|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 20:50:58   
Anonimen
Mela in Mojca, vedve sta moja kategorija.user posted image  Jaz navijam za vaju!!!! Dajmo, punce, zdržimo!

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 21:10:33   
t_t_y
No, jaz sem tud med ta bolj okroglimi - tistimi, ki moramo precej shujšat, da bomo na teži ki bo enaka cm nad 100.
Jaz imam 79 kg na 165cm in res upam, da se znebim 15 kg. Enkrat sem se jih 35, ampak sem jih precej dobila nazaj v nosečnosti in sedaj kljub dojenju.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 21:22:28   
Teni_
Hvala, rabim ogromno navijanja in vzpodbude,ker imam največ kg za izgubit in lahko prehitro obupam.







(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 21:43:06   
paris
Se strinjam s tabo Splišni. Z leti kilogrami nekako drugače stojijo, al kaj? Ko sem bila smrklja sem imela 50 kg- visoka sem 168 cm. Ko gledam takratne slike, se sama sebi ne zdim nič presuha.  Z leti sem prilezla na 59 kg in sem jih držala, dokler nisem zanosila. Po tem nikoli več nisem imela manj kot 62 kg, pa sem se zdela vitka kot breza.user posted image Zdaj pri skoraj 38 letih se držim okoli 64, 65 kg in sem si všeč. No ja, trenutno ne preveč, ker sem te kilce že krepko presegla, kar same si zračunite kolk kil mam zdej, če moram shujšat 8 kg!user posted image

Ampak kadim pa še zmeraj ne- že skoraj 3 mesece!!! Dejte me no mal pohvalt!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 21:54:03   
Anonimen
Aka, paris, medve sva potem sedaj na istem. Jaz imam zdaj (po praznikih dobrih) 70 in bi tudi morala imeti 65. Se bom lotila diete ponovno tam nekje februarja ali marca. Me prav zanima, če bo še kaj šlo dol.
Mojca je pa kategorija Sumasplišni, od poletja, preden sem začela hujšat. Pa saj ni važno, Mojca, pa kil gor ali dol, v glavnem sem bila tudi sama res obilna pri 84 kilah. Vsi so me spraševali, kdaj bom rodila, prodajalke so mi v trgovinah iz blagajne kartone mleka prestavljale v voziček, ker so mislile, da sem noseča, in take fore. Ampak tale dieta se res izplača. Boš videla, kako bo fino, ko se bo začelo kmalu poznati na tehtnici in vsak dan, ko se boš tehtala, bo šla ena malenkost dol. Ali pa na dva, tri dni. Res fin občutek. Pa še je se lahko zraven, to je pa najpomembnejše. Vsaj pri meni. Sicer si večinoma res lačen, ampak dvakrat na dan se pa lahko nažreš.

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
3.1.2006 22:10:03   
paris
Hvala za vspodbudo Splišni!user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 6:27:30   
Teni_



Splišni,ja jaz imam še kar nekaj zraven,ampak sem tokrat trdno prepričana,da mi uspe. vagala se bom vsak dan,ker mi je v vzpodbudo,če vsak dan vidim kg,sploh,če gre dol.Pa hvala za vzpodbudo.



(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 12:17:50   
drus013
bolj kot prebiram tele vaše besedice, več želje imam za začet. Sama imam dol tza spravit kr lepo količino kilogramo, bila sem že na tej t.i. ločevalni dieti. Zdržala sem 40 dni, potem pa popustila. sprobala sem že ogromno diet, ampak se mi zdi, da pri nobeni nisem bila takooooooo lačna.Tudi ko se pogovarjam z ženskami ki so jo že sprobale, mi na koncu povedo isto.Saj ne da vam želim jemat pogum, ampak naj mi katera pove kako naj se rešim teh težav.Sploh pa osmi dan, ko začetna vznesenost popusti, ko ješ cel dan sadje, ko bolj ko ješ jabolka bolj si lačen?Še enkrat, ne mislim vam jemat poguma, pa saj imamo vse iste težave.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 12:38:00   
Anonimen
Drusnevemkoliko, tako to je. Ko si lačen, hujšaš. Bolj ko si lačen, bolj hujšaš. Po moje si pri tej dieti lačen zato, ker vedno misliš, kaj boš jedel naslednji dan in se ti po tistem sline cedijo. Zanimivo je potem, ko je diete konec, pa kar naenkrat nisi več lačen. To vse psiha dela. Ravno včeraj sva se o tem z al bino pogovarjali, prav ona je to rekla in je res. Treba pa se je odločit in pika.
Kar pa se tiste osmega dne, ki ga opisuješ, tiče, pa bi bilo pri meni po moje isto popolnoma nemogoče dieto pregurati, če bi jedla sadje. Jaz sem jedla zelenjavo, kuhano, pečeno, dušeno, kakorkoli. Samo da je bilo SLANO. Se mi zdi, da moj organizem rabi sol in brez ne bi zdržala. Mogoče še ti tako poskusi.
Če te mika, se pridruži puncam. Najbolje na kakšen beljakovinski dan, da boste skupaj štuidirale, kaj boste jedle in pisale, kaj ste. Se imaš nekako bolj pod kontrolo, pa večjo voljo imaš.

