|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
16.2.2023 10:13:33   
THeart
Ballie: tudi jaz imam predviden rok 13.8. ,tudi prvic noseca😊 me prav zanima kako bo na koncu ,koliko bomo prej ali koliko kasnej. Pa se malo na temo previjalne mize, ali ima katera izkusnje , zakaj ja in zakaj ne nabavit previjalno mizo , ali je res nuja jo imet , ali gre tudi brez, na drugi povrsini recimo ali pa kar na tleh samo z podlogo recimo ??

(odgovor članu Ballie)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
16.2.2023 14:22:17   
Sonchik
Nuhalno sem delala na napotnico v Postojni pri dr. Pušenjaku. So me pa že pred pregledom klicali po telefonu, naj pridem pred naročenim terminom, ker je zdravnik zelo hiter. Očitno je praksa taka. Mi je pa žal za tiste, ki grejo na pregled samoplačniško, meni bi se zdel to stran vržen denar, kljub spodbudnim rezultatom. Sem razmišljala, če bi morda šla še kam na kak vmesni pregled, ker se tudi meni kar vlečejo ti tedni do naslednjega termina. Potem sem si pa rekla, da itak v življenju ni nobene garancije, da bo 100% vse ok in da je boljše, da treniram potrpežljivost, zaupam in uživam v boljšem počutju. 🙂 Prvi trije meseci niso bili ravno čarobni. 🤢 🙂

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
16.2.2023 14:46:52   
THeart
Kolikor vem na nuh. Z napotnico posljejo samo rizicne skupine nosecnosti ali kako bi se izrazila vsi ostali ce zelijo it morajo it samoplacnisko, meni osebno se je izplacalo veliko slik in pol ure opazovanja ekrana lepote 😊

(odgovor članu Sonchik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
16.2.2023 15:16:53   
ŠeenaSanja
Sonchik no še ena naučakana, tako kot jaz. Jaz sem tudi razmišljala da bi šla še na en pregled vmes pa sem se potem odločla, da bom počakala. Če vse zdržijo bom jz tudi 😂
Glede previjalnih pa tako.. Midva boma uporabla komodo, ki jo že imava pa bova dodala samo previjalno podlogo in pa moj mi bo naredu poličke za dodatno shranjevanje. Nevem, tiste klasične previjalne mize mi niso ravno všeč pa še veliko prostora zavzamejo 🤔

(odgovor članu THeart)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
16.2.2023 19:18:32   
ayleen
Še ena avgustovka tukaj, trenutno sem v 14. tednu, slabosti pa nikakor ne pojenjajo. Niso močne, ni bruhanja, trajajo pa cel dan in so res neprijetne :( A ostale ste že ven iz tega? Jaz se konstantno ne znebim ogabnega okusa v ustih, ki mi potem povzroča slabost. Samo ko jem, je v redu. Ampak takoj, ko neham, je spet isto.Upam, da se je pri ostalih že čisto umirilo in da to pomeni, da se bo pri meni tudi kmalu:)
Prijetno in zdravo nosečnost vsem! :)

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
16.2.2023 19:44:10   
Sonchik
Jaz sem imela težave z napihnjenim želodcem, prebavo in slabostjo nekje do 13. tedna. Bruhala nisem niti enkrat, najbolj slabo pa mi je bilo popoldan in zvečer. Najslabše je bilo, če je bil želodec malo bolj prazen, zato sem takrat pogrizljala kako palčko ali kreker. Zdaj sem že tri tedne občutno boljše, kak popoldan še čutim rahlo slabost, ampak ni nič v primerjavi s prej. Sem pa približno v 13. tednu začela tudi z rednim pitjem toplega Donata zjutraj na tešče. Mogoče je to pomagalo. Držim pesti, da se tudi pri tebi slabosti čimprej končajo.

