|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 90D Kam spada? (informacije)
4.1.2006 22:51:07   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: taška30

user posted image
Pa saj ena suha figa ne more imeti več kalorij kot ena mokra figa, mislim, sveža figa. Razlika je le v vsebnosti vode.
Je pa res, da ima kila suhih fig definitivno več kalorij kot kila svežih, ja.


Ja samo a ti bo ena suha figa dovolj? Jst jih mam fulll rada, sam zdej se jih izogibam, ker meni ena ni dovolj.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 90D Kam spada? (informacije)
5.1.2006 0:22:46   
lelaval
Lianna, pri figah imava isti problem. Tudi jaz se jim bom raje odrekla.user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 90D Kam spada? (informacije)
5.1.2006 1:06:39   
kofetek2010
mogoče vam bo link v pomoč user posted image  http://www.mojplanet.si/ 

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 90D Kam spada? (informacije)
7.1.2006 12:06:57   
al1*
Kaj pa sojina omaka? Jo smem dati na zelenjavo katerikoli dan?

_____________________________

lp


(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 90D Kam spada? (informacije)
7.1.2006 22:10:20   
taška30
Jaz imam pa vprašanje in sicer berem, da za kosilo npr. jeste zrezek, za večerjo pa hrenovke. No, v bistvu kar 2 vprašanja bosta.

1. A to imate drugo različico diete, (ker po pravilih je večerja pol kosila) ali pač namerno 'malo grešite', ker je drugače res dolgočasno?
2. V primeru, da je to mešanje dovoljeno; ali se je potem treba držati meso-meso (kosilo-večerja), jajca-jajca, jogort-jogurt...ali lahko recimo jajca-jogurt, riba-jogurt...

Al bina, Splišni, prosim, da še to razjasnimo.

Hvala, lp Taška

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 90D Kam spada? (informacije)
7.1.2006 22:14:03   
Anonimen
Po moje to lahko, za se za kosilo je zrezek npr., za večerjo pa hrenovka. Saj včasih res zmanjka tistih zrezkov, pa če je treba za večerjo potem jest meso, je hrenovka O.K.

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 90D Kam spada? (informacije)
7.1.2006 22:32:06   
taška30
Evo, pa še bom zakomplicirala: kam spada kruh (če sploh kam?)

Recimo da bi jaz en dan jedla za kosilo kruh, pa zelenjavni namaz gor, pa solato (namesto recimo krompirja in zelenjave). Na OH dan ali na škrobni dan? Ali sploh nikoli glede na to, da je dovoljena kao samo ena šnitka kruha?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 90D Kam spada? (informacije)
7.1.2006 22:34:44   
Anonimen
Kruh paše pod OH. Lahko  ga ješ za kosilo, zakaj pa ne? Meni je tudi manjkal. Saj pizza je v bistvu k testo kot za kruh pa ketchup gor, po tej dieti. Kar privošči si ga.

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 90D Kam spada? (informacije)
7.1.2006 22:36:18   
Anonimen
Kateri zelenjavni namaz pa imaš v mislih? Meni bi tudi kakšen prav prišel. Obstajao neke paštete, ki so brezmesne, samo ne vem, kako je točno z beljakovinami pri njih. So pa dobre.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 90D Kam spada? (informacije)
7.1.2006 22:37:14   
taška30
Hvala, Splišni. Takšne ekspres odgovore pa dandanes redkokje dobiš.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 90D Kam spada? (informacije)
7.1.2006 22:41:30   
taška30
Namaze jaz itak jem brezmesne, ker sem vegi, ampak ponavadi je noter soja ali pa sojina moka. Jaz bi ga kar sama naredila, še ne vem, malo improvizacije, olivno olje, pa česen obvezno, potem pa recimo zmiksane pečene bučke ali pa paradajz...ja, malo težje bo brez kakšne skute ali pa majoneze, hmuser posted image

Glavno, da vem, da lahko kruh, pa magari brez namaza.user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 90D Kam spada? (informacije)
8.1.2006 9:17:07   
Mariposa
Mene pa zanima, če bi lahko "stlačile" kam puding ali se ga naj raje izogibam te tri mesece. Kaj pa če bi ga skuhala na vodi (kompotu), a potem mislite, da bi šel na OH dan,..seveda s sladilom?

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 90D Kam spada? (informacije)
8.1.2006 9:44:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mariposa

Mene pa zanima, če bi lahko "stlačile" kam puding ali se ga naj raje izogibam te tri mesece. Kaj pa če bi ga skuhala na vodi (kompotu), a potem mislite, da bi šel na OH dan,..seveda s sladilom?



Puding (na mleku ins sladkorjem) komot ješ za večerjo na OH dan kot sladico! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 90D Kam spada? (informacije)
10.1.2006 12:01:16   
taška30
Spet kličem informacije. Halo, halo!user posted image

Dva vprašanja:

1. B dan - jogurt, če se torej odločim za jogurt koliko (mL) ga lahko pojem za kosilo in koliko za večerjo? Liter za kosilo in pol litra za večerjo je najbrž preveč?!?user posted image  Navadnega, seveda, 1,3 maščobe.

2. OH dan - Če se odločim za Jaffa kekse, koliko jih lahko pojem? Po moji logiki cel paketuser posted image , ker če jih natesno zložiš enega zraven drugega, dobiš malo večjo tortico.

3. Ena čist mimo (ravno zdajle mi je padlo na pamet), kako se sklanja 'vprašanje'? Tisto vprašanje. Imam dve vprašanji ali imam dva vprašanja? Bolš se sliši dve vprašanji, ampak v ednini je M spola.

Hvala za sodelovanje, Taška

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: 90D Kam spada? (informacije)
10.1.2006 12:19:08   
Anonimen
TISTO vprašanje - srednji spol!
eno vprašanje   dve vprašanji     tri vprašanja
Do "Dva vprašanja" pride zato, ker 3/4 Slovencev ne uporablja  dvojine. 

Tole o jogurtu zanima tudi mene, ker bom jutri na jogurtu. Mi že zelo manjka in ker ga sicer ne smem, se ga bom najedla jutri.

Paket Jaffa keksov pa se mi zdi veliko preveč. S katero torto si primerjala, s kakšno iz Guinessa? user posted image

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: 90D Kam spada? (informacije)
10.1.2006 13:20:55   
taška30
Hvala, Selena. Joj, saj mi je kar malo nerodno. Seveda je srednji spol, jaz kura user posted image (verjameš, da sem imela slovenščino vedno 5?).user posted image user posted image user posted image
Se vidi, da se mi že možgani kisajo, ker sem že toliko časa na porodniški in sem intelektualno že povsem zakrnela.

Ja, jogurt pa jaz tudi hudo pogrešam, še bolj pa jogurt s cornfleksom oz. musliji, ampak ta kombinacija žal odpade.

OK, pol paketa Jaffa keksov (to je 5 komadov), toliko jih bom pa pojedla, pa konec!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?