|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: problem v glavi ene vegetarijanke :) 14.1.2006 20:47:04
|
|
|
|
taška30
|
No, mislim, da je čas, da kot avtorica te teme počasi zaključim tole zanimivo debato. Vsem hvala za mnenja, takšna in drugačna. Moja punči je točno na svojo 8.mesečnico dobila prvo meso. Kupil ga je ati, narezal tudi, jaz pa (z malo žalosti v srcu) vrgla tisti košček v juhico in zmiksala. In sedaj je meso 3x na teden. Tako! To bom počela do maja, potem gre pa v jasli, tam je pa meso itak vsak dan na jedilniku, pa ji ga doma ne bom več pripravljala. Globoko v sebi sem še vedno prepričana, da otroci vegetarijančki v ničemer ne zaostajajo za vrstniki in da povsem brez problema zrastejo v otroke, ki se sami odločijo ali ga bodo jedli ali ne. Tokrat sem popustila 'črednemu nagonu', mogoče bom imela pri drugem otroku več poguma. Ji bom pa čimprej razložila, da meso ne raste na drevesu, ampak da morata tista prijazna kravica, ki dela MU-MU in tisti mali piščanček, ki dela PI-PI, umreti, zato, da ga mi lahko jemo. Toliko pa bom žleht!
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiDojenček in poletje: 5 nasvetovVročina lahko "zdela" tudi dojenčka, zaradi česar se mu lahko podre njegov ritem. V poletnih mesecih zato bodite čim b...
Dojenček ponoči ne spiJe nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zadnje s foruma
strijeksenciali ste se mazali s kremo ali oljem proti strijam in ali je pomagalo da niste dobili strij?se nisem mazala in jih nisem dobila (
23%)

se nisem mazala in sem jih dobila (
11%)

sem se mazala in jih nisem dobila (
30%)

sem se mazala in sem jih dobila (
35%)
Število vseh glasov: 282Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!