(odgovor članu ayleen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
16.2.2023 19:47:01   
ŠeenaSanja
Pravijo da pomaga da čez cel dan malo grizljaš (kakšni krekerji in podobno).Upam, da te slabosti čimprej minejo 💪

(odgovor članu ayleen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
16.2.2023 22:23:22   
Ballie


IZVIRNO SPOROČILO: ayleen

Še ena avgustovka tukaj, trenutno sem v 14. tednu, slabosti pa nikakor ne pojenjajo. Niso močne, ni bruhanja, trajajo pa cel dan in so res neprijetne :( A ostale ste že ven iz tega? Jaz se konstantno ne znebim ogabnega okusa v ustih, ki mi potem povzroča slabost. Samo ko jem, je v redu. Ampak takoj, ko neham, je spet isto.Upam, da se je pri ostalih že čisto umirilo in da to pomeni, da se bo pri meni tudi kmalu:)
Prijetno in zdravo nosečnost vsem! :)



Jaz sem bila enaka, nič bruhanja, samo valovi slabosti, najhuje popoldne. Eno nedeljo sem cel dan samo prepečenec jedla, drugo ni šlo. Sem spala z grisini na nočni omarici, da se nisem lačna zbudila 😅 ampak je res minilo, samo prehranjevati sem se morala začet drugače: večkrat po malo, da nisem postala lačna. Meni je nekje v 13T izzvenelo, sem pa namesto tega dobila zgago. Ampak jo lažje hendlam kot te stalne slabosti!

(odgovor članu ayleen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
16.2.2023 22:40:00   
THeart


IZVIRNO SPOROČILO: ayleen

Še ena avgustovka tukaj, trenutno sem v 14. tednu, slabosti pa nikakor ne pojenjajo. Niso močne, ni bruhanja, trajajo pa cel dan in so res neprijetne :( A ostale ste že ven iz tega? Jaz se konstantno ne znebim ogabnega okusa v ustih, ki mi potem povzroča slabost. Samo ko jem, je v redu. Ampak takoj, ko neham, je spet isto.Upam, da se je pri ostalih že čisto umirilo in da to pomeni, da se bo pri meni tudi kmalu:)
Prijetno in zdravo nosečnost vsem! :)



Jaz sem imela slabosti do 12. T , mi pa je malo pomagalo piti vodo z limono , vendar ne pretiravat z kolicino izstisnjene limone. Za poskusit je ,ce se nisi, drugace pa pri sebi sem videla kadar sem poslusala svoje telo je bilo bolje in lazje. Upam da cimprej mine.

(odgovor članu ayleen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
18.2.2023 20:10:53   
Ypsilon


IZVIRNO SPOROČILO: THeart

Pa se malo na temo previjalne mize, ali ima katera izkusnje , zakaj ja in zakaj ne nabavit previjalno mizo , ali je res nuja jo imet , ali gre tudi brez, na drugi povrsini recimo ali pa kar na tleh samo z podlogo recimo ??


Lahko na drugi povrsini, ampak glej, da bo ta dovolj visoka (preveri, kako visoke so previjalne mize, mislim da so obicajno nekje med 90 in 100 cm). V nasprotem primeru te bo zelo hitro zacel bolet hrbet, se posebej ce to pocnes na tleh.

(odgovor članu THeart)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
18.2.2023 20:23:56   
Ypsilon


IZVIRNO SPOROČILO: Ballie



IZVIRNO SPOROČILO: ayleen

Še ena avgustovka tukaj, trenutno sem v 14. tednu, slabosti pa nikakor ne pojenjajo. Niso močne, ni bruhanja, trajajo pa cel dan in so res neprijetne :( A ostale ste že ven iz tega? Jaz se konstantno ne znebim ogabnega okusa v ustih, ki mi potem povzroča slabost. Samo ko jem, je v redu. Ampak takoj, ko neham, je spet isto.Upam, da se je pri ostalih že čisto umirilo in da to pomeni, da se bo pri meni tudi kmalu:)
Prijetno in zdravo nosečnost vsem! :)



Jaz sem bila enaka, nič bruhanja, samo valovi slabosti, najhuje popoldne. Eno nedeljo sem cel dan samo prepečenec jedla, drugo ni šlo. Sem spala z grisini na nočni omarici, da se nisem lačna zbudila 😅 ampak je res minilo, samo prehranjevati sem se morala začet drugače: večkrat po malo, da nisem postala lačna. Meni je nekje v 13T izzvenelo, sem pa namesto tega dobila zgago. Ampak jo lažje hendlam kot te stalne slabosti!


