|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 9:57:44   
Anonimen
Cukr, pol bo z mojim srcem vse v redu. user posted image  Kolk si pa ti spila na dan? Pa po jedi si pila al dve uri ne?

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 10:02:36   
CUKRČEK
Jaz najprej zjutraj spijem ene 2 dcl čaja. Pol v službi še enkrat ponovim čaj in zatem do konca 3 litre vode. Pa popoldne še ene pol litra vode+ mogoče kak čaj.
Če sem doma pa spijem manj. Nekako se en spravim k pitju tako kot v službi, kjer bi komot še več spila.

Po kosilu pa kake 2 uri ne pijem. To pa zato, ker res nimam takrat potrebe po pitju.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 10:02:40   
tejčica
Saj jaz tako veliko pijem samo sedaj ko sem bolna. Čaj mi mehča grlo, da se ne zadavim s kašljanjem. Se mi pa že gabi! Drugače pa spijem kakšne 3 litre vode na dan, tudi pred dieto. Imam vedno 0,5l flaško v torbici, v avtu, na pisalni mizi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 10:11:30   
ronja5
Jaz pa sem včeraj nevede grešila user posted image  Sem jedla cvetačo, ki spada k beljakovinam user posted image  Saj ne bom več.
Pijem pa že sicer več kot 3l, tak da ni panike.

Pa vseeno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    ZA NAS

< Sporočilo je popravil ronja5 -- 11.1.2006 10:14:00 >


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z enim krilom-poletimo lahko samo objeti.
(Oprah)

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 10:16:14   
cmokec
Danes sem si za zajtrk (ker je mleko B skupina) privoščila koruzne kosmiče z mlekom. Za koslio bodo pa pečene kurje nogice in solata. Za večerjo pol manj.


Danes sem se spet tehtala in mi je pokazalo dodatno izgubljeno kilo, tako da imam skupja do sedaj -2 kg (kolikor je pač moja tehtnica zanesljiva). user posted image user posted image

Se pa tudi jaz silim s pitjem, ker sicer nisem navajena veliko piti. Rekord od včeraj je 4,3 l čaja.



Dejta mi povedat, a imate v tudi bolj izostren okus? Meni se zdi, da rabim manj soli, pa okusi so res močnejši. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 10:21:48   
Anonimen
ronja5, jaz sem tud včeraj jedla cvetačo, ohrovt in bučke.. se pravi, da sem jaz tud grešila, čeprav nism vedela da se tega ne sme..

pa se res ne sme?!?!user posted image

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 10:30:09   
taška30
user posted image  tudi zame, ker sem bila včeraj pridna in jedla le sadje.

Danes imam v planu veliko kumarično solato z veliko tekočega jogurta, za večerjo pa tudi jogurt - ta trdi. Še vedno ne vem koliko jogurta je dovoljeno za kosilo in večerjo. Prosim, če katera ve.
 
Bi pa še nekaj rekla na temo glavobolov, vrtenja in slabega počutja. Sicer ne vem, če to drži tudi za to dieto, ampka enkrat sem v neki knjigi brala, da so to znaki, da se telo čisti. V knjigi je bilo sicer govora o postu. Prve par dni so glavoboli močni, zadah neprijeten, koža postane mozoljasta, vrtoglavice, utrujenost...telo se čisti strupov, to po parih dneh mine in si kot prerojen. No, ja, tudi če to ne drži za to dieto, vsaj tolažimo se lahko s tem.
 
Žal mi je za prvo, ki je uradno odstopila - Lu. Res škoda, sploh glede na to, da te še mož podpira in hujša naprej. No, kakorkoli, tako čutiš in tako si se pač odločila.
 
Pitje - jaz spijem kakšen liter in pol do dva. Več se tudi ne mislim silit, ker se mi zdi to čisto dovolj. Nisem kaj dosti žejna.
 
Pozdravček vsem odločnim, Taška

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 10:37:24   
hanita
Joj, kaj cvetača , bučke itd se ne štejejo kot solata. jaz sem cvetačo jedla zraven riža?? kaj se pa pol lahko za solato zraven mesa?user posted image user posted image user posted image

Ne mi rečt, da sem zgrešila.

