|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 10:46:19   
Anonimen
Vidim, da si mi že ti Tejčica odgovorila. Ja, sej po mojem je tud tko čist OK!
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 10:56:16   
muki1
Jutro.
Jaz sem dve banani pozajtrkovala in za kosilo ter večerjo bo rizi bizi.
Sem se pa tak fajn naspala daes....do 10.00 me je dragi pustil spat.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 11:41:09   
Anonimen
Ja, lahko je v drugačni obliki krompir.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 12:24:09   
Grascakinja
Evo še mene. Včeraj ni blo krize, ker so kalamari bli zakon. Čeprav so mi ostali družinski člani lepo dišali s pomfrijem pod nos. Pa so bli kalamari tok dobri, da ni blo panike.

Kriza je bla danes zjutraj ob družinskem zajtrku user posted image : moj dragi možek je zlo podporen in je jedel svež dišeč kruh z maslom in medom, domače sveže zavreto mleko, evrokrem. Zelo me moralno podpira user posted image  in mi stoji ob strani user posted image , ko jaz jabka prežvekujem, kajne? ...Ampak sem preživela user posted image .
Tašča kuha govejo juho, tenstan krompir in pohane svinjske zrezke. Jaz bom samo tenstan krompir in zelenjavo pa kitajsko zelje v solati. Če bo prehudo, bom šla kar v dnevno jest. user posted image
Zvečer pa al tenstan krompir al pa krompir na solato.

Opažam, da mi je ful lažje jest zvečer, ko  user posted image  animira user posted image , jaz si pa las vzamem samo zase in v miru pojem. Pri kosilu je panika, najprej skuhat za user posted image  pa jo nafotrat, vmes še za vse ostale kuhat in to reči, ki jih ne smem... ampak mater da imam voljo user posted image . Čeprav se mi kaj zalušta, se ne vdam user posted image user posted image user posted image . Skoraj nikoli. Zadnjič sem grešila koščkom čokolade. user posted image

Za jutri zvečer sem pa spekla jabolčni štrudel user posted image , tak light varianta, samo testo in jabolka s cimetom in malo sladkorja, nič smetane in podobnega. Ostali ga bodo jedli danes, jaz pa si bom prisvojila svoja dva kosa za zjutraj in ju ljubosumno čuvala user posted image !!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 12:48:37   
Anonimen
Bravo, punce, zares ste pridne. Kar tako naprej.
Jaz se že malo pripravljam na štart februarja ali marca, ko  vas berem, pa še bolj. Predvsem psihično. A bomo, al bina?

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 12:50:30   
Anonimen
Aja, pa še bravo, MojcaH, tebe najbolj občudujem. Pridna, vsak čast.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 13:52:59   
CUKRČEK
Ola,
jaz imam še en teden do konca. Pa danes se mi ne da odpirat ta novih. Itak smo pa na istem dnevu. In jaz sem danes spekla krompir v pečici...zraven še korenje. Pa še cvetačo in brokoli sem zdušila. Bilo je zakon.


Splišni: daj začni 1.marca...takrat tudi jaz začnem naslednje trimesečje. In fajn bi bilo, da smo skupajuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 14:56:29   
al1*
Ja, res smo pridne!

Me pa ful zanima, koliko od tistih sedemintridesetih nas bo še v torek.

Moja sestra je s to dieto hujšala lani. V dveh mesecih je shujšala 9 kg, potem pa je dvakrat omedlela in je raje nehala. Včeraj je spet začela, da se je uskladila z mano in bova kdaj lahko skupaj šli na tortico.user posted image


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 14:58:15   
al1*
Ups, kar 51 nas je na novoletnem seznamu!

_____________________________

lp


(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 15:16:37   
cmokec
Še moje poročanje.

Včeraj smo imeli pri nas ribe ob 13.00. Ob 18 00 sem pojedla dva jabolka in potem nisem večerjala, ker nisem bila lačna.

