|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2024
3.8.2023 15:29:28   
Svečka123
Cveti Marjeti srečno jutri 🤞.Joj, meni v prvo ni bilo skoraj nič slabo, tokrat se je pa pred parimi dnevi začelo in traja kar cel dan 🤢. Edino kar vsaj malo pomaga je da non stop nekaj meljem. Plus občutek imam, da nikoli nisem sita. Ker pa ne bi rada ravno odkotalila se v porodnišnico - imate kakšen nasvet zame? Kako si ve pomagate? Namen imam sprobat ingverjeve bonbone, ampak jih moram še kupit 🤭. 

(odgovor članu MamiSara)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marčevke 2024
4.8.2023 9:13:39   
MamiSara
Cvetka, nasvet da jej stalno po malem ce ti to pomaga, edino pazis kaj jes. Meni ingverjevi bomboni v preteklosti niso pomagali, nekaterim pa pomagajo, drzim pestiSicer pa upam da ste na varnem kar se tiče poplav.Jaz pa imam ze od vceraj izcedke s krvjo in samo čakam kaj bo :( v katero smer bo šlo.  Prav s strahom hodim na wc. Upam na najbolje. To se mi je dogajalo tudi v prejšnjih nosečnostih in je bilo vse ok, ampak strah je prisoten 🤷‍♀️

(odgovor članu Svečka123)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marčevke 2024
4.8.2023 11:42:32   
Anonimen
Uh ja, meni je ratalo slabo v 6.tednu, enako kot v prvi nosečnosti. In to je huda slabost, cele dni, tudi ponoči. Komaj se vlečem skozi dan. Imam občutek kot da sem sestradana, ampak ko hrano pogledam se mi pa želodec obrne🤮
Jaz bi rekla, da je bolj pomembno, kaj jemo potem dalje v nosečnosti+dovolj gibanja. Zdaj mi je cilj samo preživeti dan, tudi če to pomeni, da jem bureke (začuda mi to paše) in ležim. 

(odgovor članu Svečka123)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marčevke 2024
4.8.2023 13:20:12   
Cveti marjeti
Jaz sem iz pregleda. Zaenkrat vse ok :) , pdp 13.3.. Me je pa vceraj popoldne in ponoci vse tiscalo spodaj, da sem se prav bala kaj bo na pregledu pa je ocitno vse ok...utrip je super, nas mali "fizolcek" se ni pa nic premaknil za lepso slikico.Je pa ful nekih novosti s temi pregledi od leta 2019, ko sem nazadnje to dajala cez. Nuhalna+DHT+ test streptokok je zdaj zastonj :)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marčevke 2024
4.8.2023 14:32:20   
MamiSara
Super, me ceseli da je prefled za tabo in je vse ok ❤️

(odgovor članu Cveti marjeti)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marčevke 2024
9.8.2023 13:29:32   
Svečka123
Cveti Marjeti super, da je bilo na pregledu vse ok. Sedaj si si gotovo kar oddahnila.Mami Sara pri tebi kaj novega z izcedki? So se umirili? Jaz sem jih imela pri obeh svojih nosečnostih, pri čemer se je 1 končala s splavom, druga pa z zdravim otročkom. Tokrat sem zaenkrat k sreči brez kakšnih izcedki. Upam, da se pri tebi obrne v pozitivno smer 🤞. Počasi začenjam odštevati dneve do svojega prvega pregleda naslednji četrtek. Živčki že malo delajo. 

(odgovor članu MamiSara)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marčevke 2024
10.8.2023 10:51:54   
MamiSara
Ojla Svečka :) Ja pri meni so tudi bili pri vsaki nosečnosti,  je bilo vse ok...ampak par dni pa konec.. zdaj pa kar vsak drug dan, potem en dan nic, potem spet. Res mi že malo živce načenja.  Mi je pa se bolj slabo, tega se veselim ker ga imam za "dober znak". Bomo videli. Jeej, prvi pregled 🥰 odstevamo s tabo. Jaz ga imam čez dva tedna komaj. Probam odmislit ker se.mi res vleče,  sploh zaradi izcedkov

(odgovor članu Svečka123)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marčevke 2024
10.8.2023 11:00:58   
MamiSara
Je katera od vas v fb skupini marčevke 2023? Jaz pridem ko bom 100% da je vse ok 😊

(odgovor članu MamiSara)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marčevke 2024
13.8.2023 13:55:19   
Svečka123
MamiSara meni so v preteklosti rekli, da dokler ni sveža kri, da se ni potrebno kaj veliko sekirati, da je običajno. Čeprav jaz se pri nobenem izcedku nisem mogla sprostiti, ne glede na to ali je bil krvav ali ne. Slabost je pa po mojem mnenju definitivno dober znak!Meni so se sicer slabosti kar malo umirile, hvala bogu po eni strani, po drugi pa se takoj prikradejo kakšne misli kaj pa če je kaj narobe. Tiste, ki imate že 2 otroka ali več. Ali ste pri drugih, tretjih nosečnostih v začetnih tednih čutile manj raztezanja maternice kot pa v prvo? Meni je prav nenavadno, ker v prvi nosečnosti se spomnim me je že od prvih tednov dalje ves čas nekaj zbadalo in vleklo v maternici, ko se je raztezala. No, sedaj pa kakšne mini krčke res redko kdaj čutim in mi je kar malo sumljivo 🤔. Je možno da ker je 2.  otrok in s je maternica enkrat že raztegnila, da sedaj ti začetki niso tako intenzivni? Je pa sicer tudi res, da mi 1letnica zapolnjuje dneve in imam misli sigurno bolj drugje kot pa v prvo, ko sem zaznala vsako spremembo 🤭. 
Jaz se imam namen pridružiti fb skupini po nuhalni, če bo vse ok. Zaenkrat ne ve še nihče razen naju s partnerjem. 

