|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   To je pa že smešno
6.1.2006 17:20:40   
Amoss
Saj ne morem verjeti,...
No glede na to da že cel teden ali dobro rečeno celo leto težim s taščo in mojim dedom, je pa mi res že smešno.
No po tistem pogovoru z vami in pripetljaju s psom sem se odločila še za zadnjo možnost da rešiva najino na propad obsojeno zvezo.
In sem iz čistega mira v torek popoldne popakirala kovčke in smo šli v Moravske Toplice da se stvari malo umirijo.
Osal je brez službe in je ves nervozen.
No in smo šli in smo preživeli 3 čudovite dnibrez enega majhnega prepirčka.
In ko smo bli na odhodu kliče moja tašča, da more moj prit sam k njej na pogovor.
No in je šel.
Saj ne vem, ali doživljam živčni zlom ali kaj ker mi je smešno.
Natvezila mu je vse mogoče, privlekla mojo preteklost na dan s kolikimi moškimi sem bila (laž), da sem bila s cigani (laž), pa še en kup bedarij.
Sumi da ga pretepam,...in podobne bedarije.
Počil mi je film in sem rekla da ne mene in ne otroka v življenju več ne vidi.
Ali je moj stopil na mojo stran ali ne pa ne vem saj me ni bilo zraven,...
Pa povejte če ni moje življenje kot mehiška limonada.

Hvala punce za prejšnje odgovore in pomoč,...

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: To je pa že smešno
6.1.2006 17:23:05   
Anonimen
Ja no, saj ob takem natolcevanju ti pa res ne ostane drugega, kot da se smeješ. In mislim, da bo v kratkem tvoja tašča doživela živčni zlom, če se je mož res postavil na tvojo stran. tako se dela, ja. Sem vesela zate.

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: To je pa že smešno
6.1.2006 17:25:07   
san
a je tvoja tašča na kakšnih močnih zdravilih, al kaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: To je pa že smešno
6.1.2006 17:26:23   
mala maja
upam da ga sreča pamet in se odloči zate in user posted image

TAšča nej se pa v r...k......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: To je pa že smešno
6.1.2006 17:26:42   
cmokec
user posted image   Res ti želim, da bi se vse nekako uredilo. Ne probaj vplivat na staro vešo, ker veš, da se ne bo spremenila. Raje tvojega dragega vprašaj, kaj si misli in kdo je njegova družina. Ker po prejšnji debati je meni tudi tvoj malo sumljivo žaljiv.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: To je pa že smešno
6.1.2006 17:27:36   
Marogica
Amoss, res nisi v zavidljivi situaciji, vendar sem imela kar prav, da je vse skupaj povezano s taščo. Sedaj pa še to s službo. Ni čudno, da je nervozen.
Še vedno pa ne vem, na katero stran se je postavil? Zakaj ga nisi vprašala? Mene bi pa res zanimalo. Pa še marsikaj bi se iz tega razbralo. Da ga pretepaš? To meji že vse skupaj na norost.
Oprosti, kljub žalostni situaciji se mi zdi že prav smešno.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: To je pa že smešno
6.1.2006 17:39:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

user posted image   Res ti želim, da bi se vse nekako uredilo. Ne probaj vplivat na staro vešo, ker veš, da se ne bo spremenila. Raje tvojega dragega vprašaj, kaj si misli in kdo je njegova družina.


Cmokec se podpišem.
Amoss res mehiška limonada user posted image  
Držim pesti da se vse obrne v tvojo in user posted image  korist, da bo ati z vama user posted image
Glede njegove izgube službe: bodi mu v oporo, da ni vse izgubljeno in glede na to da ste 3.dni preživeli od tašče in se niste kregali user posted image user posted image user posted image  Le tako naprej! Torej: stran od tašče!
Rešitev: oba prekinita stike z njo, nabavita si druge telefonske cifre takoj ko bo priložnost pa samo stran od zajedalke.

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: To je pa že smešno
6.1.2006 17:42:05   
Anonimen
Ups Amoss saj ste stran od tašče user posted image
Potem pa držim pesti da je možek s tabo in da bo user posted image  končno že dognal da sta vidva z user posted image  njegova prihodnost in da bo prekinil stike z njo. Preuser posted image  mamini sinki user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: To je pa že smešno
6.1.2006 19:40:38   
mala
ojoj..,pa maš res velik problemovuser posted image sej je bolj da se temu smeješ,če ne bi najbrž že kakšen živčni zlom doživela....sploh ne vem kaj je s temi taščamiuser posted image sem mela tud jest velike probleme z njo in s tastom tudi...ampak mi smo našli rešitev...smo se odselili!!!in prav veselo sm jima mahalauser posted image user posted image user posted image
upam da bosta kmali rešila probleme in ne dovolita da vama nekdo razdre družino!!!
tašče so praviuser posted image

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: To je pa že smešno
6.1.2006 19:45:38   
CIPRESA
Kriza tole je pa bolj grozljivka kot limonada!!!!

