|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 10:47:54   
Anonimen
No, berem, da ne smem meša beljakovin - torej kalamari brez mozzarelle, ostalo ostane. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 10:55:36   
Teni_



Glede spodbujanja : rad zafrkava s kakšno čokolado. Včeraj je zvečer pojdel pol kg kruha s klobasami, pa pol litra mleka je spil. Sem rekla,naj stopi na vago,ker če zdaj ni kipnil, pol ne bo nikoli. Boš ja, pa mu je pokazala 1,5 kg manj,kot  ali 3 dni prej. če je to fer, no!!!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 11:01:14   
lelaval
Hanita, jaz se ne jezim preveč, ko druge pravijo, da so shujšale že po 3 kg.  One se zda smejejo, pa saj poznaš pregovor: kdor se zadnji smeje.  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  To še bomo pa videli katere bomo user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 11:07:24   
Anonimen
jaz sem se pa odločla, da bom dons mal grešila.. bova šla z mojim na pico (ampak pravo pico, ne zelenjavno), pa jo bom pojedla samo 1/4. za lušte.. ker zelenjavne ne maram, špageti mi pa tudi že ven čez ušese gledajo..user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 11:16:42   
mala maja
evo mene tud jaz še vstrajamuser posted image user posted image

sem večerj stopla na vago pa me je skor kap 1.5kg več ampak je šlo vse dol do danes zjutraj tako da user posted image  sem vesela. Mam pa 3kg manj.

jaz bom danes spet makarončke, nekako mi ne diši pizza user posted image  brez vsega.

Jutri pa sadni dan, ga komej čakam se mi zdi da se zadnje dni sam nažiram pa nič ne jem razen kosila pa moj želodček nič ne protestira.

Sem pa bila tako zaprta da sem mogla sirup vzetuser posted image user posted image  ker če cel teden ne greš je pa res kriza, pa teta user posted image  me bo obiskala pa me že cel teden prej vse boliuser posted image user posted image  packa. Ma ne vem a je to zaradi diete al se ji je spet čist user posted image user posted image

Hotinen(ups upam da sem prav napisala) ti kar pejd mal uživat, pa pust dijeto sej boš čez 4 dni nazaj
biba 12 ti pa pust pico. A si odločna al ne. Moji so jo tud jedel na moj sadni dan pa se ne dam.user posted image
mojcaH ti si pa najbolj pridna od vseh. Le tako naprejuser posted image

papa punce pa pridne bodite se slišmo spet v torek k bo dan DDDDD za vaganjeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 11:19:55   
cmokec
Še moje javljanje: Do danes imam -2 kg manj.

Včeraj smo imeli ričet brez mesa in je šlo brez problema.

Danes so na vrsti testenine, za večerjo bo pa pri meni klasika: polenta + čokolada.

Drugače z mojim hujšava skupaj. Prav vzpodbuja me ne, ker dojim. Moram pa jaz njega toliko bolj, ker mu kak mali greh nič ne pomeni. Je pa fino, ker že v naprej uskladiva, kaj bom kuhala. Toliko se od hrane v 12 letih še nisva pogovarjala, sedaj pa prav načrtujeva jedilnik in nakup živil. Pa večjo posodo za sadje je kupil. user posted image

Sem pa vesela, da ste tolk pridne, saj je meni veliko lažje hujšati, ko vas berem tako zagnane in optimistične. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 11:40:28   
rikica
Oj!Jaz sem danes za zajterk pojedla 2 suhi slivi,ki sem si ju včeraj zvečer namočla in spila tisto vodo.Za kosilo pa bom pizzo z bučkami,gobicami in čebulo.Zvečer pa ne o problema nekaj sladkega najt.Pa jedilno čokolado.Jaz se pa nene vsak dan vagam,ker ti to kar voljo zbije,ko vidiš da nič ne gre dol kak dan.1 krat na teden je čisto dovolj.Jaz sem tudi komaj 1 kilo šla dol pa se ne sekiram,joj koliko dni še je do konca.Lepo počasi.
Glede tega,če me moj podpira-kakšen dan ima.Včasih me ful draži z kakšno sladkarijo,drugič pa me nažene na orbitrek.Sj ne vem kaj naj si mislimuser posted image Glavno,da imam jaz voljo.Lp

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 12:17:38   
ninocka
Zakaj pa na OH dan ne jeste zelenjavne lasagnje?
Za tiste, ki se vam ne da delat testa za pizzo - testo lahko tud kupte (npr od Pecjaka).

