|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: AJŠA od Luse in Edina
19.2.2006 14:22:50   
alja2004
tudi mi držimo pesti in vam želimo da pride čimprej domovuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: AJŠA od Luse in Edina
22.2.2006 9:53:35   
Anonimen
Kako je kaj?S teboj Lusa,so še težave?
Pa z malo deklico,veliko borko?user posted image

(odgovor članu alja2004)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: AJŠA od Luse in Edina
22.2.2006 10:19:53   
Anonimen
user posted image Tudi jaz pošiljam enega angela,da čuva

vse otročke,ki se borijo ta trenutek za preživetje.Naj jim ne usahne moč
boja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: AJŠA od Luse in Edina
23.2.2006 9:14:07   
janjja
Lusa kako kaj Ajšika? user posted image Vsak dan se spomnim na vas. So se zdravniki že odločili kaj bojo? Si rekla da bodo enkrat zdaj imeli konzilij, a ne?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: AJŠA od Luse in Edina
23.2.2006 12:59:03   
Lusa
Naslednji teden bi naj imeli kardiologi sestanek oz. konzilij ,tako ,da bomo videli kako se bodo odločili.
Teža spet nekaj stoji, tu pa tam ima visoko vročino ,ki bi naj izvirala centralno(tako so mi povedali),vendar jaz dvomim v to,kajti nekaj se že mora dogajat z njo ,ko pa ima občasno preko 39 vročine.Eh ma brezveze,samo se vleče in vleče -ni kraja ne konca.

lp

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: AJŠA od Luse in Edina
23.2.2006 13:03:36   
žužu
držimo pesti!!!!
saj bo....
pošiljamo poljubčke mali princeski.

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: AJŠA od Luse in Edina
23.2.2006 14:22:46   
LONA13
Lusa boi močna še naprej; me obupaj Ajša te potrebuje, vem da je zelo težko, tako fizično kot psihično. V mislih sem z vami.

_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: AJŠA od Luse in Edina
23.2.2006 20:45:45   
ameli
Nataša, si niti misliti ne morem, kaj prestajaš. Ko bi Ajša vsaj bila v MS. Bilo bi ti veliko lažje.  Ste pa res čudovita družina, jaz bi kar vaše fotke nonstop gledala. Pa tudi ustvarjalna si, ni kaj. Tista žirafa je super.
Upam, da bo Ajša kmalu operirana in da bo čimprej lahko občudovala tvoje ustvarjanje.

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: AJŠA od Luse in Edina
23.2.2006 20:46:36   
ameli
Aja, še vprašanje za moderatorja: ZAKAJ JE TA TEMA TUKAJ ZGORAJ??? Meni se zdi to ful moteče. Brez zamere.

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: AJŠA od Luse in Edina
24.2.2006 10:41:37   
Anonimen
Nisem moderator,mislim,pa ,da vem zakaj je tema tu gor.
Zato,da se je ne izbriše.Medtem ko teme na spodnjem štuku počasi lezejo navzdol in na drugo stran,so tedensko brisane.

(odgovor članu ameli)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: AJŠA od Luse in Edina
26.2.2006 11:51:53   
janjja
Lusa vem da je to tako težko, zelo hud psihični napor, samo močna ostani. Držim pesti in vem da če bo potrebna operacija, bomo vsi tukaj gor z vami držali pesti da se bo mala izvlekla in potem bo kot nova boš videla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: AJŠA od Luse in Edina
26.2.2006 15:46:57   
valči
Tudi jaz vsak dan držim pesti za vašo borko,vašega angelčka lepega.Vsi tu gor smo z vami in držimo pesti.
Bodite pogumni še naprej in srečno vaši hčerkiciuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: AJŠA od Luse in Edina
27.2.2006 21:46:59   
Lusa
Hello
Mi pa imamo končno določen datum za konzilij-8.3 in bomo videli kako se bodo odločili ,za ali proti.Niti sama več ne vem ,kaj si zares želimuser posted image ;vem pa le to ,da bi samo rada ,da se te more čimprej končajo in to v dobro naši sladkici Ajšiuser posted image .
Zdaj ,ko ji je sam od sebe zletel kateter ven iz vene(preko njega je dobivala infuzijo),se končno lahko kopauser posted image .Do sedaj se je samo pred operacijami ,zdaj pa jo vsak dan skopajo ,včasih celo 2x dnevno.
Sedaj ima 3080g.Vmes smo imeli hudo vročino do 40,2 in drisko vendar se je zdaj vse skupaj umirilo.

papa

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: AJŠA od Luse in Edina
27.2.2006 21:56:51   
Barči78
Lusa, želim vam, da bi se 8.3. pravilno odločili in da bi mala Ajša bila čimprej v vašem toplem domku. Moram ti povedat, da ne mine dan, da se ne bi spomnila na tvojo punčko. Držim pesti zanjo.
Naj se more zares končajo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pogumni punčki, pa tebi Nataša, da ostaneš močna do konca.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: AJŠA od Luse in Edina
28.2.2006 10:53:00   
arielca
user posted image za malo Ajšo in user posted image  za mamico!

