|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 18:30:26   
Anonimen
Vztrajam brez problemov. Ura je že 18.30 in dan je zame pravzaprav že končan, zato mirne duše lahko napišem, da je mimo in da ni bilo problemov.
Pa jutrišnji dan me niti malo ne mika, je B, jaz pa B ne maram. Bo verjetno kar riba, da dobim kakšno beljakovino, po siru je zadnjič vse stalo.

Splišni, ne, ti kar začni aprila, ko bom jaz še naprej nadaljevala v stilu te diete - "z Montignacom naprej!" Rabim družbo!
Pred tem pa še kaka dva tedna, tri prave diete. user posted image

(odgovor članu čopek)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 18:36:27   
Anonimen
Bravo, Odločne, veliko nas je zdržalo!!! Super, vesela sem, da bi izgubila stavo!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 18:55:58   
Sofi
Meni danes sploh ni problem zdržat, sva šla z mojim po nov avto zame in sem od vsega navdušenja in adrenalina kar sita.

Zdaj pa kuham govejo juhico za jutri, da lahko jutri maščobo dol poberemuser posted image .

Splišni, a tebi so že minili trije meseci od diete? Če niso, potzem raje počakaj, v nasprotnem primeru pa bomo vesele, če se nam pridružiš, dobrodošla.
Smo te najbrž danes prepričale, da smo resno odločne in te kar vleče k nam user posted image .

Vsekaskor drži, da več kot nas je, močnejše smo.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 18:59:27   
Boni3
Držim pesti,da boste dobro preživele vodni danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 18:59:49   
tejčica
Tudi jaz sem pridna danes. Mi pa ob pogledu na vodo ali čaj že kar slabo rata in sem najbrž za danes s tekočino že zaključila.

Imam pa že cel popoldan tak glavobol, da so vsi plani odpadli in sem ležala (in spala) doma na kavču.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 19:19:28   
Teni_



Tudi jaz še vztrajam. Zdaj me je sicer malo lakotazagrabila. Sem enega na pljuča vrgla(ni se za hvalit), pa je lakota mimo.



(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 19:21:23   
Anonimen
Imam pa že cel popoldan tak glavobol, da so vsi plani odpadli in sem ležala (in spala) doma na kavču.


tejčica, a ti tudi?? jaz sem se zjutraj že zbudila z glavobolom.. sicer ni blo hudo, ampak spala sem do 12-ih, pol sem pa kr ležala cel dan.. zdajle je pa čisto minilo..

ja, torej, tud jaz lahko napišem, da je dan minil brez greha (razen 3 jagod grozdja-kar sploh ni greh...se strinjate). zdajle grem pa tako ali tako v posteljo, tko da mislim, da ne bo več panike.. pa sem bla 100% da ne bom zdržala.. sem že 2 dni prej delala načrte, da bom danes kak jogurt pojedla, pa sadje... user posted image  pa ni blo treba nič!!! user posted image  user posted image  user posted image   user posted image    user posted image

bravo za nas...

zdaj pa samo upam, da me še trebuh neha bolet.. ker boli kot user posted image

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 19:23:23   
rikica
Mene je tudi začela glava bolet.Sem vzela lekadol,saj nima kalorijuser posted image user posted image Zdržala pa sem.Niti ni bilo fejst hudo.Na čase je prišla kakšna kriza,ampak se da zdržat.Zdaj pa najboljše,da grem spat,da me slučajno  ne bi kaj premamilo.Lp

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 20:08:35   
Anonimen
Selena, itak sem imela namen ponoviti dieto marca, takrat bo minilo 3 mesece od prejšnjič, ampak zdaj me pa taka lakota grabi, da se kar sama sebe bojim. Z dieto se imam vsaj pod kontrolo, zato sem mislila kar malo predčasno začet.
Montignac pa tudi mene zanima, se mi zdi, da bi se dolgoročno dalo z njim živet.user posted image  Bom morala knjigo kupit in stvar preštudirat.

Drugače pa,  bravo, punce, dobre ste! Neverjetn veliko vas je ostalo, prav res.
In še geslo: čestitke za majhne ritke!user posted image

(odgovor članu rikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 20:08:42   
t_t_y
Pozdravljene,
jaz tudi vztrajam na vodi (sem jo kvečjemu popila premalo).
Tabelo z našimi podatki sem že pripravila, ampak se nas je doslej javilo samo 22, in bom še malo počakala, če še katera sporoči.

