|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MI TELOVADIMO
22.1.2006 10:15:07   
Anonimen
NR eni je G. na 1. pregledu povedal, da moram poskrbeti za trebušne m., da se ne povesijo dol.

Nejcko, če delaš pravilno vajo za treb. m. jih ne moreš nerediti 50 v enem kosu. Razen, če si profesionalni športnik. Tako da. Ti kar počasi, raje jih naredi 10 pravilnih pa v večih serijah.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: MI TELOVADIMO
23.1.2006 16:23:06   
niki5
IZVIRNO SPOROČILO: URSKA

Niki 5 en nasvet:

Ta vaja je še bolj učinkovita, če daš stopala malo narazen (širina bokov), in ko dvigneš rito gor, stisneš ritne mišice tako močno, da če želiš potisniti kolena skupaj, le-ta ne grejo. Pa v tem položaju zadržiš 5-10 s in nato spustiš, in takoj dvigneš in spet držiš in stiskaš ritouser posted image  

Težja varianta ti pa je, da dvigneš in iztegneš eno nogo, vzporedno z drugim kolenom.


2 večera sem špricala user posted image
sem pa že danes telovadila user posted image

tako da zvečer poskusim pa tole težjo.. poročam kako je uspelo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: MI TELOVADIMO
23.1.2006 16:52:53   
Urška//
ojla

včeraj spet pridna
2x 20 min orbitrek
20 trebušnih (ampak me je ful trtica bolela in sem včeraj samo noge dvigovalauser posted image , a je to dosti slabše od ta pravih trebušnih??????
20 sklec

user posted image user posted image user posted image

pa danes zjutraj sem tudi že migalauser posted image user posted image user posted image

upam da bo kaj hitro kakšen rezultatuser posted image

lepo miganje papa

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: MI TELOVADIMO
23.1.2006 20:06:59   
petarda
Mi smo pa dva dni tudi zabušaval, danes pa na delo..

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: MI TELOVADIMO
24.1.2006 12:10:48   
arielca
Pokorno javljam, da sem včeraj zabušavala user posted image . Pa še 2 kremšniti sem pojedla user posted image . Danes bom pa spet telovadla. Zdajle grem pa kosilo narest... Pa sem spet pri hrani user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: MI TELOVADIMO
24.1.2006 12:20:31   
dory
Evo se ena...kljub temu,da se ne javljam vsak dan, javljam, da telovadim...tiste dni,ko grem na aerobiko to pocnem okol 6 zvecer, drugace pa se drzim priblizno vaj, ki jih izvajate tukaj...predvsem za trebuh, rit in noge, pa tud bicepse morm mal natrenirat...ce nimam aerobike izvajam vaje doma in to zgodaj zjutraj....takrat sem se najbolj v formi...zvecer se zvrnem samo se v postejo..upam,da mi je to oproscenouser posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: MI TELOVADIMO
24.1.2006 22:05:00   
arielca
teja., važno da migaš user posted image user posted image user posted image ! Jaz mojo telovadbo prilagajam moji user posted image  in mojim napadom lenobe. Ampak zaenkrat mi kar uspeva. A mogoče katera ve, kje je URSKA? Da slučajno ne zabušava user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: MI TELOVADIMO
25.1.2006 9:31:12   
dory
Evo jst sem dones cist fuc in sem zjutri nardila le neki trebusnjakov...vcer smo mel aerobiko in oblikovali telo..predvsem rit in stegna...ne bom o tem, da dones komi hodm...smo pa delal z elastiko in je blo res na hard...jutr mamo pa intervalnega, tko da bom pomoje petek sam pocivala...


Kako kej napredujete druge? Jest sem pri zgornjih trebusnih misicah ze zacela dobivat tisto pravo obliko, pri spodnjih se bo treba se potrudit, obseg pasu se mi manjsa, rit mi je mal skocila gor ( ni vec na kolenih ), stegna se oblikujejo ampak se bodo mogla se zmanjsat :)...dela je se ogrnomno, a do poletja ma da bo :)

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: MI TELOVADIMO
25.1.2006 10:49:59   
Anonimen
Arielca tukaj sem. kdo zabušava? Jaz? user posted image
Sem mislila, da sem še edina, ki telovadi, da ste mi vse ušleuser posted image .
No pa vidim, da smo zelooooooooo pridne.user posted image

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: MI TELOVADIMO
25.1.2006 10:57:17   
Anonimen
Teja, ko delaš trubušnjake, probaj še dodatno stisniti spodnje trebušne m., pa bo. Lahko pa pri trebušnjakih prekrižaš stopala in jih dvigneš gor. Ta varianta je bolj težka. Predvsem se aktvirajo spodnje treb.m., ker le te še morajo držati noge gor. Čim bolj imaš noge v luftu iztegnjene, tem težja vaja je user posted image Pa križ obvezno na tla pritisniti, drugače, te bo bolel.

Upam, da vse, ki delate trebušnjake, da se ne dvigate s telesom dokonca gor, kot smo to delali v OŠ, pa da nimate stopal za čim zahaklana. To je zelooooooo narobe.user posted image

< Sporočilo je popravil URSKA -- 25.1.2006 10:58:34 >

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: MI TELOVADIMO
25.1.2006 12:13:38   
arielca
URSKA, te trapaste trebusnjake pri nas v šoli še vedno na veliko prakticirajo user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: MI TELOVADIMO
25.1.2006 13:34:30   
dory
Zame hude vaje za spodnje trebusne misice so: lepo se usedes na tla, roke das lepo zadaj, da mas dobro oporo in pol noge stegujes in krcis...tako cca 50x, potem pa se vstran, na vsako po 25x...pri tej vaji mam jest po 21m po CR obcutek, da mi bo notranja stran trebuha popokala :)

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: MI TELOVADIMO
25.1.2006 15:11:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: arielca

URSKA, te trapaste trebusnjake pri nas v šoli še vedno na veliko prakticirajo user posted image .


arielca otroci jih lahko oz. jih morajo delati, za elastičnost hbtenice. Pri odraslem so pa ti trebušnjaki prav zaradi prevelike obremenitve hrbnice prepovedaniuser posted image .

