|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  350 351 [352] 353 354   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novemberke 05
14.10.2007 20:37:20   
sharpy
Nas pa je tati danes peljal na izlet v ZOO. Ful je bilo lepo user posted image
Ne veste kako mi je to manjkalo...da gremo nekam vsi trije skupaj user posted image
Jutri bom slike dala v album, da si boste lahko ogledale našega falotka.




_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8776
   RE: novemberke 05
14.10.2007 20:46:21   
sharpy
user posted image user posted image user posted image za bubija. Z Markom se dogaja nekaj podobnega. Ima že cel teden čisto zabasan nosek in si ni pustil dat fiziološke,...
Pol sem mu mogla dat, kljub temu da se je drl kot da mu nevem kaj hudega delam in tako nekaj krat.  Zdaj pa mi sam prinese fiziološko in pumpico za nosek in mi vse naštima. Pol pa malo zastoka preden mu sčistim, ampak dovoli.


Pa gledamo risanke na BABY TV in ponavlja po angleško za njimi user posted image user posted image user posted image    Danes sem ga vprašala katera risanka je, on pa mi reče (pričakovala sem da bo rekel "kje je nono") GRANDPA (grenpa). Pa BYE BYE govori.
V glavnem ful se mi zdi, da so naši otroci že preveč hitr odrasli. Mi je kar malo hudo, ker je šlo tako hitro mimo,...pa se še dobro spomnem, ko sem govorila ...kdaj bojo minili prvi 3 meseci, da se krči končajo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8777
   RE: novemberke 05
14.10.2007 23:04:19   
Urša
BABY TV


Kaj to je kakšen kabelski program? Prvič slišim, bi ga pa ful imela! user posted image  

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8778
   RE: novemberke 05
14.10.2007 23:55:30   
sharpy
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

BABY TV


Kaj to je kakšen kabelski program? Prvič slišim, bi ga pa ful imela! user posted image  


Urša na T2 je ta program. So pa risanke prav take, čisto otroške, prav za najmlajše


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 8779
   RE: novemberke 05
15.10.2007 2:37:05   
*bubi*
Urša na T2 je ta program. So pa risanke prav take, čisto otroške, prav za najmlajše


Sem že zasledila ta program, ja. Pa ni M nič čudno, da govorijo v angleščini? Očitno ne, če kar ponavlja user posted image


Jaz ne morem spat user posted image  Se trudim odklopit, pa misli kar odtavajo po svoje. In to se zadnje čase večkrat zgodi user posted image  Zjutraj bo pa kriza za vstat. In bubi gre po enem tednu v vrtec. Me prav zanima, kako bo. Ravno zvečer mi je razlagal, da ga en fantek tepe user posted image  Saj ne vem, če mu lahko čisto verjamem. Ampak se vseeno veseli, da gre, me že nekaj dni sprašuje, če ga bom peljala.

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8780
   RE: novemberke 05
15.10.2007 8:37:06   
Anonimen
bubi user posted image

M si tudi tako izmišljuje, da je joj. Je rekel tudi, da ga babi in dedi tepeta, (vprašala semm ga, če ga, ker sem ravno preverjala, če že laže, pa je rekel, da ja), čeprav sem 10000 %, da ga ne. Ko sem ga pa za 2 uri vprašala je pa rekel ne.  Pa včasih si take zmisli, da joj.

(odgovor članu *bubi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8781
   RE: novemberke 05
15.10.2007 8:59:55   
*bubi*
Jaz bubija nikoli ne sprašujem takih stvari. Zdaj sicer večinoma lepo odgovori z JA ali NE, je pa imel obdobje, ko je na vsako vprašanje odgovoril z JA. Takrat pa bi res lahko celo zgodbo napletel, pač odvisno, kaj bi ga spraševali user posted image

No, včeraj zvečer sva se pogovarjala, da gre danes v vrtec, pa je sam začel govorit, da ga tisti fantek tepe user posted image  Za eno punčko pa je rekel, da ga ne tepe user posted image  Drugače pa je bila mala krizica danes za vstat, ampak potem pa je z veseljem šel user posted image

Jaz pa sem malo user posted image , ob štirih še nisem spala. Joj, samo da mine ta nesrečni oktober user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8782
   RE: novemberke 05
15.10.2007 10:09:21   
petarda
Joj, samo da mine ta nesrečni oktober


