|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prebavne tezave v zgodnji nosecnosti
24.2.2023 17:42:42   
Anonimen
Pozdravljene!
Na vas se obracam, ker imam v zgodnji nosecnosti - 5t2d - ze drugi dan tezave z drisko. Berem namrec, da to ne spada med zgodnje znake nosecnosti in se bojim, da gre za virozo. Vrocina in bruhanje nista prisotna.Za mano je ze en ss in me skrbi, da ne bi bilo kaj narobe.Je imela katera podobne tezave?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prebavne tezave v zgodnji nosecnosti
23.6.2023 17:24:22   
Čvekačica
Tukaj imam jaz na žalost izkušnje😅 od začetka nosečnosti (zdaj 12 teden) me je trikrat zvilo. Enkrat sem se ustrašila če bom imela splav ker me je od krčev in bolečine oblival pot. V nosečnosti je imunski sistem malo oslabljen in smo verjetno bolj dovzetne. Je pa res da sem že prej imela težave in sem občutljiva na to kaj jem. Zaenkrat je z otrokom vse ok in normalno raste 🙂 
Probiotike jej in veliko pij. Vse dobro 🌻

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prebavne tezave v zgodnji nosecnosti
22.7.2023 6:24:27   
marion091
Naravno je čutiti tesnobo, še posebej, če ste že bili noseči, vendar ne pozabite, da je vsaka nosečnost edinstvena in doživljanje različnih simptomov ne pomeni nujno, da je nekaj narobe.

(odgovor članu willsaldana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prebavne tezave v zgodnji nosecnosti
22.1.2026 4:56:33   
Benjamreen
Pozdravljeni! Popolnoma normalno je, da se v zgodnji nosečnosti pojavijo različni simptomi. Seveda je občutek tesnobe lahko pogost, vendar to ne pomeni, da bo kaj narobe. Pomembno je, da si vzamete čas za počitek in poslušate svoje telo. Če pa ste v skrbeh, se je vedno dobro posvetovati s svojim zdravnikom. Vse dobro!

(odgovor članu marion091)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





30 dejstev o nosečnosti
Nosečnost je eno izmed najlepših življenjskih obdobij. Prinaša pa tudi marsikatera presenečenja.
Imela sem občutek, da nekaj ni v redu
Odločim se, da grem k zdravniku. Nimam termina. Ampak jaz se ne dam. Prosim, samo na kratko si oglejte. Pritožujem se, d...




Zanositev
Anjuša

Kako dolgo po končanem jemanju kontrac.tablet ste zanosile?

1 mesec (41%)

2 meseca (59%)


Število vseh glasov: 171

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!