|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vneti ušesi po enem tednu ponovno????
13.10.2005 20:22:12   
Anonimen
Nastrek je odlično naravno sredstvo za pomoč pri vnetju ušes.Jaz ga imam vedno pri roki.
Ni pa zdravilo za huda vnetja srednjega ušesa,le ublaži,eventuelno predre gnojno vnet bobnič,vnetja pa dokončno ne pozdravi.Učinkovit je le pri rahlem vnetju ušes.Torej za huda vnetja je vedno potreben antibiotik.

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vneti ušesi po enem tednu ponovno????
13.10.2005 20:47:06   
Primoza
Če Natresk uporabljaš preventivno se vnetje niti ne razširi. Antibiotiki povzročijo resistenco.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vneti ušesi po enem tednu ponovno????
14.10.2005 8:46:30   
puncica
Kje se pa dobi ta netresk in kaj to sploh je. Hvala. Pa prosim sem nevedna kaj pomeni ta stavek Antibiotiki povzročijo resistenco. user posted image Sprašujem sodelavke pa jim ni nič jasno user posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 14.10.2005 8:48:47 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vneti ušesi po enem tednu ponovno????
14.10.2005 8:56:36   
Anonimen
Nasterk je avtotohna rastlina naše obale.Podobna je kaktejam.
Pri nas raste povsod,posebno na obzidjih alicelo strehah starih hiš.Drugače pa ga imamo posajenega v lončkih ali na vrtovih.Meni se je na žalost letos posušil(mačkoni so ga zamenjali za WC)Če poznaš koga iz obale,naj ti prinese kaj rastlinic in jih posadi v lonček.Pozimi imajo majn soka v lističih,se je potrebno bolj potrudit,da iztisneš kapljice.
Resistenca na antibiotik:pogosto uvajanje antibiotikov v organizem povzroči,da se oragnizem navadi na te snovi in pri naslednji bolezni in dajanju antibiotika organizem ne odreagira pozitivno in zdravljenje ni uspešno.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vneti ušesi po enem tednu ponovno????
14.10.2005 8:59:23   
puncica
zdej sem se neki spomnla, a je to tista rastlina ko ima take mesnate liste? pri nas se reče hmmmm kako žeuser posted image možek ja možek rečejo, če je to to, se pa spomnem da so men neki takega vlival v ušesk. Moram teto vprašat, ona je mela to. A maš kje kako slikco da vidim če je to to.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vneti ušesi po enem tednu ponovno????
14.10.2005 9:02:49   
Anonimen
Je že res Primoza samo vedi,da je včasih zelo težko odkriti,da gre za vnetje ušes,še najbojši zdravnik lahko spregleda in bolezen uvrsti kot navaden prehlad,nahod...V tem času pa se vnetje že razširi.
Vem,ker sem jaz osebno imela v otroštvu te težave in vsi moji otroci.
Pri moji hčeri so diagnosticirali nahod...pa se je v dveh dneh spacalo v hudo vnetje srednjega ušesa into prav za vikend.Zaradi močnih bolečin v ušesu sem pomislila sredi noči na nastrek in jiga vkapala.V ponedeljek smo šle k zdravniku in je potrdil vnetje,pa tudi,da smo imeli srečo in pametno odreagirali,ko smo ji dali nastrek v uho.Kapljice so namreč predrle gnojno zajetje niso pa pozdravile zato je bil potrebno nadaljne ukrepanje in to je antibiotik.

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vneti ušesi po enem tednu ponovno????
14.10.2005 9:09:05   
Anonimen
Slike natreska:
http://www.slo-foto.net/galerija_slika-10533.html
http://www.smihel.si/pomladansko_cvetje.htm

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vneti ušesi po enem tednu ponovno????
14.10.2005 11:12:39   
ŠpelaP
Neva6!
Pa kaj je s tem natreskom?! Meni je kolegica letos dvakrat dala natresk za Tima, pa sta mi obe sadiki crknili, tako da mi je bilo potem že nerodno, da bi še prosila zanj. Zakj misliš, da kar crkne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Vneti ušesi po enem tednu ponovno????
14.10.2005 11:20:00   
Anonimen
Saj je meni tudi crknila,čeprav pravijo da je zelo trpežna rastlina,ki potrebuje zelo malo vode.Tu pri nas raste med kamni.A si jo preveč zalivala pa je segnila?
Ne vem no,pa pozimi jih ima soseda zunaj,pa so spomladi bile vse lepe in bujne,moje pa so pomrznileuser posted image
Najboljše zdej v zimskem času jo imet v zaprtem pa ne preveč vroočem zračnem in svetlem prostoru in jo čim manj zalivat.user posted image

(odgovor članu ŠpelaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vneti ušesi po enem tednu ponovno????
14.10.2005 11:30:23   
ŠpelaP
Točno, to bo to!
Res je zagnila. Potem sem jo pa resnično preveč zalivala! Jaz budalo sem kar rožo utopila! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Vneti ušesi po enem tednu ponovno????
14.10.2005 12:08:43   
puncica
JA JA JA to je pri nas možekuser posted image In tega ima teta polno, ja bomo mal nažical, kako se pa to zasadi, njim se kr naprej razrašča. user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Vneti ušesi po enem tednu ponovno????
14.10.2005 19:54:32   
Primoza
Ja res je težko. Mi smo po zadnji porciji antibiotikov prešli na tedensko slepo dodajanje netreska, pa je sedaj že dva meseca mir z ušesi. Prej so se mu pa vnela na 14 dni, kura natibiotikov, pa spet na 14 dni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?