|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nagrada za dietkarice - 2.VODNI DAN - 58....
4.10.2005 13:13:36   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Bobek!!!
men do sedaj kar dobro kaže-res, da sem popila že na hektolitre vode. Ko pa pride moj domov si bom pa privoščila eno kavico(danes šele ta prvo) potem pa spet vodo, vodo.

(odgovor članu Maja0505)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: nagrada za dietkarice - 2.VODNI DAN - 58....
4.10.2005 14:20:38   
Anonimen
Jaz sem pa glihkar iz savne prišla, zdajle še kavo spijem, se zrihtam in grem v službo do pol osmih. POtem pa samo še spat in bo dan za nami. Bo, punce, bo, ni panike, jaz verjamem v vas vse skupaj, boste videle, kako bomo jutri zadovoljne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: nagrada za dietkarice - 2.VODNI DAN - 58....
4.10.2005 14:23:56   
Anonimen
Bravo, punce! Jaz tudi še kar (prostovoljno) vztrajam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: nagrada za dietkarice - 2.VODNI DAN - 58....
4.10.2005 14:27:57   
Anonimen
prav.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: nagrada za dietkarice - 2.VODNI DAN - 58....
4.10.2005 14:44:30   
Anonimen
Kje pa je Blacky? Da se ni utopila v vodi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: nagrada za dietkarice - 2.VODNI DAN - 58....
4.10.2005 17:05:37   
Anonimen
Lačna sem, ****umater, kot volk. AMpak se ne dam. Tastar je prej skakal okrog mene s pico s pršutom, pa sodelavc me je že dvakrat vprašal, če bom pol pice. user posted image  čaj sem si zdele skuhala, mater, kako diši user posted image  Amapk Blacky pa še zmerej ni user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: nagrada za dietkarice - 2.VODNI DAN - 58....
4.10.2005 17:30:30   
Anonimen
Al bina zdrži!!! Tudi če ti pred nosom mahajo s pico. Mene sedaj tudi grabi, pa sem popila pol litra vode, pa je mal bolj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: nagrada za dietkarice - 2.VODNI DAN - 58....
4.10.2005 17:46:44   
Anonimen
Mene tudi matra tale vodni dan. Komaj čakam jutri, sanjam meso, zrezke, solato.... karkoli, da bi le lahko kaj jedla. Še malo bom za računalnikom, potem pa malo knjigo brat in spat. Pa bo. Korajžno tudi vsem ostalim do konca.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: nagrada za dietkarice - 2.VODNI DAN - 58....
4.10.2005 17:49:38   
Anonimen
Ja, punce se držim!!! Me ne premakne ne pica ne pivo user posted image  Ampak tudi jaz sanjam o jutrišnjih ČEVAPČIČIH user posted image  Hvala za podporo, punce, gremo dalje v nove zmage user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: nagrada za dietkarice - 2.VODNI DAN - 58....
4.10.2005 18:28:14   
Maja0505
Držte se punce, da se ne utopite. Sej boste zdržale,veste kako boste jutr bret slabe vesti meska papcale.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: nagrada za dietkarice - 2.VODNI DAN - 58....
4.10.2005 18:39:19   
Anonimen
A veste kaj se mi je zdajle zgodilo? user posted image  Morda se spomnete, da sem na temi vaša najljubša sladkarija napisala: baklave od tete Ljubice. In kaj se mi je zgodilo? Hčerka te tete Ljubice, moja prijateljice, mi je prinesla tri velike kose baklave. In kaj potem? Nič, lepo sem jih povohala, pogledala, zaprla posodo in jih bom nesla mojim fantom za večerjo.  ha, ha, ne daj se Albina user posted image

(odgovor članu Maja0505)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: nagrada za dietkarice - 2.VODNI DAN - 58....
4.10.2005 18:39:25   
Anonimen
Jaz tudi vztarajam. Sicer mi dete živce kravžla 100 na uro, tako da se mi že kar vrti, ampak bom zdržala.

