|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 15:31:37   
Anonimen
a je katera računala, do kdaj bomo na dieti?? Men je prišlo nekak tkole: do 1.4. -- je prav?!?!

uf, si prej nisem računala, in sem kao tuhtala da bo nekje začetek marca že konec.. pa ni čist tko..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 15:33:03   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: biba12


danes sem pa jedla pico s kečupom, gobicam, artičokam, česnom in koruzo.. je bla kar dobra, glede na to, da je bla brez sira in salame..


Ti, ti, ti, biba12. Koruza se danes ne je. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 15:35:40   
paris
Pozdravljene Odločne punce!
Stanje na vagi je sledečeuser posted image :- Ta teden -1,5kg, skupaj -3,5kg! Sem zadovoljna!
Danes za kosilo slano pecivo- sem bila tako nekaj lačna, da nisem mogla mimo pekarne, sem si pa slanike za kosilo kupila. Zvečer pa še ne vem, se ne morem odločit kaj bi raje!user posted image
Kar se pa telovadbe tiče, ja no, mene je zagnanost po kakšnih vidnejših športnih dosežkih z leti minila!user posted image Se v službi tako naguram, da včasih nič več ne morem- še najmanj telovadit, potem ko domov pridem. Glede na to, da sem verjetno najstarejša med"Odločnimi "mam pa tudi kakšen extra bonus, kaj pravite?

V nove zmage z vago naprej!!!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 15:43:52   
Anonimen
SUZI: jaz sem vseeno jedla koruzo, čeprav vem da spada pod Š.. Sicer smo se pa ravno zadnjič pogovarjale da zelenjava je zelenjava.. Sej drugič ne bom koruze na OH dan, sam dons me je blo pa res strah kaka bo tista pica "brez vsega".

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 16:13:11   
mala maja
evo še jaz -1.3kg skupaj že -4.1kguser posted image user posted image user posted image
 
mam pa jaz danes mal krize pred jutrišnim sadnim dnemuser posted image user posted image  ne vem nekako mi je prehitro prišel na okoli. Pa takoooooo lačna sem da bi pojedla vse kar mi pod roke pride.

Glede telovadbe. Jaz grem vsak dan na abking pa nardim ene 30 dvigov, če sem pa pri volji pa še zvečer mal trebušnjakov, pa takih sklec ja na kolenihuser posted image user posted image tašika30. Žal pa ne morem delat počepov ker so moji fuč in bi pol še cel mesec jokalauser posted image  od bolečin in škrtanja.

Sem pa jaz zadela mesečno karto za aerobiko ki pa je žal v Medvodah in sploh mi ni da bi tja hodila in če je kera zainteresirana nej mi jav privat. Al pa če že kera hod da bi skupej ker mi res ne leži tam sama strašit.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 16:23:50   
Suzi*
Biba12, mal heca. user posted image  Saj jaz sem v prejšnjem hujšanju po tej dieti tudi na B in OH dan jedla koruzo, ker sploh nisem vedela, da spada pod Š in se je na druge dni ne sme. user posted image  Pa sem vseeno fino shujšala. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 16:42:19   
čopek
Evo - 1,5 kg. Sem vesela in upam, da bo šlo tako do konca.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 17:20:53   
Anonimen
kaj boste imele pa za večerjo?!?

jaz nisem čist nič lačna, tko da sploh ne vem če kaj bi.. sam itak pa razmišljam, da danes lahko, pol pa spet neki časa ne..

torej, kaj bo??

(odgovor članu čopek)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 17:41:35   
Anonimen
Slaaaaaaaaaaaaaaaaadooooooooooooleeeeeeeeeeeeeeeeeed!!!!!!!

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Sem mojga lih v štacuno poslala, upam, da bo dobil pistacija-lešnik!!!! Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 17:59:27   
Anonimen
jaz pa tuhtam, da bi kr mal kruha pa sira, al pa kak prepečenec z marmelado, al pa kaj takega... sploh nisem laćna..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 18:19:38   
taška30
Čokoladni sladoled s koščki čokolade - 3 kepice. Reče se mu Maxim in je iz Ljubljanskih mlekarn. Najboljši sladoled na svetu, ful kakava ima, čisto temen je, pa mali koščki temne čokolade noter.
Potem pa še 2 bacci-ja namesto rebre temne čokolade. Greh? Prav, je pa greh!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 18:21:01   
Anonimen
jaz sem že pojedla pol koščka kruha, 3 debele rezine sira in pa mal krompirjeve salate..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 19:03:22   
Anonimen
mene pa neki zanima.. v soboto mamo spet eno fešto in ker je ta dan ravno OH, me zanima, če bo ok, če jem za večerjo mal narezka in pa seveda sladkarij. (normalno v majhni količini). ali se moram odločit med narezkom in sladkarijami?!?!!??!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 19:37:21   
kaly
Po dolgem času, da se tudi jaz javim. Imela sem teden, ko nisem bila popolnoma nič pridnauser posted image  vendar so to samo posledice hotelske kuhinje oz. sem se pustila malo preveč razvajati.
Kilogrami so zato obstali in jih je le - 1,6. Tudi vse skupaj malo improviziram saj sem še doječa mamica in prvi teden je že bilo videti razliko v količini mlekca.