Jst mam danes B dan, na jedilniku mam pa puranje raznice, ajvar, buckino solato, kruh in juho za poplaknit.

Pri sadnih dnevih - jejte se frutke (en tavelik frutek te prav oreng nasiti) al pa jabolcne cezane. Ne vem kera je sprasevala za kokos - jst sem prvic jedla vse suho sadje - hruske, jabolka, slive, fige, marelice in kokos. Pri kokosu mas obcutek, da jes rafaelote. Pa najbolj se ga splaca kupit v Hoferju, ker stane 330 SIT, drugje je okrog jurja.
Aja, pa lahko jeste tud paradiznik, ker spada med sadje user posted image
Jst sem pa uceri za kosilo in vecerjo si nardila peceno jabolko z orehi (na 1 jabolk 3 zlicke zmletih orehov, mal rozin, zlica kisle smetane in kapljica ruma), jabolko izdolbes, nafilas in das pect. Dobro in nasitno.






_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 12:38:45   
Suzi*
Danuser posted image

Jaz sem tudi še zraven in pridna. Kile mi stojijo, pa zdi se mi, da ful jem, pa nič nisem lačna. A je to kakšno tako obdobje te diete al kaj? Ne jem pa nič več in nič drugače kot prvi teden.

A na sadni dan se v enem obroku lahko meša več različnega sadja? Ker jaz sem prebrala, da se pri enem obroku lahko je samo eno vrsto. Jaz bi tudi jutri za kosilo pečene jabolčke, pa ne vem če lahko kaj dam v "sredico".

Moj me nič kaj ne podpira. Sicer je, kar mu skuham, se ne pritožuje (ker mu vedno še kaj dodam)user posted image , se pa na S dan tudi baše s kakšno pizzo pa sladkarijami.....po drugi strani pa ves čas govori, da sem dobra, da tako vztrajam. user posted image  Ma, saj bi on tudi rabil eno dieto, še bolj kot jaz. Pa se sploh ne more odločit, da bi začel. Eh, moški pač...nimajo prave volje in moči da bi zdržali malo odpovedovanja hrani. user posted image

Jaz pa ne vem, kaj naj danes jem. Testenine s paradajzovo omako mi že čez ušesa gledajo, če pa jem pizzo, moram pa vseeno nekej skuhat za user posted image  in za moža, ko pride pozneje domov. Pol sem pa lahko cel dan v kuhni. user posted image  Sem mal lena danes pa malo tečna, ker sem dobila M. user posted image

Aja, danes gremo mogoče zvečer na večerjo? A moram pol jaz jest samo sladico??? user posted image user posted image



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 12:40:04   
t_t_y
No, da se še jaz javim.
Zaenkrat vztrajam brez prekrškovuser posted image . Tehtam se sicer vsak dan, ampak bolj zato, ker si vodim evidenco (tudi za % maščobe, vode in mišične mase), za mirodajno izgubo pa bom štela tisto, kar bo pokazalo v torek. Takrat bom tudi obnovila tabelco in vam jo posredovala - bom pa izključila tiste, ki se že v torek niso nič javile (oz. tudi čez teden ne), pa bomo tko vidle koliko nas je še.
Sicer pa mene danes čakajo makarončki - jih bom naredila z gobicami in bučkami.
Glede vzpodbude od mojga pa tkole - en dan se pred mano baše s čokolado, včeraj naprimer pa me je peljal na plavanje, tko da, kaj vem - odvisno kakšne volje je.
lp

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 12:44:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja


Hotinen(ups upam da sem prav napisala) ti kar pejd mal uživat, pa pust dijeto sej boš čez 4 dni nazaj


Kr Hijenca mi reč.  user posted image So me itak že preimenovale. user posted image  Šla bova ziher, ker je moj dobil dopust. user posted image  No, grešila vmes ne bom, mam že cel plan, pejt pogledat.

Me pa zanima nekaj, ker bom pa le mogla v četrtek zvečer jest malo kruha na avtobusu. Ali ve jeste črn ali polnozrnat kruh????

