|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 11:17:32   
taška30
Hojla!
Jaz sem pa kar malo šokirana, ker mi je šlo dol fuul, 2.5kg samo ta teden (prvi teden 2.0, drugi teden 1.5). tako da imam skupaj že -6kg.user posted image
Saj sem ful vesela, samo se mi zdi, da gre tole malo prehitro dol. Kaj pa vem, no. Ja, saj boste rekle, da sem čudna in naj bom raje vesela, ampak se mi vseeno zdi, da pojem premalo kalorij al kaj?!? In da bom (po moji teoriji)  navadila organizem na premalo kalorij. Pa še grešila sem v soboto na OH dan.

No, skratka, najbrž se bo zdaj ustavilo.

Danes sem si za Z stisnila dve grenivki in eno pomarančo, zdajle bom še jabolko, za K bodo 'tople kumare' - torej, kumare v paradižnikovi omaki in noter vmešan stlačen krompir. Za V pa najbrž veliko zeleno solato s krompirjem.

LP, Taška

Aja, za jutri je zelo možno, da bom jedla za K kruh, ker se mi že ful lušta. Pa veliko solato zraven. Če katero zanima: v Interšparu sem kupila namaz od GranoVite (brez jajc, mleka in soje) in si ga bom namazala na kruh. Kaj menite, koliko kosov kruha lahko pojem za K - če primerjam s pico ali krožnikom testenin, bi rekla kake 3-4 kose?user posted image

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 11:32:46   
Pi-kica 1
Zdravo!
Tudi jaz sem kar zadovoljna. Kljub kakšnemu grehu sem ter tja -1,5 kg, skupaj - 4 kg. Še malo, pa bom na cilju.
Sem se pa danes zjutraj po tehtanju pregrešila in pojedla kos mamine gibanice. Zjutraj sem namreč skoraj omedlela, ko sem vstala iz postelje. Upam, da se mi ta greh ne bo preveč poznal. Še dobro, da se tehtamo samo enkrat na teden.

LP

Pi-kica

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 12:11:48   
Anonimen
u taška30 ti si pa ful pridna.. smo štartale z istem kilam in velikostjo, pa si me prehtela ornk.. jaz mam sam -3,5 kg.. sicer res z veeelliiikkkooo grehi, ampak ok.. ti pa kar -6.. svaka čast punca..

user posted image     user posted image    user posted image   user posted image   user posted image   user posted image     user posted image      user posted image     user posted image  user posted image    user posted image

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 12:30:34   
tinadvojčica
Čao Biba12.Ker smo se zadnjič pogovarjale da pašemo skupaj naj te še jaz malo potolažim da imam jaz danes tudi -4 kg tako da sva na istem.Je pa tudi res da nekatere nismo tako močne in nam se manj pozna.Pa nočem nobenega žalit samo pri unih ki imamo kaqkšnih 8 kg preveč gre težje dol kot pri tistemu ki jih ima 20 kg preveč.Ampak saj tudi nam bo uspelo!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 12:42:15   
Lu
Vas skoz berem, samo se ne utegnem javit. Moj dragi je šel dol že 5 kg user posted image user posted image

Kar tako naprej.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 12:42:55   
bianka
še jaz se javljam z rezultatom -1,2kg no sem kar vesela.
Torej skupaj-5,7kg

lep dan

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 12:49:32   
Anonimen
Tinadvojčica, a si ti dobila moj zs????

(odgovor članu bianka)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 12:49:45   
Anonimen
ojla tinadvojčica... ja, tud me mamo isto.. sem že gledala, kdaj se boš javila, pa še ni blo nič..

jaz se ta teden itak ne sekiram, da je šlo tok mal dol (praktično nič), ker sem bla bolana in sem pač grešila.. tud sedaj še pijem čaj brez sladkorja, sam dam pa dost medu notri.. tko da itak je sladkor.. sem ta teden pričakovala tak slab rezultat... pa sej bo

trenutno že pečem pomfri.. sem pogledala na deklaracijo in piše kao:krompir in rastlinsko olje.. A TO JE POL OK, AL NE?!?!?!