Danes sem za zajtrk kos črnega kruha z medom in kavo. Za kosilo je bila "spet" zelenjavna rižota.

Kosilo je pa zgledalo tako: Najprej sem Sari posebej zakuhala govejo juho. Ker je midva nisva jedla, je ni hotel tudi ona - kuhala brez veze. Za naju sem skuhala rižoto s korenjem, papriko, cvetačo in grahom. Sara graha ne mara in sem ji rižoto skuhala posebej z ostalo zelenjavo in mesom. Potem se je gospodična odločila, da sem ji mogla meso pobrat iz rižote - kuhala posebej brez veze. Solato moj svojo s kisom, jaz svojo kisano z limono (kitajsko zelje). Sara pa spet svojo solato - peso. Pol si lahko predstavljate, kolk smo imeli založeno mizo. user posted image

Večerja bo pa pol manj, samo brez solate.

Jutri bi pa jaz pico delala, pa zelenjavne nisem še nikoli.
Kaj vse daste na pico in ali je potrebno prej kaj zelenjavo podušit, da ne ostane surova. Ali se ostanek te pice lahko pogreje, al je bolje, da se naredi spet sveža. Z večerjo bom pa jutri res polento.

P.S. Dojenje je spet steklo.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 15:37:43   
Teni_



Splišni, zakaj si pa to zaslužim. Lepo za slišat oz. prebrat.



(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 15:38:18   
Anonimen
No, jaz sem imela danes dva globoka krožnika mineštre iz različnih stročnic (rjav in bel fižol, čičerika in zelena leča), v mineštri pa na koščke narezano gomoljno zeleno. Juhe potem nisem, ker je enakovredna tekočini, ki je že bila v mineštri.
Dva krožnika pa zato, ker je bilo to skupaj s tekočino. Če bi bile samo stročnice brez vode bi vse skupaj bilo za dober globok krožnik.
Saj nisem pretiravala? user posted image

Saj je bilo dobro in po obroku je dalo tudi odličen občutek v želodcu ampak zdaj, dobro uro po kosilu, počasi postajam lačna. Je bil na prejšnji Š dan riž z gobicami veliko bolj nasiten ...

Jutri bo pa tudi pri nas pizza - mnjam, komaj čakam.
Na na čim tanjše razvaljano oz. razvlečeno testo dam žlico do dve šalše, solim, dodam pest začimb (timijan, origano, bazilika - po želji) in premažem testo, gor kolute svežih bučk (tako na tanko narezanih, da se vidi skoraj skozi), nekaj listov obarjene in narezane blitve, obilica na ponvi pocvrtih šampinjonov, slabo pest oliv, polnjenih s papriko, in na koščke narezanih vloženih belušev. Vse pripravljeno brez olja.
Potem pa v vnaprej na 250 stopinj ogreto pečico, nič več kot tri minute, raje manj.
Je bila tako dobra, da mi sir niti najmanj ti manjkal!!!

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 15:51:26   
Teni_



Aja, da se še malo pohvalim. Danes je vaga pokazala  kg manj, telovadba pa je pripomogla,da imam v pasu 6 cm manj, prsi 3 cm(teh sem še najbolj vesela) in boki  cm manj. user posted image user posted image user posted image  jazuser posted image .



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 16:15:27   
Anonimen
marca še ne, Splišni, a nisva rekli aprila, tako da imamo april maj junij, tik pred morjem? Jaz bi raje tako, ne vem no.

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 16:42:42   
ronja5
Tud jaz sem danes pridna!
Z-2 kivija
M- kava
K- krompir z zelenjavo
V-pol porcije kosila

user posted image user posted image user posted image  za nas

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 17:31:58   
taška30
Še ena odločna tukaj.
Včeraj uspešna brez greha (losos in solata iz blitve za kosilo in večerjo), danes pa kislo repo in matevž. Ja, mogoče kombinacija krompirja in fižola ni najbolj zaželjena, ampak klinc, oboje je škrob, pa nikjer eksplicitno ne piše, da ne smeš dve vrsti škroba, tako kot pri beljakovinah.

