|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 14:08:04   
soncece24
ma dajte, no, saj meceno ni rekla, da je debela, ampak jo odvečna koža moti. menda je enkrat sliko dala gor kak trebuh ma po porodu, menda je to mislila, ne da bi ona zdaj rada bla neki kostko. Pač tiste, ki so kdaj mele res super postavo se težje sprijaznijo z napakami kot pa npr. jaz, ki sem bla vedno bolj okrogla in se nisem nikoli kaj dosti sekirala zaradi tega.

Vsak pač sebe drugače dojema, najpomembneje pa je, da si sam sebi všeč, pa ni važno s kako postavo!


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu drus013)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 14:09:46   
drus013
hothien in mojca al je vajin ITM tudi višji od 30?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 14:16:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

ma dajte, no, saj meceno ni rekla, da je debela, ampak jo odvečna koža moti. menda je enkrat sliko dala gor kak trebuh ma po porodu, menda je to mislila, ne da bi ona zdaj rada bla neki kostko. Pač tiste, ki so kdaj mele res super postavo se težje sprijaznijo z napakami kot pa npr. jaz, ki sem bla vedno bolj okrogla in se nisem nikoli kaj dosti sekirala zaradi tega.

Vsak pač sebe drugače dojema, najpomembneje pa je, da si sam sebi všeč, pa ni važno s kako postavo!




O my god!!! user posted image  Potem pa naj trebušnjake dela!!! Hujšast ji pa res ni treba, pa 6 kil, no! Nisi resna! Sicer pa kaj me briga, naj shujša na 30 kil zarad mene!

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 14:20:59   
soncece24
saj to pravim, ne se razburjat zarad drugih, če se ji zdi da ma 6 kil preveč, pa naj hujša, pa kaj zdaj... jaz se pa ravno s keksi bašem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 14:24:23   
tejčica
Soncece24, ne nas s keksi dražit!!!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 14:24:59   
cmokec
hothien, a ti je raven sladkorja mal padla. user posted image   Ne se razburjat. Važno je, da sva danes pridne in da si jutri čestitava za še en uspešen dan. Globoko vdihni, pa bo. user posted image

P.S. Pa da ne boš zdej mene napadla, ker nimam 20kg preveč. user posted image


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 14:35:19   
Anonimen
Tih bot cmokec. user posted image  Hecam se. Ma ja, briga me. Sem pa že res čist feritk, komaj čakam kosilo!!!!!!!!!! Še eno uro in pol!!!

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 15:02:50   
Aleksandrin
Tukaj ste skoraj same suhice, ki jim za moje pojme sploh ni treba hujšat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 15:18:05   
drus013
dobro si rekla Aleksandrin skor same suhice

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 15:18:40   
taška30
Veste kaj, babe, kregali se pa ne bomo tule. Pa napadali ena druge, katera ima manj za shujšat, pa tko naprej....
Hienca, umir se! Vsaka naj skrbi zase, pa za svoje kilce.

Jaz jih tud nimam tooooolk preveč, na 166cm imam 66kg. Ampak kaj mi pomaga če se to kakšni sumo borki ne zdi dost, če pa ne zapnem enih hudičevih hlač izpred nosečnosti. Odkar se je začela zima, žulim ene in iste črne žametke, ker kavbojke ne grejo sploh skup. Tako da mene hudo motjo moje kilce, ker sem kot en žakelj v teh žametkah in nimam kaj oblečt. Pa še počutim se totalno neseksi, ko sem naga.user posted image
Tako da, vsak ima svoje bube v glavi, dejmo se podpirat, ne kregat!user posted image

pa, pa Taška

< Sporočilo je popravil taška30 -- 4.1.2006 15:19:59 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 15:42:47   
hanita
Ja dosti  je v glavi.

Flofasta postava pa je prav odvečna koža,oziroma povešena koža,ki s hujšanjem ne gre stran,samo s telovadbo. To je problem takih suhic,ki nikoli niso imele potrebe hujšat al telovadit in se po porodu tudi njim kakšen dek pozna. Verjetno je pri meceno lih to problem. Poznam tudi jaz ene take.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 16:10:26   
Anonimen
 
IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Ampak kaj mi pomaga če se to kakšni sumo borki ne zdi dost,


Nice.