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 12:48:37   
Suzi*
Hijenca, jaz jem kruh, ki mi pride pod roke. Črn, polnozrnat, koruzen, bel....ni ovir. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 12:52:18   
muki1
Evo se še malo javim.
Kosilce snedeno. Danes sem prvič pizzo jedla. Sem si naročila vegetarijansko brez sira.
Sem pričakovala gor bučke, pa papriko,pa paradižnik in gobice,pa sem se uštela, saj so mi gor prasnili jušno zelenjavo  ( seveda je v meniju pri vegetarijanski pizzi našteta čisto druga zelenjava [sm=smiley18.gif" border=0>user posted image , pa kaj hočemo, itak sem bila lačna kot volk, pa sem jo pojedla )

In ne boste verjele, bila je zelo dobra.Začimbe tudi naredijo svoje. Zato Biba12, probaj si naročit vegetarijansko pizzo, res je dobra, sploh ne opaziš, da ni sira. Pa ne seri toliko s temi prekrški. Meni se včasih po čem tak sline cedijo, da bi kar umrla, ampak bistvo diete je v tem, da če hočeš shujšati, se moraš tem stvarem odpovedati in se držati nekega reda.
Saj ne rečem, da sem idealna. Dvomim, da bom zdržala do konca, ampak trudim se in si stvari ne lajšam vsak dan in ne kršim diete,pa mi še vedno kile grejo nazaj gor ( včeraj pol kile več kot predvčerajšnjim).
Mislim..... ne morem verjeti, da jaz zaprisežen siroljub govorim te besede. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif] 
Morate probat, seveda je pogoj dobra pizzerija, ker če ni testo dobro, potem gre vse v rit.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 12:56:00   
muki1
Praviloma bi naj polnozrnatega.
Jaz sem na day 1 črnega,potem pa če jem, jem polnozrnat rogljiček.

Hijenca, fajn se imej, in če me moj slonji spomin ne vara ( kar me zelo redko), je sončece tudi nekam šla na začetku diete,pa se je pridno držala, tak da je dokazano da se da zdržat.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 12:57:03   
Lianna
Ojla. Glede tabelice in kg, ki naj bi jih izgubili. Jst se ne bom vsak tedn tehtala, ampak samo 1x na mesec. In bom takrt poročala. Oz. če bo vse po planu bom z vami itaq samo do konca naslednjega mesca. Potem pa konec z dieto.

Današnji jedilnik:

voda

Ker še vedno ne morm nič jesti.

papa



(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 13:08:12   
Grascakinja
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*
Aja, danes gremo mogoče zvečer na večerjo? A moram pol jaz jest samo sladico??? user posted image user posted image


Če bi mi šli na večerjo, bi si naročila eno porcijo palačink z nečimžepač.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 13:14:55   
muki1
Pa še ena modra misel za danes:


NISMO DEBELE, SMO ŽENSKE IN POL!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 13:18:48   
ninocka
Sem sla mal jedilnike gledat v knjigo, kaj lahko se jeste na OH dan (poleg pizze in testenin):
- polento z gobami/papriko
- capatiji
- vodne vlivance s prazeno cebulo
- kus kus s paradiznikom
- palacinke s sampinjoni (palacinke nardite brez mleka in jajc)
- tortilje z zelenjavo
- nadevane paradiznike z ovsenimi kosmici

SADNI DAN:
- sadna nabodala
- pecena jabolka (z orehi ali marmelado)
- popecene banane
- jabolcna cezana
- kuhano hrusko pretlaceno skupaj z 1 banano in potreseno s prazenimi mandlji
- kroglice iz suhih fig
- hruske z medom
- kompot

Upam,da ste dobile par idej in da bo slo lazji!

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 13:27:05   
Anonimen
"A si ti tudi opazila, da se nas čedalje manj javlja, oz. čedalje manj postov je. Prve dni smo napisale po 7 strani, zdaj pa komaj 3 ali 4."

Ne vem, katero sem že to citirala, je pa res, da se nekatere manj javljamo, vendar zaradi tega ne hujšamo nič manj. Sama sem včasih zvečer tako zelo utrujena, da se mi ne da niti tipkat. Zjutraj vstanem običajno ob šestih, na računalnik pa lahko grem šele ob pol devetih ali še celo kasneje... Saj običajno kaj napišem, vendar zelo malo. Čez dan pa itak ful poredko kaj napišem, ker zaradi službe nimam časa (danes je izjema).

