|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pasje dlake
15.10.2005 10:39:58   
Anonimen
Imamo kratkodlako psičko, ampak kljub temu je stanovanje polno njenih dlak. Jaz jih sicer ne opazim tako hitro, moj dragi pa zaradi njih dobiva histerične napade. Pravi, da so povsod: na mizi, v postelji, v kopalnici,... da o tleh sploh ne bi govorila. Zdi se mi sicer, da jih vidi že tam, kjer jih ni, ampak vseeno - kako tega hudiča zmanjšati na minimum? Če pometamo, jih samo raznesemo naokrog, sesalec pa (baje) pomaga za nekaj ur, pa še poslušat ga je težko kar naprej. Moj dragi je predlagal, da bi psa obrili... user posted image ... s čimer se seveda ne strinjam, na balkonu je pa tudi ne mislim imeti zaprte. Torej - obstaja rešitev? Vsaj takšna, ki traja dlje kot en dan?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 10:45:41   
ZARA
Obstaja samo nehumana rešitev, da se ga znebite...ni druge, če nočeš imeti dlak...sam tega vem, da ne boš naredila...torej, nič!
Kako obrili, kakšen pa bo ??

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 10:45:54   
GATA
Kerensa, sicer že nekaj časa nimamo psa, samo lahko ti povem, da je sedaj čas ko pes menja dlako v zimsko in tako je tudi spomladi. Edino kar bi pomagalo je krtačenje vsak dan.
Mislim pa, da ti bo katera znala še kaj več povedati.
No to vem jaz. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 10:47:01   
Anonimen
Ja, saj to sem tudi jaz rekla - kakšna pa bo Gospa pes, če bo obrita?
Pa je rekel, da mu je čisto vseeno, kako bo izgledala, samo, da ne bo več jedel njenih dlak in spal na njih in bil oblečen v njih...
Tudi on je predlagal "odstranitev" iz stanovanja, ja, pa sem rekla, da bo šel on pred njo... user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 10:53:32   
Anonimen
Da te potolažim: nisi edina s to težavo. Pri meni se sicer dragi ne buni, ker ga ni veliko doma, mene pa zelo moti. A sem že napol obupala. Saj bo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 10:57:11   
Anonimen
Ne vem, Blacky, kaj bo... in kdaj bo...

Vsak ljubi dan posebej mi skače po stanovanju in preklinja vse pasje dlake tega sveta... user posted image

Pravi, da jo bo postavil ven, ker tako ali tako ne plačuje najemnine, dela pa same stroške... user posted image

No, saj vem, da se heca, ampak men se pa tut ne da vsak dan tega poslušat... In dejstvo je, da Gospe pes ne dam, pa pika...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 11:06:04   
Anonimen
ja moja mat ma dolgodlakega psa - nemškega špica belga. pol veš kako hitro so tut opazne kocine. pa še 2 mačka. ja delno rešitev je vsakodnevno krtačenje in sesanje, nimaš kej. js mam sam še enga mačka pa morm rečt da ni skor nobene dlake v bajti...zgleda da se sam tolk zliže da se ne movsa povsod. s psom je pa drgač. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 11:06:09   
Anonimen
Pravilno!!!!user posted image user posted image user posted image

Kuža je prav tako družinski član, ki ima pač svojo slabost. Pa saj jih imajo tudi ostali družinski člani, ne? Le sprijazniti se je treba z njimi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 11:12:20   
Anonimen
A bi to ena lahko povedala temu mojemu modelu, da bo dojel, da pes pač ima dlake in da tega dejstva ne bo spremenil, pa če še tako skače po hiši? user posted image

No, zdaj vsaj vem, zakaj mi ga ne uspe prepričati, da bi imeli še mucka... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 11:19:50   
Anonimen
Zdaj je obdobje, ko pes menja dlako in jo bo še več, kot prej.
Moj je imel eno idejo, da bi eno od psičk, ki res veliko dlake pušča, ovil  s selotejpom okrog in okrog user posted image (šala)
Ne vem, koliko je tvoja psička velika, ampak da se jo tut oblečt. Ji narediš plašček iz kakšne tanke tkanine recimo. Obrit je definitivno ne smeš!
Pa skrtači jo vsako jutro in večer, potem pa podrgni še z rahlo vlažno krpo.

V spalnico naj ne hodi, pa ne bo spal v dlakah. Naj spi samo na svojem prostoru in ne povsod.

Kupi Pronto "metlo", kamor se nameščajo krpice, ki genialno ujamejo vse dlake pri sprehajanju s to "metlo" po hiši. Jih samo zaviješ in odvržeš v smeti. Ni ravno poceni ta zadeva, je pa zelo učinkovita. Sesalec je pa najboljši globinski in z vodnim filtrom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 11:21:52   
Anonimen
V spalnico naj ne hodi, pa ne bo spal v dlakah. Naj spi samo na svojem prostoru in ne povsod.

Saj moj dragi spi samo na svojem prostoru... user posted image user posted image user posted image
Da pa ne bi hodil v spalnico... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 11:23:55   
Anonimen
hahahahaa.
ma ne on. pes! user posted image user posted image user posted image

Sej sem res dvoumno napisala. baba user posted image

Skratka: pes naj ne hodi v spalnico, da tip ne bo spal v dlakah. in pes naj spi samo na svojem prostoru: tam, kjer leži je navadno veliko dlak :)

ekola.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 11:26:14   
Anonimen
Ja, saj sem dojela, ja, ampak je bilo pa res tako dvoumno napisano, da me je kar zvilo od smeha...