Kako resujes tezave z zgago? Mene mocno moti zvecer, donat ne pomaga. Tudi cez noc me vcasih zbudi, zjutraj imam vedno super kisel okus v ustih. Najbolj pomaga rutacid, a v navodilih pise, da se ga v nosecnosti ne sme jemati konstantno.Sem se obrnila na osebnega zdravnika in dobila odgovor, da naceloma ne smem jemati nicesar in naj resujem s prehrano 🙄Moram naslednjic vprasat se ginekologinjo. Je pa res, da jo trenutno lazje prenasam, ker so slabosti minile. Prej sem imela oboje. Kar mi je od hrane pasalo za slabost, ni bilo dobro za zgago in obratno. Ampak vem da bo v zadnjem trimesecju spet slabse, zato nujno lobiram za zdravila. Ko v lekarni enkrat vidijo trebuh, ti niti lekadola nocejo vec prodat brez recepta...

(odgovor članu Ballie)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
20.2.2023 19:40:48   
nosečka8

IZVIRNO SPOROČILO: Ypsilon



IZVIRNO SPOROČILO: Ballie



IZVIRNO SPOROČILO: ayleen

Še ena avgustovka tukaj, trenutno sem v 14. tednu, slabosti pa nikakor ne pojenjajo. Niso močne, ni bruhanja, trajajo pa cel dan in so res neprijetne :( A ostale ste že ven iz tega? Jaz se konstantno ne znebim ogabnega okusa v ustih, ki mi potem povzroča slabost. Samo ko jem, je v redu. Ampak takoj, ko neham, je spet isto.Upam, da se je pri ostalih že čisto umirilo in da to pomeni, da se bo pri meni tudi kmalu:)
Prijetno in zdravo nosečnost vsem! :)



Jaz sem bila enaka, nič bruhanja, samo valovi slabosti, najhuje popoldne. Eno nedeljo sem cel dan samo prepečenec jedla, drugo ni šlo. Sem spala z grisini na nočni omarici, da se nisem lačna zbudila 😅 ampak je res minilo, samo prehranjevati sem se morala začet drugače: večkrat po malo, da nisem postala lačna. Meni je nekje v 13T izzvenelo, sem pa namesto tega dobila zgago. Ampak jo lažje hendlam kot te stalne slabosti!


Kako resujes tezave z zgago? Mene mocno moti zvecer, donat ne pomaga. Tudi cez noc me vcasih zbudi, zjutraj imam vedno super kisel okus v ustih. Najbolj pomaga rutacid, a v navodilih pise, da se ga v nosecnosti ne sme jemati konstantno.Sem se obrnila na osebnega zdravnika in dobila odgovor, da naceloma ne smem jemati nicesar in naj resujem s prehrano 🙄Moram naslednjic vprasat se ginekologinjo. Je pa res, da jo trenutno lazje prenasam, ker so slabosti minile. Prej sem imela oboje. Kar mi je od hrane pasalo za slabost, ni bilo dobro za zgago in obratno. Ampak vem da bo v zadnjem trimesecju spet slabse, zato nujno lobiram za zdravila. Ko v lekarni enkrat vidijo trebuh, ti niti lekadola nocejo vec prodat brez recepta...


Pozdravljene, še ena avgustovka tukaj. Glede zgage, meni pomaga, da spijem mleko ali pojem malo kruha. Predvsem pa pazim, da ne jem prepozno (predvsem mastnih stvari). Če je pa zelo hudo, pa vzamem Rennie žvečljivo tableto. Farmacevtka mi je rekla, da ne škoduje nosečnicam. Seveda pa vseeno vzamem samo, če je zelo hudo.

(odgovor članu Ypsilon)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
21.2.2023 7:30:05   
THeart


IZVIRNO SPOROČILO: Ypsilon



IZVIRNO SPOROČILO: THeart

Pa se malo na temo previjalne mize, ali ima katera izkusnje , zakaj ja in zakaj ne nabavit previjalno mizo , ali je res nuja jo imet , ali gre tudi brez, na drugi povrsini recimo ali pa kar na tleh samo z podlogo recimo ??