(odgovor članu drus013)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 12:48:45   
hanita
ne da  se shujšat brez lakote,je vse zastonj,take diete še niso pogruntali.

Jaz hujšam že vse življenje,pa jih nimam niti 30,probala sem že vse sorte diet, ampak manj ko sem jedla, manj sem shujšala. Ko sem hujšala in telovadila je šlo najlepše dol in še postava je bila ok.
Vse tiste reklame hujšanje brez lakote,bla bla...

In še to, prav po vsaki dieti se lahko zrediš, če se boš nažiral, pikal med obroki in jedel obilne večerje, tako to je in upam, da bom še na tem svetu, ko bodo pogruntali kaj, da shujšaš brez muk. Je pa zadovoljstvo potem toliko večje!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 13:07:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Mela in Mojca, vedve sta moja kategorija.user posted image  Jaz navijam za vaju!!!! Dajmo, punce, zdržimo!


Komot še zame navijaš...user posted image

MojcaH, kako si se pa ti psihično pripravila, da si se šla stehtat? Al si se že prej, si vedla, kok maš? Jaz namreč ne vem, približno že, bojim se pa da je... OJOJ! user posted image  Danes se RES moram s tehtat, da bom vedla na čem sem, in da se bom veselila, ko bo šlo to dol.
Ko bo pa konec, bom pa dala v album slike PREJ IN POTEM!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 13:16:23   
Sofi
Pri 159 cm imam 59,8 kg. Znebiti se jih moram 10, tako, da pristanem na 49 kg, ampak takšnih mišičastih in ne mlahavih. Pravzaprav bi si mogla zmeriti obseg in se tam veseliti rezultatov. Zadovoljna bom, ko bom nase z lahkoto spravila stare hlače in zraven brez sramu in vlečenja trebuha not oblekla kratko oprijeto majčko. Zastavljen cilj želim in tudi bom realizirala do junija.
Odločna.

LP

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 13:18:21   
drus013
to, da se ne da shujšat brez lakote, je že res, ampak včasih, enostavno to lakoto lažje prebrodiš. Včasih te občutek lakote oz. praznega želoca navdušuje, prav fino se počutiš, spet drugič pa izprazniš hladilnik. Saj ne, da mi nebi že uspelo, sama sem zgubila  pred 5 leti 29kg, pa jih imam 20 nazaj. Nikoli nisem bila suhica oz. se z kilogrami borim 15 let. Zdi se mi, da sem že celo življenje na dieti, pa sem ševedno sumodrus.Samo nevem, kako naj pridem spet v tisto fazo, ko me bo občutek prazn ine navduševal.           
L.P.

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 13:21:21   
Teni_



Sem vedela koliko je, ker skraj  vsak dan stopi na vago, pol pa se drži za glavo.user posted image



(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 13:27:43   
Anonimen
Jaz bom pa danes - MORAM! Sem ODLOČNA! user posted image

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 13:35:12   
soncece24
No, jaz sem sicer s prejšnje runde hujšaric, mam pa pri 157 cm 65 kg in to PO DIETI! Kolko sem mela prej rajši ne povem, je pa tudi pri meni v planu 2. runda tam nekje spomladi (spliš, ko začneš ti, začnem jaz, ker si taka fajn vzpodbujevalka user posted image ).

Meni se zdi da po merah, ki ste jih napisale tu nobena ni debela, mogoče je ktera bolj "buckasta" pa še to zaradi nosečnosti.

Mojca, ti pa ne pretiravaj, ker tak hudo spet ni, se pa kile hitro naberejo, po sistemu "samo še ta sendvič, pol pa res začnem" user posted image user posted image user posted image vsaj pri meni je vedno tak. Je pa res, da kile, ki si si jih "prijedla" v 3 letih ne grejo dol v treh mesecih, tak da računaj na nekje -15, kar pa bo že user posted image user posted image user posted image user posted image in se boš prav super počutla.

Vsaj v prejšnji rundi so vse, ki so hujšale po nosečnosti (se pravi, da so se zredile v kratkem času) kg izgubljale ful hitro, meni pa so šli ful počasi dol, ko sem si jih dal časa "prižirala"user posted image


ŽELIM VAM ČIM VEČ VOLJE IN ČIM MANJ KILOGRAMOV!!!!!!!


