|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: AJŠA od Luse in Edina
27.3.2006 9:12:28   
Anonimen
Pozdravljena Lusa!
Od zadnejga tvojega sporočila je minilo nekaj dni.
Kako je kaj z Ajšo?Upam,da je v teh dneh prebrodila krizo in da se je bronhitis unesel.Čakam na tvoje poročilo.user posted image

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: AJŠA od Luse in Edina
27.3.2006 12:10:11   
casandra
Kako je mala pupa??? Kaj boljše??? Teža napreduje?? Držim pesti da je boljše

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: AJŠA od Luse in Edina
27.3.2006 12:52:35   
Bučika
Bom jaz poročala namesto Nataše.Ajši že tri dni stoji teža na 3550g.Ima redne fizioterapije zaradi bronhitisa,je pa boljše ,le čakali so predolgo,ko bi lahko že prej jo uštimali.
Toliko za zdaj,kaj več bo pa povedala še Nataša,ko bo imela čas.

Drži se Ajšauser posted image  mislimo na tebe in na tvojeuser posted image

(odgovor članu casandra)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: AJŠA od Luse in Edina
27.3.2006 15:10:52   
arielca
Lusa, vztrajaj... Zdaj ste res že blizu cilja! In res sem vesela, da si tudi ti zdrava.
Ajša, mislim nate, mala borka! user posted image

user posted image

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Bučika)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: AJŠA od Luse in Edina
27.3.2006 21:20:01   
Lusa
Bučika hvala ,da sodeluješ:-)

Ajša ima 3650guser posted image ,tako da nekako gre.Imela bi naj kakšno virozo oz.bronhitis.Ma sami ne vedo ,kaj ji je in se sploh ne čudim ,da je kaj prek dobila ,ko pa imajo na strežaj odprta vrata in bacili kar skačejo noter.user posted image Prejšnji teden je bilo tu v bolnici ogromno nekih bronhitisov in virusov.To ni tako ,kot v Lj ,da so vsi oddelki extra ,tu je vse skupaj.V glavnem moram vam povedat ,da je lj špica ,čeprav nekatere niste zadovoljne.Ljubljana je kot en tim ,vedno smo skupaj reševali probleme ,tud sestre so imele pri odločitvah velik pomen.

Tu ,tu niti približno ni tako.Niti moj glas ,ko tako zelo poznam Ajšo ni segel v doktarčino uho.Na žalost.Sem 5dni razlagala ,da z Ajšo nekaj ni ok ,dokler je niso v torek ponoči spet priklopili na kisik in zjutraj je dr. le ukrepala.

Sem upala ,da bo mi tu bolj fajn in ,da jo ne bom dala v mariborsko bolnišnico in za vraga sem dobila ravno mariborsko zdravnico.Odkar so mi v Mariboru pri 8 ali10letih hoteli vzet eno ledvičko ,jim ne zaupam.Na žalost.

Malo sem se vam morala razpričat.Bi pa lahko kar cel roman napisala.Pa saj ,kaj veš,kdo vse bere to ,za kakšne nepridiprave pa en lep pomurski pozdrav.

pa,pa


(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: AJŠA od Luse in Edina
28.3.2006 8:46:11   
Anonimen
Pozdravljena!
Pa ste vseeno na dobri potiuser posted image izboljšanju in zdravju naproti.Teža naraščauser posted image
Mala borka vstraja!!!!!!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: AJŠA od Luse in Edina
28.3.2006 10:11:28   
casandra
Čuj bi tvoja mala Ajša vzele kako kilo od mene???? Njej grejo glih tko hitro gor kot men dol.... Tko da če se da zmenit dam. Dost šale. Sam da se napreduje. Kar se pa zdravstva in njihovih delavcev tiče pa.... Eh saj ni vredno zgubljat besed. Res da se tu in tam najde kak zdravnik-ca ki je vredn te besede in tudi kaka sestra ki je pravi angel. A kaj ko so v majšini. Tko da mala Ajša bravo za pridoljene gramčke, premagano virozo - bronhitis (karkoli da si premagala ti že veš če že zdravniki ne) pa le tako naprej. Pa čimlepše v LJ opravi. Najlepše želje še za v naprej in pa lep, topel in sončen pozdravček tebi mala pupa in pa tvojim.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: AJŠA od Luse in Edina
28.3.2006 20:46:34   
PBJ
Ajša, dobro ti greuser posted image user posted image . Čim prej še virozo oz. bronhitis pozdravite pa bo  spet veliko bolje.

Mislim na vas...user posted image
 

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu casandra)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: AJŠA od Luse in Edina
28.3.2006 21:55:13   
janjja
Bravo - super ste, držim pesti.user posted image

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: AJŠA od Luse in Edina
29.3.2006 10:00:11   
casandra
Luša kaj pa kak nova slikica tvojega angelčka?

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: AJŠA od Luse in Edina
31.3.2006 21:36:39   
casandra
Luša kako mala princeska in ti????