Lahko na drugi povrsini, ampak glej, da bo ta dovolj visoka (preveri, kako visoke so previjalne mize, mislim da so obicajno nekje med 90 in 100 cm). V nasprotem primeru te bo zelo hitro zacel bolet hrbet, se posebej ce to pocnes na tleh.
l

Hvala tocno zato me je zanimalo

(odgovor članu Ypsilon)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
21.2.2023 7:39:55   
THeart


IZVIRNO SPOROČILO: Ypsilon



IZVIRNO SPOROČILO: Ballie



IZVIRNO SPOROČILO: ayleen

Še ena avgustovka tukaj, trenutno sem v 14. tednu, slabosti pa nikakor ne pojenjajo. Niso močne, ni bruhanja, trajajo pa cel dan in so res neprijetne :( A ostale ste že ven iz tega? Jaz se konstantno ne znebim ogabnega okusa v ustih, ki mi potem povzroča slabost. Samo ko jem, je v redu. Ampak takoj, ko neham, je spet isto.Upam, da se je pri ostalih že čisto umirilo in da to pomeni, da se bo pri meni tudi kmalu:)
Prijetno in zdravo nosečnost vsem! :)



Jaz sem bila enaka, nič bruhanja, samo valovi slabosti, najhuje popoldne. Eno nedeljo sem cel dan samo prepečenec jedla, drugo ni šlo. Sem spala z grisini na nočni omarici, da se nisem lačna zbudila 😅 ampak je res minilo, samo prehranjevati sem se morala začet drugače: večkrat po malo, da nisem postala lačna. Meni je nekje v 13T izzvenelo, sem pa namesto tega dobila zgago. Ampak jo lažje hendlam kot te stalne slabosti!


Kako resujes tezave z zgago? Mene mocno moti zvecer, donat ne pomaga. Tudi cez noc me vcasih zbudi, zjutraj imam vedno super kisel okus v ustih. Najbolj pomaga rutacid, a v navodilih pise, da se ga v nosecnosti ne sme jemati konstantno.Sem se obrnila na osebnega zdravnika in dobila odgovor, da naceloma ne smem jemati nicesar in naj resujem s prehrano 🙄Moram naslednjic vprasat se ginekologinjo. Je pa res, da jo trenutno lazje prenasam, ker so slabosti minile. Prej sem imela oboje. Kar mi je od hrane pasalo za slabost, ni bilo dobro za zgago in obratno. Ampak vem da bo v zadnjem trimesecju spet slabse, zato nujno lobiram za zdravila. Ko v lekarni enkrat vidijo trebuh, ti niti lekadola nocejo vec prodat brez recepta...


Za zgago pomaga vsako jutro v 1/2dl -1dl vode zivilska soda bikarbona priblizno 1/3-1/2 zravnane cajne zlicke. In pa banane. Najbol pa soda bikarbona , jaz ce prvi dan spijem sodo se enkrat cez dan mi je ze drugi dan za polovico bolje

(odgovor članu Ypsilon)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
26.2.2023 17:03:24   
ŠeenaSanja
Avgustovke kako ste? Kakšno je počutje?
Jaz že nastrpno čakam torek, da spet slišim in vidim najino štručko. In pa jutri naj bi izvedela spol 🥰🤭 Ve že veste kaj boste imeli? 🙂
Zadnjič sva z mojim malo firbcala po baby centru pa sva našla voziček, ki nama je lar padel v oči. Pa še znižan je iz 800e na 570e, je pa 2v1. Espiro Next 2021 multicolor. Ima katera iz izkušnje z njim? Mislim, da bova počakala na morfologijo potem pa hitro po njega 😊
Lep preostanek nedelje 😁

(odgovor članu THeart)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
26.2.2023 19:17:37   
ŠeenaSanja