MojcaH, saj mi je bilo jasno, da danes ne bo vodnega dneva, samo če te je pa Bagi tako zašpecala... Hahahaha, saj sta bili ful dobri!!! Torej, kakorkoli že, ne moreš švinglat, ker te VIDIMO! In vse vemo.

Danes bom jedla kar špagete z Barilla omako, ker nimam časa za kaj skupaj pocat. Imela sem namen jesti čapatije, pa sem si premislila.

Mene moj ful spodbuja. Vsak dan mi govori, da je ponosen itd. itd. itd... Mi da še dodatno voljo. Zadnjič, ko sem imela krizo, se je z mano pogovarjal, ni pa mi pustil iti v kuhinjo in jesti. Je rekel, da ne smem. In nisem upala, kaj če me še lopne po vrhuuser posted image user posted image user posted image  Eh, saj ne bi, če bi ga poznale, bi vedele, zakaj se smejim. On še muhi ne bi kaj hudega naredil.

Že včeraj sem vprašala, pa ni nobena nič povedala - kaj se vam tudi tako zelo vrti??? DAnes sem imela občutek, da bom omedlela, pred očmi sem imela že vse črno in komaj sem prišla do stola... Potem pa je minilo. Edino glavobol je ostal.

Samo sem pa ful lačna. Ampak res fuuuuuuuuuul!!!



(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 13:49:11   
Teni_




Skutica, mi je Bagi že včeraj v koloseju povedala, da me bo zatožilauser posted image user posted image user posted image user posted image . Ja,res ne bo nič z grehi, me vedno lahko kdo vidi. Joj,nikjer več nisem varnauser posted image .

Še odgovor na tvoje vprašanje. Meni se nič ne vrti. Da nisi ti že srečkauser posted image , pa spet ne veš.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 13:52:02   
Anonimen
Skutka mene si citirala. Sej ni panike. Sam tko, res manj čvekamo zdej.

Pa, ne, men se nič ne vrti. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 14:21:27   
čopek
Še vedno sem tu in še vedno pridna . Samo mali škrat malo protestira, ker ni več mleka za izvoz user posted image user posted image , je pa zato  1 kg manj user posted image user posted image
Danes je bila na vrsti pizza z gobicami in čebulo, za večerjo pa ena velika kremšnita in jedilna čokolada ( ta še nikoli ni bila tako dobra kot je zdaj, ha, ha.)
Moj je tudi obljubil, da začne isto kot jaz, pa se je potem spomnil beri premislil, ker " mora še prej počistiti hladilnik" in vidim , da od tega ne bo nič.
LP Čopek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 14:43:37   
lelaval
Biba12 upam, da nisi grešila in jedla šunke, pa sira.

Jaz sem se prav napokala (ber nažrla) sočne zelenjavne pizze. Sem videla, da bi polovica bila dovolj, polovico pa dam v zmrzovalnik, pa se naslednjič ne rabim mučit, a sem še tam pojedla robeke. Če pa so tako dobri.
Sem VELIK SLADKOSNEDuser posted image , a že prejšnji teden mi ni dišalo nič sladkega, danes pa zopet ne user posted image . M i je moj user posted image  obljubil, da mi speče slastne mufle. Prav občuduje me, da sem karakter (on se pač ne more odpovedat sendvičev s pršutom in sirom, bunki,...)

Skutica, meni se je prvi teden tudi vrtelo in glavobole sem imela. Pa sem se s sladkim pregrešila - in obžalovala.  Pa 3 kave namesto 2 sem spila na dan Zdaj pa vidim, da je vse to verjetno na psihi.

(odgovor članu čopek)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 14:44:47   
cmokec
Kar se tiče palačin za OH dan brez mleka in jajca - jih je kar problem naredit, ker masa nima veziva in ne stoji skupaj. Zato je preverjeno namesto mleka najboljša radenska (pridejo zelo rahle palačinke), namesto jajca da pa dobro vezivo par žlic čečerikine moke. Zmes je tako kompaktna in se palačinke prav lepo pečejo. Pogruntavščina z temi ukanami ni moja ideja, ampak sestrične, ki je  vegetarijanka.  Pa dober tek.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu čopek)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 14:46:41   
cmokec
Sem pozabila napisat, da je tudi pri teh palačinkah manjši greh, ker je čečerika beljakovina. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?