(odgovor članu casandra)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: AJŠA od Luse in Edina
4.4.2006 9:54:50   
Anonimen
Pozdravljena!!
Že nekaj časa se nisi oglasila.Kako je kaj z malo princesko?Napreduje?
Pa bronhitis,se je pozdravil?Upam,da ja,da so težave mimo.
Lep pzdrav obema,oziroma vsej družini!!!!user posted image

(odgovor članu casandra)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: AJŠA od Luse in Edina
4.4.2006 10:11:25   
Bučika
Spet poročam namesto Nataše,ker ona nima časa saj je skos pri Ajši,zvečer pa pade v posteljo skupaj z Luso.user posted image
Takole je: Ajša in Nataša sta danes odšli z rešilcem v LJ,ker ima kontrolo srčka,v četrtek pa okulista.Mala se dobro drži,zredila se je spet in ima 3700user posted image
Bronhitis se je pozdravil,je že 4. dan brez kisika,inhalacije še ima kar ni nič narobe,samo dobro za njo.Nataša mi je rekla,da je začela fokusirati pogled in da ne "šviga" več toliko z očkamiuser posted image

Torej,spet gre na bolje in držimo pesti za njo. v imenu Nataše se vsem zahvaljujem,ki tako mislite na malo Ajšo in njene.Tako vemo vsi,da ji bo uspelo.user posted image user posted image user posted image

lep dan vsem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: AJŠA od Luse in Edina
4.4.2006 10:37:50   
Anonimen
Dan je lepši sedaj po tako spodbudnih novicah.Hvala za poročanje,in seveda še naprej držimo pesti,da bosta le kamlu v domauser posted image čem okolju.

(odgovor članu Bučika)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   [Brisano sporočilo]
4.4.2006 10:58:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: AJŠA od Luse in Edina
4.4.2006 11:11:10   
casandra
Super čudovite novice. Le tako naprej mala pupauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: AJŠA od Luse in Edina
4.4.2006 17:18:59   
doroteja23
Tudi midve z Alino držima pesti!!!user posted image user posted image

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu Bučika)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: AJŠA od Luse in Edina
6.4.2006 15:05:33   
janjja
Krasne novice!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: AJŠA od Luse in Edina
6.4.2006 15:33:04   
arielca
user posted image SUPER! user posted image

Še naprej držim pesti! user posted image

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: AJŠA od Luse in Edina
6.4.2006 19:50:34   
casandra
Kkšna novička??? Kaj so rekli v LJ. Držim pesti

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: AJŠA od Luse in Edina
8.4.2006 8:32:15   
Lusa
user posted image user posted image user posted image user posted image

Končno se vam javljam ,včeraj sem prišla iz lj in sem bila tako utrujena ,da me je v mumentu vrglo v posteljo,tako da sem vam hotla že napisat včeraj pa sem na polovici omagala.
ajša  je na žalost ostala tamuser posted image .So mi jo hotli domov dat ,vendar ji niha kisik in sem zaprosila ,da bi jo še pregledali pulmologi in so mnenja ,da je bolje ,da ima kisik-ampak čist malo ga ima samo za vzorec.Ima pa ga zato ,ker ima brez kisika preveč veliki utrip in se ne more tako redit.

Sem tako vesela ,da smo na pediatrični ,ker tukaj smo res kot ekipa in moj glas tukaj nekaj veljauser posted image

Glede bronhitisa je ok.Ima 3960guser posted image Si lahko mislite?Srček še je zaenkrat tudi ok,očke se tud izboljšujejo.Operacijo pa bo imela najverjetneje prvi teden v juniju.user posted image Vse potrebne preiskave za op. pa bodo takoj po prvomajskih praznikih.

Bučika hvala!user posted image vam vsem ,ki spremljate mojo zgodbo na RR se pa tudi zahvaljujem in vedite ,brez vas(in seveda tudi brez meneuser posted image ) Ajši ne bi uspelo.
Srečna sem ,da vam lahko pišem o Ajši in da mi stojite ob strani v dobrem in slabem.

lp
casandra:novejše slikice bom še danes dala v album.Pa KAJ SI TAKO RADOVEDNA!ha-ha-hauser posted image Z veseljem ti jih pokažem.Drž se!

(odgovor članu casandra)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: AJŠA od Luse in Edina
8.4.2006 9:47:48   
kofetek2010
user posted image  mala Ajšika user posted image

le tako naprej! user posted image

Ela ti pošilja eno mokro puso! user posted image

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: AJŠA od Luse in Edina
8.4.2006 9:48:13   
ameli
Nataša samo tako naprej user posted image user posted image user posted image . Upam, da bo Ajšika čimprej dala skozi vse potrebne operacije in da bo vse OK.
Upam tudi, da bo kmalu tako zdrava, da jo boš lahko dala v vrtec, kjer se bo lahko igrala z mojim Markom. Ja, to bo pa res super, a ne?

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: AJŠA od Luse in Edina
8.4.2006 9:58:52   
Lusa
Oh Ameli
Kje še je za nas vrtec.Žal še je Naš sonček na nivoju 2mesečnega otroka in ko pride domov nas najprej čaka ogromno fizioterapije in nasploh vsega in odkrito  povedano se še zaenkrat v naprej nočem obremenjevat,ker nas čaka zares huda operacija -mogoče bosta potrebni dve.

Je pa zares lepo slišati,da tako verjamete vanjo.

papa 

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: AJŠA od Luse in Edina
8.4.2006 10:40:57   
Anonimen
Nataša,do sedaj si bila stršansko močna oseba.Ne popuščaj,ne obupaj..ah kaj govorim,saj vem,da ne boš nikoli obupala!!Ajša dobiva bitko za bitko,mala zmagovalka je.Vem,da te stršansko skrbi,kako ti je pri srcu,niti na daleč ne morem vedeti,če tega nisem doživela,lahko si samo predstavljam tvojo stisko,ki je neizmerna.Do sedaj sta uspešno prebrodili vse krize.
Le tako naprej,vem da bosta veliki zmagovalki,iz vsega srca vama to želim.
Ne pozabi,da bomo v tistih kritičnih dnevih vsi z vama,ne bosta same.
Ajši želim vse najlepše v življenju,da bi se ji njena do sedaj trnava pot
zgladila in namesto trnjev posula z cvetnimi lističi.
Z vama smo!!!!!user posted image

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?