|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 10:36:03   
drus013
tako zdaj pa zares, odločitev je padla, od jutr sem tudi jaz z vami. Upam na vsaj -10kg. Lepo se bere, ne.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 10:37:17   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: al1*

A še katero nonštop zebe?





JA, MENE FUUUUUUL.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 10:39:51   
muki1
Evo, še to vam moram povedat. Zdaj imam šele malico, prejšnje tri dni sem zmeraj že ob devetih pomalcala, danes pa niti nisem bila več tak lačna. 1,5 ure dlje user posted image  user posted image .
Upam, da bo tako do večera.
Današnja skušnjava: Tri vrste peciva, ki ga je prinesla ena kolegica. Je na mizi malo vstran od moje, pa ne boste verjele SPLOH ME NE GANE.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 11:01:24   
tiktak
Jaz bom danes imela za kosilo tudi zelenjavno juho. Mi pa danes ta sadni dan narobe hodi, ker imava z mojimuser posted image 7 let in sva hotla it na romantično večerjo brez Ele; bi jo pustila pri mojih. Bova šla pa na romantični sprehod.user posted image
Jutri gremo pa smučat, si bom pa zjutraj privoščila kar banano, ki je drugače ne jem. Vem, da mi bo tečno, ker ne bom smela toliko pit (ne mislim namreč hodit na wc vsake pol ure kot doma) in bom žejna. Doma za šalo spijem več kot 3 litre, za žejo.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 11:04:07   
tiktak

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: al1*

A še katero nonštop zebe?





JA, MENE FUUUUUUL.


Mene tud. Brrr, si grem še nekaj oblečt.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 11:09:56   
Moyca_
jaz se nisem morala upreti tehnici in imam 1 kg manj
danes sem tri prepečence za zajterk, za malico jogurt, potem bom pomarančo ob 12, ter ob 14 uri kosilo (meseka s salato), potem ob 16 uri bom pomarančo in ib 18 uri prepečenca , mogoče še ob 20 uri jabolko

imam dieto ko bi naj 8 krat na dan malo jedel prvi mesec da se telo navadi, potem drugi mesec in dalje pa 6-5 obrokov
Pa mi ne znese 8kratuser posted image user posted image
sem pa pridna vseeno

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 11:10:34   
Anonimen
kako pa naj naredim to zelenjavno juho, da bo kokr tok dobra.. nimam ravno rada zelenjave, pa tud tega še nikol nism kuhala..

kakšen nasvet??

(odgovor članu tiktak)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 11:16:09   
tejčica
IZVIRNO SPOROČILO: tiktak


IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: al1*

A še katero nonštop zebe?





JA, MENE FUUUUUUL.


Mene tud. Brrr, si grem še nekaj oblečt.



Očitno smo same zmrznjenke. Meni je drugače non-stop vroče, te dni (sploh pa danes) pa me mraz trese.

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 11:49:56   
Anonimen
ravno sem brala recepte za zelenjavno juho, pa ni nikjer sam zelenjave.. zmeraj je zraven še moka, mleko....

torej, kako naj jo naredim??user posted image

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 11:53:40   
Anonimen
V pisker vrzi kar imaš pač doma, pa skuhaj, pa eno kocko daš lahko not. Če ne znaš, pa sadje jej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 11:55:41   
ledenka
user posted image user posted image ojla, jaz sem z vami

zajtrk je bil ananas, malica (ravnokar) ena hruška, kosilo bo najbrž paradižnik (brez vsegauser posted image ), po večerjo moram pa še v najboljšega soseda... mogoče si bom kaj eksotičnega privoščla

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 12:08:21   
hanita
Zebe,zebe, ma tako kalorije še bolj šibajo!user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 12:13:11   
al1*
Jaz se tudi tolažim s tem, da če me zebe, bolj hujšam.

Jaz si kuham zelenjavno juho iz cvetače, bučk in pora. Not sem stresla malo česna v prahu, malo zeliščne soli in malo vegete. Na koncu bom zmiksala s paličnim.




_____________________________

lp


(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 12:18:21   
tejčica
Punce, sem šla likat in me ne zebe več!user posted image  Pa še kalorije bom pokurla. 250, a mam prov? Sicer grem pa danes ob sadju z likanjem in pospravljanjem lahko še v minus. To bo panika!user posted image

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 12:19:26   
mala maja


JA MENE TUD FULLLLLLLLLLLLLLLLLLLL zebe, sem oblečena k medvedek

drugač pa ob sadju ne bom zdržala. Kuham zelenjavno juhico. Bolje rečeno kuham zelenjavo da se je najem.

