|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Umrla pri porodu
22.11.2005 21:46:08   
mojcadamijan
KMALU a se ti vedno tako grdo obnašaš

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Umrla pri porodu
22.11.2005 22:34:43   
KODA
Iskreno sožalje.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu mojcadamijan)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Umrla pri porodu
22.11.2005 23:49:30   
malecka
ISKRENO SOŽALJEuser posted image

ja ta žalostna zgodba je žal resnična punca je živela 15 km od mene stran in me je tako presekalo ko sem slišala. na srečo pa je otročiček preživel.

NAJ JO user posted image  ČUVAJO

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Umrla pri porodu
23.11.2005 8:04:35   
pika_
Iskreno sožalje.

Ja žal je ta zgodba resnična. punco sem tud na videz poznala saj je živela le nekaj kilometrov stran od mene.


(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Umrla pri porodu
23.11.2005 8:18:12   
Anonimen
Ojej, kako žalostno. user posted image  Saj človek ne more verjet. Danes, v tako razvitem času user posted image user posted image user posted image  Resnično me je prizadelo. Čisto sem šokirana. user posted image user posted image user posted image
NAJ jo angelčki čuvajo. Upam, da je z otročkom vse v redu... Sožalje vsem njenim.user posted image

(odgovor članu pika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Umrla pri porodu
23.11.2005 8:18:20   
Lorena
za ''KMALU''

Smiliš se mi, ker se delaš norca iz tako resne teme, in praviš da sem bolana.
Po moje se sploh ne zavedaš kaj se je zgodilo, in kako se počutijo njeni najdražji.
Malo si preberi začetek zgodbe, pa boš videla, da sem anonimna samo pri naslovu teme.

Škoda besed za takšne primitivce

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Umrla pri porodu
23.11.2005 8:56:09   
katjandraž
Iskreno sožalje tudi z naše strani. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Umrla pri porodu
23.11.2005 8:56:52   
SašaR
user posted image user posted image user posted image user posted image Moje sožalje; sem brez besed. V takem trenutku je težko najti pravo besedo, ki gre tja kamor jo namenimo!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Umrla pri porodu
23.11.2005 9:14:35   
Lorena
Najprej par besed za JANČ:

Če ne verjameš zgodbi, je to tvoj problem. Misliš da bi se zmišljevala kaj tako resnega? Punca je bila moja kolegica,HALOOO?!
Drugače pa malo spremljaj časopis, jutri,ali tokom tedna bo ta žalostna zgodba zagotovo na naslovnicah (vsaj slovenskih novic). Pa če te zgodbe potem še vedno ne boš zasledila, šele potem pljuj po meni, češ da si zmišljujem!
user posted image SRAM TE BODI!user posted image

Drugače pa za vse vas punce, ki se iz tako žalostne zgodbe ne delate norca, in ki vas zanima zakaj in kako: 

Njen porod je bil zelo kompliciran, težaven - to je opazil celo njen laični mož, ki je bil ob njej, in BAJE se je osebje PREPOZNO odločilo za carski rez. user posted image  jeuser posted image , prepeljan v LJ, vendar zelo slaboten in izmučen od poroda. Kolega, ki ga je videl pravi, da je zelo šibak in vsak čas gre lahko k mamici meduser posted image . Srčno upam, da ne bo tako.
Vglavnem; vsi pravijo, da je šlo za nepravočasno ukrepanje za carski rez oziroma za malomarnost zdravnikov!
   Zakaj je pa punca umrla kljub carskemu rezu, pa pravijo, da zato, ker je bila slabokrvna in ker se ji niso dovolj posvetili oziroma zanemarili to dejstvo. BAJE njenih izvidov, kjer je imela še par drugih diagnoz, niso jemali dovolj resno, če so jih sploh. Ne vem. Posvetiti bi ji morali več pozornosti, glede na to, da je imela kup papirjev, na kaj vse naj bi bili porodničarji pozorni.
 
Verjetno veste, da bo sedaj 100 variant, 100 različnih zgodb, in na koncu spet doktorji tisti nič krivi ( kot je bilo v Novomeški porodnišnici že velikokrat!)
Ne trdim, da je ta teorija čisto resnična, kaže pa vse na to, da je le res. Na žalost.
Si lahko mislite, da bi se to lahko zgodilo zaradi kakšnega drugega vzroka? Jaz ne. Pred 100.leti že, danes pa ne verjamem.
Spremljajte malo časopis, 100% bo njena zgodba na naslovnicah in še dolgo časa v naših user posted image .

Bom pa sporočila resnico takoj ko jo slišim, in ta bo le iz ust njenega moža oziroma njenih staršev.


