|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 18:35:31   
Grascakinja
Mam zanimiv recept za jutri:
testo za pizzo obložiš s tenstano čebulo in preliješ s kislo smetano, zmešano z rumenjakom in potreseš z malo kumine.
Rumenjak menda lahko, ker je nevtralen, beljakovine so samo v beljaku. Pa zlooo mal kisle smetane. Ja?

Sicer bom pa jest verjetno na testeninah z gobovo omako jutr. Bom še videla. No tele čebulne pizze ne bom delala, se mi ne da testa gnest.

Za zvečer mam pa že jabčn zavitek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 18:50:22   
Teni_



Joj, moja2 se pa bašeta s kranjsko klobaso,meni pa sline tečejo v potokih,ampak se ne dam. Sem se raje obrnila k rač. Mi pa to nič ne koristi,ker celo stanovanje diši.



(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 18:53:56   
Anonimen
Pupa 25, ne.

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 19:11:07   
Anonimen
MojcaH, zarad mene pa lahko ne vem kake klobase jejo, me sploh ne gane, ker nobenih ne jem. Me pa gane čokolada in ostale sladke stvari. Prej sva mela obisk, pa sem dala na mizo čokoladne škrince... Mmmmmmmmmmm, kok so dišale!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 19:15:43   
Anonimen
Ne vem, Mojca, zakaj navijam zate, mogoče zato, ker si rekla, da imaš največ za zgubit. Jaz sem tudi imela veliko, zato vem, kako to približno izgleda. Pa še vesela sem, da si se odločila za to dieto, ker vem, da deluje. Kaj pa vem, kar nekako se lahko postavim v tvoj položaj, se mi zdi, ker sem tudi sama par let po otroku bila debela in sem dolgo rabila, da sem zbrala diovolj moči zase.

Al bina, jaz grem prvič vedno junija na morje, če že maja ne gremo v kakšne toplice, ko pride princesa k nam na počitnice. Meni bi bolj pasalo začeti marca, ker bi se čimprej rada znebila teh odvečnih 5 kil, pa malo cvikam, da ne bom prej še kakšno gor dobila namesto dol.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 19:35:21   
Anonimen
Aja, no, potem pa zaradi mene lahko tudi marca. Meni je v končni fazi vseeno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 19:40:43   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Vau, Liana, ti si pa skromna. Mene bi pri tvojem meniju pobralo od lakote.



Pri meni se samo to pozna, da že neki let ne jem večerje. Tko da je pol tudi pri dieti ne.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 19:50:48   
malecka
no al bina, splišni prosim vas za kakšno idejo za jutri za večer imam že prišparane medenjake sam za kosilo pa ne vem

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 19:52:57   
drus013
ojal, da se vam javim tudi jaz.
Z-nanasov kompot
K-pečen krompir, pa zelena solata
V- pečen krompir. pa rdeča pesa

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 19:54:24   
muki1
user posted image user posted image user posted image  Grešila sem.

Še vedni nisem zaj..... pri mešanju skupin, ampak sem naredila sledeče.
10.00 Zajtrik: Dve banani
13.00 Kosilo: Rizi bizi( riž z grahom) + pečene bučke + zelena solata.
Sem se za kosilo fajn najedla, sem bila sita in sem mislila, da večerje ne bom imela. Potem sem pojedla ob
16.00 1 jabolko in pol
ob 18 pa pomarančo in nekaj koščkov kuhanega ohrovta. Tak mi je žal, da sem šla zabluzit. Dajte mi povedat, da to ni tak strašno, prosim, ker me moralec tolče. Pa še omako za jutri sem si naredila iz pražene čebule, gobic in paradižnikove omake, pa sem trikrat ,,probala,, polno žlico.
Mater mi sakramensko, saj vem, da nisem ne vem kako grešila, ampak začela sem ga sračkat user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 19:57:07   
Anonimen
Muki, ne seri user posted image

