|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Lune -day 30
6.10.2005 17:50:18   
Anonimen
Sonce, meni povej, prosim na privat. Bom kasneje gledala, zdaj dobivam ravno oviske. Hvala.

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Lune -day 30
6.10.2005 17:50:47   
soncece24
ZARADI 4-ih KIL TI 3MD delaš???? user posted image to je pa res mučenje samega sebe. to bo do poletja samo šlo dol, zdaj pa je tak zima pa čas debelih puloverjev

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Lune -day 30
6.10.2005 17:54:12   
Anonimen
Ne sanšajn..... sej nisem nameravala držat 90 dni diete..... sem mislila sam 2 tedna.... no pa sem za vsak zgrešen dan podaljšala... sam mi je mal preveč zadnje čase...

Aja drugače sem pa že spomladi se res 90 dni držala... pa shujšala 6 kg.user posted image

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Lune -day 30
6.10.2005 17:56:38   
soncece24
ja samo vseeno ni to za tebe, ti lepo namesto večerje sadje al pa jogurt, pa sladkim pijačam se izogibaj, drugače pa normalno jej, pa boš v enem mesecu te 4 kile zgubila.




_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Lune -day 30
6.10.2005 17:59:26   
Anonimen
Ja sanšajn sej vem da ni lih za take ko sem jaz no..... sam takrat mi sploh ni bil problem po tem hujšat... za to sem šla v to varianto....
Ampak bom zdaj jo spremenila na "mojo dieto", bo verjetno bolj učinkovito....

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Lune -day 30
6.10.2005 18:00:36   
soncece24
ti se rajši zredi, solatka, kot pa da hujšaš

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Lune -day 30
6.10.2005 18:04:14   
Anonimen
hvala zredila se pa res ne bi
Pa sploh nisem tk suha ko pa zgledam tu gor..... tega mi nihče ne verjameuser posted image

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Lune -day 30
6.10.2005 18:07:03   
soncece24
bom ocenla, ko si boš čas za kavo vzela. ti s smetano, jaz pa z 0,5 mlekomuser posted image user posted image user posted image

saj te samo hecam. nic, sibam jaz, se se zvečer kaj beremo.

pa-pa (pa res idi na pico, za meneuser posted image )


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Lune -day 30
6.10.2005 18:09:35   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Ne smeš lušte delat tu na forumu nouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Lune -day 30
6.10.2005 18:12:37   
eva1
joj al bina si mogla povedat, da krompir, pa fižol ne greta skupi...če neb vedla, bi mislila, da ne grešimuser posted image user posted image user posted image ...no sam pa res pol ne bom matevža jedla, bom pa ričet!

Solatka brez veze vztrajat če ne gre...pa tisti 2 kilci-sej jih noben ne opaz, jst se zarad 2 kilc že neb sekirala!

Jst bi pa gesla, da vas vidim...bom še sama dala kašno slikco notr, sam da jo najdem!

Ja jst mam tut drisko vsak sadni dan, pa danes sem jo tut mela, takoj k sem pojedla sem ška 2x na WC-pa tut jst jem čokolado na OH dan, tako da ne vem v čem je finta!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Lune -day 30
6.10.2005 18:35:14   
afna pika
Punce, a ste ziher, da ne smeš različnih OH mešat? Pomoje to velja samo za beljakovine, bom mal preverila zvečer

jaz grem pa zdajle lignje papcat....  zrezkov je zmanjkalo  user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Lune -day 30
6.10.2005 19:07:05   
eva1
Zdele sem pogledala v slavno knjigo o ločevalni dieti!

Za beljakovine izrecno piše, da se med dabo ne smejo mešati, za škrobni in OH dan pa nič ne piše! Pa sem šla gledati po jedilnikih!

Za škrobni dan: mednje spada:fižol, grah, soja, leča, krompir, riž...no potem pa so jedilniki(krompir+stročji fižol-ok a ni fižol pač fižol, kakršni koli že jeuser posted image ). Tako da zdaj pa res ne vem, al se lahko meša al neuser posted image user posted image user posted image

V album sem dala par slikic, če katero zanima, naj mi piše privat!

(odgovor članu afna pika)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
6.10.2005 19:51:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Lune -day 30
6.10.2005 19:53:26   
Anonimen
Sončece, sem te vidla v albumu. Taka lušna punčka, z glih prou okroglimi lički, takimi za budi buc: joj, kako si že ti zrasla. Lušna punčka, no.

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Lune -day 30
6.10.2005 21:55:29   
Anonimen
Joj albinca... kera izjava... buci buci buc....user posted image

No drage dame... moj želodček se je po tehtnem (pazi to... tehtnem!!!!user posted image ) premisleku odločil da vas zapuščava, ker sva preveč lačna.user posted image user posted image
Ne no... resno....se bom še naprej držala osnovnih shujševalnih pravil... ne bom pa samo sebe mučila in zavajala da hujšam, če tega lih ne delam no....

Tako da... adijo vsem... splača se...... vas bom  še naprej spremljala.....pa držala pesti za ve vas.....

Adijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(user posted image user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Lune -day 30
6.10.2005 22:45:18   
soncece24
user posted image user posted image user posted image al bina user posted image user posted image user posted image itak vsi mislijo, da sem 16 let stara user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Kuhanje
Siana

Pustite svoje otroke, da z vami kuhajo?

Da (96%)

Ne (4%)


Število vseh glasov: 70

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!