|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 17:28:44   
Anonimen
Ne tejčica, al bina je napisala, da bo verjetno med to dieto katera zanosila. Najbrž je res mislila tebe, Biba, ker še nimaš pikice! user posted image

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 17:29:33   
mala maja
hojla,

pa še jaz. LAČNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ma bi naraj nehala, dons sem čist povožena. Mlekca ni več dovolj za ponoč in že 2 dni ne spim ker se mali celo noč dereuser posted image user posted image user posted image pa izsiljuje nekej kar ni, flaše pa nočeuser posted image  , boli me glava za znoret, pa še vrti se mi.Se komej še po konc držim. Bom šal kr spat.

Drugač sem včerej do večera zdržala, po je bla pa kriza k so moji jedl pico. NE NE nisem pice sem pa krispi. Nisem zdržalauser posted image user posted image  bla sem tolk lačna.

Danes sem pa za zajtr sadjeuser posted image user posted image user posted image user posted image , za kosilo pa en pust kon meska pa dušeno zelejnavo, pa solatko.

Sam kaj nej pa za večerjo. Piše da ne smeš jajček za večerjo če ga nisi za kosilo. Ampak jaz bi ga vseeno. A lahk Splišn pa Al bina???????????? Dejta me potolažt pa rečta da se ga lahkouser posted image
Sej sem dobila mal motivacije ko so številke na tehtnici končno pokazale nekaj dag pod 85 kg user posted image user posted image  jaz.  ČE bo šlo tko naprej bo kar uredu. Upam da me bo kriza minila.user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 17:35:17   
tejčica
Mala maja, jaz bi na tvojem mestu raje odnehala z dieto. Resno premisli.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 17:41:53   
Anonimen
Mala maja, cmokec je tud prenehala, vsaj v tako strogi obliki. Še vedno lahko ločuješ vsaj med posameznimi obroki. Pa bo šlo vseeno dol. Preberi post od cmokca! user posted image

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 17:53:33   
mala maja
 ja punce sej sem že pisala da ne vem kako bo z malim.

CMOKEC tebi pa je za čestitat pa tebi Seven tud. Glede na to da dojita polno mata prav.user posted image user posted image

Je pa tako da se midva ne dojiva polno in moj mali že vse je-je star 10m. Bom probala neko shajat z vami, sam bom res mao več jedla ker drugač se bo vsem doma zmešal. Sploh mlekcu se ne smem odpovedat zdej vidim. Bom nekak probala da ne bom tolk mešala pa manj jedla pa bomo vidl.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 18:00:54   
Grascakinja
Mala maja, poskusi kombinirati hrano po Hayu, ni tako strogo, je pa podobno. Knjigo dobiš v knjižnici - Zdravo kombiniranje hrane - osnove Hayeve diete. Avtorica Jackie Habgood. Mogoče bi vse polne dojilje lahko mal pogledale raj to zadevo. Gotovo se ne boste zredile, to je ziher, lahko kvečjemu kaj zgubile, samo lahko jeste večkrat dnevno in ločujete hrano namesto po dnevih, po obrokih.
Jaz sem se po teh načelih malo pripravljala na 90D. Mi je bilo všeč in bom po 90D kar nadaljevala s Hayem še nekaj časa.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 18:06:06   
Teni_



Jaz sem za danes končala s hrano. Vsak dan  večerjam najkasnje do 18.ure, da ni preveč pred spanjem. Sem pa zdaj bila brez solate,ker sem bila prelena,da  bi jo trebla.



(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 18:18:46   
lelaval




Cmokec in Seven - vaju podpiram pri vajini odločitvi. Jaz večino časa tudi še dojim in včeraj me je glava bolela,  pa sem povečerjala malo več suhih marelic in še suhe slive - naj bi jih jedla, ker sem po porodu bila tako slabokrvna da mesec in pol nisem druga kot ležala(tablete pa so ful nagravžne), rdečega vina pa v dieti ne smem. user posted image user posted image  Sem že dva dnij bila cela bleda in sem rekla, če se bo tako nadaljevalo, poskusim kasneje. Saj hrano itak vseskozi več ali manj ločujem, bom pač manj sladkarij pojedla. user posted image user posted image
Danes pa - brez greške. user posted image



(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 18:43:32   
Anonimen
Biba je Astra, ki je hujšala z nami pa je potem zanosila.