Hvala vsem, ki ste delile svojo žalost in ki se vas je žalostna zgodba drage user posted image Mateje user posted image dotaknila.
 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Umrla pri porodu
23.11.2005 9:23:54   
Maxica
Ojoj, kako kruto.user posted image user posted image user posted image
V mislih sem skupaj z njeno družinico, ona pa naj počiva v miru.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Umrla pri porodu
23.11.2005 9:26:19   
CatJa
Js pravim samo to, punce ne obsojajte vnaprej, ker nismo pristojne za to! Četudi "zgodba" ne bi bila resnična, se poskušajte postavit v kožo njene družine. Če bi bila verna, bi zdaj zmolila za ubogo mamico, ki ji ni bilo dano k sebi stisnit svojega otročička.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Umrla pri porodu
23.11.2005 9:34:43   
Anonimen
Moje sožalje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinka-pepa)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Umrla pri porodu
23.11.2005 9:40:58   
CIPRESA
O moj bog saj nemorem verjet!!
Boga punca in otrokec ki je ostal brez mamice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

 

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Umrla pri porodu
23.11.2005 9:49:02   
pinkiponki
Groza, ni besed za tako krute stvari user posted image

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Umrla pri porodu
23.11.2005 9:50:16   
NRMM
user posted image user posted image user posted image MOJE SOŽALJEuser posted image user posted image user posted image .
Naj jo čuvajo user posted image  in malega fantka, da ga ati kmalu stisne k sebi živega in zdravega.

Me kar strese, glede na to, da sem user posted image . V teh časih se takšne malomarnosti ne bi smele dogajati.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Umrla pri porodu
23.11.2005 9:51:33   
lan
Rojstvo naj bi bil srecen dogodek.Rojstvo njunega otrocicka pa se je sprevrgel v zelo,zelo zalostno zgodbo.Ne morem verjet,da se to se vedno lahko dogaja.Kako?
Za to bo moral nekdo odgovarjati.
Mojeuser posted image  je zdaj z njeno druzino,z njenim mozem in z malim fantkom,ki na zalost ne bo nikoli poznal zlate mamiceuser posted image .

Moje sozalje!

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Umrla pri porodu
23.11.2005 10:00:26   
žužu
moje sožalje...
sem brez besed...

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Umrla pri porodu
23.11.2005 10:12:19   
arielca
Se mi zdi, da nihče ni tako bolan, da bi si na takem forumu izmišljeval take zgodbe.

Iskreno sožalje vsem, ki so jo poznali in imeli radi. Na žalost si ne znam niti zamišljati bolečine ob izgubi... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Umrla pri porodu
23.11.2005 10:18:05   
soncicaT
Upam, da bo to malo v poduk porodnišnicam, samo kruto je, da se mora vedno nekaj groznega zgodit, da odprejo oči..

Iskreno sožalje, malemu user posted image  pa veliko Ljubezni in sreče v življenju.

Ja, življenje je kruto.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Umrla pri porodu
23.11.2005 10:21:36   
Erdbeere
Joj kakšna žalost user posted image  


jaz za 1.november vsako leto opazujem zraven našega groba očita, ki je tudi ob porodu izgubil ženo in mamico, hčerkica je na srečo preživela... Punce ta oči še mislim da je zdaj že 4 leta vsako leto stoji ob njenem grobu in ves čas joka user posted image

Iskrene sožalje tej nesrečni družini, pa naj bo fantek močen in živi še na račun mamice

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Umrla pri porodu
23.11.2005 10:37:09   
MatMaj
ISKRENO SOŽALJEuser posted image

Otrokecu pa želim čim prejšnje okrevanje, da se bo pridružil očku doma in prenesel svojo ljubezen nanj in ga potolažil ob izgubi mamice, ki ju zdaj čuva izuser posted image .

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Umrla pri porodu
23.11.2005 10:51:34   
viv_
Zakaj????user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Umrla pri porodu
23.11.2005 10:59:04   
fricka
Jaz sem iz NM in vem, da živa ne bi stopila v novomeško porodnišnico. Moji mami je pred 40. leti umrl otrok iz malomarnosti, od šoka je dobila sladkorno in zdravstvene posledice ima celo življenje. Prav očitno se niso veliko spremenili. Dobro mnenje imam samo o očesnem oddelku, drugače pa podn. Sicer gre pa ve zdravstvo v maloro.....

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Umrla pri porodu
23.11.2005 11:01:15   
metka
Zelo žalostno user posted image  user posted image  user posted image  ! Upamo, da si bo mali user posted image  čimprej opomogel!!
Žalostno se mi zdi pa tudi to, da "nekateri" tako hitro pomislite, da gre za zajuser posted image ; mislim, da so to preveč ŽALOSTNE in RESNE stvari, da bi si jih nekdo kar izmisliluser posted image . Pa drugič predno obsojate se vsaj prepričajte!


(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Umrla pri porodu
23.11.2005 11:36:48   
Barbela
Žalostna zgodba. Iskrene sožalje še iz naše strani user posted image user posted image user posted image

Tomo, Barbara in Jaka

(odgovor članu metka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?