|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odločne_23.dan(OH)
25.1.2006 13:53:50   
Anonimen
lelaval, men tole še vedno ni jasno.. kako 2 cm?!!? a pol so šamrole k so končane tud 2 cm dolge.. sem gledala slike, pa so vse tok dolge, da prekrijejo krožnik.. ne pa take majhne.. pa pol je tud "testo" debel, če skos ovijaš okol prve plasti...

ne vem, no, a sem jaz tok blond?!?!user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Odločne_23.dan(OH)
25.1.2006 14:45:17   
lelaval
Saj sem jaz tudi blond, pa mi ratajo. user posted image  Ko sem jih jaz prvič delala, mi je ena kazala, ker je rekla, da je samo razložit težje. Pa še res je. user posted image   Vsaki moram pokazat, da zna.
Trakce narežeš široke približno 2 cm in dolge 15-20 cm. Začetek trakca oviješ okoli modelčka - da narediš kot obroč, naslednji (in vsak naslednji) ovoj pa navijaš - kot npr. špiralo - da se samo rob ali  največ polovica trakeca prekriža oz. ga oviješ (kot si najprej mislila) . - Tako zavijaš, da da dobiš lepe zavihke po celi dolžini šamrole.
Upam, da je zdaj kaj bolj jasno napisano.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Odločne_23.dan(OH)
25.1.2006 16:43:34   
Anonimen
aha.. zdej mi je pa jasno.. user posted image  HVALA!!!

zdej morm pa sam še modelčke kupt pa bo.. dons sem pol kr neki skupi spacala, bomo vidl kako bo.. mislim, da bom vse skupaj popokala pa nesla tašči, ker sem se pravkar najedla vročih višenj s sladoledom.. tko da ni prostora še za kaj..

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Odločne_23.dan(OH)
25.1.2006 19:32:10   
Anonimen
Ja, pa punce, kaj je z vami?!?! a vas je tok mal "odločnih".. sem prve dni tole komi spremlala, tok so šibali odgovori..user posted image   zdele pa gledam, sem bla zihr da bo kaj na novo napisano in ugotovim, da od 4-ih popoldne nobena ne dela nič!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aja, pa še to: od te skromne 1,5 strani, sva pol tega popisali jaz in levalal, ker sem bla jaz preveč blond da bi zastopla..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Odločne_23.dan(OH)
25.1.2006 20:52:44   
taška30
Hoj, hoj!
Biba12, saj smo odločne, ampak včasih ne znese, če imaš male otroke.user posted image  No, ko grejo pa otroci spat, pa mama švrc na RR.
Jaz sem spet jedla pico, čeprav sem bila prepričana, da bom kruh pa solato. matr, čisto vsak OH dan delam neke plane (kruh, testenine...), potem me pa vedno premami pica. Isto na Š dan, ko tuhtam o pasulju, rižoti, potem pa vsakič hop po krompirju.user posted image
Ja, no, za V sem pa spet (!!!) jedla čokoladni sladoled s koščki čokolade. Če je pa tako fajn!!!user posted image
Res sem dolgočasna, sem se odločila da naslednji cikel po sadnem dnevu jem kaj drugega.

T_t_y, tudi od mene iskrene čestitke za opravljen izpit. Res si faca, jaz sem se ponavadi med učenjem vedno sprehajala od knjige do hladilnika - cel dan!

Lp, Taška

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Odločne_23.dan(OH)
25.1.2006 20:53:12   
Suzi*
Evo, naš otrok spi, jaz pa jem domač krof in pijem mleko. Mislim, da bom pojedal kar dva ali tri, ker niso veliki.
Za K sem pa jedla pizzo z bučkami, papriko in čebulo. matr, pa sem tako zakomplicirala stvar, da sem bila sama nase jezna. user posted image  Sem imela testo od pečjaka, pa ko sem se odločila, da bi jedla, sem se spomnila, da sem ga pozabla dat ven odtajat. na paketu pa piše, da se ostaljuje eno uro, pa še pol ure vzhaja. user posted image  Sem popokala testo in ga dala v mikro da se odtali. Ko sem ga pa pogledala, je blo pa že skor na pol pečeno. user posted image  Pol ga nisem mogla razvlečt in sem isto ponovila še z enim testom, da sem sploh zapolnila cel pekač. user posted image  No, pol sem se pa odločla, da bom probala jo spečt v mikro, ker jo je ena kolegica ful hvalila in dam pekač v mikro, prižgem.....pol se pa spomnim, da je pekač plehnat. user posted image  Matr, sem hitela jo ven jemat. Kam naj jo dam??? Sem se spravila jo premeščat na krožnik, pa valda da se mi je čist zmučkala. user posted image  Eh, sem bla jezna. user posted image  No, saj potem sem jo pojedla, je bila še kar užitna edin testo sem seveda zabluzila.....tako je to, če je prehuda lakota. user posted image