(odgovor članu bianka)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 12:56:22   
Anonimen
Ja Biba12, je OK!!! user posted image  Pa še ful dobr je!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 13:33:23   
al1*
Še jaz se javim: -4kg, še 6 jih moram izgubit.

_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 13:45:12   
tanja75
Jaz se moram tudi pohvalit. Po 14 dnevih tehtnica kaže -3,7 kg. Še 4 kg pa bodo kg pred nosečnostjo.

Hlače mi že dol padajo. Moram pas najt, da ne ostanem v gatah user posted image user posted image

lp

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 13:49:46   
lelaval
Hanita - tudi jaz sem že študiala, da bi spustila večerjo ali pa bi kosilo  hitro jedla (11.00 - 12.00), pa bi bila večerja prej 16.00 - 18.00).?user posted image
Že res, da pravijo, da bi naj nam, ki mislimo manj zgubit, šlo počasneje, a ene so skoraj 3x več zgubile kot midve (pa še grešile so). user posted image  Potem bi nama tudi moglo na začetku hitro it dol in se čez čas ustavit. user posted image  - kot pri drugih. Ne vem.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 14:00:51   
Anonimen
Vsega skupaj sem šla dol 6 kg, pa sem vseeno malo žalostna, ker mi je ta teden uspelo le za 1 kg. To pa najbrž zato, ker sem grešila in se nisem strogo držala diete.

Nekaj me zdravje baše... ful mi teče iz nosa in komaj sedim, ker me vse boli... Kaj mislimo zdaj vse pocepat al kaj?

Danes je bila za zajtrk hruška, za kosilo bo fižola, za večerjo pa... še ne vem. Verjetno tudi fižola.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 14:22:30   
Anonimen
hothien- res je dobr pomfri.. če se ti seveda ne zažge... tok se mi je luštal, pa sem mal predolg pred TV-jam sedela... škoda besed..user posted image

sej mal sem ga vseeno pojedla, zraven pa pekoči ajvar in konzervo koruze..user posted image

morm pa rečt, da se mi danes ful lušta pečt pa kuhat.. tko da bi ker nekaj delala.. pa ne vem kaj. strah me je da bom pol tud jedla, če bom neki dobrga spekla... bi pa...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 14:46:35   
ronja5
OJ!
Moja tehnica kaže -4, je blo že -5, pa se grehi poznajo! Še 6 kg.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 14:48:47   
tiktak
Da se še jaz javim. V tem tednu sem šla dol 1.4 kg, skupaj torej -4.7 kg. Sem ful zadovoljna.

Danes bo za kosilo standard: zelenjavna rižota, zraven zelena solata s fižolom in koruzo, za večerjo isto.

Pupa25, sem videla da boš jedla proseno kašo. Kako jo narediš?
Jaz sem jo danes skuhala za Elo, skupaj z jabolki in cimetom. Na koncu sem dodala še malo putrčka in sladkorja. Sem jo delala prvič in je bila ful dobra. Ja, priznam, poskusila sem jo ene 2 žlički, kako pa naj drugače:user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 15:28:24   
hanita
Ja Leleval, jaz bom danes naredila tako, da bom zadnji obrok jedla ob 5 in pol več nič in če bo šlo še orbitrek. Ma sej ti že tako telovadiš, se mi zdi, da si rekla da narediš po 100 trebušnjakov. Sej pol sploh nimaš nič trebuha??!!

Meni pa vse visi, ko grem na taibo , prav čutim kako mi skače trebuh gor in doluser posted image user posted image user posted image , katastrofa!

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 16:20:15   
Suzi*
Še jaz. Meni je šla v tem tednu dol še 1 kila. Skupaj torej -5 kg. Vmes sem bila po sadnem dnevu že na -6, pa je šlo nazaj gor. Za izgubit imam tako še 3 kg.user posted image

Danes sem jedla za Z dve pomaranči, potem sem grešila in spila pravi čaj z mlekom, za K je bila zelenjavna rižota in zelena solata s fižolom, za V bo isto.