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 16:14:48   
taška30
Ah, dej no, to je hec, saj se same tako kličejo.user posted image

Hijenca, bodi dobre voje, zdaj si že popapcala kosilo, sladkor se ti je dvignil. Meni pa ravnokar pada.user posted image  Kje je še večerja?!?

pa, pa taška

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 17:01:28   
Teni_
CUKRČEK: jaz tudi nisem bila nikoli suha,ampak koliko toliko je bilo. Zredila pa sem se, ko se živela pri mojemu. Njegova mama pa kuharca. In sem kipnilauser posted image .

DRUS013: Še nekaj več,ja. Na žalost.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 18:37:46   
Meceno
Uh, ste imele debato,...saj sem dobro napisala da si niti ne upam napisat da bi jaz ene 6kg skinla dol,...
Ker, ko sem jih imela pred zanositvijo 52 in sem že tudi pri 18letih imela 56kg ni tako slabo izgledalo kakor sedaj 6mesecev po porodu. Pa mi ni nobeden pripisal da jih imam samo toliko oz nikoli nisem bila prekla,...riti res nisem imela ali če sem jih imela 52 ali v 9mesecu nosečnosti z 68kg,...sem pa vedno imela večja prsa ,....

Kakor koli že, vem kako je če morate hujšati in vam res želim obilo uspehov,...vrjemite mi, da si jaz tudi želim da se moja koža povrne nazaj ( 1. mesec delam 400.trebušnjakov vsaki dan, da mi je slabo od sileuser posted image , pa še tudi ni nič učinka ) , ne zato ker sem čudna ampak zato ker sem se odločila da nekaj treba narest( ker v kopalnici se samo jokam)

Pišem potem dalje mi hčerka že na previjalni spi,...jo morem stuširat,....

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 19:05:08   
tanja75
Tudi jaz sem prej stopila na vago user posted image in prišla do ugotovitve, da bom mogla shujšat 7 in ne 6 kot sem zapisala v tabeli. Prazniki so naredili svoje.

Rada bi prišla na kg izpred nosečnosti-55 kg pri višini 165 cm.
Tudi jaz imam problem, kaj oblečt. Marca ko grem v službo ne bi rada bankrotirala pri nakupu nove garderobe.

Do ponedeljka ko se vam pridružim bom  še malo papala.
lp

(odgovor članu *barbapapa*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 19:13:23   
CIPRESA
Jaz sem enkrat že o tem pisala pa bom še tle napisala moje mnenje kako shujšati.

Tiste ki imate manj kot 8 KG preveč nimate kaj delati s kako strogo dieto ker te KG gredo po mojem dol samo z telovadbo in miganjem...ja na žalost!!!
Tudi sama sem bila v mladosti vedno močnejše postave... pač rada sem papcala priznam... in sem začela z dieto MANJ ŽRI (če jo poznate) in kaj hitro zgubila 15KG v parih mesecih...potem pa sem se enkrat pogledala v ogledalo in rekla še 5KG pa bo vredu...in smo manj žrli še naprej a KG niso šli dol niti za KG ...takrat pa mi je kapnilo brez miganja in telovadbe ne bo šlo v enem mesecu sem k temu izgubljanju teže dodala še zadnjih 5KG in to samo z tekom. Ker nisem želela se izpostavljati vaškim opravljivim babam sem tekla doma pred TV-jem zvečer tudi po eno uro in zraven gledala film ko sem končala mi še na misel ni prišlo da bi jedla le utrujeno sem se šla stuširat in direkt na kavč in smo že smrčali....tako sem prišla do-20KG. To težo držim že 11 let brez diete s tem da sem rodila vmes. Pa sem na to že skoraj pozabila ko sem jamrala da bi rada zgubila odvečne KG od poroda pa me je spomnila prijateljica na to kar sem počela pred 11 leti in je šlo v teh 5 mesecih dol vseh 18KG ki sem jih pridobila. Tko da meni to pomaga kar hočem pa povedat je pa to da brez miganja  in telovadbe ne bo pravega učinka...povešeno kožo in špehca izgubiš le s tem seveda v navezi z dieto MANJ ŽRI!!!!

Drugače je pa ta dieta men čist super ni pretiranega stradanja 1X na teden jaz že ponavadi jem samo sadje ne zaradi hujšanja ampak že zaradi tega da se sčisti telo...kar je zelo pozitivno. No samo na vodi pa nebi mogla zdržat.

SREČNO VSEM HUJŠARICAM!!!

