
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: darilce pod drevčkom... 7.12.2005 10:09:07
|
|
|
|
ur+sa
|
jap glih eno temo nizje teče debata o tem, da si ze vse zelimo . tega cloveka ne poznam... pravijo pa, da se na UZ loh ze vidi, kaka je situacija... samo raje pocakaj na M, da zamudi, pa test naredi, pa bos videla drzim pesti
_____________________________
Jutri je nov dan... sem največja bebka na svetu... :¨(
|
|
|
|
|
RE: darilce pod drevčkom... 7.12.2005 12:00:10
|
|
|
|
Reja
|
Dr. Merlo.....iz časopisov in okroglih miz, na katere grem včasih, vem, da je zelo zelo priznan zdravnik
|
|
|
|
|
RE: darilce pod drevčkom... 7.12.2005 18:28:39
|
|
|
|
GoYa
|
Dr. Merlo je moj osebni G že odkar hodim h G in moram povedati, da sem zelo zadovoljna z njim. Imam pa z njim precej opravkov (mi dela ICSI) in ga resnično lahko pohvalim. Je pozoren, prijazen, strokoven,... Mislim, da boš zadovoljna z izbiro.
|
|
|
|
|
RE: darilce pod drevčkom... 8.12.2005 8:17:56
|
|
|
|
tasha23
|
Hvala. Vedno je malo neprijetno ko greš h G. Zato je zelo pomembno kakšna oseba je (strokoven, prijazen in pozoren). Še enkrat hvala
|
|
|
|
|
RE: darilce pod drevčkom... 8.12.2005 8:30:56
|
|
|
|
kaja11
|
Jaz sem z njim kontaktirala samo po telefonu, ko sem imela težave konec nosečnosti in mi je mož zrihtal njegovo št...... nisem še imela stika s tako prijaznim zdravnikom... res. Če ne bi bil tako daleč bi takoj zamenjala zdravnika.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiOvulacija in oploditevOvulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermiPoleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Zadnje s foruma
Strah ob uvajanju v vrtec.AdminČesa vas je pri uvajanju v vrtec najbolj strah?Da se otrok v vrtcu ne bo dobro počutil. (
0%)

Da bodo vzgojiteljice do otroka grobe. (
50%)

Da se mu vzgojiteljice ne bodo dovolj posvetile. (
0%)

Da se bo otrok poškodoval. (
0%)

Da me bo otrok strašno pogrešal. (
0%)

Da bo otrok jokal in ga vzgojiteljice ne bodo potolažile. (
50%)
Število vseh glasov: 2Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!