|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Izposoja otroškega sedeža pri AMZS 11.12.2005 8:14:40
|
|
|
|
Marogica
|
Midva sva pred 5 leti povprašala, kako je s tem, se mi je zdela čisto Ok ideja. Vendar sva si preračunala, da naju pride novi sedež ceneje. Mislim, da je bila takrat izposojnina ca 5ooo SIT na mesec. LAhko, da se je to sedaj spremenilo, ne vem. Pa še nobenega ni bilo trenutno na voljo. NAjbolje je, da si preračunaš, kaj je za vaju cenej. Ker sva midva že takrat razmišljala, da bova imela dva otroka, računava, da naju vse stvari stanejo samo 50%, ker jih uporabljata oba otroka.
_____________________________
"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa". R. Tagore
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKdaj je čas za kahlico?Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Zadnje s foruma
Diplomska naloga-Izbor trgovinesigapČe ocenjujete videz, ceno, kakovost in seveda prijaznost osebja, v kateri trgovini bi kupili oblačila za svojega otroka?OshKosh in Kanz (
9%)

Baby Center (
18%)

H&M (
41%)

C&A (
12%)

S`Oliver (
9%)

Okaidi (
12%)
Število vseh glasov: 345Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!