Res smo pridne, sicer že pogrešam javljanje nekaterih, ampak upam, da so kljub 'internetnemu molku' pridne.

Komaj čakam tehtanje v torek (upam, da ne bom imela preveč dolgega nosu, računam na 2 kilci - optimist), predlagam pa nasledje: ko bomo poročale koliko kil manj imamo, bi napisale zraven še koliko jih imamo preveč oz. jih želimo shujšati, namreč: zanimivo bo preveriti teorijo ali res tisti, ki imajo več viška hitreje spravljajo dol kile. Se strinjate?
 
Pozdravček vsem odločnim in le tako naprej!

Za jutri se pa že veselim zelenjavne pizze in čokoladnega sladoleda. Njam!

Pa, pa Taškauser posted image

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 17:40:29   
Lejči
pozdravljene,

sem z vami, čeprav se še nisem nič oglasila. grešila nisem preveč, edino med sem pila v čaju, ker sem zbolela in me je grlo grozno bolelo.  sicer pa imamo danes rižoto z zelenjavo na sporedu user posted image . mmm, riž bi lahko jedla vsak dan...držite se, pa se beremo

lp

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 17:42:56   
muki1
Moj mož pravkar gricka čips user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

user posted image   user posted image .

Ma ne bo me vrgel iz tira, ni šans. user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 17:48:58   
Anonimen
Jst sem pa glihkar sir pa ajvar.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 17:49:49   
Lianna
Ojla. Moj jedilnik za danes.

Z: čaj brez sladkorja seveda
K: zelenjavna rižota
M: mandarini
V: nič

Jutri

Z: nič
M: jabolko
K: pica testo s paradižnikovo omako in gobami
M: banana
V: nič



(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 18:01:12   
muki1
Vau, Liana, ti si pa skromna. Mene bi pri tvojem meniju pobralo od lakote.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 18:04:57   
mala maja
evo sem preživela dan z muko.

Na preizkušnji sem bla že za azjtrk k pridem k tašči je mela pa pravkar pečen kruhek na mizi še topel. Njam. Ampak ga nisemuser posted image user posted image  sem mse vdala v usodo ter pojedla jabolček in popila grenko kavo in brez mlekauser posted image user posted image

Mi je pa uspel celo začet trebušnjake delat in zjutrej je vaga pokazala 2.5 kg manjuser posted image  to sem bla vesela da sem šla koj k svakinji na AB King na še trebušnjakov.

drugač pa

Z:jabolko
M:kavica
k:riž s korenčkom, solata
M:nič
v:solata s fižolom, ter majhen kos kruha(sej vem da nebi smela fižoluser posted image )

Tko vseselim se jutri k dobim za nagrado tortouser posted image . Odločne user posted image  se beremo pa le tako naprej vama Al binca pa Splišni hvala za podporo.

Zdej pa šibam moje trakule skopat do konca. user posted image  mali je velk za 14 let pa suh k prkla ma s postlo vred 30kil.user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mala maja -- 8.1.2006 18:05:22 >

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 18:11:20   
Anonimen
Tudi jaz sem že vse dni z vami in nimam še nobenega prekrška. Upam, da bom zdržala do konca.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 18:22:07   
Anonimen
Zakaj se pa ne upaš povedat, ktera si? A te poznamo tako zares al kako user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 18:31:36   
*pepelka*
Danes pa se je zopet našlo malo časa, da se vam oglasim in tudi malo pogledam kako kaj napreduje naša dieta. user posted image Do tega trenutka se kar dobro držim, saj nisem imela nobene večje težave zdržati ob hrani, ki je bila namenjena posameznim dnevom. Tudi sadni dan sem uspešno prebredlauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




pustni kostum
Michonne RR

Kje boste dobili pustni kostum za otroka?

Nakup (64%)

Izposoja (7%)

Naredili ga bomo sami (7%)

Kombinacija kupljenega in narejenega doma (21%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!