(odgovor članu MamiSara)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Marčevke 2024
13.8.2023 18:26:09   
Cveti marjeti
Jaz se sploh ne spomnim od prvih 2h nosečnosti  koliko me je bolelo raztezanje. Zdaj bolj čutim spodaj, da me skoz nekaj špika, mi je rekla ginekologinja, da so pač vezi bolj šibke in da sem tudi starejša kot prej in da se to vse pozna. Sam še vedno me kar skrbi, kaj pa če je kaj narobe. Nisem pa imela jaz pri noveni nosečnosti slabosti, samo hudo popoldansko utrujenost in zdaj je enako. Skupini sem pa se pridružila februarčki in marčki 2024, samo ne sodelujem še, ker bom počakala do nuhalne. Obstaja še kakšna druga skupina?

(odgovor članu Svečka123)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marčevke 2024
14.8.2023 11:49:21   
MamiSara
Svečka po moje je to normalno. Jaz tega sicer nisem čutila pri nobenem, mi je pa logično da zdaj manj čutiš,  kot jaz kako drugo stvar. Sicer je vsaka nosečnost zase, prav gotovo je vse ok 🤗Jaz sem našla eno skupino marčevke 2023, ampak notri pridem ko zvem da bo vse ok :) Jaz pa komaj čakam pregled naslednji teden, prav vleče se mi 🙄Lep dan vsem 😀

(odgovor članu Svečka123)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Marčevke 2024
16.8.2023 7:17:30   
Anonimen
Ojla punce, evo se ena ki pricakuje marca 🥰 a je ze kaksna skupina na fb za marcevke? Vidla sm samo februarcki in marcki..🙂

(odgovor članu Cveti marjeti)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marčevke 2024
16.8.2023 16:09:07   
Anonimen
Ena skupina je še marcevčki 2024... 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marčevke 2024
16.8.2023 16:10:55   
MamiSara
Anonimna a je? Jaz sem trapa, videla da je skupina marčevke 2023, pa nisem pomislila da mora biti 2024 🤣

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marčevke 2024
17.8.2023 13:04:33   
Svečka123
Evo, prvi pregled je za mano 😊. Vse ok, srček bije, danes sem točno 9t, PDP 21.3.2024 🥰. Srečno tudi ostalim, če se ne motim imate tudi v naslednjih dneh termine za prve preglede 🤞

(odgovor članu MamiSara)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marčevke 2024
17.8.2023 14:11:34   
MamiSara
Svečka super,  vesela zate! Jaz ga imam naslednji teden 😊

(odgovor članu Svečka123)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marčevke 2024
18.8.2023 18:42:35   
Anonimen
Je skupina je, samo ima tako ime na katerega ne pomisliš takoj... Jaz sem ves čas iskala marcevke 2024 😆Jaz imam pregled šele zadnji teden v avgustu, se mi že kar malo vleče 🙄

(odgovor članu MamiSara)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marčevke 2024
23.8.2023 19:32:18   
MamiSara
Tudi jaz sem imela danes pregled. Moj se žal ni končal dobro...utripa ni. Jočem že celi dan. Jutri grem v Ljubljano po tabletko :(  plodek je tudi velik samo za 7 tednov in ne 9. Očitno je bila takratna krvavitev z razlogom.Tako da jaz se poslavljam od vas...vam pa želim lepo, prijetno nosečnost in na koncu čudovit zakladek v naročju ❤️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marčevke 2024
24.8.2023 13:31:41   
Čvekačica
Nisem iz te skupine pa vseeno- sožalje MamiSara user posted image Vso dobro ti želim za naprej! user posted image

(odgovor članu MamiSara)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marčevke 2024
24.8.2023 16:45:07   
MamiSara
Čvekačica hvala ❤️

(odgovor članu Čvekačica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marčevke 2024
24.8.2023 20:30:09   
Cveti marjeti
MamiSara zelo mi je hudo zate. Sploh ne najdem besed in tudi vem, da te v tem trenutku nobena beseda ne potolaži. Jokaj, da daš ven vso bolečino. Želim ti vso srečo naprej in, da kmalu spet zagledaš +. 

(odgovor članu MamiSara)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marčevke 2024
2.11.2023 9:55:50   
kiramois
Cveti Marjeti srečno jutri!

Žal mi je, da se slabo počutiš. Nosečniška slabost je lahko zelo neprijetna.

Tukaj je nekaj nasvetov, ki bi ti morda lahko pomagali:

Jejte majhne obroke pogosto.
Izogibajte se živilom, ki vam povzročajo slabost.
Pijte veliko tekočine, da ne dehidrirate.
Poskusite z ingverjem, ki je znan po svojih pomirjevalnih učinkih na prebavo.
Če je slabost res huda, se posvetujte z zdravnikom.
Ingverjevi bonboni so lahko zelo učinkoviti pri lajšanju nosečniške slabosti. Vsebujejo ingverjevo olje, ki pomaga zmanjšati krče v želodcu in preprečuje bruhanje.
Playing getaway shootout game for a relaxing day is also good.

(odgovor članu Cveti marjeti)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?