|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za nas (279. nadaljevanje)
20.10.2005 10:54:23   
biba77
Tantra,
na razlicne terapije se razlicno odzivamo in izgleda, da bo tebi najlazje G pomagal (z krvnim testom). Me smo v temi.

Po moje sta samo 2 moznosti:
1) si user posted image in se s testom enostavno ne vidi (ne bi bila prva user posted image )
2) nisi reagirala na Klomifen user posted image user posted image user posted image ??? Saj si rekla, da ti niso spremljali ciklusa, ne?

Ne vem... Poklici svojo G.

Drzim pesti, da prvo velja! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Za nas (279. nadaljevanje)
20.10.2005 11:35:46   
TANTRA
Ja, naročena sem na pregled 26.10. do takrat pa bomo videli kaj se dogaja. ....user posted image  Opažam sicer zelo napet trebuh po moje od Dabrostona, krvavitev je tudi čudna v razmaku 5 dni..... Čudno.... user posted image  Kot da bi
imela v soboto ovulacijo, včeraj pa vgnezditev....Nimam pojma....
Ne preostane drugega kot čakanje....

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Za nas (279. nadaljevanje)
20.10.2005 13:52:13   
PiaM
Čestitke novim 3 nosečkam: Lory05, Luciki in Kalini! user posted image user posted image user posted image
Ostalim pa še naprej dosti dobre volje in veliko sreče ter čimprej magični user posted image user posted image !

user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Za nas (279. nadaljevanje)
21.10.2005 13:47:34   
Anonimen
Tantra, drzim mocne pestke za velikega pluseka!!!! user posted image  

Javi nam kako in kaj je situacija pri tebi.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PiaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Za nas (279. nadaljevanje)
21.10.2005 16:32:16   
tia
Hej punce,

pa se končno spet malce oglašam.Res,da kar lepo sledim kaj se dogaja ali pisati nekako ne uspem,namreč Leni mi kar lepo zapolnjuje čas.Sedaj je že prava punčka namreč pri 2 mesecih ( 11.10. sva bile na vaganju ) tehta 5500g in dolga je 60,5 cm,tako kot če bi bila stara 4 mesece.
Pravkar ko to pišem mi spi na l. roki,jaz pa vam pišem,smo jo kar lepo razcartlali.

Pišem vam še iz enega razloga.Tiste , ki ste že dalj časa tukaj na RR-u,se mogoče spomnite kaj sem imela zapisano zraven imena.Moje želje so bile:
-vsaj en otrok-to sem dobila 12.08. Leni
-poroka,ker sem do sedaj bila na koruzi.
Morem vam povedat,da se bo tudi to zgodilo letos in to že 19.11.,bom bolj v obliki krsta,ali vseeno se bom poročila.Obleko že imam,saj sem jo kar celi dan iskala,nazadnje sem jo našla v MB-ju.user posted image  Mb.

To je bolj na kratko,hotela sem le se poveseliti z vami in vam povedati da se mi bo zgodil pomemben dogodek POROKA.
 
Vsem nosečkamuser posted image  iskreno čestitam,vsem ki pa ste v pričakovanju user posted image  pa da vam to tudi čimprej uspe.

Levo roko imam že kar lepo dreveno,saj je Leni tako težka,komaj jo držim.

Bodite mi pridne ,MISLIM NA VSE VAS!!!!!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
pa pa
 
Tia

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Za nas (279. nadaljevanje)
21.10.2005 16:47:24   
biba77
Ja, super novicka, tia!
Sigurno bosta obe prekrasni: ti kot nevesta in tvoja Leni kot krscenka.
 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aja, se ena frisna novicka:
Cmokec je imela danes carski rez in se ze crklja s svojo puncko Pio.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil biba77 -- 21.10.2005 16:51:18 >


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Za nas (279. nadaljevanje)
21.10.2005 16:52:20   
Anonimen
Cestitke, Tia!!! user posted image user posted image user posted image

Dvojno praznovanje, krst in poroka, super!! user posted image user posted image

(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Za nas (279. nadaljevanje)
24.10.2005 13:11:36   
biba77
Hmmm, ja kje pa ste vse? user posted image

No, jaz sem se vedno doma in cakam pregled v sredo.