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 13:36:19   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaH

Hvala, rabim ogromno navijanja in vzpodbude,ker imam največ kg za izgubit in lahko prehitro obupam.










Ola, MojcaH, jaz sem s teboj. Boš videla ,da ti uspe. Tud jaz sem bila sumo kategorija  in so mi kile res fajn dol letele.  Saj boš videla. Ko bo začelo laufat, boš fuuul elana dobila.

Sam eno vprašanje, če seveda hočeš odgovorit: praviš, da si se v treh letih toliko zredila. Kako to? Ker jaz sem pa v bistvu že celo življenje debela.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 13:38:42   
Meceno
Jaz jih imam sedaj po porodu 6,.mesecev 56kg ( že 14. dni po porodu)na 172cm in morem priznat da si ne upam napisat da bi imela rada 6kg manj,....zakaj, ker očitno imam jaz votle kosti al kaj user posted image , jaz imam huftije, pa zize ( še dojim ) ,...postava je čisto skeglana. Sem se merila z metrom user posted image  
okoli prsi 90cm
okoli pasa 77cm
okoli riti 90cm

Tole okoli pasa je adijo, imam kožo ( ne špeh) za en lep ruzak z strijami , okoli jošk je kao "idealno za moške", bo treba it na fitnes da malo mišic dobim, ker sem ozka v ramenih, pa še puklasto se držim ( gravitacija dela svoje ) saj imam pod prsmi 70cm oz imam moderček 75Euser posted image , zadaj še 5cm zožan.

Si morate predstavljat postavo, ...mala rit, ravni boki z odnvečno kožo na trebuhu in ogromnimi joški.

Ampak jaz stradala ne bom ! Sem vedno vse jedla in tudi hujšala, z telovadbo je efekt boljši.

Kako vam uspe spoh stradat........ko pa je tako lepo papcati.
Zdajle se bašem z solato v kateri je paprika, koruza, radič in Feta sir z olivnim oljem, zraven še kruh z krušne peči ( mlačen še) in deci rdečega vina .user posted image

Lp



(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 13:45:21   
tejčica
Pa saj ne stradamo pri tej dieti. Samo prenažiramo se ne. Sedaj na začetku smo malo bolj lačne, ampak mislim da je to bolj psihično, saj ves čas razmišljamo kaj in kdaj bomo spet jedle. Pa še prazniki so bili sedaj, ko smo vsi pridno polnili želodčke in so se ti malo razširili.

Sicer pa ko je kriza lahko za malico tudi kakšen sadež pojemo. Čez 2 tedna mislim da bo čisto drugače, ker bomo že vpeljane.

< Sporočilo je popravil tejčica -- 4.1.2006 13:46:22 >

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 13:45:27   
hanita
S tabo sploh ne govorim, ti nisi z našega planeta; 172 in 56 kiluser posted image in bi rada hujšala:
Se hecam. Nikoli nismo zadovoljni s tem kar imamo. Ti pa verjamem, da nisi zadovoljna s postavo,če je vsa flofasta.

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 13:48:05   
Meceno
Flofasta postava user posted image user posted image user posted image
Kakšna je pol to postava user posted image

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 13:48:22   
tejčica
Kar se pa teže tiče...vas vse kar fino prekašam...na mojo žalost.

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 13:50:18   
cmokec
Pri 165 cm imam 65 kg. Cilj je 57 kg, kot pred zanositvijo.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 13:57:57   
Anonimen
BMI manjši od 18.5 - PREMAJHNA TELESNA TEŽA
BMI med 18.5 in 24.9 - IDEALNA TELESNA TEŽA
BMI med 25 in 29.9 - PRETIRANA TELESNA TEŽA
BMI večji od 30 - NEVARNO PREVELIKA TELESNA TEŽA


Meceno, kar si pa ti napisala, se mi pa zdi skrajno nesramno do nas ostalih, ki hujšamo. Iz firbca sem šla računat tvoj indeks telesne mase, in ga maš 18,93!!! Zgoraj maš pa tabelo. Za las si ujela, da nimaš prenizko telesno težo, pa hočeš dat 6 kil dol! Pejt se kam drugam izživljat.
Že tko mi je mal blesav poslušat ene ki jamrajo, da morjo 5 kg dal dol, da bodo mele potem idealno postavo. Sam ql, če je res mal preveč, OK, kaj se pa v tvoji glavi dogaja, mi pa res ni jasno!
Pa nisem anonimna, pa si lahk mislite kar hočte, sam vem,d a mi bo večina dala prav! 

(odgovor članu Meceno)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 14:00:24   
drus013
56kg, pa 170cm, s koga se te ti norca delaš leppo prosi, al si samo vrgla kost za glodatuser posted image ? No pri glodanju kosti se človek res nemore zredit user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?