malecka, jaz sem na OH dan skoraj vedno jedla sojine špagete z omako: prepražiš česen na olivnem olju, da porjavi čisto malo, dodaš pelate, soliš, bazilika, origano, rožmarin, par kaper in včasih par narezanih oliv. Za vse prste obliznit, še zdaj pogosto jem, čeprav sem že dva meseca po dieti.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 19:58:36   
Anonimen
O.K., Muki, zdaj se pa vzemi v roke in nehaj s takimi. Hudega ni bilo, ampak je fino, če se držiš diete, že zaradi obzirnosti do drugih.user posted image
Jutri imate makarone, to je super. Lahko jih jeste s paradižnikovo omako z raznimi dodatki, menda da pa lahko tudi z drobtinicami. Jaz sem vedno zraven jedla solato, tule pa sicer berem, da nekaj pišete, da se kao ne sme. No, jaz sem jo in sem vseeno super shujšala.
Fino, me pa štartamo torej marca. Me veseli.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 20:01:40   
Anonimen
Ja, Splišni, marca. Solato sem pa tudi jaz jedla na OH dan.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 20:03:28   
Mel_A
Živjo, jaz še vedno tu. Z vami in predvsem brez grehov. Mater, sem prav ponosna nase. Je prej moj user posted image papal tako dišečo pico s pršutom, pa mi je rekel če bi tud jaz. Itak, da bi, full bi jo... Pa je nisem. user posted image jaz!!! No, danes pojedla 3 full male pomarančke za Z, za K prebranec, za V polovično porcijo K s solato (za K je nisem, ker ni blo časa jo očistit). Sem hotla rečt... Splišni, jaz mam tud full za zgubit, ma si nočem delat iluzij. Imam pa BMI kar hud. 29. Kriza, no. Moram povedat, da me je včeraj dodatno posulo (in hkrati dalo še več volje!!!) to, da me je svakinja vprašala, če sva z mojim user posted image slučajno "ušpičla" še enega bejbija. Mater, bi jo kr mahnla user posted image , če mi verjamete. Pol pa smo danes šli na sneg in sem se resnično komaj komaj stlačla v smučarske hlače, ki so mi bile vedno full široke... Kar se pa svakinje tiče, sem bla pol po tistem full žalostna, ma sem si mislila sama pri sebi, da mi bo do poletja še ona foušna!
Jutri bom pa najbrž tud jaz pico, ste mi ene naredile take lušte user posted image . Jaz prej malo v ponvi popečem na kolobarje narezane bučke, pa malancane in papriko, testo namažem z malo paradižnikove mezge, obložim s popečeno zelenjavo, narezano čebulo in šampinioni v slanici. To pol ene slabih 10min v pečici in je toooooooooooolk dobro! Še eno vprašanje: a lahk zraven malo solate? Po moje bi lahko, ker je itak zelenjava že na pici, ma jaz ne morem pice brez solate jest. Al bina, Splišni, prosim za pojasnilce, prosiiiiiim. Ja, pa še tisto vprašanje o pitju 100% (sicer 50/50 z vodo razredčenega) soka rdeče pese če mi kera od vas odgovori, al lahko al ne (ga bolj za prebavo in zarad slabokrvnosti).
Ja, pa danes imam en grehek na vesti user posted image . Glede na to, da smo bli na snegu, nisem hotla dost pit, drgač bi bla več na wc-ju kot pa na snegu z malim. Bom pa zdej probala vsaj malo tekočine nadoknadit.

Hvala za vse in lp, Melanija.




_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 20:03:32   
muki1
Kajem se.

Pomaranča in brstični ohrovt v mojem želodcu pa se tepeta, toliko za opozorilo drugim, ki jih bo zamikalo mešati sadje in zelenjavo.

Hudo user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 20:08:14   
Teni_



Hvala Splišni, mi to dosti pomeni,ker sem trdno odločena,da dieto speljem do konca, potem pa še eno rundo nekje konec avgusta, ali v začetku septembra.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 20:08:23   
malecka
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Muki, ne seri user posted image

malecka, jaz sem na OH dan skoraj vedno jedla sojine špagete z omako: prepražiš česen na olivnem olju, da porjavi čisto malo, dodaš pelate, soliš, bazilika, origano, rožmarin, par kaper in včasih par narezanih oliv. Za vse prste obliznit, še zdaj pogosto jem, čeprav sem že dva meseca po dieti.



user posted image user posted image user posted image user posted image suprca bomo sprobal sam ne vem če imajo v naši trgovinisojine špagete. user posted image sam še nekaj a ni soja na Š. dan? ne vem user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 20:10:17   
Mel_A
Ok, v tem času ko sem jaz tipkala, ste že razjasnile vprašanje solate na OH dan... Thanks!

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 20:10:21   
Anonimen
Odlične sojine špagete ima Merkator v svoji liniji izdelkov Zdravo življenje. Mi samo te jemo - tudi če nismo na dieti.

Zato - kaj mi nucajo špageti, če lahko jutri jem pizzo user posted image .