Vidim, da se nasa Pika74 blazno trudi drzati Nas skupaj, pa je ostala sama... Pika74, pridna! user posted image user posted image user posted image Sedi, 5! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce, kako ste prezivele vikend?
Jaz sem v soboto sla na depilacijo. user posted image
Potem pa v shoping! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Se spremstvo sem imela zraven. user posted image
Potem pa kuhanje. Moram pohvalit mojo mami, ki mi je celi dan pomagala (od pol osmih zjutraj naprej) in pri gospodinjskih opravilih in pri kuhanju, pa se druzili sva se. Hmmm, sem se zdaj spomnila, da sem ji pozabila kavico user posted image ponudit. Smola,... ko pa meni sploh ne disi.user posted image No, saj mi po dvanajsti uri itak nic ne disi...user posted image user posted image user posted image

No, v nedeljo pa sem sla na "trgatev". Hi, hi, ...od mojega user posted image stric ima brajdo doma, pa so presali. Na tisto malo preso... celih 7 litrov crnega. user posted image user posted image user posted image No, potem pa je bil piknik z mesom in kostanji. Sem 15 kostanjev pojedla, pa sem imela vsega dovolj. user posted image

Smo pa kar uzivali na soncku in kar dosti nas je bilo. Menda okoli 20-25.

Danes pa sploh ne pridem k sebi... Kako bom jaz v cetrtek sla v sluzbo se tudi ne vem...user posted image


No, cveke izgubljene, javite se kaj!!! Drugace bom huda! user posted image Saj ne rabim nastevat, katere vse pogresam, ne? user posted image user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Za nas (279. nadaljevanje)
24.10.2005 13:20:12   
Anonimen
Jaz sem tu, a se nic kaj ne dogaja pri nama, nimam nic kaj za napisat. user posted image

Vikend je bil bolj kot ne dolgocasen, vreme smotano, dez se danes uliva, jaz pa moram na kolo in na posto, seveda mi niti malo ne disi iti ven v takem vremenu, a ce je treba, je treba.

Se 39 dni do selitve!!!user posted image user posted image user posted image

LP vsem!!

user posted image

(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Za nas (279. nadaljevanje)
24.10.2005 14:35:16   
pika74
O Tia user posted image . Tebe pa že dolg ni blo kle.
Smo te pogrešal.

MucaMaca - no, kr začniva s prvo lekcij. Pr bibi77 sm že dobla eno petko user posted image user posted image user posted image .

Lp
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Za nas (279. nadaljevanje)
24.10.2005 14:45:35   
biba77
Pikica, si ocistila WC preden si se lotila strikanja?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa Glade Microsoft, pa to...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Za nas (279. nadaljevanje)
24.10.2005 15:08:01   
pika74
Ja, sm bla mal zaprta ta vikend user posted image user posted image user posted image user posted image .



_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Za nas (279. nadaljevanje)
24.10.2005 15:11:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pika74


MucaMaca - no, kr začniva s prvo lekcij.




Hmm, kaj te naj lepega naucim.

Het weer is helemaal kut vandaag en ik heb het erg koud. Ik wil iets lekker eten. Ik wil graag een baby, maar het lukt niet en dat is erg vervelend. Ok, genoeg voor vandaag, ok, Pika74? Tot de volgende keer! user posted image

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Za nas (279. nadaljevanje)
24.10.2005 15:35:10   
riatia
Joj Mucamaca ti pa  obvladaš nizozemščino.user posted image user posted image user posted image Jaz bi tud rada znalauser posted image - bom se morala vpisat na tečaj.

Tudi pri nas je cel dan deževalo, ampak zdaj se pa že sonček kaže.... Mene pa prehlad matra, tako da sem bolj noter v hiši. Jutri bo že bolje, vsaj upam.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Za nas (279. nadaljevanje)
24.10.2005 19:55:41   
Massa26
Lep pozdrav vsem!

Malo lahko pojamram, kaj več ne boste imele od mene user posted image

Se mi zdi, da sem zadnje čase v zadevi user posted image  kar malo zdolgočasena. Sem v fazi, ko se sama iz sebe norca delam, če se zalotim ob misli, da upam! drugače grem pa jutri k dr. Rešu pokazat izvide od HSGja, bom vidla, kaj bo rekel za naprej.

Pika74 in MucaMaca, uspešno učenje vama želim user posted image

Biba77, kaj si pa kej lepega kupila?