Danes upam, da bo šlo, včeraj sem grešila.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 10:38:06   
Anonimen
ja, taška30, to sem men dogaja..: glavoboli (sicer ne hudi), dons mam ene 5 mozoljev, utrujena sem tok, da bom znorela.. cel dan sedim za knjigo, pa se nič ne naučim.. ne vem kako bo v petek na izpitu..- z eno besedo groza..

sicer pa če traja par dni, pol bo počas mogl bit konc, ne?? vsaj upam, ker sem čist u pizdi..user posted image

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 11:04:26   
tejčica
Meni se deliti zelenjavo ne zdi smiselno. S tem dieto maksimalno zakompliciramo in smo spet pri tistem, da je paradižnik sadje. Za moje pojme je cvetača zelenjava in sem jo jedla tudi na oba sadno zelenjavna dneva in mislim da s tem nisem grešila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 11:06:34   
CUKRČEK
Kje ste pa spet to prebrale, da je cvetača beljakovina?!? ZAme je zelenjava zelenjava....tako!
In jo vedno lahko jeste. Jaz sem jo in sem zelo shujšala.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 11:11:30   
rikica
Oj!Jaz sem od danes naprej tudi z vami-uradnouser posted image KO sem dojila sem bila z prejšnjo skupino sem zgubila 5 kg brez sadnih in vodnih dni.Zdaj sem pa čisto zares brez prekrškov z vami.Sem se danes vagala in sem še šla 1 kilo dol v teh 9 dneh.Sem pa tudi včeraj jedla zelenjavo ,res nisem vedela da ne bi smela.Je pa to moj edini greh.Če bom imela takšno voljo kot jo imam sedaj bom na koncu prava manekenka.user posted image user posted image Eh saj  ne,nikoli nisem bila suha,samo takšna kot sem zdaj pa tudi ne.Zato 9 kil še mora iti dol.Ste pa vse zelo pridneuser posted image user posted image user posted image ,le tako naprej!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 11:20:58   
Sonka
Napišem še na ta naslov, ker mi včeraj internet ni delal. Lepo prosim, če me katera vpiše. Imam -2kg, željeno pa 10kg.

Hvala in lep pozdrav!

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 11:32:19   
ninocka
No, jst semmal kontra vasim dnevom (prepozno zacela), ampak glede  na to, da ni nobene druge skupine, se pridruzujem k vam.

Vidim, da ste vse lepo prezivele sadni dan. Jst mam danes OH in se ze veselim tortice in cokolade. Jutri pa sadni in bom verjetno jedla kar pecena jabolka.

Za pohan sir - po moje ni problema, sam probite ga spect v pecici - na ene 200 -220 stopinj, pohan sir das na peki papir, par kapljic olja in peces dokler ni zlato zapecen. Enako okusno, pa maj redilno (isto velja za pohane zrezhe in pa ponfri).  Ceprav jst bi raj pocakala se kasne 4 cikle, preden bi zacela s tem, da se telo navad na nov nacin prehranjevanja. Pohane stvari so vseeno "kalorijske bombe".
Jst sem pa vceraj jedla riz z sladko- kislo omako (Uncle bens) in je blo zelo, zelo dobro.

Mam pa ene par vprasanj za vas:
1. Na podlagi cesa ste se  odlocile za tocno to dieto?
2. Od kod dobivate informacije glede jedilnikov in na kaksen nasin hujsati (s tega foruma ali imate doma knjigico?)
3. Kaj se bo za vas spremenilo po koncani dieti (razen manj KG user posted image )?


1. Mene je preprical kolega, ki je hujsal po tej dieti. Ima zelo velik trebuh in se mu je po 10ih dneh ze zelo poznalo (obseg pasa in na obrazu). Ko sem videla rezultae na njem in prebrala knjigico, sem bla sigurna da je to to in sem zacela. Zal pa on ni vztrajal.
2. sSm ze zgoraj odgovorila - iz knjige al pa kaj iz glave, ampak da ni skregano z napisanim.
3. Po prvi rundi - postala bolj samozavestna (pa ze tko sem, pol sem se pa k petelin nosila user posted image user posted image ), sama sebi in ostalim sem se zdela bolj privlacna, znotraj sem se pocutila bolje, spremenila sem nacin prehranjevanja (ko sem koncla z dieto, se sploh nisem "znala" vec "normalno" prehranjevat), sebi sem dokazala da zmorem in da imam trdno voljo, ce se za nekaj dolocim (sploh, ko so se vsi basali s sladkarijami, jst pa nisme niti tznla), boljse pocutje (ratala bolj optimisticna, bolj vesela, manj obremenjena z vsem), pa dobila sem novo garderobo (ko sem sla v trgovino, mije blo celo kaj prav user posted image user posted image ).

