|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 6:16:23   
Teni_




Ker sem danes bolj zgodnja,sem kar odprla novo temo.

Danes bo torej pri meni riž z vegeto kuhan na vodi in solata. Zajtrk bom preskočila,ker niso v trgovini imeli nič pametnega od sadja. Sicer sem že zdaj lačna,ampak bo že.

Tehtanje in poročanje ob torkih,če se strinjate.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 6:21:37   
Moyca_
oj Mojca,
jaz bom sedaj jedla pomaranče potem pa še bom videla.
Včeraj zvečer me je kar matralo ko nisem po dolgem času se basala s sladkarijamiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 6:21:49   
CUKRČEK
Ola,
v riž lahko daš še ful zelenjave, če jo imaš rada. Se mi zdi ful boljši, če ima še kaj vmes. PA lahko dodaš še suho rdečo papriko.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 6:38:24   
Teni_




Mogoče pa res. Bom videla, če mi bo do zelenjave.

Jaz sem bila pa včeraj kar precej lačna,ker sem bila zadnje dni navajena,da sem cel čas nekaj mlela,zdaj pa mi je to manjkalo. Se bom že navadila.



(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 6:53:25   
mammy26
Tudi jaz sem še z vami. Najprej jabolki, nato njami riž s solato, večerja bore malo.

Čao do jutri.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 7:33:40   
Anonimen
Jutro!A danes bomo pa vse riž jedle? user posted image  Jaz komi čakam jutri - pica z zeleno in rdečo papriko, zvečer pa sladica!!! user posted image  user posted image  user posted image  Mmmmmmm
No, danes nisem zajtrkovala ob šestih zjutraj user posted image , bom šele čez kako uro, do sedaj le vodo pijem.
No, riž bom pripravila z zelenjavo, zraven pa solato in isto bo tudi moj user posted image  jedel, saj ni nujno, da ma vsak dan meso. Za večerjo pa spet polovica kosila.
Meni se namreč zdi veliko bolj smiselno večerjat, tko kot piše, in ne razumem kako lahko ene jeste samo (npr. včeraj) za kosilo jogurt in ne vem, mogoče eno jabolko. user posted image  Če boste lačne, vas bo ja hitreje minilo vse skupaj! user posted image

(odgovor članu mammy26)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 7:35:41   
muki1
Dobro jutro. Še 89 dni user posted image .
Jaz imam danes jabolka, isto kot včeraj. Se bom potrudila zdržat tja do 9.00, da bo potem lažje zdržati do 12.00 do kosila. Imam riž z zelenjavo In solato iz paradižnika, paprike in oliv.

Zanima me nekaj; če recimo to solato pojem za kosilo, ali lahko za večerjo recimo zeleno solato kot prilogo, ali tudi solata mora biti ista?


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 7:37:28   
tejčica
Jaz sem se pa ponoči zbudila zaradi lakote!user posted image  Očitno je to praznično nažiranje naredilo svoje.

Sedaj me čakajo mandarine, za malico si bom pa najbrž privoščila banano, saj bom danes imela bolj pozno kosilo. Upam da mi bo zneslo, da si pripravim pečen krompir.

Bom pa danes brez kave. user posted image   Raje nič kot brez mleka. Sicer sem je pa včeraj spila za par dni vnaprej.

Sedaj pa gremo v akcijo.

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 7:41:32   
tejčica
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Zanima me nekaj; če recimo to solato pojem za kosilo, ali lahko za večerjo recimo zeleno solato kot prilogo, ali tudi solata mora biti ista?



Jaz mislim da imamo za večerjo lahko drugo vrsto solate. Pomembno je, da je glavna hrana enaka (riž ali krompir oz. na B dan meso ali jajca ali mlečni izdelki).

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 7:43:58   
Anonimen
Muki, večerja naj bi bila res ista, vendar polovica kosila, torej po mojem tudi solata. Če bo pa kaj zaradi tega narobe, pa mislim, da ne.
No, jaz bom jedla jabolki okrog 8.30, ob 12 verjetno še eno ali banano, saj imam dokaj pozno kosilo - ob 16ih, včeraj sva celo jedla ob pol petih popoldan. Delam do treh, potem pa preden pridem domov in skuham,... No, sem pa že mami prosila, da mi skuha pasulj in ričet, ki ju lahko jem na škrobni dan in ju imam zelo rada. V ričetu je veliko zečenjave (mami je da ogromno), v pasulju pa ne in ne vem kako naj jo zraven jem. user posted image  Kr solato zarven?
Kavo sem pa pila brez mleka, pa tud na B dan je bom brez. Bo že šlo! user posted image

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 7:53:43   
muki1
Ja, saj to bi ravno rada preverila, ker nisem imela zelene solate doma, pa sem si naredila s paradižnikom in papriko. Mi pa zelena bolj ustreza, pa še polno skledo jo lahko pojem user posted image . Ne bi si rada postavljala svojih pravil, ker Splišni je včeraj lepo rekla, da se je sama striktno džala diete, ker se predobro pozna in če bi si začela prirejat pravila, bi ji kar hitro spodletela dieta. Tudi jaz sebe predobro poznam.......

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 8:00:09   
Anonimen
Ja, tko se jaz ponavadi redim, samo danes še večerjam jutri pa ne več,... user posted image  Ja, kot da res! Kokr začneš enkrat grešit, je konec! Ene so pa že kr prvi dan. Jao, jao. Jaz pa sploh ne mislim tok na hrano, ker mi je v glavi na redilo tisti KLIK in če mi ne bi, se sploh ne bi šla. Glede sladkarij se pa sploh ne obremenjujem, ker vem, da bom jutri zvečer lahko! user posted image

Sicer pa vem, da bom zdržala, ker sem lani od začetka novembra do sredi marca jedla vse brez OH! In je šlo dol, sam je prišlo tudi nazaj. Kot je rekla Aleksandrin - jojo efekt! user posted image
Pa res, a se je Aleksandrin kej javila včeraj sploh???