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8783
   RE: novemberke 05
15.10.2007 14:55:19   
ada2
najprej:

bubi user posted image user posted image user posted image


za srečanje:

najbolje, da ga prestavimo na pomlad, razen če se ve kje dobite 27.10., jaz takrat ne morem in vas žal ne morem gostiti. sem imela cel plan kam vse bi vas peljala in že vse organizirano, pa žal ni šlo. če ste za bi vas povabila spomladi, ker za november itak ne bomo skupaj prišle, ko so rojstni dnevi, december je tudi močno vprašljiv, potem pozimi je spet tak tak, tam 1x konec marca, ali v aprilu bi pa lahko bilo spet lepo vreme, samo kostanja pa takrat ne bo. še vedno pa če katera hoče 20. 10. na izlet je več kot dobrodošlauser posted image

in zdaj mala izpoved: (lahko preskočite)
jaz bom pa verjetno mogla menjati službouser posted image , ker mi gre vse skupaj že pošteno na živce in se bojim, da bom končala pri sosedovihuser posted image user posted image user posted image . za ta četrtek in petek sem imela planiran dopustuser posted image user posted image user posted image , pa so mi danes rekli, naj si nobenih planov ne delam, ker v čet bom mogla priti delat, za petek mi bodo pa v četrtek povedaliuser posted image , sem samo rekla, da si itak že dolgo ne delamo nobenih planov več, ker potem vse v vodo padeuser posted image user posted image user posted image . me pa zanima kdaj bomo sploh izkoristili ves dopust, ki nam pripada, imam ga namreč še 21 dni (od 31), pa je že skoraj konec leta.user posted image user posted image user posted image  sicer pa, kaj se bunim, ko pa nas je itak preveč.user posted image user posted image user posted image user posted image



in še ena lepa novica:
ki mi je na poti domov prav ogrela srceuser posted image user posted image user posted image user posted image

v parku na igrišču nam postavljajo nova igralauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 8784
   RE: novemberke 05
15.10.2007 19:09:34   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu sharpy)
  Neposredna povezava do sporočila: 8785
   RE: novemberke 05
15.10.2007 19:13:22   
petarda
Pa gledamo risanke na BABY TV in ponavlja po angleško za njimi Danes sem ga vprašala katera risanka je, on pa mi reče (pričakovala sem da bo rekel "kje je nono") GRANDPA (grenpa). Pa BYE BYE govori.


vauuuuuuuuser posted image user posted image user posted image user posted image  evo, mi pa nimam teh programov...zdaj bo pa naš prikrajšanuser posted image ....ampak so res neverjetni otročki, kolk stvari pokapirajo v tako kratkem času user posted image ....evo petardito se je naučil ABECEDOuser posted image , sem vam poslala MMS....user posted image ....

Drgač pa zdaj ko že ful priča, se ful pozna dolenjski naglasuser posted image ...reče recimo...bom lahku pogledal?user posted image ....pa se drgač ful trudim, da z njim govorimo po slovenskouser posted image ...ampak se temu zgleda ne da ognituser posted image ....

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8786
   RE: novemberke 05
15.10.2007 19:16:08   
petarda
paštetka user posted image user posted image ...prava sončka sta tvoja dvauser posted image user posted image ...a se že Muser posted image  kaj ozira za Muser posted image ?

Amy kaj pa Ela za Aleksom? Se kaj zamoti z njim?user posted image  On z njo verjetno bolj malo, ne? Ali?user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 8787
   RE: novemberke 05
15.10.2007 19:17:42   
petarda
A naša Naty pa še zmeri na ful dela, al kaj to, da se nič ne oglasi? Prav pogrešam jo žeuser posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 8788
   RE: novemberke 05
15.10.2007 19:20:18   
petarda
jaz bom pa verjetno mogla menjati službo , ker mi gre vse skupaj že pošteno na živce in se bojim, da bom končala pri sosedovih


user posted image  upam, da ti kmalu rata! A s tistim ni bilo pol nič...? K si četrtek čakala?user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 8789
   RE: novemberke 05
15.10.2007 19:22:33   
petarda
najbolje, da ga prestavimo na pomlad


bojim se da resuser posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 8790
   RE: novemberke 05
15.10.2007 20:28:29   
sharpy
bubi user posted image user posted image user posted image


ada user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 8791
   RE: novemberke 05
15.10.2007 20:34:05   
sharpy


najbolje, da ga prestavimo na pomlad


mogoče bo res tako najboljše user posted image .  Ma sej bo pomlad hitro tu user posted image