(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 18:47:37   
Anonimen
uf... sem se oddahnila...user posted image    user posted image  user posted image    user posted image    user posted image    user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 18:50:22   
Anonimen
se pa spomnem, da je med prejšnjim ciklusom hujšanja, res blo nekam velik user posted image ..

tko da če katera hoče na hitro postat user posted image  naj se pridruži hujšaricam na RR..

user posted image     user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image     user posted image   user posted image   

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 19:00:30   
muki1
Danes torej nič drastičnega. Vse prestradane po včerajšnjem postu smo veselo mljackale mesne dobrote in družno preživele še en dan.
user posted image  user posted image  user posted image  me.
Jutri pa spet krompirjeve in riževe in fižolove dobrote.
Jaz verjetno ne bom krompirja, ker ko ga jem, bi ga lahko eno tono pojedla, to pa vodi v prenažiranje.
Mam mešanico stročnic od Ete, pa si bom tisto na čebuli zdinstala, dodala bučko - ki jih skoraj vsak dan jem, saj jih obožujem, pa veliko solate zraven in spet bo minil en dan.
Sem si kar fajn razpucala v glavici. Do danes še nisem naredila prekrška, no mogoče sem glede ur kaj zabluzila, sem enkrat jedla na dve uri, ko bi morala na tri, pa po večerji sem imela še malico - sadje, pa tudi ne po 20.00 uri, tak da sem zaenkrat še na dobri poti. Danes je mama delala piščanca v pivskem testu in pečen krompirček. Mater mi je zadišalo, ampak se nisem dotaknila. Pa Neža je v mene tiščala smoki, pa jogurt, pa sem se ji uprla, ponavadi sem bila kot sesalec, čisto podzavestno sem naprimer; polizala pokrovček od jogurta, pojedla ostanke, če se je basala s kakšnim sranjem, sem ji vedno pomagala......

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 19:33:50   
Mel_A
Ojla vsem! Tud jaz še vedno vztrajam, sam včeraj ni ratalo do pc-ja prlest... No, v glavnem sem včerajšnji dan preživela ob sadju, zelenjavi in čaju. Pa full rdeče pese (sok od Fructala, 100% brez dodatka cukerčkov, pa še ga razredčim z vodo, tak da imam 50/50, saj se sme, ane?) sem spila, ker mi pomaga pri prebavi, imam že po naravi full težave. Sem pa vidla, da sem naredila en greh (bolj iz nevednosti, kot pa namerno) včeraj. Sem si pripravla solato. Okisano in z olivnim oljem. Sem ga fajn usrala? Nisem vedla, obljubim, da drugič ne bom več. user posted image Je pa včeraj moja sestra (full pekarica) pekla piškote, linške oči, ki jih jaz naravnost obožujem, pa sem samo vohala, pa nič probala. user posted image Pa moram rečt, da mi ni blo lih tak full hudo. Sem si jih pa nekaj prnesla domov, si jih šparam za OH dan.
Danes pojedla 2 kivija, za kosilo pečene piščančje prsi s pečeno papriko, pa skleda solate in košček kruha. Za malico pa eno švohceno kavico z dodatkom kneipp-a. Zdej pa moram it naredit večerjo (hrenovko in solato), ker prej nisem utegnila nič jest, sva bla z malim na plavanju.
Meni se pri mleku nič ne pozna (pijem pa res dost, ene 3 litre na dan), čeprav ga še vedno dost dojim, je pa res, da je tud druge stvari (ima skor 7 mescov). Jutri bom pa tud jaz kak prebranec al pa pasulj, se mi je full zaluštal.
Vem da je že mal pozna ura za večerjo, lahk bi jo kar preskočla, pa sem prevč lačna.
Lp vsem hujšaricam! Melanija (ki gre zdaj papcat)




_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 20:10:51   
muki1
Kaj pa je s tem olivnim oljem?

Se sploh ne sme ali samo na sadno zelenjavni dan ne smeš z njim zelenjave beliti? Ker jaz sem danes delala ribe na olivnem olju.user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 20:11:41   
ronja5
OJ!
Sem se vam tud jaz danes pridružila. Prvi dan sem zdržala.user posted image
Z- dve banani
M-mandarina
K-dva zrezka s papriko + juha
V-en zrezek

Sem pa bla pri mami in je ful peciva na mizo prinesla, tud linške oči, moje najboljše,....pa je šlo brez user posted image


Drus013 javi se na zs, pa nehaj se cartat!

