|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 11:13:28   
hanita
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Hanita, nama pa res gre najslabše dol. user posted image Tudi jaz imam želje po 50 kilogramih, morda mi celo uspe na 48. user posted image  (torej le še -6, ali pa  -8, če bom tako pridna).


Ja vem,ampak meni je šlo vsako hujšanje počasi, se kar čudim enim že -5,-7, meni se zdi to ogromno.

Sej 1kg na teden ni tako slabo, kaj se ti zdi? 

Uf, če bi prišla na 48 al 49 tudi jaz, pol si kupim za poleti top, da bo popek gledal ven.  Kašna fancy mamica bi bla!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 11:13:56   
bobek05
Meni teža stoji user posted image Se mi tisti večerni prekrški poznajo, ko me je želodec tak bolel... Pa bom pač tvegala, da mi želodec vrag vzame user posted image Se bo že navadil... Vmes mi je šla malo gor, pa zdaj sem na vse skupaj -2,6kg (sem imela pa že -3kg - no nisem 100% če je bilo točno toliko, ker stara vaga ni bila digitalna, potem pa pač malo ugibaš)... Skratka, ta teden moram biti bolj pridna.. Še 7,4kg user posted image Saj bo.. Kje je še 90-i dan..

Čestitke vsem ODLOČNIM!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 11:15:36   
bobek05
Samo eno vprašanje: kaj pa spada k slanemu pecivo, ki je danes tudi dovoljeno?? preste, bobi palčke? kaj pa smokiji? testenin videt ne morem (vsaj danes ne), pica brez sira pa je user posted image Mogoče si bom kar solato naredla...

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 11:25:45   
tejčica
Bobek05, smokiji pa ne pašejo med slano pecivo. Če bi, bi bilo to moje najpogostejše kosilo na OH dan. Pa še moj bi se mi takrat pridružil.user posted image  Kot si že napisala, palčke, preste, slani keksi. Jaz enkrat res nisem imela druge možnosti kot pa da sem jedla slane kekse za kosilo in sem se tako grozno zapacano potem počutila. Da o žeji ne govorim.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 11:26:09   
taška30
Hoj, hoj!

Še moje javljanje. Torej skupno 3,5kg (v tem tednu 1,5kg). Sem zadovoljna še pa še. Ful smo pridne. Spet bomo poredile Micko (al kaj je že una debela tetka?user posted image )!

Mene pa zanima, punce, kako pa kaj stojite s celulitom? Jaz ga imam kar nekaj po riti in nogah (zunanji in notranji strani beder). Fuj! Odkar sem rodila, sem se čist zapustila glede kremic in masaž, zdaj pa se že 14 dni vsak dan mažem z anticelulitno kremico. No, razlike še ni nobene za videt, je pa koža občutno bolj gladka kot prej - mogoče tud zato, ker tolk spijem?user posted image  Razmišljam, da bi si enkrat na teden dala na noge in rito morsko blato in zavila s folijo. Enkrat (že dolgo tega) sem to počela in se mi zdi, da se je ful poznalo.
Če ima katera kakšen preizkušen recept proti celulitu, na dan z njim!user posted image

Danes bodo testenine s paradižnikovo omako z bučkami in solata.

Lp, Taška

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 11:53:40   
hanita
Meni je pri celulitu pomagal fango iz alg, takrat je bilo res občutno boljše, zraven malo telavadbe in dosti tekočine.

je pa šel dol tudi brez krem in ostalih pripomočkov, samo s telovadbo in ogromno tekočine, a je bilo še kar mučno, vsak dan orbitrek 30min + 2x na teden telovadba.

Kašno voljo sem imela takratuser posted image user posted image user posted image ??!!

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 12:00:37   
Sofi
Tako kot sem čakala ta dan, da vidim napredek, sploh ne morem verjeti, da sem pozabila na tehtanje zjutraj. Sem prej spila 3dcl vode in kavico, te sem se pa spomnila user posted image . No, pokazalo je - 1,1 kg v tem tednu, skupaj torej okrogle -3 kg, kar pomeni še 7kg. Punce, prepričana sem, da mi/nam bo uspelo user posted image .

Danes bom pa pizzo jedla, ne vem še kaj bom gor dala, bo pa samo zelenjava in začimbe. Kaj bi pa zvečeruser posted image  

Celulit se tudi mene drži in sploh noče stran, saj vem, da bo ostal, ampak upam, da v manjšem obsegu. Pridno telovadim vsak dan, samo trebušnjakov se še nisem lotila, bom danes začela - za začetek 30 na dan, pol pa vsak dan 10 več - upam.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 12:02:28   
Teni_



94,6 kg to je trenutna teža naše mici. Pri tistih, ki še danes niso javile minusa,sem upoštevala stanje od zadnjič. Pridne smo, ni kaj!user posted image user posted image user posted image  Boga Mici.



(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 12:04:16   
Teni_



Še malo več, ker je Sofi kasneje javila.