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 20:17:46   
Mel_A
Aja, pa še neki... riževe špagete lahko? Tiste riževe, ki jih imajo na policah s kitajsko hrano. Pa sojina omaka se lahk uporablja al boljš da ne?
Ja, pa zadnjič sem vprašala, če se lahk med jurčke v omako zameša mal smetane za kuhanje... sej vem, da je to sam dodatna "masnoća" ma men je to tolk dobro, njam njam. Sem hotla zvedet al ne spada taka smetana mogoč med beljakovine...
Punce, ma a veste, da sem si mislila, da še neki vem o prehrani, dokler nisem začela te diete furat??? user posted image Zdej tle ene pravijo, da so paradižniki sadje, špinača beljakovina,... user posted image user posted image user posted image Sem čist zmedena! user posted image


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 20:22:34   
Anonimen
Ja, Selena, točno te špagete.

mel, solato sem jaz na O dan jedla, špinača je ZEČENJAVA, če jo nardiš brez vsega, če pa dodajaš smetano, pa kaj vem kaj še, potem pa itak za k dieti. S tistim sokom bi jaz raje malo šparala, kaj pa vem no, je prec lahko kaj preveč cukra kje. Mogoče ne kozarec na dan, drugo pa vodo. Svakinjo pa nekam pošlji user posted image

(odgovor članu Mel_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 20:48:22   
Anonimen
Oh, te svakinje... Še dobro, da je moja daleč proč od mene, ker mi je zmeraj hudo, ko gledam, kako lepo postavo ima... nasploh je kot manekenka, tudi po videzu. V primerjavi z njo sem kot grda račka, s 30 kg preveč...

Danes nisem nič grešila, moj me ful spodbuja, pa še nekako sem spet dobila voljo po včerajšnji krizi. Res sem vesela. Danes sem jedla pasulj brez mesa. Dejansko je bila to bolj fižolova juha s korenčkom, pa vseeno se bolje sliši, če rečem, da je bil pasulj... user posted image

Jutri pa pica... joj, že komaj čakam! A je gor lahko tudi koruza ali se lahko je samo na škrobni dan? Namesto bele moke pa bom uporabila pirino, ta je tako dobra!!! Pico bo spekel naš "picopek" ati, ker je fuuuuuuuuuul dober v peki. Mami pa se bo tačas sprehajala z Davidom naokoli, ob pol šestih pa grem prvič na Pilates... Uh, to bo dela!

Vam javim jutri, kako bo!

P.s.: Še nekaj - odkar sem na dieti, nisem niti enkrat pomislila na McDonalds, kjer sem zelo rada jedla njihov pomfri... Se mi ga nič ne lušta več!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 21:03:05   
tinadvojčica
Pozdravljene!No pa da se vam še jaz malo javim.Mi smo prišli danes domov s dvodnevnega potovanja v Prekmurju kjer smo bili na abrahamu in jaz se nisem popolnoma nič pregrešila.Ampak ko bi vi videle tiste polne mize piškotov??????Vse bi pojedla ampak je zmagala volja.Danes sem za kosilo jedla samo malo kruha ker nisem imela druge variante za večerjo pa malo rižotke.Jutri bom pa verjetno edina ki bom jedla slano pecivo ker mi ful sede sploh pa toplo.

Komaj čakam na jutrišnji dan.Drug teden gremo pa na smučanje kjer bom najbrž na zelo hudi preizkušnji pa še brat vas ne bom moglauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 21:04:03   
Grascakinja
Testenine lahko jeste tudi z gobovo omako, s špinačno (ampak nič mleka ali česa podobnega, samo na česnu prepraženo in soljeno pasirano špinačko), paradižnikovo omako, Albinin recept je ful dober, al pa s tržaško - s paličnim mešalnikom zmešate česen, petršilj in olivno olje in date kako žlico na špagete, pa zmešate. Ful je dobro. Načeloma se to dela sicer s svežo baziliko pa s pinjolami pa parmezanom, ampak to bomo seveda črtali, kajneda.

No, ko smo že tle, kako je z oreški in semeni? Mislim orehe, lešnike, pinjole, laneno, bučno, sezamovo seme? Se kaj od tega lahko je? Pa ne zarad tega, da bi se nažirala, samo če že kdaj pojem košček kruha, ko je dovoljeno, a je lahko polnozrnat?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 21:07:44   
hanita
Punce, mene pa nekaj skrbi.

Jaz nisem kdove kako lačna ne dopoldne , ne popldne in sem v dvomih, da ne jem mogoče preveč. Za kosilo sem pojedla riž z grahom in za solato cvetačo, riža je bilo za (skoraj) do vrha poln globok krožnik.
A je to preveč!user posted image user posted image user posted image

In nisem bla lačna do večerje. za večerjo sem pojedla še ostanke od kosila, lih točno pol manj, oziroma še nekaj manj kot pol. In zdej sem meeeggaa sita.

Kašne porcije mate ve? Recimo pice kolko pojeste, kot normalna v piceriji, več, manj??



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?