IZVIRNO SPOROČILO: ŠeenaSanja

Avgustovke kako ste? Kakšno je počutje?
Jaz že nastrpno čakam torek, da spet slišim in vidim najino štručko. In pa jutri naj bi izvedela spol 🥰🤭 Ve že veste kaj boste imeli? 🙂
Zadnjič sva z mojim malo firbcala po baby centru pa sva našla voziček, ki nama je lar padel v oči. Pa še znižan je iz 800e na 570e, je pa 2v1. Espiro Next 2021 multicolor. Ima katera iz izkušnje z njim? Mislim, da bova počakala na morfologijo potem pa hitro po njega 😊
Lep preostanek nedelje 😁


 *v torek naj bi izvedela spol* tiskarski škrat 🤭

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
27.2.2023 9:55:06   
Happytime
Živijo. Jaz sem imela pregled 24.2. pa ker vse poteka ok mi zdravnica ponovno ni naredila ultrazvoka, naj bi bilo tako tudi najbolj zdravo. Morfologijo imam 17.3. in komaj čakam, da vidiva spet najino dete. Takrat naj bi izvedili tudi spol. Prejšni teden sem v 17 tednu začutila brcike, kar ne morem vrjeti. Nor občutek, ko čutiš nekaj v trebuščku😁 sedaj sem konec 4 meseca. Pridobila sem 3kg. Vse težave so izginile😉Me je pa po prvih brcikah popadla želja po nakupovanju...in seveda se nisem mogla upreti. Nakupila kar nekaj bodijev, hlač in oblekic za otročka.Kako pa ste ostale kaj?Lepo se imejte

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
27.2.2023 15:57:21   
Sonchik
Živijo. Tudi jaz sem imela prejšnji teden pregled, mi je ginekologinja naredila ultrazvok in zgleda vse bp. Čez tri tedne pa imam morfologijo, upam, da se bo dovolj videlo, ker bom takrat šele konec 19. tedna. 🙄 Danes me sicer nekaj špika in boli (tišči) spodaj, zdaj sem iz službe, ležim in upam, da bo počitek pomagal. Sem bila namreč včeraj in danes ves čas na nogah ... Ostale ste ok?


(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
27.2.2023 18:04:57   
Anonimen
Se ena avgustovska. Jutri imam pregled,  jih imam kar bolj pogosto ker imam rizično nosecnost in cerklazo.  Bom pa v sredo 18 teden. Žal sem junija v 16tem tednu izgubila fantka.  

(odgovor članu Sonchik)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
28.2.2023 12:24:31   
ŠeenaSanja
Ravno iz pregleda.. Vse je vredu, najina štručka pridno raste in ginekologinja pravi, da je vse bp. Pogledala mi je tudi maternični vrat, ki je lepo zaprt.Pričakujeva pa fantka 👶🤭 takšen občutek sva tudi imela oba od začetka. Zdaj pa nobenega pregleda do 4.4. ko imam morfologijo 🥺 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
17.3.2023 21:03:54   
Happytime
Živijo vseem...evo danes sva imela morfologijo in sem zaključila 19 teden nosečnosti. Na pregledu je bilo vse vredu, naše dete pridno raste. Izvedela sva spol- fantek bo😊 Drugače sva pa vse tudi že nakupila, še malenkosti...kar se tiče previjalne, posteljice in vozička/ lupince pa že vse imava...se nisva mogla upreti.Kako pa kaj pri vas?Lepo se imejte 

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
13.4.2023 23:33:44   
Ypsilon


IZVIRNO SPOROČILO: nosečka8
Pozdravljene, še ena avgustovka tukaj. Glede zgage, meni pomaga, da spijem mleko ali pojem malo kruha. Predvsem pa pazim, da ne jem prepozno (predvsem mastnih stvari). Če je pa zelo hudo, pa vzamem Rennie žvečljivo tableto. Farmacevtka mi je rekla, da ne škoduje nosečnicam. Seveda pa vseeno vzamem samo, če je zelo hudo.


