|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: AJŠA od Luse in Edina
12.5.2006 16:47:09   
paris
Ali je že kaj novega???

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu lory05)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: AJŠA od Luse in Edina
12.5.2006 18:38:09   
LONA13
Tudi mene zanima kaj je z Ajšo!!!!!

Lp, Lona

_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: AJŠA od Luse in Edina
12.5.2006 18:42:09   
cmokec
Jaz bi tudi rada vedla, kako je z Ajšo. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: AJŠA od Luse in Edina
13.5.2006 12:55:18   
Bučika
Spet jaz,Nataša ne more.
Ajša je doma.Včeraj sta prišli.Kot sem že poročala,bo Ajša imela operacijo šele jeseni,konec oktobra oz.že skor pozimiuser posted image Ker zdaj tako lepo napreduje s težo,bodo raje počakali,da se ji še malo dvigne.Žal to mamici ni všeč(tudi meni,ne) ker smo mislili da bo čez poletje že fertik in bosta lahko že uživali.Pa žal ne bo tako.
25.5.gresta spet v LJ na gastro.Konec avgusta pa prideta na predoperativne preiskave.Nataša upa,da bo zdaj ko spet prideta v LJ,lahko govorila z kirurgom in se posvetovala še z njim glede napake in operacije.

Več,pa drugič.pa-pauser posted image
_________________________________________________
"Naj vas ne skrbi počasen napredek,bojte se le obstanka na mestu!"

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: AJŠA od Luse in Edina
13.5.2006 14:21:02   
ameli
Čakanje ubija, ampak če bo potem OK, se splača počakati. Nataša, danes sem pred lekarno srečala tvojega user posted image  in sem predvidevala, da sta doma. Uživajte poletje. Če pa pogledaš s tega vzornega kota, je mogoče bolje, da bo operirana šele jeseni, takrat itak ne moreš biti toliko zunaj, pa bo imela Ajša tako čas lepo okrevati. Spomladi pa bo že  zdravauser posted image

(odgovor članu Bučika)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: AJŠA od Luse in Edina
13.5.2006 21:17:29   
doroteja23
Ja to čakanje ubija. Vem kak je to, ker tud midve čakama na operacijo. Držim pesti da bo čimprej minil ta čas in da boste kljub temu preživela lepo poletje!

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: AJŠA od Luse in Edina
14.5.2006 15:03:27   
Lusa
Oh hvala bučika,da poročaš namesto mene.

Res mam zelo malo časa,ker imam obe punci doma,pa še za vse sem sam in komaj da sem si zdaj utrgala malo časa.

Kot je povedal bučika bomo imeli  op.komaj v jeseni,če ne bo kakšnih poslabšanj.Bi bila res vesela ,če bi pred poletjem to rešili ,ampak zdravniki že vedo kako naprej.Moti me le ,da MORA IMET NONSTOP TA KISIK  OZ. BRKICE V NOSU IN POL ŠE BOLJ SLABŠE spi.

25.5 pa mave spet gastroskopijo ,ker ima občasno pozitivno blato in ne vedo od kod.

Ima pa že ok.5300g tako da teža ni več problem.Tudi že igračke poskuša lovit in držat.Vse gre na boljše to pa zato ,ker ste toliko mislili nanjo.Sicer pa ima nonstop poln nos in kašlja tu pa tam.Po moje bo nonstop imela te respiratorne infekte.Bomo videli.

lp

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: AJŠA od Luse in Edina
14.5.2006 16:55:35   
casandra
Luša saj bo. Glej res je mala sedaj dovolj težka z operacijo... A jeseno bo imela še par kilic več in bo močnejša, tako da bo operacijo lažje prenesla pa še hitreje bo okrevala... Tko da če tako gledaš je boljše, da mal počakate.
Mislim na vas