Taška30, pojej toliko kruha, kot bi ga, če bi jedla pizzo. Po moje tudi lahko 3-4 kose, če jih boš lahko. user posted image

Bravo punce, ful smo dobre. user posted image  Komaj čakam, da vidim, koliko smo poredile našo debelo babo. user posted image




_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 16:38:55   
Anonimen
men se pa tok lušta kej dobrga.. nikol nisem mislila da se mi bo jogurt z muslimi lahko luštal... uglavnem, ful bi ga..

drugač sem pa rekla, da bom jaz zdaj tud brez grehov... ker vidim, da vam gre ostalim več dol k men.. no, pa tud zato, ker vem, da če bom zdajle brez grehov, mi res ne bo treba čist do konca bit na dieti, ampak bom zaključila malo prej..

pol k bom pa suha pa "lepa" bomo pa veselo delali na user posted image . glih lepo nam znese..

a pol res ne smem jogurta z muslimi?!?!

< Sporočilo je popravil biba12 -- 24.1.2006 16:40:06 >

(odgovor članu Suzi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 16:47:18   
Anonimen
u, zdele sem se spomnila.. a ni blo zadnič govora o tem, da lahko danes jemo  KOKICE?!?!?!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 19:13:35   
tesa
Pozdravljene punce,
full mam gužvo in bolj malo zadnje čase obiskujem tale forum in glje ga zlomka ful ste dobr zastavile tole hujšanjeuser posted image
Morm povedat, da tut jst hujšam po tej dieti toliko časa kot ve in od zdaj naprej če bom mela krizo vas berem in dobim kakšen dober jedilnikuser posted image
Moj plan pa je bil 10kg in pridna punca jih je dala dol že 7kguser posted image . Torej gremo naprej, čeprav me čaka vikend  ko se bom malček pregrešila.

_____________________________

Lp

**Kdor hoče, najde pot. Kdor noče, najde izgovor.**

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 19:51:19   
lelaval
Hanita, jaz že od 14. leta delam trebušnjake. In, če jih 1 teden ne, že imam trebušček. (Vedno po dopustu je katastrofa).  Ful velikega res nimam, imama pa "putrćka" - mlahavega. user posted image  Tri nosečnosti so naredile svoje - kaj morem. user posted image
Mogoče mi uspe prit še na sobno kolo. Orbitreka nimam (sem mojemu rekla, da bi ga imela za rojstni dan, ki ga imam čez dober teden, pa ga morda dobim). user posted image Ne bom rabila čakat na  lepo vreme za tečt. user posted image

(odgovor članu tesa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 20:03:23   
taška30
Moram povedat punce, da jaz danes že počivam na lovorikah (-6kg).user posted image
In sicer sem za kosilo jedla krompir, za večerjo pa fižol v prebrancu. Če se držimo pravil, sem grešila.

Zdaj pa: odločila sem se, da en teden furam tale greh. Saj v bistvu sploh ni tako hudo, na OH in sadni dan itak ne bo greha, na B in Š dan bom pa kombinirala recimo sir/jogurt, riba/sir, riž/krompir, fižol/riž, kruh/krompir...govorim o kosilu in večerji, v enem obroku ne bom mešala, se razume.
Zdaj pa takole, če bodo kilce zaradi tega drug torek stagnirale, se vrnem nazaj na stara (prava) pota, če bo šla kaka kilca dol, ostanem na tem.

In življenje se mi zdi takoj malo lepše.user posted image

Pa, pa Taška

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 20:40:30   
tinadvojčica
Hothien nisem ničesar dobila.A mi pošlješ še enkrat?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Odločne_22.dan(škrob in T)
24.1.2006 21:02:15   
tejčica
Pa je še en uspešen dan za nami.user posted image Zgleda da sem po katastrofalnem vikendu prišla nazaj v svoje tirnice.  Za kosilo sem si spekla krompir, za zraven pa sem si zdušila bučke. Za večerjo sem imela krompir v solati. Njami, njami.

Jutri pa spet sladko!user posted image

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?