Uf, mleko meni sploh ne naredi dobro. Sem se vmes dala na dieto z ovsenimi kosmici, pa je bilo vseskup se slabse.Sem sla v nabavo Rennie tablet, pa v navodilih pise podobno opozorilo kot pri Rutacidu. Ampak sem potem uspela najt ene, ki pa jih je dovoljeno jemat med nosecnostjo neprekinjeno - Gattard.Sem govorila tudi z ginekologinjo, pa sploh ni dajala poudarka na to. Je rekla le, da ob tezavah mirno lahko jemljem Rutacid v predpisanih kolicinah oz. se boljse Nolpazo. Je ful manj komplicirala kot osebna zdravnica, tako da sem pomirjena.
THeart, hvala za nasvet z banano. Soda mi pa nekako naredi tezo v zelodcu, ni povsem isti efekt kot pri antiacidih.
Ceprav moram rect da so se tezave zadnje par tednov koncno omilile. Ocitno se je otrok spustil in se bo nosil bistveno nizje kot prvi, tako da se mi je pritisk na zelodec sprostil. Tudi trebuh je "skocil" ven, da sem koncno mogla presaltat na nosecniska oblacila.Upam, da ostane tako do konca :)

(odgovor članu nosečka8)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
18.4.2023 14:20:54   
ŠeenaSanja
Kako ste punce? 🙂Ste že imele vse morfologijo? Imate že veliko pripravljeno za štručke?  🙂

(odgovor članu Ypsilon)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
24.4.2023 10:42:49   
THeart
Pozdravljene zopet po nekaj casa da se oglasim. Mi smo vredu. Morfologijo sem imela 20. 4. Vse super , mi je pa moral preverit se maternicni vrat da se slucajno ne odpiram zaradi Braxton Hicksovih. V zadnje dveh tednih se mi kar pogosto pojavljajo, od tega eden precej bolec, kar seveda naj nebi bili boleci, tako da me res cudi. Vecina je samo otrdel trebuh sicer brez bolecin , vcasih pa res kak mocen krc pride. Ni nic za preplah, namrec sem slisala za podobne primere od kolegic ko sem omenila pripetljaj. Tako da ocitno ni nic novega , super vaja za trening predihavanja med porodom 😂 kaj naj recem. Drugace pa zivahno brca, se prevec zadnje dni, da mi vse kar doni v trebuhu kot da zvonove udarja. Mozno tut da bo kaki bobnar 😂. Drugace pa drugo kot standardna zgaga , obcasna omotica , obcasni glavoboli, bolecine v krizu. Novo je mocnejse tiscanje v trebuhu, tezak obcutek, nelagodje pri lezanju se posebej s kombinacijo bolecin v krizu. Skratka ne pase mi noben polozaj, spim slabo, sem nenaspana , zbujanje zaradi bolecin ali v trebuhu ali v hrbtu ali povsod. Po drugi strani pac stisnem zobe potrpim, saj sem doma in imam se popoldanski spanec ali vec ce je potrebno. Sem pa zelo zelo utrujena. Ampak je lepo vseeno, tudi ce vcasih ze res neprestano brca in mi ne pusti spat.. je obcutek.. nekaj posebnega..nepopisljiva ljubezen.. komaj cakam da se cartamo, po drugi strani pa se vseeno imam hvalabogu nekaj casa da ga posvetim sebi, pripravam kot materialnim tako tudi psihicnim, imamo ze dosti doma , nekaj stvari se cakam ampak potem pa me caka se urejanje prostora, kje bo kaj in popis robe , ce se kaj manjka, ce imamo vse in tako naprej 😄 

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: AVGUSTOVČKI 2023
25.4.2023 22:11:14   
Happytime
Živijo vseem tudi iz moje strani... ja morfologija je tudi že za mano kak mesec že...naš fantiček se pridno razvija in res je zelooo živahen. Včeraj sem imels obremenitveni test za sladkorno in vse ok.Kar se tiče nakupljenih stvari...imava tudi že bolj kot ne vse...še kake kremice, planičke in pripomočke manjše ..Bova pa v maju sestavila posteljico in previjalno.Kako ste kaj s kilažo? Jaz bom v tem tednu dopolnila 6mesec in sem pridobila že 8kg....zdravnica mi je rekla naj malo popazim in naj se izogibam sladkarijam...😊Vseem želim vse dobro in se kmalu spet kaj oglasim..

(odgovor članu THeart)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?