Ne vem kera je vprasala - dnevov ne smes mesati med seboj, prav tako pa ne zivil (npr.ne smes jest mesa za kosil, za vecerjo pa potem sir). Ena vrsta proteinov (skroba) na dan, pa se to samo za kosilo in vecerjo, zajtrk obvezno sadje.

A juhe in kruha pa nobena ne je?



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 11:49:10   
rikica
Za to dieto sem se odločila,zato,ker lahko celo ješuser posted image Pri kakšni drugi  dieti ki se nič prav ne je takoj obupam.
Mami ima to rinino knjižico,drugače pa se tukaj na rr vse zve.
Spremenilo se bo to,da si bom lahko oblekla polno omaro oblek,ki so mi zdaj zelo,zelo premaleuser posted image user posted image Pa seveda dosti boljše se bom počutla.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 11:57:32   
t_t_y
Ojla, da se malo javim. Včeraj sem bila pridna (1 hruška, 2 banani, 1 pomaranča) in se prav fino počutim. Danes si bom pa pripravila "omleto" in sicer jajce, naribane bučke in začimbe - sej lahko ane?
No, pa še dopolnjeno in popravljeno tabelco pošiljam, če je še kaj narobe pa sporočite.
lp

Zap.št.      VZDEVEK       CILJ(kg v -)   T(10.01.06)   OST.                       



1.              Pupa25           8-10 kg          1,1      6,9-8,9



2.               anitaz            7- 8 kg



3.          Aleksandrin         15 kg                 1            14  



4.              hothien           20 kg               2,6         12,4  



5.               Muki1               6 kg                2             4        



6.               Fusia               10 kg



7.                al1*                10 kg              1,5           8,5



8.             malecka            5-7 kg              2              3-5



9.               Paris                 8 kg                        2                6



10.           bobek05            10 kg                2,5            7,5 



11.             lelaval             7-8 kg               1               6-7



12.              Suzi*               8kg                  3               5



13.             čopek               15 kg               2,5            12,5



14.          mala maja           15 kg               2,8             12,2   



15.             ona78                6 kg



16.            taška30            10 kg             2                   8



17.            tanja75               6 kg  



18.            cmokec               8 kg                 1                 7   



19.            pravljica            10 kg



20.              Dadi                 ?




21.              Lejči                15 kg  



22.             tejčica              15 kg                 5                 10    



23.            ledenka              10 kg  



24.        *barbapapa*        8 - 10 kg              3                5-7      



25.            tadejaa              15 kg             2                  13



26.              kaly                 10 kg  



27.           Skutica                15 kg                3                   12  



28.             kova                  10 kg  



29.         Maja0505               10 kg  



30.          MojcaH                 30 kg                3                  27



31.         *LUNCA*                7 kg                 1                   6                   



32.           Lianna                 5 kg  



33.            t_t_y                15 kg                  3                   12                 



34.         Mammy26             7 kg                  3                    4



35.        tinadvojčica        10 kg                    2                    8



36.          biba12              10 kg                   2                    8  



37.      aleksandra 78        10 kg  



38.           Nasy                20 kg 



39.           tiktak              7-10 kg                2,4           4,6-7,6 



40.           SašaS               7 kg 



41.           Radha              10 kg 



42.            Ajnaa         5-8 kg (mož - 8 kg) 



43.             Lu             5 kg (mož - 10 kg)   (od 10.1. sodeluje samo mož)



44.          Andreja*          8-10 kg                 2                  6-8   



45.           Sonka              10 kg                   2                    8 



46.           Hanita              7 kg                    1,5                5,5  



47.           Dončica            5 kg 



48.            Eva1               20 kg  



49.          Bianka               8 kg                     3,5               4,5  



50.           Mel_A              10-15 kg               2                8-13



51.           Moyca                9 kg                    1,5               7,5   



52.           2ursae                5 kg 



53.            ronja5               10 kg                  3                  7     



54.          drus013              15 kg                 -2                 13      



55.           Seven                 10                      1                9



56.            Sofi                    10                    1,9               8,1



57.           rikica                   10                      1                  9




(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 12:27:48   
Suzi*
Mel_A in Selena, nobene zamere, ne ga srat! user posted image user posted image

Lu, res škoda da si odnehala, ampak če ne gre pač ne gre. Boš pa drugič poskusila, ko boš pripravljena.

