|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
tisti, ki imate PP pramette 14.10.2005 16:23:03
|
|
|
|
taška30
|
Zdaj sem voziček naredila športen. Pa mi ne potegne strehica. In sicer je preveč blaga, ki ne vem kam ga naj stlačim. Na slikah v prospektu tako lepo zgleda, meni pa vse štrli. OK, najprej je tisti del, ki pride nad glavico, potem je del z okencem, potem je pa blago, ki ga je preveč. Tam sta dva gumba, da se pripne, pa vseeno ga je preveč. A se kar zatlači nekam spodaj? Ful grdo zgleda, help!
|
|
|
|
|
RE: tisti, ki imate PP pramette 14.10.2005 19:24:00
|
|
|
|
Anonimen
|
Mislim, da to "odvečno blago" pride prav, če spustiš voziček v vodoraven položaj. Drugače bi zmanjkalo. Jaz imam sicer venezio, ki pa še ni v uporabi, tako da (po pravici povedano) ne vem točno, kako zgleda in če bo moteče.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiNagradna igra: Gremo po SlovenijiPri založbi Epistola je izšla otroška knjiga Mojiceje Podgoršek, Gremo po Sloveniji. Živali spoznavajo lepote Slovenije....
Zadnje s foruma
milo za intimno negozeljka mKatero milo za intimno nego uporabljate ?nivea (
15%)

hygieia (
8%)

chily (
14%)

lactacid femina (
17%)

nobeno od naštetih (
23%)

jih sploh ne uporabljam (
24%)
Število vseh glasov: 330Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!