(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 12:07:56   
taška30
Punce, ravnokar sem od URSKE na Čvakanju v tri dni, dobila idejo, da poleg kaj smo pojedle, vsak dan napišemo tud koliko smo potelovadile, če smo.user posted image

No, vsaj meni bi ful pomagalo, če bi tu prebrala, da je ena npr. naredila 100 trebušnjakov al pa 30 sklec. Ali pa da je šla tečt. Bi kar malo volje dobila, da bi jaz tudi. Zaenkrat se javljajo le 'orbitrekarice', jaz ga žal nimam, pa še katera druga verjetno tudi ne.

Torej moj plan za danes: 50 trebušnjakov, 50 počepov, 20 sklec na kolenih (zaenkrat, une brez kolenov še pridejouser posted image ). Da vidim, kako bo šlo, potem pa povečam količino vsake par dni.

No, ste za?

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 12:30:47   
Aleksandrin
Stojimo, še vedno samo -1 kg, grehi se poznajo. Mah, dokler dojm se ne sekiram. Bomo potem bolj resno. Sedaj imam vsaj dovolj mleka.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 12:33:29   
muki1
Neeeeeeeee.
Taška30, če boš začela danes z nule telovadit, boš ob teh številkah jutri samo ležala z takim muskelfibrom, da te bo minila volja do življenja user posted image .
Počasi. Začni z manj, res.....

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 12:51:25   
hanita
Ma ne Muki1, tudi jaz sem šla na taibo po 1,5 letu in sem mislila , da ne bom zmogla, a je šlo, tako, da 50 trebušnjakov in 50 počepov lahko vsaka naredi komot, brez strahu.Malo musklfibra pa ne škodi, vsaj čutiš, da maš kej mišic.user posted image user posted image

Sej bi jih morale delat že kmalu po porodu, a ste jih??user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 13:00:09   
hanita
aja, taška30, jaz sem za.

če ne bo kandidatk, se bomo pa ena drugo kontrolirale. sej ne gre samo zaradi izgube kalorij, temveč tud zaradi počutja. po porodu me je prvič v življenju začel bolet križ, pri 29???!!user posted image , ne to pa ne, sem si rekla in z malo telovadbe je bilo takoj boljše.

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 13:07:30   
Aleksandrin
Katere vaje pa delaš za hrbet?

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 13:10:23   
bobek05
Jaz sem sprobavala delat trebušnjake nekaj mesecev po porodu (menda ene 4), pa ni šlo.. Tak me je bolelo na mestu kjer sem imela šive (od CR), da še 2 dni nisem mogla normalno hodit user posted image Moram spet sprobat, če zdaj gre (zdaj je minilo že 7 m)..

Mož se me je danes usmilil in mi kuha testenine z neko zelenjavno omako.. Tak božansko diši iz kuhinje, da se mi kar sline cedijo... Ful dobro kuha.. (pa ni kuhar).. Ko sem ga spoznala sem se v 4 letih zredila za 10kg user posted image (ja, packa jaz).. V moj obrambo naj povem le to: da poleg njega ne moreš NE JESTI... user posted image

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 13:13:56   
ronja5
Tehtnica kaže 65, se pravi -3 kg.
Telovadim nič, razen 90 prehojenih stopnic gor in dol ene tri x na dan user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z enim krilom-poletimo lahko samo objeti.
(Oprah)

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 13:43:26   
bianka
evo še jaz.danes je tehtnica pokazala -1kg,skupaj torej 4,5kg.

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 13:55:19   
muki1
Dobre smo,punce, dobre user posted image  user posted image  user posted image .

Jutri pa spet sadni dan, če to ni za user posted image . Jaz sem se komaj od sobote opomogla. Upam, da mi bo jutri prej minil.
Kar se telovadbe tiče. Jaz glih konkretne telovadbe ne izvajam. Hodim kakih 20x na dan po stopnicah na wc user posted image , pa kakšen sprehod udariva z mojim možekom, pa enkrat smo bili na bazenu v času diete, pa bi najraje jutri spet šla na plavanje, da malo pozabim na hrano.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 13:57:37   
lelaval
Hanita, s takšno voljo in bez prekrškov, kot do zdaj nama zagotovo uspe prit do normalne teže. user posted image

Za kosilo sem si naredila zelenjavno pizzo. Še moj jo je jedel (začuda, da mu je šla dol brez sira in klobas. user posted image ). Imam tak fajn mali plehec za 1požrešno  osebo. Pa mi najprej ni bilo všeč, ko se mu je pizza dopadla, pa je pojedel še en košček Jaz pa sem se bala, da imam premalo zase, a sem pokukala v hladilnik (dopoldne sem namreč že naredila kremšnite) in sem bila kar boljše volje. Saj, če sem zdaj pojedla manj, bom pa zvečer lahko več. user posted image user posted image

