|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 21:10:23   
cmokec
Superca ste.   user posted image user posted image user posted image  



_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 21:14:04   
Mel_A
Punce, grem jaz ajat, sem čist fuč. Se oglasim še kaj jutri, da vas kaj preberem. Jaz grem zdej sanjat mojo pico za jutri, hehe. Držite trdno!
Lahko noč, Melanija.


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 21:20:31   
t_t_y
Oj,
danes sem bila tudi jaz pridna. Sem ful vesela, ker se do sedaj v 6 dneh še nisem spozabila in pojedla kake sladkarije.
Sicer pa je bil moj današnji jedilnik takle:
Z:banana
K:rižota (s porom, gobicami, korenčkom)
V:preostanek rižote
Mi je pa kar žal da sem jedla večerjo, ker sem zdaj kar preveč sita. Mislim, da se bom spet držala tega, da zvečer ne pojem nič, ali pa raje npr. pomarančo (oz. kapučino na OH dan).
Sem pa tudi jaz prav radovedna koliko nas vztraja na dieti (od tistih 51). No, bomo videle v torek.
pozdravček

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 21:45:32   
Sonka
Hojla!
Da se še sama pohvalim. Včeraj smo bili na obisku. Na mizi nas je pričakal narezek, jaz nisem nič jedla. Prosila sem za kavo brez sladkorja. Danes smo dobili obisk. Delala sem narezek in niti koščka si nisem dala v usta. Zelo sem ponosna nase in na vse vas, ki ste zraven. Super smo!
Veselo naprej!

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 22:10:54   
bobek05
No, meni danes tudi ni zneslo, da bi jedla oba obroka enako... Sta prišla moja starša na obisk pa smo šli ven na kosilo - sem jedla veliko solato, zvečer pa pečer krompir s ketcupom...

Pa ni panike, solato itak lahko vedno jem, kajne? user posted image

Jutri pa mi bo mož spekel pico user posted image

(odgovor članu Sonka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 22:14:03   
bobek05
Mogoče ga prepričan, da mi še x speče mafne z breskvami in malinami - sem nora nanje user posted image  user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 22:15:30   
tejčica
Moj mi pravi da sem zmešana, ker pri vročini 39 čepim za računalnikom, ampak enostavno morem. Se mi zdi da je toliko lažje zdržat ker vas berem in držim vse skupaj. Super ste vse.

Pa da napišem moj kompleten jedilnik danes:
Z  2 hruške
K  pečen krompir, dušena bučka
V  radič s krompirjem

Porcije so bile bolj majhne, ker je moj tek danes bolj švoh. To bi lahko kar trajalo.user posted image  Imam pa probleme,s čim naj si "cajtam" grlo. Zaradi diete medu ne smem, niti požganega cukra, žajblja pa nimam.

Sem pa tudi jaz že dobila razne komentarje na mojo težo. Najhujši je prav gotovo moj ati, ki ima vedno kakšno pripombo na moje kile. Pa bi lahko najprej za svoje poskrbel. Ko sem bila mogoče pol leta po porodu z malo na sprehodu, se mi je zgodilo da so me otroci na igrišču klicala debeluška. Si predstavljate kako sem se takrat počutila?user posted image Pa tudi v vrtcu se mi je zgodilo, da me je ena mamica iz hčerine skupine vprašala če spet pričakujemo. To sigurno ni bilo zlonamerno, boli pa vseeno.

(odgovor članu Sonka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 22:37:18   
Anonimen
Skutica, koruze se ne sme dat na pico, ker je škrob.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 22:38:48   
Anonimen
Ja, Tejčiuca, vem, kako je to. Jaz sem bila že vse, od nosečnice do stare mame.

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ODLOČNE 6.DAN
8.1.2006 22:54:17   
lelaval
Ej, punce, ste se spričale v pol dneva, ko me ni bilo na RR. Sem se posvetila svoji družini user posted image user posted image user posted image , pa še obisk smo imeli. Mi je svakinja prinesla pecivo - pa sem VEEEELIIIIIKIIII SLADKOSNED, a se mi ni niti najmanj luštalo. user posted image user posted image  Pa še kekse sem dala na mizo,  pa rdečo vino (ki ga tudi obožujem kakšen kozarček), a sem spila samo kavico in cel liter vode. user posted image user posted image . Sama sebe sem presenetila. user posted image  Sem čisto pozabila, da jutri že jemo sladico za večerjo, pa bom pecivo, ki sem ga danes dobila (če bo še ostalo user posted image ).
Za kosilo pa sem imela pomfri - pečen v pečici. Punce HVALA za nasvet - je ful dober krompirček. Ko je  prišel moj user posted image  iz službe in sem mu povedala, kako sem pekla pomfri, se je malo začudil, ker ga sam tako še ni pripravljal, ko pa  ga je poskusil, je bil presenečen.  user posted image  user posted image  Je namreč kuhar. 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?