Tia, lepo, da se ti izpolnjujejo pomembne želje user posted image

Jaz sem pa za vikend planirala razna gospodinjska opravila, pol sva bla pa z user posted image  skoraj ves čas na svežem zraku, edino perilo sem dala prat, tako da me čakajo trije veliki kupi za zlikat user posted image  ( no pa še kaj, ampak recimo prah z veseljem spregledam)..

A katera ve, kako je z Anitko, vsekakor ji želim, da se ima dobro oz. da uživata z user posted image  .user posted image

Babe mejte se! user posted image

(odgovor članu riatia)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Za nas (279. nadaljevanje)
24.10.2005 20:31:41   
pika74
IZVIRNO SPOROČILO: MucaMaca

IZVIRNO SPOROČILO: pika74


MucaMaca - no, kr začniva s prvo lekcij.




Hmm, kaj te naj lepega naucim.

Het weer is helemaal kut vandaag en ik heb het erg koud. Ik wil iets lekker eten. Ik wil graag een baby, maar het lukt niet en dat is erg vervelend. Ok, genoeg voor vandaag, ok, Pika74? Tot de volgende keer! user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

Čak mal, sej neki pa mogoče zastopm user posted image . Taprvi stavek mi je mal čudn user posted image - tadrugi pa pomoje prau, da bi rada neki dobrga jedla user posted image user posted image  pol pa naprej od baby neki piše - to pomoje pomen, da bi rada enga user posted image .
OK enog - pomoje pomen, naj bo dovolj za prvi dan. Naprej pa ne znam več user posted image .

No, a sm kej zadela?

user posted image user posted image user posted image user posted image

Aja, a čmo en tečaj organizirat - kr med Za nas? Da bo bolj zanimiv tle gor. No, zaenkrat mam jst individualne ure, kokr vidte. Drugi pa lohk gledate. Če se bo pa še kšna prjavla, bom mela pa jst mejn za plačat user posted image .

Bajbaj (a je prou user posted image user posted image user posted image )

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Za nas (279. nadaljevanje)
25.10.2005 10:05:42   
Anonimen
Pika, pa ti obvladas vidim!!! Dobro ti gre!! Skoraj vse si zadela!!! user posted image

Hmm, bom morala tezje zadeve napisat! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Za nas (279. nadaljevanje)
25.10.2005 12:49:50   
pika74
Ojla,

evo, dva vica, da bo mal smeha:

Avstralski radio je razpisal nagrado za najbolj duhovito zgodbo, ki se je
zenski pripetila pri ginekoloskem pregledu. Tukaj je zgodba, ki je dobila
glavno nagrado:

Narocena sem bila za letni preventivni pregled. Tisti dan so me zgodaj
zjutraj klicali iz zdravstvenega doma, če lahko zaradi več odpovedi
pridem ze ob 9.30. Ura je bila ze 8.45 in ravnokar sem druzino spravila v sluzbo/solo. Zelo se mi je mudilo, saj je pot do tja trajala vec kot pol
ure. Kot vecina zensk takrat posvetim veliko pozornosti higieni pod pasom
vendar tokrat mi ni zneslo in sem enostavno pograbila brisaco, ki je bila
ob umivalniku, in se spodaj hitro obrisala, se oblekla in odsla. Cakala
sem samo nekaj minut, ko me je zdravnik ze poklical k sebi. Kot mnogo zensk
sem poznala rutino, splezala sem na stol, se zastrmela v strop in si
zamisljala da sem dalec stran. Zdravnik je vstopil in malo sem bila zacudena, ko je rekel: "Oho, danes ste se pa
še posebej potrudili!". Nisem mu odgovorila in odsla
domov. Ko je prisla moja 6-letna hcerka domov, se je odsla igrat v
kopalnico. Cez nekaj casa me pride vprasat, kje je njena brisaca. Rekla
sem ji, da je med perilom in da naj drugo vzame. Ona odvrne: "Ne mami,
rabim tisto brisaco, ki je bila na umivalniku. Na njej so bile vse moje blescice!"

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Gorenc na bencinski črpalki
- 2 litra bencina in kapljico olja prosim
Prodajalec:
- Če želite vam še malo prdnem v gume.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Za nas (279. nadaljevanje)
25.10.2005 12:56:11   
ZARA
OOOOOOO šit ta od Gorenjca je pa hud, Pika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Za nas (279. nadaljevanje)
25.10.2005 13:01:04   
pika74
Tega mi je GoYa povedala user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Za nas (279. nadaljevanje)
25.10.2005 13:19:15   
Anonimen
Dobra sta tale dva vica! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?