Bodite pogumni in močni!!!!!!! Vse bo OK!

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: AJŠA od Luse in Edina
28.2.2006 10:54:34   
mehurčica
Ajša, super! Kar tako naprej! Brez vročine, seveda.user posted image Radi te imamo!!!!

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: AJŠA od Luse in Edina
28.2.2006 14:40:20   
LONA13
Bravo Ajša, bravo Lusauser posted image user posted image user posted image .
Danes sem bila na pediatriji in sem se spomnila na Ajšo in na Tio Lano... in še na vse otročičke, ki so tam in ki so bili tam.
Je pa skajni čas, da zrihtajo tole pediatrično kliniko...

_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: AJŠA od Luse in Edina
28.2.2006 16:13:11   
janjja
Super sem zelo vesela, že zato ker ima končno čez 3 kilce!!!user posted image  user posted image  user posted image
Čeprav manjkata še dve, tudi to ni tako slabo. Mislim da se stvari obračajo na bolje!!!user posted image

Saj bo Nataša, vsi mislimo na vas.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: AJŠA od Luse in Edina
28.2.2006 16:15:33   
casandra
No upam da se tisti strici odločijo prav in najboljše za malega angelčka in pa de še kako dekico pridobi.user posted image user posted image user posted image user posted image
Luša drzi se in vse najboljše

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: AJŠA od Luse in Edina
28.2.2006 22:06:40   
elenš
držim pesti za malo sončico Ajšo , ki je tako ljubka da gledam fotke vsak večer. Lusa ti pa misli le na najboljše saj te mala pikica zelo potrebuje ob sebi, sedaj ko vse to prestaja .Vidim da jo ima Luša zelorada . Z Lušo sta si zelo podobni ,mali Ajši se pa spolh ne vidi da bi imela DS .

Naj jo čuvajo vsi angeli neba in grejejo srček naše misli nanjo.
Lusa sporoči kako je z njo ,a se je spet kaj zredila .





(odgovor članu casandra)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: AJŠA od Luse in Edina
1.3.2006 11:12:38   
Anonimen
Sem vesela,da tako napreduje z kilamiuser posted image user posted image user posted image
Še veiko sreče v nadaljnih dneh in mesecih!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu elenš)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: AJŠA od Luse in Edina
1.3.2006 20:38:41   
Adelina
user posted image user posted image user posted image  Bravo Ajša, le tako naprej!user posted image

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: AJŠA od Luse in Edina
2.3.2006 19:30:34   
natalina
uh superca za kilce!!!!

Lusa naj ti povem, da imaš vso pravico, da si kdaj žalostna, obupana, brez moči, da ne vidiš napredka,da se ti zdi, da se čas premika raje nazaj, kot naprej, da gledaš svoje dete, ki bi mu rada pomagala pa moraš času pustiti, da naredi svoje dobro delo..tudi mi mame, ki imamo zdrave otroke, kdaj pa kdaj obupavamo zaradi res brezzveznih stvari, kot so nespanje in podobno, kaj pa ti nebi! Mala Ajša je borka in se bori tako dobro, ker ve kaj jo čaka potem! 8.marec bo poseben dan tudi v naših mislih, da bo le tako, kot je dobro za malčico!

imejte se kar se da dobro, poljubčke obema princeskama, vama z možem pa VEEELIIIKO pozitivnih misli in poguma!!

pa pa

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: AJŠA od Luse in Edina
2.3.2006 19:48:25   
cmokec
Bravo Ajša. user posted image user posted image user posted image   Držim pesti, da se 8.3. pravilno odločijo, da je vse čimprej za vama in da se kmalu prebudita nasmejani v domačem okolju. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: AJŠA od Luse in Edina
4.3.2006 13:02:20   
Lusa
A veste kaj je novega?user posted image

Da je naša Ajša začela sama od sebe jest mlekca preko stekleničkeuser posted image .Do srede še tega ni zmogla.V sredo zjutraj ji je začel medicinski brat dajatpo steklenički.Sicer mu je spila samo 10ml.Nato sem že prišla k njej jaz in naslednji obrok je pojedla že 40ml nato pa vsake tri ure 50 ml toliko kolikor mora.Zdaj pa so ji zvišali na 60ml.Zame je to bil neverjeten občutek kako z lahkoto popije mlekca in so mi  user posted image privrele kar pred sestro.Očitno se ji stanje le izboljšuje ,čeprav se še po teži kaj dosti ne pozna(3130g).Postala je precej živahna in se obrača na bok.So ji morali vso posteljo obdelat z blazinami.

Zdaj pa še moramo par dni počakat in bomo videli kako se bodo(bomo) odločili!
Vam vsem pa hvalauser posted image ,res je ,da je Ajša takšna borka samo zato, ker vas je toliko,ki mislite nanjo in ona to zagotovo čuti.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...
Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?