(odgovor članu Maja0505)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: nagrada za dietkarice - 2.VODNI DAN - 58....
4.10.2005 18:40:50   
Anonimen
Evo, to je solidarnost user posted image  Splišni, ti si prava prijateljca user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: nagrada za dietkarice - 2.VODNI DAN - 58....
4.10.2005 18:42:21   
Anonimen
Blacky sem zasledila en odgovor višje ali nižje. V drugi temi, seveda.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: nagrada za dietkarice - 2.VODNI DAN - 58....
4.10.2005 18:46:24   
Anonimen
Aha, torej se nas izogiba? Ti, ti, lumpa, povej, da ješ, pa je. kaj pa čmo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: nagrada za dietkarice - 2.VODNI DAN - 58....
4.10.2005 22:09:52   
Anonimen
Kako je, punce, a ste vzdržale?? Jaz se danes nalašč nisem javljala sem, da vam ne zbijem morale. Namreč, nisem imela vodnega dneva. Pogorela na celi črti. Saj vem, sram me je lahko, a sem čisto ven padla. Ne morem!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj sem se spravila na drugo vrsto te diete in sicer z ločevanjem hrane, jem pa pač, kar je ta dan za kosilo. Če je meso, krompir, solata, jem samo krompir in solato ali pa meso in solato. In bom poskusila takole. Ker sicer sem imela ful probleme, nonstop neka vabila na roj. dneve, pa kosila in potem sem se tam pregrešila in žrla vse, kar mi je prišlo pod roke. To pa je brezveze, ker sem zavrgla ves trud preteklih dni. Za kosilo in večerjo ne bom jedla enako, ampak različno, npr. danes sem imela za kosilo škrob, za večerjo OH. Pazim, da minejo vmes 4 ure in da ne jem do 12. ure.
Tako da bom poskusila takole, pa bom videla, če bo kakšen uspeh. Če ga ne bo, pa me bo verjetno slej ko prej popadla železna volja in bom znova začela enako kot ve.

Sicer pa ostajam z vami na seznamih, tudi javljala se bom enako kot doslej. In pisala jedilnike iz knjige.

Upam, da me sprejmete v taki verziji.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: nagrada za dietkarice - 2.VODNI DAN - 58....
4.10.2005 22:39:55   
eva1
Ma ste dobre-upam da tut jst jutr zdržim vodni dan!!!

Al bina in splišniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Pa upam, da nisem katero spustila...aja pa Bobek, za včeraj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: nagrada za dietkarice - 2.VODNI DAN - 58....
5.10.2005 6:11:22   
Anonimen
Jaz sem zdržala vodni dan, sicer težko, ker me je na koncu in ponoč bolele želodec, ampak zgleda, da se je pa res splačalo. Danes zjutraj -1 user posted image  Ampak se mi zdi bolj posledica tega, da se dva dni ni jedlo, najprej saddje, potem pa še vodni. Ne vem namreč, če se bo taka kilaa obdržala ali bo popoldne že kile ali dve več, ko se najem.

Skrata, zdaj imam -8 kil, torej še dve do cilja.

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: nagrada za dietkarice - 2.VODNI DAN - 58....
5.10.2005 6:12:25   
Anonimen
Aja, Blacky, prav, kakor si se odločila, to spoštujem. Pa saj vsakemu ne odgovarjajo iste diete, ti si pač zdaj izbrala malo drugačeno. Drži se je in ostani z nami.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: nagrada za dietkarice - 2.VODNI DAN - 58....
5.10.2005 7:48:44   
Anonimen
Blacky tako sem jaz hujšala dve leti nazaj- pa sem izgubila 10 kg. Res pa je , da se potem zelo navadiš tako jesti in ješ še naprej tako, da ločuješ stvari.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: nagrada za dietkarice - 2.VODNI DAN - 58....
5.10.2005 9:21:08   
Anonimen
Blacky, na tak način se jaz mislim prehranjvati po končani dieti. Zaenkrat se laže kontroliram s temi dnevi, ampak pozneje bom pa sigurno tako. Pametno, saj na silo se res ničesar ne da. Če ti je tako laže, potem je vsekakor O.K.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?