Sicer pa breda - ali te lahko tudi tebe vključim v našo tabelco ODLOČNIH? če te lahko, potem prosim še sporoči koliko kg bi se rada znebila.

lp

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 20:11:05   
Anonimen
Matr smo kr dobre, ni kej. Jaz že sanjam kaj bo jutri za kosilo, sam ne povem, da nom kateri lušt naredila. Bo pa obilno, briga me. Ura je 20:10, jaz danes nisem še nič jedla. Pa tud ne bom, kaj pa je še tisti dve uri.
Ful sem ponosna sama nase! user posted image

(odgovor članu rikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 20:16:53   
taška30
Evo še ena uspešna odločna se javlja. user posted image Krize prehude ni bilo, v bistvu je prav zanimivo, da sem imela že 2x na sadni dan večjo krizo kot pa danes.
Glavobol, punce, je pač prvi znak posta, mene je k sreči obšel, tako da se počutim odlično.

Res smo lahko ponosne nase. Jutri se bom pa najedla sira, uf, komaj čakam.

Lp, Taška

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 20:25:37   
Sonka
Tudi jaz sem do sedaj samo še na vodi. Ta teden je šlo dol 0.8 kg. Skupaj imam manj 4.6 kg.
Vsem skupaj tako pogumno še naprej!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 20:29:34   
tadejaa




Evo, preživela prvi vodni danuser posted image .
Zdaj pa počasi v posteljo in kmalu bo jutri user posted image .
Lep večer vsem skupaj!



(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 20:32:16   
tiktak
še jaz se javljam. Vaga mi kaže cele 0.1 kg manj kot pred enim tednom user posted image , skupaj torej 4.8 kg.
Vam pa z veseljem javljam, da sem tudi jaz uspešno prebila vodni dan user posted image  in bom šla počasi spat.

(odgovor članu Sonka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 21:40:55   
Mel_A
PUNCEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, TUD MENI JE USPELOOOOOOOOO!!! Sori, ker kričim, ma sm tolk ponosna nase, da se vam niti sanja ne. Pa sem bla prepričana, da mi ne bo uspelo, pa da bom kar sadni usekala danes. Pa evo me, 21.30 je ura in jaz sem prebrodla dan samo ob vodi in čajčkih... ja in pa 3 (!!!) orbit žvake sem uničla user posted image
Sem pa hotla si it v trgovino kupit kosilo za jutri, pa sem raje preložila, saj veste, kako zgleda it v trgovino, ko si lačen tam pa vse tako omamno diši... Dobra ukana, res. user posted image
Me pa tud mene malo bolj zebe kot ponavadi, ma zdaj bom itak šla v postlo. Moram pa povedat, da je vaga dans pokazala še dodatn kilo manj, skupaj torej -4,5kg (ni dosti v primerjavi z unimi, ki ste skinle dol po 8 kil, ma ok, nej gre tako, počasi ma ziher).
Mi je pa danes blo presenetljivo lahko, še prej sem kuhala kosilo za user posted image , za lubija in še za taščo, je tko dišalo, jaz pa trdna kot kamen. Mater, prav ponosna sm, hodim kot pav naokoli user posted image . Se počutim zelo dobro, brez problemov (če odmislim mraz), bi lahko celo nadaljevala še kak dan. Ma za kaj bi se človek matral... user posted image user posted image user posted image
Čestitke za vse nas, ki smo uspele! user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa lahko noč, Mel.


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 22:37:36   
tejčica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BRAVO za vse nas!!! 
 
Smo dokazale, da smo res ODLOČNE user posted image .
 
 

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 22:40:24   
Anonimen
ČESTITKE ZA MALE RITKE user posted image  Bravo, punčare.
 
Kaj, spliš, ti res jutri začenš al kaj?

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ODLOČNE 29. dan - VODAAAAAAA
31.1.2006 23:34:05   
Moyca_
TUDI JAZ SEM DANES USPELA NA VODIuser posted image user posted image user posted image
IN BRAVO VSEM OSTALIMuser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?