Ninocka je spraševala:
1. Na podlagi cesa ste se  odlocile za tocno to dieto?
Sem pred tremi leti že hujšala po njej in je bilo super. Lahko ješ, lačen nisi, kile pa grejo dol tudi če nisi aktiven. Takrat mi je v 2 mesecih šlo dol 8-9 kil, pa sem večkrat grešila. Pol sem pa morala nehat, ker sem bila res že suha. user posted image
2. Od kod dobivate informacije glede jedilnikov in na kaksen nasin hujsati (s tega foruma ali imate doma knjigico?)

Jaz imam dieto spisano na 2 straneh. To sem imela že takrat, samo sedaj jem zraven še vso drugo zelenjavo, na sadni dan samo sadje. Jedilnike si pa sama zmišljujem, kakšna ideja pa tudi tukaj pade.
3. Kaj se bo za vas spremenilo po koncani dieti (razen manj KG user posted image )?

Lahko bom spet oblekla stvari, ki jih zdaj odkar sem zanosila nisem mogla. user posted image

Cvetača je tudi zame zelenjava in jo jem na vse dni, razen na sadnega.

Meni so tudi mozolji ven usekali. user posted image  Upam, da se čimprej "ščistim". user posted image

Jaz spijem tam od 2 do 3 litre tekočine na dan....večinoma samo vode, včasih, če me res zebe pa čaj. Sem pa tudi jaz slišala da preveč tekočine škodi telesu, ampak ne vem o kakšni količini se je govorilo.

Pupa je napisala: "Aja, mene pa zanima, kaj bodo naredile tiste, ki imajo recimo 5 kg za zgubit, če bodo prej dosegle svoj cilj kot v 90 dneh? A se potem lahko neha kar na sredi al kako to gre? "
To sem tudi jaz razmišljala in hotela vprašat. user posted image  No, kot sem že prejle napisala sem jaz v prejšnjem hujšanju po 2 mesecih prekinila, ker sem bila čista suhica. Res. Tako bom tudi zdaj naredila. Ko pridem do željene teže bom končala. So mi pa vključno z včerajšnjim dnem šle dol 4 kile. Bravo jaz. Zaslužim user posted image .

No, včerajšnji dan sem preživela z lahkoto. user posted image  Sem bila na sadju pa sploh nisem bila lačna za razliko od prvega sadnega dne. Pojedal sem 2 pomaranči, jabolko, četrt melone in hruško. Zraven pa vodo. Res je vse v glavi!

Ena je spraševala glede kruha. Jaz ga jem na vsak B in Š dan, tako je v moji dieti napisano, na OH dan pa itak, če jem pizzo, drugače ne.

Danes sem pojedla 2 pomaranči, za K bo meso, kruh, solata in zelenjava, za V meso, kruh in solata.



Ajdi, punce, dajmo poredit tole našo debelo babo! user posted image  


Papa







_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 12:28:00   
drus013
se nas je pa kr precej nabralo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     bravo za nas!

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 12:35:51   
muki1
Pozdrav.
Ravnokar sem pokosila.
Danes nisem imela časa, da bi pojedla svoji dve jabolčki za zajtrik, sem morala nujno po nekih opravkih. Potem sem nekje ob 10 v avtu pojedla eno jabolko med vožnjo, ker se mi je že vse meglilo od lakote pred očmi.
Zdaj za kosilo sem jedla rakove palčke in polnozrnat rogljiček,pa solato zraven. Če se lahko pohan sir, se lahko tudi palčke a ne?Sem se ful nažrla. Tak da sem se malo pocrkljala za včerajšnje muke. Ti sadni dnevi me res izstradajo, ampak dokler se naslednji dan na tehtnici pozna, bomo preživeli.
Res me zanima kdaj se prvič ustavi padanje kilogramov?
 