Drži se in vstrajaj na tem da boste čim več skupaj in probajte pozabiti na te bedarije. Če imate možnost kam daleč stran ti to toplo priporočam!!!!

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: To je pa že smešno
6.1.2006 19:58:25   
zoya_
mislem,...  pa pošlj to baburo v PM.... pa tud tvoj dec, če se ne bo zate potegnu, ga samo pošlj nekam... Ja pa pišuka, da moj dec ne bi z meno držal, res ne vem, če bi ga lahko še gledala...  ČE s partnerjem nismo eno in držimo skupaj, potem pa res ne vem no....

Tko kot si rekla, tud naj bo, ti ne otrok ne hodta k tašči, pa še špičaste prekle z neba letijo, tvoj dedec kar nej hodi, če ima željo, tebe pa tamalga pa naj pride kar sama pogledat, še prej se bo pa pošteno opravičila...

Pa sam neki, pa tud če si imela pred tvojim 100 tipov, pa od tega 50 ciganov, TO NIMA NOBENGA KEJ BRIGAT, ŠE NAJMANJ PA NJO.  To je tvoja preteklost in samo ti lahko sama sebi očitaš, niti tvoj ti nima kej očitat, to je samo tvoje....
Pišuka me pogrejejo ljudje, ki kar naprej nekaj brskajo po preteklosti drugih in serjejo potem....user posted image

_____________________________

L I V E S T R O N G

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: To je pa že smešno
6.1.2006 21:13:47   
urška
ne sej to ne moreš verjet....

upam, da bo poštudiral, da je poročen s tabo in ne s svojo mamo.....

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: To je pa že smešno
6.1.2006 21:37:35   
Anonimen
Ojoj, upam, da bo poštekal, da če bo razpet med dve strani, da se mu bo zmešalo. Pa še vama dvema zraven. Tašča je res že zelo na meji.

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: To je pa že smešno
6.1.2006 21:38:00   
valči
user posted image  ta tvoja tašča pa je res zmaj hudobni,ki se trudi uničiti tvoje življenje in te načrtno user posted image .Je res treba stran od nje in tvoj dragi,če želi ostati z vama,naj zaenkrat pretrga vse stike z mamo.Drugače ne boste zdržali.Namesto da bi bila srečna,da mladi uživajo drug z drugim...user posted image  babji!

Pa sporoči,kako ti greuser posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: To je pa že smešno
6.1.2006 21:44:09   
artista7
ja gospe moje, jaz se samo bojim, kako bo, ko bova midva mela deco. Jaz sem tudi za mojo taščo vse živo. Kadar sem bolna, nisem bolana in se delam, nisem dobra za njenega sina, čeprav živiva tako, kot bi bila že poročena.. Se pa dogaja da ga fila vsakič, ko gre domov. Kot je že rekla ena prej, amoss, če se mož zate postavi, je vse ok, če se ne, se pogovorta, če se bo le dalo.. Ne more biti ena baba razlog, da se ne bi imela lepo vidva in vajin dojenček. Saj vem, boli, mene tudi, samo tako pač je. Kar naprej s takimi idejami kot so bile tele toplice

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: To je pa že smešno
6.1.2006 21:57:49   
Maček Muri
Oprosti, ampak če se tip ne more odločit, kdo je njegova družina, a ti je res tega treba?
Saj vem, da je lahko biti pameten za druge, ampak take, kot jih imate vi so že malo podobne znanstveni fantastiki.
In to, da je živčen zaradi službe je opravičilo za to, da posluša take flance, se grdo obnaša do tebe in za piko na I še psa premlati. Ni, da bi govoril.

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: To je pa že smešno
6.1.2006 22:00:22   
Anonimen
Se strinjam. Tudi meni se je na čase zazdelo da sem v Mehiški. No malo manj zaradi taščice so bile pa druge okoliščineuser posted image user posted image
 mladi in stari ne gredo skup. Želim ti da čimpreje rešite situacijo!!!

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: To je pa že smešno
6.1.2006 22:33:09   
Anonimen
Ze ves cas berem tole tvojo Santa Barbaro, Amoss, pa se mi zdi, da bi bilo najbolje, da tasci reces, da jo imas rada kljub temu, da ima psihicne probleme... povej ji, da se lahko zanese nate, ko bo imela krizo... in ce bos imela sreco, jo bo pobralo, ko ji bos to rekla...