Taška 30 - se strinjam z idejo, da javljamo glede našega miganja.
Jaz vsak dan naredim 100 trebušnjakov (tebi priporočam, da začneš z 10 in vsake 3-4 dni povišaš število), jaz jih namreč delam že leta.  Če mi uspe, se za kako uro vsedem na sobno kolo - zraven pogledam film. user posted image  Samo, ne gonim skozi, pač pa vmes počivam. user posted image

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 14:16:48   
taška30
Muki1, Lelaval, saj verjamem, da mi hočeta le dobro, ampak kar sem se odločila, sem se odločila.user posted image

Koneckoncev tudi v tole dieto nisem šla s postopnim privajanjem, ampak sem bila vanjo pahnjena čez noč, iz nažiranja s sladkarijami in nepravilnimi kombinacijami ob najbolj neprimernih urah, v pust beljakovinski dan.
Pa sem preživela, tud muskelfiber bom (saj ne bo prvič, pa zadnjič tudi neuser posted image ).

Bom pa telovadila zvečer, pred spanjem, kake 3 ure po večerji.

Zdaj grem pa za 1 uro ven vozičkat. Bom užgala malo hitre hoje, upam, da naju z Manco ne vrže iz ovinka.user posted image

Lp, Taška

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 14:37:49   
rikica
Ojla!Še jaz da poročam,kakšno je stanje na tehtnici.-1 kg ta teden,torej skupaj  -2kg.Še 8 kg je treba sklatit.Sem kar zadovoljna z rezultatom,čeprav opažam da vam vsem kile hitreje grejo dol.Pa nič ne grešimuser posted image .Eh,saj bo že,lepo počasi pa ziheruser posted image .Danes sem jedla špagete z bučkami in korenčkom.Večerja pa me čaka že od sobote v hladilniku-kokosove kocke.Upam,da so še užitne.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za nas,ki smo tako pridne!!!!

Glede telovade-meni razne sklece in počepi najolj ne dišijo,zato bom še kar naprej "gonla" orbitrek in delala trebušnjake.Lp

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 15:29:00   
Suzi*
Jaz sem za kosilo pojedla krožnik testenin z bučkami in papriko v paradižnikovi omaki. Ja, je bilo dobro in sem sita kot boben. user posted image  

Glede telovadbe: jaz sem prvi teden diete telovadila vsako jutro.... nekaj trebušnjakov, nekaj dvigov rite, pa malo za stegna. Tam ene 5 minut skupaj. Števila dvigov pa ne štejem. Jih je kar nekaj. user posted image  Zadnji teden nisem nič migala. user posted image  Sem pa danes zjutraj spet začela in upam, da bom kar tako nadaljevala. Poleg tega grem še na kak sprehod z vozičkom in s tamalim v naročju v tretji štuk tudi šteje, a ne? user posted image  To je to. Sem pa že prej napisala, da razmišljam o nakupu "bočnega" steperja. To pa zato, ker se na kakšno aerobiko nikakor ne morem spravit. Ko dam tamalega spat, se mi več ne da nikamor. user posted image  Komaj čakam pomlad in poletje, da bomo kam v hribe mahnili. user posted image


Čimbolj uživajte v današnji večerji. user posted image  


Za jutrišnji sadni dan moram pa še v nabavo...


_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 15:29:13   
Anonimen
še jaz: prvi teden -2 kg, ta teden -1 kg (oz. najbrž je mal več, ker sem zaprta že dva dni, pa še vagala sem se po kosilu).. skupaj torej -3 kg.. še 7 kg morm nekam spravit.. jih podarim, če katera hoče..user posted image

aja, drugače sem pa ta teden mela kar nekaj grešk, tko da je še kar ok, čeprav sem vseeno mal razočarana..

danes sem pa jedla pico s kečupom, gobicam, artičokam, česnom in koruzo.. je bla kar dobra, glede na to, da je bla brez sira in salame..

(odgovor članu rikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 15:30:05   
hanita
IZVIRNO SPOROČILO: Aleksandrin

Katere vaje pa delaš za hrbet?


Težko ti jih opišem, ker jih delamo na tai boju.

Lahko ti pa povem naslednje, kar jaz nisem vedela prej: če si krepimo trebušne mišice (trebušnjaki ipd) s tem razbremenimo hrbtenico ,kateri ni treba več nositi celega bremena,ker se del teže prenese na trebušne mišice in hrbtenica manj ali pa sploh ne boli več. Jaz tega nisem vedela, dokler nam naša trejnerka ni povedala.

Meni se je najprej zdelo čudno, pol pa smo poskusili tako, da smo pri vajah,kjer trpi hrbtenica (čutiš bolečino) prenesli težo ( ne vem kako naj se izrazim) na trebuh in bolečina v hrbetnici je popustila.

Zato nas tudi po porodu boli hrbet in križ,ker so trebušne mišice prav fuč.

Če boš delala vaje za trebušne mišice hkrati delaš vaje tudi za hrbtenico.

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?