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: AJŠA od Luse in Edina
14.5.2006 21:12:43   
paris
Pogumno naprej mala borka Ajša!user posted image user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu casandra)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: AJŠA od Luse in Edina
15.5.2006 9:31:15   
Anonimen
Nataša,jaz pa pravim,da je boljše tako,da se še počaka,da si nabere moči in kile.Če ta že toliko dolgo čakale in že tolikokrat marsikaj premagale,bosta tudi tokrat.Na silo in na hitro ni dobro.Le pogumno naprej!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: AJŠA od Luse in Edina
15.5.2006 10:37:00   
cmokec
Nataša, vse ima svoj smisel. Tudi čakanje celo poletje. Zaupajta presoji in se veselita poletja, ko bosta lahko zunaj. Srečno. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: AJŠA od Luse in Edina
15.5.2006 13:40:14   
KBM
Jaz tudi mislim da je bolje da še malo kilogramčkov pridobi da bo močnejša in bo potem lažje prenesla vse kar jo še čaka!

Mislimo na vas predvsem pa na malo borkouser posted image ki je res full močnauser posted image !

Držite se!!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: AJŠA od Luse in Edina
16.5.2006 8:24:36   
Lusa
Saj imate prav ,a kaj ko še moram cirka 5mesecev čakat.Vleklo se mi bo total,pa še nikamor ne morem it s tem kisikom ,ker je na elektriko povrhu vsega pa še je tako težka ta kišta.

Ma saj bo ,moralo bo!

Sem par slikic novih dala v album ,da lahko vidite kaj je uiz nje ratalo-prava mala debeluška.

lp

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: AJŠA od Luse in Edina
16.5.2006 8:40:03   
cmokec
Sem pogleda slikice. Super punca je in pravi cuker. Kar tako naprej. Pa sestrica je tudi lepotica. A je to po mamici? user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: AJŠA od Luse in Edina
16.5.2006 8:43:56   
KATI321
Ja, ja. Ajšika se redi in super napreduje, kaj pa ti - zdi se mi, da te je vedno manj. Zelo sem vesela, da tako lepo napredujete. Še v naprej stiskam pesti za vas.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: AJŠA od Luse in Edina
16.5.2006 8:54:25   
casandra
Leppotička mala. Z sestrico pa se razumeta a?? Vejamem da je težko ko ima skoz tisto "špago" za kisik. Kaj tudi ven ne morete it brez ?? 

(odgovor članu KATI321)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: AJŠA od Luse in Edina
16.5.2006 9:19:45   
natalina
Ja saj ne morem verjet, kakšen debelušček je tole postalo, luškani sta pa tako vaši pikici, da bi jih kar popapcal!

Lusa, glede brčic,poznam mamico, ki bo mali imel brčice vsaj do enega leta, ampak imajo nek prenosni kisik, drugače pa ko te bodo brčice spravile ob živčke se spomni, da imate malčico doma, da jo objameš kadarkoli želiš, da ti poklanja nasmehe, kaže navihan jeziček.....da ti ni potebno v Ljubljano in ob tem bodo brčice postale neomembe vredne...hura za vas, res ste zlati, radi jo imejte,ker je izbrala življenje to pa zato, ker ve kdo so njeni bližnji!

poljubčke od nas5

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: AJŠA od Luse in Edina
16.5.2006 9:33:36   
viv_
Oj, kok luškane sličice user posted image  Čisto nekaj drugega, kot tiste bolnišnične... kaj naredi domače okolje!

Kako je z Edino? Nič več se ne javlja... upam, da nosečnost poteka OK.

viv

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: AJŠA od Luse in Edina
16.5.2006 9:37:03   
anitaz
Kakšna frajerka je že!!!!! user posted image user posted image user posted image  Je prav "debelušna" v obraz !!!!Bravo mala princeska!!!! Držim pesti,da se kmalu rešite teh cevk n da bo vse tako kot mora biti! user posted image  Sestrica je pa tudi prava lepotička! Obe bosta pravi lomilki moških src user posted image  

ps: Lusa-sem brala tvojo zgodbo in moram ti rečt-SVAKA čast da zmoreš se sama! Upam,da imaš vsaj kaj pomoči staršev vseeno...ampak sama z dvema otrokoma, še posebej ker je Ajša bolna....vidim,da si zelo močna oseba. user posted image