Pa še malo aplavza za vse, ki smo včeraj koliko toliko zdržale user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Sicer pa sem pred začetkom diete resno dvomila vase, da bom zdržala sadne dneve. Če bi sama hujšala, bi verjetno že ob prvem klonila. Ne vem, takšna pač sem, da rabim malo vzpodbude.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 12:37:19   
muki1
Biba12, mogoče te pa boli glava, ker si napisala, da lahko piješ le belo kavo, pa če si se ji zdaj odpovedala, te mogoče zato boli glava. Če jaz ne pijem kave zjutraj, meni glavo razturi.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 13:01:16   
drus013
Brez vas bi tudi jaz včeraj obupala, pa ko mi je blo najbolj hudo sn se malo pofočkala, ugotovila da nisem sama v tej godlji, pa mi je bilo koj lažje.
Držimo se skupaj, bravo za nas.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 13:13:36   
Anonimen
muki1, jaz pijem belo kavo, bolj za vzpodbudo, da začnem z učenjem.. user posted image  ker se že tko bolj težko spravim za knjige, pol si pa to skuham, pa gre lažje..-nekakšen ritual..user posted image  je pa tko, da se beli kavi nisem čist odpovedala.. prve dni jo res nisem pila, sedaj pa jo, sam dam namesto cele skodelice mleka, raje vodo, mleka pa toliko, da se obarva belouser posted image ... pa tud moja bela kava ni tista z kofeinom, ampak tista ki jo zmešaš (tko kot benko-kakav)..

drugače sem se pa ravno zdajle pregrešila.. sva šla z mojim na kavo in sem ravno po mobitelu govorila, in mi je moj naročil tisto kar sem vedno pila-belo kavo s smetano... in pol sem jo pač spila, ker nisem hotla komplicirat.user posted image  

zdajle grem pa kuhat kosilo..user posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 13:27:49   
lelaval
Biba 12, mene je tudi par dni bolela glava, pa sem si naredila belo kavo in namesto dveh na dan spila 3, pa je bilo bolje.  user posted image user posted image  Zdaj pijem belo kavo, če moj  pozabi in mi nalije mleko not, sicer pa pijem pravo turško kavo - poskusi raje to, kot pa ono za mešat. Gledam, da ne grešim - do zdaj sem 2x, a bolj zaradi tega, da ne bi izgubila mleka.

Ninocka, za to dieto sem se odločila zato, ker že 6 let uživam ločeno hrano in mislim, da je to najbolj zdrava dieta, saj ješ vse, organizem pa ne trpi.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 14:02:13   
Anonimen
lelaval: jaz pijem tisto belo kavo za mešat (kot kakav) ravno zaradi tega ker je brez kofeina.. če pijem navadno kavo ne morem spat.. pač bo vsak dan al pa vsak drugi dan mal greha.. če pa zarad 0,5 dcl mleka ne bom shujšala, pol pa tud ne vem.. sej pravim, da dam mleka glih tok, da se voda obarva belo..

AJA, PA ŠE TO: A JE DOST ČE POSTRVI V PEČICI BREZ OLJA PEČEM 20 MINUT?!??! ZDAJLE GLEDAM, PA SE MI ZDI, DA ŠE NISO PEČENE...

HITRO, POVEJTE IN MI REŠITE KOSILO!!!user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Odločne 9 dan
11.1.2006 14:52:28   
Anonimen
Medtem si verjetno že ugotovila, da 20 minut ni dovolj. Je pa odvisno od okusov, zame je na 220 stopinjah minimalno 40 minut, raje 45.

Cvetačo lahko tudi na kolenih prosiš, beljakovina ne bo postala v nobenem primeru. user posted image  Ostaja zelenjava in še taka z malo kalorijami.

Glede jogurta ne vem, jaz sem danes za kosilo pojedla 4 navadne jogurte (v lončkih) in en ogromen kup na pari dušenih brokolijev. Sem tako sita, da sem se komaj primajala v mansardo k računalniku. Količinsko je sicer veliko ampak če primerjam kalorično z mesom ali ribo, ki se ju sicer je na ta dan, je veliko manj, da ne govorimo o pohanem siru ali rakovih kleščah. Pa drobtinice tudi spadajo pod OH in ne pod B!
Za večerjo bom pa 2 jogurta in konec.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




kater ime?
marjetica23

:)

viljam (4%)

fabijan (8%)

saša (24%)

živa (41%)

marko (24%)


Število vseh glasov: 130

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!