_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 8792
   RE: novemberke 05
15.10.2007 21:49:12   
petarda
Bubi želim ti prijeten spanec!!! Želim, da boš to noč spala nekako takole...
 

 
user posted image
 
.....ali pa takole....
 
user posted image

....ali takole user posted image

user posted image

....pa tudi, če takole....user posted image


user posted image


.....in da bi se zjutraj počutila takole ...


user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8793
   RE: novemberke 05
15.10.2007 21:52:34   
petarda
Lahko noč...vsem skupaj user posted image

user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 8794
   RE: novemberke 05
15.10.2007 22:00:05   
*bubi*
Petarda user posted image

Ta mi je všeč:

user posted image

Samo ne vem, če bo user posted image  za user posted image  Mogoče pa me bubi pokliče, se grem z veseljem k njemu stiskat user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 8795
   RE: novemberke 05
15.10.2007 22:00:10   
sharpy
Sem hotela dat slike v album, pa jih ne morem pomanjšat user posted image .  Sem vam poslala po mailu... Nini, Pašteti, Bubi, Nej, Amy, Adi, Naty, Nincy... drugih naslovov pa nimam



_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 8796
   RE: novemberke 05
16.10.2007 8:05:11   
petarda
Jutro user posted image

Glede na to, da ni bilo nobenih sporočil ponoči si predstavljam, da je bilo pri bubijevih nekako takole

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8797
   RE: novemberke 05
16.10.2007 9:14:13   
amy26
dobro jutro,

danes sem pa po dolgem cajtu jaz morala peljati Aleksa v varstvo, seveda z Elo vred, joj je trajalo da sem njo podojila, oblekla, pol jo je blo treba animirati da ne joka dokler rihtam Aleksa,.pa pol v avto njega pa nato hitro po stopnicah iskat še njo,...še dobro da user posted image  ga moj ponavadi pelje, danes je imel servis pa ni šlo drugače, ker drugače bi se mi user posted image .

Za srečanje, očitno bo res treba prestaviti na marec ali april, sam ne na tisto soboto ko ima Ela RDuser posted image .

Amy kaj pa Ela za Aleksom? Se kaj zamoti z njim? On z njo verjetno bolj malo, ne? Ali?


Ne boš verjela, oba se zamotita, recimo da likam v otroški sobi, njo dam v lupinico in me gleda Aleksa pa takrat v pojstlo če je pri volji in on se igra ona ga pa gleda, ali pa prižiga eno igračo kjer je muzika in vsi skupaj plešemo, Ela se pa na ves glas smeje ko poplesavava.
Če pa ni v pojstli pa skos Eli nosi igrače, v bistvu ji da eno stvar, ko se zaigra ji jo takoj vzame in spet da drugo itd. V glavnem ko imam oba doma in da nista lačna in zaspana takrat lahko poleg likam, posodo zlagam,...če sem pa z Elo sama doma ji pa hitro ratam dolgočasna in takrat hoče akcijo, pri Aleksu pa ni treba ker je skos akcijauser posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 8798
   RE: novemberke 05
16.10.2007 15:04:26   
ada2
pisker marmelade ste zgovorneuser posted image

torej srečanje prestavljeno na pomladuser posted image  pa da mi slučajno ne bi takrat za kostanje rekleuser posted image

a katera rabi ekonomskega tehnika, bolničarja, negovalca, zdravstvenega tehnika, maserja, šoferja B-kategorije???????????



_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 8799
   RE: novemberke 05
16.10.2007 15:06:06   
ada2
no, ko že imamo tako lepo vreme pa gremo zdaj v park na nova igralauser posted image user posted image user posted image

sicer je Adam na poti iz vrtca že sprobal, pa Nuša mi je tudi že zaupala, da se je na poti iz šole malo ustavilauser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  350 351 [352] 353 354   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  350 351 [352] 353 354   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Pomladno potepanje s kolesom
Pomlad prinaša toplejše sončne žarke. Vremenske razmere, primerne za gibanje zunaj, koristijo tako staršem, kot njihovim...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?