Naj pohvalim vse, ki se pridno držite diete in za vse še ena vzpodbudna user posted image .

LP Kaly.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 21:21:32   
Anonimen
Še tu napišem - danes je vaga pokazala še 2 kg manj kot prejšnji teden. Skupaj je torej to -5 kg - in res sem vesela. Se mi že pozna v pasu na hlačah!!!

Danes sem jedla čapatije - fuuuuuuuuuuuuul dobro.

Tu je recept, da poskusite, če želite: 20 dag pirine moke (ali polnozrnate - lahko izbirate), 1,5 dl vode, provansalske začimbe (mešanica rožmarina, timijana, šetraja, bazilike in pehtrana), ščepec soli ter po mojem okusu še origano ter dodatna bazilika (ju imam blazno rada). To zamesiš skupaj, nato pa pustiš počivat pol ure. Narediš majhne kepice, ki jih razvaljaš na palačinko in daš popeči na grelno ploščo - jaz pečem kar v tefalovi posodi in to brez maščobe.

Za nadev sem zmiksala paradižnik, bučko, dodala sol, baziliko in origano ter nato vse skupaj malo zdušila. Na koncu sem dodala še papriko (da bolj hrusta...), s tem prelila testo in še toplo pojedla. Uspelo mi jih je zmlatit 4, pa sem mislila, da bom počla - recept pa je za 6 čapatijev!!! 2 kepici sem dala v zmrzovalnik za drugič.

(odgovor članu kaly)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 21:24:16   
Anonimen
Aja, še to -  sicer sem vesela, da sem toliko shujšala, kot sem, ampak vseeno sem malo žalostna, ker mi ni uspelo toliko kot prejšnji teden. Kako je bilo s tistimi, ki so shujšale po 20 kg - a ste to shujšale vsak teden, ali se je potem kaj ustavilo in naenkrat padlo ali kako?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 22:13:11   
tejčica
Da oddam še dnevno poročilo. Zjutraj sem pojedla 2 jabolka, za pa kosilo makarončke, vendar je bila porcija prevelika in me je vse tiščalo. Za sladico so pa končno na vrsto prišle kremšnite. Pojedla sem dve, ker so res majhne in se ne morejo primerjati s slaščičarskimi. Okusne so pa veliko bolj. Pa tudi čokolada ni manjkala.

Jutri pa SAAAAAADJEEEEE!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 22:36:50   
Mel_A
Še jaz, še jaz!!! Aja, pa dober večer prej. Jaz pa ta teden samo -0,5kg (torej skupaj -2,5), pa brez prekrškov user posted image Je pa res, da sem manj pila, ker mi kar nekak ni in ni šlo dol... Edini prekršek je bil, da sem danes jedla prepozno (ob 20h), ja vem, da to ni glih dobro ampak res nisem imela druge izbire. Sej če bi blo to na kak drug dan bi se večerji lahko celo odpovedala, ma na OH... mi pa na kraj pameti ne pride. user posted image user posted image user posted image
A ima kera za jutri kak fajni recept??? Jaz sem pomalem že sita tegale sadja. Običajno ga imam full rada, zdej se mi je pa kar nekam zaštopalo...

Zaenkrat lep pozdrav in čimveč kilogramov naši Kunigundi (še dobro, da se ne zgledujete vse po meni, drgač bi bla ta teden bajsika kar elegantna)! user posted image

Mel.


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
17.1.2006 23:09:27   
Mel_A
¸Zdejle mi je šele uspelo prebrat kaj ste pisale včeraj. Sem že velikrat hotla vprašat, pa pol vedno pozabim... Za tiste, ki ste na Š dan jedle pomfri v pečici. A to se gre za navaden (svež) krompir, ki ga pol v pečici spečete al je to tist zmrznjen, ki ga kupiš pakiranga in po navadi že predpripravljenega? Jaz sem enkrat kupila tazga, pa sem vidla, da je bil že delno pečen (ocvrt) in tud še kar masten. Jaz sem ga sicer naredila kar v mikrovalovki, ker je blo bolj hitro. A mi kera pove, za kak krompir se gre pri tej stvari (si bom tud jaz omislila kaj tazga za naslednji Š dan, pa full ajvarja zraven), pa kolk časa ste ga približno morale pečt in na koliko stopinjah.
Hvala in pozdrav vsem odločnim pupam. Mel. 

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ODLOČNE 15.DAN + tehtanje
18.1.2006 12:07:39   
Anonimen
glede pomfrija je tkole.. jaz sem kupla kar zmrzjenega.. eno vrečko sem mela že odprtega in sem dala tega + še enga drugega (različne firme). in sem dala na 200 stopinj, kolk časa ne vem (tok da je bil zapečen-vidit je isto kot pečen na olju). no, in nazadnje sem ugotovila, da je pekač mal masten.. tko da najbrž je res bil že napol pečen, tko da bom drugič kupla kakšenga druzga.. sicer pa tud tko ni blo mastno.

(odgovor članu Mel_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?