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 20:15:46   
Lianna
Ojla. To kar ste zdej izgubile je bila predvsem voda. Vsaj tako je meni zdravnica razložila. In rekla da ni nič narobe, če naenkrt 2kg shujšaš, ker se to najbolj voda izloči.

Moj jedilnik za danes:

Z: banana
K: goveji zrezki v omaki
M: pomaranča

Jutri, pa moja najljubša hrana: zelenjavna rižota


Uživite pa ne pozabit na gibanje.



(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 20:36:16   
t_t_y
Jaz sem bila danes spet pridna (vsaj mislim si tako):
Z:jabolko
K:brokoli s sirom
V:pomaranča

Sicer pa sem jest tud ena tistih, ki so zarad nosečnosti nehale s to dieto. Lani sem se jo ravno lotila, in po enem tednu ogotovila, da bo morala malo počakat...
lp

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 20:50:11   
al1*
Tudi jaz sem se danes uspešno uprla vsem skušnjavam. Kosilo govedina in zelenjava in kos kruha, popoldan smo bili pri mojih in sem večrjala krajnsko klobaso in pečeno papriko. Jabolčnega štrudla, medenjakov, sadnega kruha se nisem niti dotaknila.

Danes sem tudi precej pešačla.
Kilogrami: -1,5


_____________________________

lp


(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 21:49:22   
hanita
Olivno olje, zakaj ne?user posted image user posted image user posted image
Jaz ga uporabljam, sicer malo manj, a vseeno.

Kje so splišni in al bina, one bodo znale povedat.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 21:53:27   
Anonimen
Seveda se ga sme, olivno olje se sme, samo ne na sadno zelenjavni dan v solati in tudi nikjer drugje seveda ne. Drugače pa ja, mater, saj nekaj tudi mora biti, da blato malo podmaže a ne?

(odgovor članu hanita)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 22:02:05   
malecka
oj tud jaz sem danes vredu, čeprav sem grešila
ZAJTERK:--
MALICA:--
KOSILO:(sirova potica)to je vlečeno testo, domač sir zrolaš -ekola sicer se pri nas reče POVITICA
MALICA:zelena solata
ja pa še dve kavi, danes mal čuden jedilnik ampak je naneslo da je naša stara mama odšla v bolnišnico(h možu) in je mene in taščo povabila pred odhodom, da je videla vnučka. tako, da sem bila mal poredna ampak ker sem vedela kaj bo sem se odpovedala vsem drugim obrokom
pa še nekaj sem včeraj zabluzla vprašanje zato še enkrat:ALI LAHKO MENJAŠ ZAJTERK IN VEČERJO?! user posted image . kje ste naše špijunke


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 22:02:17   
Anonimen
Ja, lahko. Jaz bi ga tudi na solato dala na zelenjavni dan,  boli me. Če pa zato ne bi shujšala ... pa takoj neham s to dieto.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 22:08:53   
taška30
Ja, pa nekateri vitamini se topijo le v maščobah, ne v vodi, zato je maščoba nujno potreben sestavni del prehrane. Po pameti, seveda.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 22:12:49   
taška30
Bom še sem skopirala, sem že na informacijah vprašala, pa je bolj mrtvo tam.user posted image
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jaz imam pa drugo vprašanje in sicer berem, da za kosilo npr. jeste zrezek, za večerjo pa hrenovke. No, v bistvu kar 2 vprašanja bosta.

1. A to imate drugo različico diete, (ker po pravilih je večerja pol kosila) ali pač namerno 'malo grešite', ker je drugače res dolgočasno?
2. V primeru, da je to mešanje dovoljeno; ali se je potem treba držati meso-meso (kosilo-večerja), jajca-jajca, jogort-jogurt...ali lahko recimo jajca-jogurt, riba-jogurt...

Al bina, Splišni, prosim, da še to razjasnimo.

Hvala, lp Taška

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 22:23:23   
Anonimen
Trenutno imam blazno krizo. Ful bi pojedla en sendvič s pašteto in majonezo, pa kumarcami... Res sem lačna... Ima me, da bi kar odnehala in se začela basat s torto in sladicami, da bi si spekla francoske rogljičke pa jedla zraven bobi palčke...

Saj to ni res. Grem spit kozarec vode in raje spat, ker če bom še dolgo budna, bom prenehala z dieto.

Lepo se imejte in sladko spite. Lahko noč.

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Ime
honey_bee

Izbrala bi... :)

Nuša (30%)

Neža (34%)

Maša (36%)


Število vseh glasov: 126

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!