Sem pa pekla piškote in bravo jazuser posted image user posted image user posted image  nič porbala in grešila si zaslužim user posted image

< Sporočilo je popravil mala maja -- 6.1.2006 12:21:15 >

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 12:20:31   
Anonimen
Jaz si bom tudi za kosilo juhico skuhala. Brokoli, cvetača in baby korenček, ki ga imam najraje, malo vegete in zelenjavna kocka.

Do sedaj pa sem pojedla, za zajtrk dve banani, za malico pa hruško.

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 12:30:26   
Teni_



Mene zaenkrat še nič ne daje kriza. Upam,da bo cel dan tako. Za zajtrk sem imela malo jagod, zdaj pa bom počas navalila na paradžnik(pol, ker mi je še od včeraj ostal),za kosilo pa zelenjavno juho. Zvečer pa še kakšno sadje-še ne vem kaj.



(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 12:57:16   
tinadvojčica
Pozdravljene!
No jaz sem pa zdaj prišla z razprodaj tako da sploh še nič nisem jedla in sicer bom zdaj pomljaskala dve banani.So pa te razprodaje res carske za dušo.Pa res je vse malo bolj poceni!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 13:09:10   
Sofi
user posted image  Danes sem se zbudila z glavobolom, o katerem zdaj na srečo ni več ne duha ne sluhauser posted image .

A je res, da moramo danes vsaj 4 različne vrste sadje pojest? Jaz imam samo jabolka, mandarine in pomaranče doma, pa limono (sam kaj naj si z njo začnem?). Bom morala v trgovino, al kaj? Dežujeuser posted image .
Bom pa dan preživela samo s sadjem.

Zebe pa tudi mene. Pa to valda pomeni, da moram več migat in tak se še bolj shujšauser posted image . Ampak orbitrek je pri meni na vrsti šele ob 23h. Pol tuš in spim kot ubita.

Vprašanje za jutri: A lahko hrenovke - kuhane? Menda ja? Jih imam kar nekaj v hladilniku in jim bo do aprila itak rok potekel.

Go, go, go...

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 13:19:16   
Suzi*
Jaz sem tudi danes na sadju - v moji dieti je pač samo sadni dan danes.user posted image   Za zajtrk sem jedla ananas, zdaj bom pa banane, potem pa če kakšno mandarino in zvečer jabolko.  Vmes pa na litre vode in ves čas WC. user posted image user posted image  

Saj bo šlo, ker je jutri spet mesek in solata in zelenjava. user posted image  njammmm

Mene pa zanima kaj od mesa se sme jest na B dan?

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 13:34:57   
cmokec
Meni se pa zelenjavna juha ravno kuha. Not sem dala korenje, cvetačo, navadni ohrovt, brstični ohrovt, kolerabo in brokoli + jušna kocka.

Za zajtrk sem imela 2 banani, pa eno jabolko sem pojedla do sedaj. user posted image


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 13:38:03   
Anonimen
Mislim, da se od mesa lahko vse jé, tudi hrenovke. Tud jaz jih bom kdaj jedla, pa ribe tudi.

(odgovor članu Suzi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 13:39:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Meni se pa zelenjavna juha ravno kuha. Not sem dala korenje, cvetačo, navadni ohrovt, brstični ohrovt, kolerabo in brokoli + jušna kocka.

Za zajtrk sem imela 2 banani, pa eno jabolko sem pojedla do sedaj. user posted image



Cmokec, upam, da si dala zelenjavno kocko, ne govejo ali kokošjo!!! user posted image

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 13:44:13   
t_t_y
Pozdravljene odločne,

jaz sem pa če verjamete ali ne, že od jutra pri isti hruški. Tako ogromne hruške se v življenju še nisem lotila. Mi je bila za zajtrk, malico, no pa spet jo glodam. Če mi jo uspe uničit, bo potem na vrsti ananas.
Skratka, še sem z vami....

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Odločne, 4. dan
6.1.2006 14:06:29   
*barbapapa*
... jaz sem OK user posted image user posted image user posted image

zaenkrat še nisem lačna,.... do zdaj sem snedla dve pomaranči,...... kriza pri meni nastopi po peti uri...... ampak potem se bom pa nažirala sadja user posted image .....


včeraj sem pa pojedla eno tako dobro pico.... (brez sira) user posted image

_____________________________



(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?