Že tako ali tako imamo žurke zaradi Gospe pes, da pa moj dragi še v svojo sobo ne bi smel zaradi psa... user posted image user posted image user posted image  In da bi mu rekla, da naj spi tam, kjer je največ dlak, torej v pasjem kotičku... user posted image user posted image user posted image  Joj, potem bi verjetno na RR kmalu brali oglas, da iščem skromno bivališče zase, za mularijo in za cucka... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 11:27:39   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 11:57:17   
digi
Ha, punce jaz pa imam Mica (zdaj sem se spomnila, da murm enkrat dat slike v album)- bel je in dlake nima ne dolge, ampak kratke tudi ne.... Dlake imam še v spodnjih gatahuser posted image , ampak ga ne dam, ker je edini, ki pride zjutraj k meni v posteljo in ga boli user posted image , če mi smrdi iz ust ter se veselo carta pri meni... Čeprav je že moj stari prišel s forami od a do ž, češ da bi se ga znebil, ko pa se obrnem za minuto pa ga že ima v naročju in pol še samo slišiš: "Eh Mic ti moj Mic, kak te mam jaz rad. Ti moj mucasti Mic, pridi k atiji!!!!" user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 12:56:56   
Anonimen
Če se mi pa kaj bolj gravža kot pasje dlake po stanovanju naj me tika tau hudič vzame. Bljak, ogabno za kozlat! Rešitev? Pes ni za v stanovanje.  

(odgovor članu digi)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 12:59:33   
Anonimen
Al bina... tudi moj dragi tako pravi...

Mogoče sta pa vidva za skupaj? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 13:00:45   
ZARA
Kerensa, mogoče je pa od dedca ?? Kaj pa če bi njega probala obrit ???

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 13:33:24   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Imamo kratkodlako psičko, ampak kljub temu je stanovanje polno njenih dlak. Jaz jih sicer ne opazim tako hitro, moj dragi pa zaradi njih dobiva histerične napade. Pravi, da so povsod: na mizi, v postelji, v kopalnici,... da o tleh sploh ne bi govorila. Zdi se mi sicer, da jih vidi že tam, kjer jih ni, ampak vseeno - kako tega hudiča zmanjšati na minimum? Če pometamo, jih samo raznesemo naokrog, sesalec pa (baje) pomaga za nekaj ur, pa še poslušat ga je težko kar naprej. Moj dragi je predlagal, da bi psa obrili... user posted image ... s čimer se seveda ne strinjam, na balkonu je pa tudi ne mislim imeti zaprte. Torej - obstaja rešitev? Vsaj takšna, ki traja dlje kot en dan?


O Kerensa, če dobiš uporaben odgovor na to vprašanje, bom tudi jaz vesela. Naša pasja dama ima pa kar precej dolgo dlako in koliko je šele tega. user posted image user posted image user posted image user posted image  


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 15:11:59   
Anonimen
Moja sestra dvakrat na dan sesa, pa je problem rešen. Miša pa ne pušča dlak, ker je terier. In terierji jih menda ne (res pa je, da bolj slabo vidim). Pa češite psa čimveč zunaj, pa bo. Brez sesalca pa seveda ne bo nič, razen krega in dlak.

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 15:44:36   
Anonimen
Bog ve da ne. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 19:48:55   
spacey
Splišni

Miša pa ne pušča dlak, ker je terier. In terierji jih menda ne (res pa je, da bolj slabo vidim).

O Splišni, če bi to držalo bi bila jaz veri hepi! :) Naša Aya je tut terier, pa spušča dlako, da glava boli .. mogoče pa je temu vzrok njena alergija.

Drugače pa Kerensa .. se strinjam z vsemi predhodnimi nasveti, ni druge. :)

Lp in mejte se radi...

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 20:36:01   
polona2
No, naš dalmatinec kar fino pušča dlake, pa še ves kavč je njegov. Če imaš kuža v stanovanju, moraš pač to vzeti v zakup. Nikoli pa nas to ni  preveč motilo.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 20:36:34   
TARA in MAJ
če hočeš imetiuser posted image se moraš z dlakami kar lepo sprijazniti.
Naša babi je rekla nikoli nobenegauser posted image sedaj pa jo vidiš vsak dan na sprehodu z vnučkom inuser posted image .Naša psička zelo pušča dlake zato je potrebno vsak dan sesati vendar si neznamo predstavljati da jo nebi imeli spi tudi na postelji čeprav jo nepustim jo zvečer
začutom ko se vrže na posteljo.Nekareri res niso ljibitelji psov vendar mene sprenljajo živali že od mladosti zato si neznam predstavljati da nebi imeli nobenega psička kljub delu je tako priljubljena pri nas le na Maja je malo ljubosumna vendar gre nabolje.

_____________________________

MED MAJHNIMI IN VELIKIMI


(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pasje dlake
15.10.2005 21:23:11   
Anonimen
Še najboljši se mi zdi nasvet on UnderEje. Vsak dan skrtačit, pa mogoče malo z vlažno krpo "podrgnit" (čeprav prvič slišim za tole, ampak verjetno deluje), da pa se ne sesa vsak dan, se malo sprehodiš po stanovanju s tisto krpo na metli, ki vleče nase smeti.

(odgovor članu TARA in MAJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?