤍. jutri grem po tabletko... Anonimna in bambina, želim da nas  naslednjič  pozitivno preseneti da nam uspe 👨‍👩‍👧‍👦in da se spet kje srečamo na kakšnem klepetu, ampak bolj pozitivno ❤️Je še ostala katera sploh od januark? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Januar 2023
21.6.2022 19:30:50   
Manunimus
Bambina kdaj in kje imaš čiščenje? 

(odgovor članu Manunimus)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Januar 2023
21.6.2022 20:18:26   
Bambina
ful mi je hudo za vse prisezem. nismo same 😞 kaj se to dogaja ne vem, sem pa si rekla, da ocitno je moja pot, tezka pot. bom odzalovala, potem pa dalje. samo,da jutri mine...zjutraj grem na transfuzijo RH faktor pogledat potem pa z izvidom v dezurno ginekolosko v ljubljano, vrjetno po tableto, ciscenja ne bi zelela. pa ti, kje prejmes tableto? draga anonimna, za teboj je vse. 💔  upam,da ni neprijetno ali tezko vprasanje, vendar koliko je te krvavitve in krcev?


(odgovor članu Manunimus)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Januar 2023
21.6.2022 21:02:00   
Manunimus
Jaz sem bla za rh faktor že, ker kere smo - dobimo injekcijo kolko vem.. Za tableto grem v MB, baje, te pregledajo, dajo navodila, vzemes tableto pa greš domov, baje, je res to?Meni je tudi hudo za vse, v naslednje bo boljše, držim pesti za nas vse nesrečke ❤️

(odgovor članu Bambina)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Januar 2023
21.6.2022 22:06:36   
Anonimen
bambina, tudi zate mi je zal in ti zelim vso sreco v prihodnje. kdo ve, mogoce si pa ze kmalu spet kaj pisemo... cudno to tako prek foruma skupaj dozivljat take tezke trenutke, in obenem mi je ful lazje, ker vem, da nisem sama.
da se povem, kako je bilo vceraj. tiste 4 tabletke (vaginalete) sem vzela, ko sem bila pripravljena, nato sem nekaj ur lezala, nic posebnega se ni dogajalo (razen krvavitev, ki sem jih imela ze itak ceu teden), cez kaksne 3 ali 4 ure pa se je plod izlocil. pricakovala sem bolecine, ampak ni bilo cisto nic. podobno, kot pri menstri. no, ponoci sem pa vzela eno protibolečinsko, ampak ni bilo hujsega.
vso sreco vsem ostalim januarkam, zelim vam lepo nosecnost 💜

(odgovor članu Manunimus)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Januar 2023
21.6.2022 22:08:24   
Anonimen
... hotela sem na zacetku napisat Manunimus, ne bambina, sorry! 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Januar 2023
21.6.2022 22:11:43   
Anonimen
in pa se to, sem zdaj ugotovila, da smo imele me 3 vse pdp zelo blizu - od 20.-22.januarja...skoda 🙁

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Januar 2023
21.6.2022 22:44:26   
Manunimus
Animimna, torej si morala noter ostat, torej boljše da grem sama tja? 🤔

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Januar 2023
22.6.2022 7:31:52   
Bambina
evo, vama napisem svoj mail, pa se javita, da si izmenjamo št., da se lahko se slisimo med letom. drzi se danes, jaz se ravno odpravljam🥴 grem iz skupine, se mi zdi neprimerno,da tuki travmatiziram ostale nosecke,ki zdravo nosijo. se slisimo
valentina.bambina@gmail.com


(odgovor članu Manunimus)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Januar 2023
22.6.2022 8:14:48   
Manunimus
Bambina imaš prav... Naši angeli čuvajo na vse nas. Držite se vse 🤍

(odgovor članu Bambina)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Januar 2023
22.6.2022 11:44:11   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Bambina
grem iz skupine, se mi zdi neprimerno,da tuki travmatiziram ostale nosecke,ki zdravo nosijo


Najprej sožalje ob izgubi vsem, ki ste to že kdaj prestale in ki to trenutno prestajate. Upam, da bo čas zacelil rane in vam podaril ko boste to želele zdrave otročke.

Prav je, da se o izgubi nosečnosti govori in govori čimveč. Na žalost se to zgodi zelo pogosto in prav je, da se o tem odprto govori. Po zadnjih podatkih pride do zgodnjega splava pri 15-30% vseh nosečnosti. Največkrat zaradi kromosomskih napak pri plodu. Ženske žal na to nimamo vpliva, nič ni kar bi lahko naredile drugače da bi se to preprečilo. S tem ko o tem govorimo, morda koga prestrašimo ampak obenem pa izgubimo občutek, da se to dogaja samo nam, marsikatera prijateljica nam zaupa, da je doživela isto.

Če ste imele ljudi ki so se z vami veselili, naj vam bodo tudi v oporo zdaj v teh težkih časih. Vedite, da ste zelo pogumne in da ste zmožne to preboleti in zaceliti srce. Nič niste naredile narobe, vaš angelček še pač ni bil pripravljen, da se spusti na zemljo. Kar pa ne pomeni, da se ne bo kmalu.

Želim vam hitro okrevanje in veliko sreče in ljubezni za vnaprej.

(odgovor članu Manunimus)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Januar 2023
22.6.2022 18:23:16   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Manunimus

Animimna, torej si morala noter ostat, torej boljše da grem sama tja? 🤔



ne ne, tabletke sem vzela doma. pojdi s partnerjem, ce lahko. 

(odgovor članu Manunimus)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?