|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
Mi bi imeli točno takšno mizico kot v Aladinu 29.11.2005 22:54:16
|
|
|
|
Urška*
|
Ojla! No, ta mizica je takšna, da je ploskev LEGO, pol se pa legice gor zlagajo. Imajo jo v Aladinu(za igrat). Moj Žan tak uživa zraven, da smo rekli da bi jo tudi imeli doma. In baje da se ne da dobit. V Aladinu so mi rekli da so njim dobavli to Emona Obala d.d. in da baje to ni možno dobit za nas. Baje je to nareto samo za trgovine. Sicer imajo v Arielu nekaj takega, samo niso pa lego kocke (vsaj kolko sem razumela prodajalko), ampak neke navadne. Uh, no v glavnem če katera kaj ve, ali je kje to videla, se priporočam. Baje da se da dobit tudi v Avstriji, samo pojma nimam kje naj to iščem. Če ne bo drugega, bomo pač vsaki dan šli v Aladina! Hvala
_____________________________
Moje srce je zorelo z vsakim dnem, ko je v mojem trebuhu zorelo dete. Devet mesecev traja,da dozorita tako mati kot otrok. (Kim Vallone)
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKdaj je čas za kahlico?Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Zadnje s foruma
sindarinKaj je vaša najbolj pogosta prva odločitev pri nakupu igrače?izberem igračo (
48%)

določim okvirno ceno (
24%)

izberem trgovino in potem poiščem igračo (
15%)

drugo (
14%)
Število vseh glasov: 192Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!