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 19:35:26   
CIPRESA
Aja pa pozabila sem napisati še mere pred 11 leti sem bila stara 16 let takrat sem bila visoka 164cm in imela 75 KG - kar je bilo za moja leta absolutno preveč. Sedaj pa že 11 let držim težo na 55KG in sem sama s sabo popolnoma zadovoljna čeprav nisem popolna.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 19:46:01   
Meceno
No, zdajle ko sem jo stuširala, dala na prsi pa se mi reži,...v glavnem, sem želela napisati da se sama sebi se zdim suha, znam pa pod oblekami to dobro skrit, sloh tako velika prsa, v kopalkah na plavanju pa imam spodaj poleg enodelnih kopalk še zgornji del dvodelnih iste barve.
Cipresa user posted image ni kaj, samo jaz si še ne morem privoščit tekanja ( sobno kolo men ni užitek in ga tudi nimam), kolikor vem ti več ne dojiš, jaz pa svojo punčko polno in mi na misel ne pride dieta MANJ ŽRI oz jaz nikoli nisem žrla sploh. ( telo me je vedno opozorilo kdaj jest,  če sem bila zvečer kdaj lačna sem bila nase jezna ker sem očitno le premalo jedla.)

Pa saj ne vem kaj naj napišem ,...nekaj kar bi bilo smešno ali nekaj resnega,...bom kar oboje,....Vsaka zase najbolje ve kaj ji ustreza hujšanje, telovadba ali oboje skupaj ali pa nič od tega pa je vseeno suha,debela, flofasta ,...Vedno moraš imeti v glavi vse pošlihtano!

Zdaj pa se hecna,...

Zdaj mi pa rečte da so kure suhe, kar poglejte jih suhe tace ni kaj, prsa pa adijouser posted image a nej imam tako postavo vas vprašam ? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 19:58:50   
Meceno
Da ne bo pomote ,....jaz ne hujšam ( si ne upam,ker dojim oz ko bom nehala bo sigurno še kaj samo od sebe šlo dol), sem poizkusila tečt 6.tednov po porodu, pa sem imela zaradi pretežkih prsi odrgnjeno kožo na ramah, kljub modrčku in posebej meni prilagojeni športni moderček,...se pravi sem se mučila oz se še nekaj mučim, čeprav me mine user posted image tole kožo skupaj sšvasat ,...in ja vem da če pogledaš mojo višino pa kg sem suha, samo še enkrat men kokoš ni ideal, pa da ne bo pomote manekenke pa so anoreksične, to pa jaz niti slučajo ne bom tut če imam 50kg, moja sestra ima 88kg in tri otroke, pa nima enega celulita, jaz z 56kg pa za izvoz
Še kaj,....življenje je **** sam toliko da veste oz ene že user posted image

Zdaj pa mora Tara spat

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: moje mere pred začetkom hujšanja
4.1.2006 20:57:35   
taška30
Bravo Cipresa!user posted image
Lahko si ful ponosna nase. Pa ne zato, ker si toliko shujšala (no, seveda tudi malo), predvsem zato, ker si disciplinirana in si težo obdržala. To je najtežji del, čeprav se nam mogoče zdajle ne zdi tako.
Jaz nisem imela nikoli velikih problemov s težo, čeprav sem nagnjena k prenažiranju (požrem tolk makaronov, da mi je fajn slabo) in sem obsedena s čokolado (tudi 700g nutela je že šla v enmu popoldnevu), ampak sem se vedno tapravi čas zabrzdala, recimo takrat ko sem pridobila 2-3 kile, pa hlače so me začele tiščat. Pa sem užgala sadni dan, al pa dva. Pa je šlo nazaj.
Ampak zdaj po nosečnosti sem pa padla v en začarani krog in ne morem ven. Sem že parkrat probala sama, pa ni šlo. Pa imam viška manj kot 10kg, ampak vem da brez takšne diete bi se težko izkopala ven. Čeprav praviš, da tiste pod 8kg ne bi smele hujšat s to dieto, jaz vem, da jo rabim, da se mi stvari premaknejo v glavi. Trenutno nisem dovolj močna, da bi se sama kontrolirala z 'manj žri'.
Kar se pa telovadbe tiče, imaš pa čisto prav. Sicer s telovadbo (fitnes, aerobika) lahko tudi pridobiš kako kilo, ker so mišice pač težje od špeha, ampak vseeno, lepe postave ne bo brez oblikovanih mišic.

Ma, danes sem nekaj filozofsko razpoložena, kar čvekala bi...

Pa, pa Taška

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 71
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?