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: To je pa že smešno
9.1.2006 14:39:33   
kalbo
Da meni moja mama take pove o moji ženi, me ne vidi več, to je pa sigurno!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: To je pa že smešno
10.1.2006 11:03:18   
tanikaa
Se podpišem pod Kerensin post in user posted image user posted image user posted image vsa čast Kalbo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: To je pa že smešno
10.1.2006 11:13:21   
NRMM
Tudi jaz se pridružujem Kerensinim besedam, samo Amoss pazi, da ta tvoja tašča user posted image , ne bo vzela resno, to kar ji boš rekla in bo šele potem štala.

Drži se, moža pa le povprašaj na kateri strani je.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: To je pa že smešno
10.1.2006 11:40:43   
Anonimen
 
Kako je to cudno, da se v primeru ko si sin ali hcerka najde partnerja zacnejo ustvarjat dva tabora..
Mame in ocetje in tasce in tasti, naj bi tistega novega partnerja sprejeli kot svojega.. ne pa tole bolestno flancanje, da se ga znebijo.

Ampak tole je skoraj isto.. kot ce nas parner recimo se zaljubi se v nekoga drugega.. Takrat se pocutis enako ogrozenega in prizadetega.. kot tista mama, ki je ugotovila da njen sincek drugo dekle ljubi bolj, kot njo.

Po mojem ima ta cudna zadeva isti temelj.. in sicer pomanjkanje lastne vrednosti in s tem posledicni manjvrednostni kompleks!

(odgovor članu NRMM)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: To je pa že smešno
10.1.2006 13:23:35   
Anonimen
Dej tjaži ti meni neki razloži...

Jaz ljubim svojega moža. Mož se zaljubi v drugo.

Ker jaz ljubim svojega moža brezpogojno moram posledično ljubiti tudi osebo, ki ljubi mojega moža. Ker zato ker ljubim svojega moža in mu želim vse najlepše je edino normalno, da ljubim vse tiste ki ga ljubijo.

V tem primeru presežem svoj ego in dovolim da preseže meje mojega lastninjenja moža.

Če nadaljujem potem ta oseba ki ljubi mojega moža ljubi še eno osebo, potem moram jaz ljubiti še to osebo, ker taoseba ljubi osebo, ki ljubi osebo, ki jo ljubim jaz.

Lov is in the air... user posted image love is all around...user posted image





(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: To je pa že smešno
10.1.2006 13:35:07   
Anonimen
 
Jaz tega ne razumem cist tko... user posted image user posted image

Edini ki ga ti lahko ljubis si to ti.. Nikogar drugega na tem svetu ne mores ljubiti kakor sebe.. pac to ni predvideno.. zato to ne gre..
Ampak toliko kot ljubis sebe.. toliko ljubis tudi druge ljudi.. ker v tem ni nobene razlike..

Ko pa se clovek zaljubi.. sicer res na zacetku je nekaj ljubezni ali pa bolje receno neka mesanica strasti in mogoce malo ljubezni.. odvisno kolikor je premores do sebe... potem pa vec to ni stvar ljubezni ampak gre samo za egoisticni odnos daj dam.. Oziroma za pogojni odnos... ce das ti.. dam jaz.. ce ti ne das.. jaz ne dam..

Jaz ne razumem cist dobro tega.. ko pravite, da partnerja ljubite... potem pa se nejemu nekaj zgodi.. in ga v trenutku sovrazite...
Lahko da tisko, kar imenujete, da partnrja ljubite.. je nekaj.. ne vem kaj.. ampak nekaj.. ampak 100% pa to ni ljubezen..

Ne me vprasat kajje ljubezen.. ker nimam pojma.. vem samo kaj ni! In to ni..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: To je pa že smešno
10.1.2006 13:59:49   
Anonimen
Ne vem Tyazy,

to s sovraštvom tud js ne razumem najbolje. Človeka, ki ga ljubiš pač ne moreš sovražiti. Tudi človeka, ki se ga nekoč ljubil ne moreš sovražiti. Razen če vse tisto negativno hudo in grdo prevaga vse ostalo lepo. Ali pa zavestno to postavimo v ospredje, da lahko krivimo nekaj in nekoga. Nevem. Sovraštvo je eno tako močno čustvo kot ljubezen.

Čeprav mi je že sam pojem sovražiti malo tuj. Mrziti, ne marati, prezirati, pomilovati; to že, ampak sovražiti?user posted image

Sam neki ti pa le dam prav, če sami sebe ljubimo, smo srečni tako kot smo in uživamo v tem kar smo - nas bodo imeli radi tudi drugi. Že zato, ker oddajamo pozitivne valove, dobro voljo in eno tako vsesplošno srečo.
Ampak včasih je pa to težko.

Sem se spomnla nečesa kar smo si v srednji pisali po zvezkih-ni lih Prešeren:

Kdor ljubi ne sovraži,
sovraži pa kdor ljubil ni,
kdor ljubi in sovraži,
ta ljubezni vreden ni.

Tega je bil ves matematični zvezek polnuser posted image . Zato sem pa slaba v matematikiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?