(odgovor članu casandra)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: AJŠA od Luse in Edina
16.5.2006 10:34:49   
Anonimen
user posted image user posted image Čudoviti deklici imaš Nataša.Opravičeno si lahko ponosna nanju.
Ajša pa je res že prava korenjakinja.Vem ja,da ti ni lahko sedaj ko jo imaš doma.Ne moreš se sprostiti,ker vedno obstaja strah,da se kaj zgodi.Zmanka elektrike in pol ni dovoda kisika. pa ogromno časa vzame tako bolan otroček.Že ko so naši prehlajeni smo vse na trnih in žalostne,kaj šele ti.
Ven ne moreš na sprehod,ker imate vse tiste reči zraven.Res je obstajajo prenosne kisikove naprave.Obe ne vsi ste žrtve narave,ki se je tako poigrala z vami.V vseh teh mesecih pa sem izbrala iz vseh postov,da si močna,zelo močna ženska in za to ti čestitam.
Enkrat mora biti vsega konec,enkrat boste zaživeli z njmanj problemi okoli zdravja deklice,se osvobodili spon in odkorakali lažjih src življenju nasproti,
Moja malenkost vam želi,da se to čim prej ko je možno,zgodi.
Še vedno z vami!!!!!user posted image

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: AJŠA od Luse in Edina
16.5.2006 13:17:14   
Anonimen
Lepe slikice user posted image . Res domače okolje naredi čisto drugačno vzdušje, kot bolnica.
Pa kako se imata radi sestrici user posted image

Držimo pesti še naprej user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: AJŠA od Luse in Edina
16.5.2006 14:43:24   
Lusa
Zdaj sem se pa kar malo user posted image .Tako lepo ste mi napisale.Vsaj ve še me znate bodriti in mi stati ob strani.Ker včasih mi res pojenja moč.


Ja Kati ,sem kar malo shujšala.Saj ne more bit drugače ,ko pa sem za vse sama in problemi doma.Še dobro ,da imam mamo in očima ,ki mi pomagata.Zelo ju imam rada-pa brata tud.Nanj tud ne smem pozabit.

Natalina lepo si mi napisala.Se bom držala tega.Bom pa 24.5 šla do pulmologinje in jo prosila za kakšen prenosni kisik.Upam ,da bo kaj.

Luša jo ima neizmerno rada.Ko pride od kod domov ,najprej gre do nje.Zelo lepo ju je videti skupaj.In vsak dan jo hoče pestovat in tudi jo.Najraje pa jo sleče in ji sname pleničko.Vedno pride k meni in mi začne ,ajša je pokakana ,moram jo previt-kar ne drži.

Luša hodi naprej v vrtec in zdaj imam končno malo več časa zase.V lj so mi strogo prepovedali dat  Lušo v vrtec ,naša pediatrinja pa je rekla ,da naj kar gre ,da se jaz malo odpočijem ,čeprav je Luša zelo,zelo priden otrok.Moram za svoje zdravje poskrbet.

Spet sem tako dolga.

Ah ,še glede Edine.Z možem imata s.p. in nima dosti časa.Z njeno nosečnostjo pa poteka vse ok.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: AJŠA od Luse in Edina
16.5.2006 14:47:23   
KBM
Držim pesti še v naprej,je pa res že sedaj velika sprememba kot so že druge napisale domače okolje je le domače okolje!!

Nataša ti si pa res močna jaz vem da tega ne bi zmogla sama ker sem bolj krhek karakter!!Čestitkeuser posted image user posted image

Malima princesama pa še naprej tako spoštovanje in radost na njenih ličkih - res so luštne!!

Lp




_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: AJŠA od Luse in Edina
16.5.2006 15:52:39   
ameli
Joj user posted image user posted image user posted image  kako je ajša zrasla user posted image user posted image user posted image . Prava damica.    Pa tudi Luša je vsak dan lepša.
Nataša če rabiš kakšno pomoč, varstvo,.....ti lahko priskočim na pomoč (samo peglam ne preveč radauser posted image

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: AJŠA od Luse in Edina
16.5.2006 20:05:26   
petja
Joj, kolk je pa kljuti tamala! Resno mislim, ful je luštna user posted image . Pa ful sta dobri s sestrico na tisti sliki, ko sta enako oblečeni in ležita na postelji.

Tebi pa KAPO DOL! Držim pesti za vse vas!!!

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?