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 8:09:21   
hanita
Dobro juto,ma ste pa res zgodnje! Naša ta mala že dva dni spi celo noč in še zdaj spi,tako da sem prav srečna, da vstanem bolj pozno in zajtrkujem čim kasneje.

Zajtrk:2 jabolki (sem si naredila zalogo za celo zimo 40kil jabolk)
Kosilo: še ne vem al bi krompir al rižuser posted image in solato

Se pa danes že fajn počutim in sem prav vesela, da smo skupaj v tem hujšanju,se mi zdi, da je veliko laže,če imaš nekoga da malo postokaš. Doma niti nočem nič rečt od hujšanja,ker vem, da potem grem vsem na živce,samo nekomu moraš povedat,kako si lačen,če ne je še težje.user posted image

Aja,kaj tudi danes je treba pit juho,ker moja svakinja je tud hujšala po tej dieti in se mi zdi, da ni pila juha na škrobni dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 8:17:52   
Anonimen
Ja, danes naj bi se tudi pila juha, vendar je Al bina ali Splišni (ne vem katera) rekla, da je ni pila. Jaz jo najbrž bom, ker jo pač imam, sam mi ne diši preveč brez nudeljčkov. user posted image

(odgovor članu hanita)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 8:19:55   
lelaval
Evo še mene. Jaz sem tudi že zajtrkovala- slastno zeleno jabolko. Zdaj pa si grem skuhat user posted image , ker drugače ne preživim dneva user posted image . Zgleda, da bomo res vse jedle riž za kosilo. Jaz bom verjetno kar suhi rž brez zelenjave, solato pa še ne vem.
Sem pa včeraj bila pridna in se nisem nič pregrešila. user posted image  Razen v mislih. user posted image

Še dobro, da nam Albina in Splišni pomagata v najtežjih trenutkih. user posted image user posted image

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 8:41:25   
ledenka
jutro!

zdajle pijem čajček, čakata me dve mandarini, kosilo bo pa zelenjava z dosti koruze! za večerjo pa grah, al pa koruza, bom vidla, kaj bom dobila v trgovini...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 8:42:59   
tiktak
Jaz še malo zavlačujem z zajtrkom, čakam da bom res lačna. Za kosilo pa zelenjavna rižota z bučkami, papriko, paradižnikom in korenčkom. Njami, jaz jo tako ali tako naredim večkrat.

Včeraj cmo bili na obisku pri dveh družinah, na mizah pa narezki, pecivo, potička...ampak sem bila pridna.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Zanima me nekaj; če recimo to solato pojem za kosilo, ali lahko za večerjo recimo zeleno solato kot prilogo, ali tudi solata mora biti ista?


Ne vem, po moje ni velik greh.user posted image Jaz sem včeraj za kosilo jedla zrezke, malo zelenjavne priloge in solato, za večerjo pa brez solate.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 8:48:32   
firbc
A dons se lahko zraven riža je zelena solata s fižolom? A je še na kateri drug dan tud dovoljena?

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 8:56:43   
CUKRČEK
Solata in ostala zelenjava je dovoljena VEDNO! Izjema je fižol v zrnju, grah, koruza, ki spadajo  med škrob in se zato lahko je le na Š dan.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu firbc)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 9:38:01   
muki1
Evo zdržala sem brez zajtrika do 9.30
Zdaj jabolkujem user posted image  . Potem bo kosilo ob 12.00.
Večerja pa je ob 16.00 ali 16.30 ko pridem domov. Potem se napokam, da mi ni več treba jesti.
Zvečer ob 18.00 pa bo še malo rekreacije po naših goričkih hribčkih, pa če bo  možek priden, še zvečer malo potelovadiva   user posted image  user posted image  user posted image  

< Sporočilo je popravil muki1 -- 4.1.2006 9:39:23 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 10:04:01   
firbc
Aja, sej za zeleno solato sem vedela, da lahko vsak dan, samo fižol me je malce zmedel user posted image

A v riž zelenjavo se lahko dajo tudi gobe - recimo zmrznjene ali pa iz pločevinke? A se to ne sme kombinirat z rižem?

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 10:06:41   
CUKRČEK
lahkouser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu firbc)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 10:09:31   
Anonimen
mene pa zanima konkretno, kaj se lahko da v riž??

včeraj sem napisala, da bi dala korenček in grah, pa je ena (mislim da al bina) napisala, da ne smem-da lahko samo riž...

Kaj je potem res??

rada bi dala v riž še mal graha, korenčka, koruze, bučke..

bi to šlo??? pa brez solate??

(odgovor članu firbc)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 10:11:55   
tinadvojčica
Pozdravljene!
Ja tako kot vse bom tudi jaz danes jedla rižoto z grahom in zeleno solato.Sem pa mogla danes na vago takoj stopit ker me je zanimalo koliko kg je šlo dol samo od praznikov.No tako sem zdaj na svoji prejšnji teži oz teži pred prazniki.
Za zajtrk sem pojedla dve pomaranči tako da zdaj že komaj čakam kosilo.Še dve urci!!!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ODLOČNE 2.DAN
4.1.2006 10:12:23   
CUKRČEK
Dvomim, da je  al bina rekla, da ne smešuser posted image
Seveda lahko daš vanj zelenjavo in to vso, ki si jo naštela. Pa solao tudi lahko zraven ješ.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?