|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 22:25:34   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Bom še sem skopirala, sem že na informacijah vprašala, pa je bolj mrtvo tam.user posted image
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jaz imam pa drugo vprašanje in sicer berem, da za kosilo npr. jeste zrezek, za večerjo pa hrenovke. No, v bistvu kar 2 vprašanja bosta.

1. A to imate drugo različico diete, (ker po pravilih je večerja pol kosila) ali pač namerno 'malo grešite', ker je drugače res dolgočasno?
2. V primeru, da je to mešanje dovoljeno; ali se je potem treba držati meso-meso (kosilo-večerja), jajca-jajca, jogort-jogurt...ali lahko recimo jajca-jogurt, riba-jogurt...

Al bina, Splišni, prosim, da še to razjasnimo.

Hvala, lp Taška



Dieta je ista. Sam ženske grešijo s tem, ko za kosilo in večerjo pojejo enako količino hrane.

Če se je za kosilo meso se mora tudi za večerjo. Enako je pri ribah, jogurtih itd. Kar ješ za kosilo ješ tudi za večerjo, ampak seveda samo polovico.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 22:33:11   
cmokec
Skutica, ne se dat. Al si al pa nisi. Bod pridna pa bo.  user posted image  Jaz verjamem vate, daj si še ti verjemi. Se boš lahko jutri pohvalila.  Pomisli, kako bo fino, ko pride poletje in user posted image .


Pa za vse ena čestitke, ker ste tolk pridne. user posted image user posted image user posted image   Komaj čakam torek.  To boste vesele, boste vidle. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 23:04:57   
Anonimen
Lianna ma čist prav. Pravilno je, da se je na B in Š dan za večerjo polovica kosila. Če za kosilo ješ klobaso, jo morš tud za večerjo. Pa to, da enen ne jejo zajtrka je tud mimo, ker sadje pospeši metabolizem.
Sicer pa kakor katera hoče, jaz delam prav. user posted image

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 23:07:10   
Sofi
Meni je pa današnji dan minil čist o.k. Sploh nobene lakote.

Skutica, upam, da že spiš in to s praznim želodčkom.

Jutri bom pa na preizkušnji, ker gremo na rojstni dan in se bodo zopet mize šibile pod dobrotami. Pa kaj čem? Bo treba vztrajat, saj to delamo zase, a ne!?

Orbitrek me že čaka...

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ODLOČNE 5. DAN
7.1.2006 23:07:20   
bobek05
Taška, to je GREŠENJE! Za večerjo se je ISTO kot za kosilo, le pol manj... Če ješ za K meso, NE SMEŠ jesti za V sir ali jajce... Jej meso ALI sir ALI jajce (oba obroka!)...

Drugo vprašanje sva s tem tudi rešili...

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 80
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?