
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: KITAJSKA HRANA-VPRAŠANJE 16.1.2006 14:48:38
|
|
|
|
bobek05
|
Hja, s kitajsko je po moje takole... verjetno je najbolje, da si sama doma kaj pripraviš, ker ne glede na to ali ješ riž z zelenjavo ali meso (piščanca, govedino, svinjino...) z zelenjavo nikoli ne veš, kaj je v omaki v kateri je zelenjava... Raco pa odsvetujem, ker je običajno precej mastna... Pa še nekaj... Kitajska hrana je po eni strani super, ker je lahka hrana in hitro prebavljiva, po drugi strani pa drek, ker si potem hitro spet lačen...
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
kupovanje darilLelly28 RRali ste že začeli z nakupovanjem daril za decemberske praznike?da (
24%)

ne (
76%)
Število vseh glasov: 33Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!