No, jutri, pa spet sadje. Zadnjič sem si popekla banane na pikici masla in zraven dala mandeljne v lističih. Ful je bilo dobro in jutri bo tudi to na meniju, verjetno za kosilo, ker je ful nasitno.

Ja res punce, kje ste vse???? A ste vse zunaj na tortici al kako? user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Odločne_23.dan(OH)
25.1.2006 20:58:12   
Suzi*
Tty tudi od mene čestitke za  izpit! Tako se dela, punca!! user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Odločne_23.dan(OH)
25.1.2006 21:11:00   
Aleksandrin
Včeraj nisem prišla do PC, tista, ki je delala seznam naj še mene vpiše -1kg, skupno -2kg.
Da se ne boste čudile, še dojim in si malo prilagajam user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Odločne_23.dan(OH)
25.1.2006 21:56:48   
Anonimen
Tako slabo se počutim, da komaj sedim. Ne da se mi kaj dosti pisat. Samo to, da nisme nič grešila. Jedla testenine z barilla omako z olivami. Zvečer pa zagrebška in rebro čokolade. Zajtrk mandarina, potem pa še banana.

Jutri pa sadni dan.

A te banane se popečejo na maslu? Samo kaj, ko pa nimam masla, niti margarine... a lahko na olivnem olju? Pol po moje ne bo glih za jest, a ne?

(odgovor članu Aleksandrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Odločne_23.dan(OH)
25.1.2006 22:05:15   
rikica
Oj!Skoraj nimam več časa za internet,ker se user posted image plazi sto na uro in jo moram imet vsako sekundo na očeh.Danes sem jedla za kosilo 3 paradižnike in 2 kosa kruha.Saj ne vem,če se kruh sme na OH dan,ampak se mi ni dalo nič kuhat.Za večerjo pa nisem tokrat nič,ker se mi ni nič sladkega luštalo.Ne morem verjet,včasih pa ovezno zvečer nekaj sladkega.Da bi le tako ostalo.Za danes lahko noč,jutri je naporen dan-sadje,sadje,sadje...user posted image user posted image user posted image Upam,da ga ne bom sanjala.

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Odločne_23.dan(OH)
25.1.2006 22:07:40   
t_t_y
Pozdravljene,

komaj čakam jutrišnji sadni dan.
Danes sem pojedla jabolko, pico in ogromen polnjen piškot (primerljiv s kosom torte)+ rebro jedilne čokolade. Jaz sem tkoo sita, da res komaj čakam sadje jutri. Očitno se ponavadi res mal bolj šparam, ker dones ko sem pojedla kao normalne porcije, je pa full preveč.

se beremo, pa hvala za čestitke ob narejenem izpitu - sem vesela, da ste se spomnile, tako, da vas bom ob naslednjem tudi prosila da držite pesti (15.2.)

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Odločne_23.dan(OH)
25.1.2006 22:53:42   
Suzi*
Skutica, jaz sem mandeljne in banane popekla na malo masla, lahko pa jih komot tudi brez maščobe narediš. Še bolj zdravo bo. Pa bolje to kot pa olivno olje.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Odločne_23.dan(OH)
25.1.2006 23:01:00   
Anonimen
Suzi, pa misliš, da se ne bodo prižgale? Pekla bom sicer v teflonski posodi, pa vseeno...

(odgovor članu Suzi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Odločne_23.dan(OH)
25.1.2006 23:46:58   
tejčica
Tudi za mano je uspešen dan. Dopoldan sem pojedla 2 jabolka, za kosilo testenine, za večerjo pa domače piškote. Rebra čokolade nisem, ker so bili koščki jedilne čokolade že v piškotih.

Jutri pa sadje. Sicer mi je ta dan najmanj pri srcu, učinek ima pa največji, tako da se ga tudi veselim. Slive za zajtrk sem že dala namočit, da malo pospešim prebavo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Odločne_23.dan(OH)
26.1.2006 7:44:29   
Anonimen
Skutica, če ne boš probala, ne boš vedla user posted image

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?