Teja tudi dobra vaja. Samo daj roke raje na tla ob telesu in obvezno pritisni križ na tla.

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: MI TELOVADIMO
25.1.2006 15:33:46   
Anonimen
ŠE ena vaja za treb. m. , ki vam pomagajo pri kihanju in ki vam potisnejo trebuh noter - to so notranje treb. mišice.

Začetni položaj: greš na vse štiri z oporo na podlahteh (ne dlaneh). Komolci morajo biti pod rameni.

Nato najprej iztegneš eno nogo in nato še drugo. Pazi, da riti ne dvigneš previsoko gor. Rit ne sme štrleti gor. Telo in noge so skoraj vodoravno.
V tem položaju stisneš treb. m. in držiš 15 s in nato sputi eno koleno na tla in nato še drugo.

Vajo parkat ponoviš.

Pazi, da ko končaš vajo, da ne spustiš bokov na tla - se vležeš. Prepovedano! Vedno najprej eno koleno in nato še drugo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: MI TELOVADIMO
25.1.2006 15:48:25   
dory
ja urska....pozabla povedat...roke so pri vaji, ki sem jo opisala za trebusne misice ob telesu...ce ni pravega efekta...

Se ena vaja,ki jo mam pa naceloma kar rada...ko lezis na trebuhu se dvigni na komolce...noge naj bodo iztegnjene in se dvigni se na prste ( nog )...pri tej vaji dvigujes tazadnjo in ko se spuscas nikoli cisto do tal...obvezno je mocno stiskanje trebuha, ki ti daje oporo pri tej vaji....osnovno dvigovanje ponovis 30x, potem pa po 3x20 pocasi dvigujes na tri in na eno spustis :)

In pa se ena v tem polozaju..namesto,da tazadnjo dvigujes se samo potegujes naprej in nazaj...50x...obvezno je stiskanje trebuha :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: MI TELOVADIMO
26.1.2006 21:49:45   
petarda
Evo še mene. Nisem tako pridna kot ve, ampak se trudim. Če že ne telovadim vsak dan imam pa slabo vest.user posted image  Šalo na stran. Se trudim in izvajam vaje, si kar sprintam in potem sprot berem in telovadim. Je moj lubči danes prišel v sobo in je crknil od smeha. user posted image


(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: MI TELOVADIMO
26.1.2006 23:19:22   
nejcko
Ojla, jaz sem tudi še tu, čeprav sem tri dni cajtala moj hrbet. Sem se ali pretegnila ali zaležala, ne vem, fasala sem tak heksenšus, kot še nikoli do zdaj. Sploh me ni vrat bolel, ampak od vratu dol v predelu med hrbtenico in lopatico. Matr, se nisem mogla premikat sploh. No, danes sem pa že pridno potelovadila. Aj em bek tu d stejđ.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: MI TELOVADIMO
28.1.2006 20:30:01   
Anonimen
no, a še kaj telovadite? Ali ste že odnehale?

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: MI TELOVADIMO
29.1.2006 22:22:21   
ori
Evo, še ena nova!!!! Ja točno vas sem rabla da me mal v rit brcnete... Rabim kar nekaj vaj za moje polenjeno telo in seveda še več vzpodbude. Sem vas ravnokar odkrila in se vam z veseljem pridružujem! Bom pridna obljubim. Do sedaj sem samo mal moj orbitrek gonila pa sem pa tja kak trebušnjak pa ni nič boljš. se bo treba lotit telesa bolj na vaš način. No pa od besed k dejenjem- za začetek 30 trebušnjakov, 10 sklec in 30 počepov! čav do naslednjih dni!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: MI TELOVADIMO
30.1.2006 8:02:17   
dory
pokorno javljam,da se vedno pridno migamuser posted image

(odgovor članu ori)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: MI TELOVADIMO
30.1.2006 8:08:22   
baguSka
Matr kok ste ene pridne.user posted image
Jst pa dons začnem hodt na orginizirano vadbo!!!user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: MI TELOVADIMO
30.1.2006 8:50:34   
Urška//
jaz tudi še migam pridno, evo ravno zdaj grem na orbitrek, če mi bo naša mala princeska dovolilauser posted image

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: MI TELOVADIMO
31.1.2006 22:06:53   
ori
javljam da vsak dan pridno izvršujem domačao nalogo( trebušnjaki, sklece-te so bljak, in počepi). Orbitrk pa kar čaka, da bo čas še zanj.....

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: MI TELOVADIMO
4.2.2006 18:28:31   
petarda
Še kera miga? Men ne rata vsak dan. Se potrudim, da je vsaj trikrat na teden. Najprej sem bila ful zagnana, zdaj pa čedalje manj.user posted image  Saj ko bo treva v kopalke, se bom pa po glavi tolkla.user posted image

(odgovor članu ori)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: MI TELOVADIMO
7.2.2006 11:36:58   
Anonimen
sanja te bomo po riti, če boš švinglala. No pol se ti oprosti, ker itak gvihtaš, ko dviguješ user posted image .user posted image

(odgovor članu petarda)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?