|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 18:47:27   
Sofi
Zjutraj sem pojedla eno jabolko, za kosilo pizzo (pol bele in pol ržene moke), mi pa ne paše veliko zelenjave gor. Naredim samo omakco (ketchup, paradižnikova mezga, olivno olje, origano, sol , poper), zamrznjene šampinjone in veliko česna.
Zdaj pa že pečem čokoladno lešnikove navihančke. Pojedla bom pa dva in čokolado gor.

Muki, jaz pojem od tri do pet palačink user posted image .

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 19:01:40   
Anonimen
popravljam- višnjeve torte danes ne bo, ker sem sita ko boben..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 20:31:36   
Mel_A
Jaz sem za večerjo tudi malo pretiravala, ma je jutri itak očiščevalni dan... Raje sem danes pojedla malo več (zarad morale) kot pa da bi ga pol med tednom sračkala...

Splišni: jaz sem na Š dan jedla polento user posted image , ker sem prebrala, da spada pod Š in ne pod OH. Ker koruza ni predelana, je samo zdrobljena, brez dodatkov. user posted image Sem bi po moje spadale tudi stvari kot je ajdova kaša. A mi kera pove, kako se ajdova kaša pripravi? Mislim, s čim. Z omako al kako? Hvala.


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 20:36:34   
Moyca_
jaz sem danes tudi grešila na celi črti. Eh saj bo enkratuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 20:38:36   
t_t_y
Mel_A, a pol sem ga jest mal pihnila, ker sem danes jedla polento z gobicami - sam v Rinini knjižici je polenta pod OH danuser posted image  No ja, kakorkoli že, mešala nisem, če pa naj bi polenta spadala pod Š, potem sem pa pomotoma grešila.

Moja večerja je bila pa tud mal preobilna, mi je zdaj kar slabo. Pojedla sem pa 3 rezine rulade (ala Gorenjkina), kapučino in 2 rebri jedilne čokolade. Tolk nikol več ne pojem hkrati, ker mi je res zelooooo user posted image .
Jutri definitivno samo sadje, no sicer pa je bilo vedno na S dan pri meni samo sadje.

pozdravček

< Sporočilo je popravil t_t_y -- 3.2.2006 20:39:34 >

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 20:41:08   
taška30
Hoj!
Kosilo pica, večerja pauser posted image  - popolna zmaga. Najprej sacher torta, pa 1 velika skodelica čokoladnega sladoleda, pa 1 vrstica čokolade s pomarančo. Imam dober izgovor za tole, danes je prišla na obisk gospa Tardeča.

Jutri bom pa pridna in jedla samo sadje.

Lp, Taška

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 20:47:25   
t_t_y
Ja taška30,  maš srečo, pri meni je bila tista gospa na obisku ravno na vodni dan - no, pa je minilo, ampak fajn pa res ni.

lp

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 20:52:56   
Mel_A
t_t_y: kaj pa vem... mislim, da sem to enkrat že spraševala, pa so vsi rekli, da v Rinini knjižici piše, da je polenta OH. Sicer je tam notri meni veliko nejasnih stvari. Sicer pa je Š oblika OH, tako da ne vem, po kakem ključu je to razdeljeno. Spomnem se, da ko sem se jaz prehranjevala (leta nazaj) vegetarijansko, sem stročnice (zaradi velike vsebnosti beljakovin) uporabljala kot nadomestek za meso. Ne vem, no. Tudi ne vem, zakaj nutella ne spada k sladicam, pa zakaj paradižnik spada k sadju...
Glavno je, da polente nisi mešala z beljakovinami, med Š in OH pa ni velike razlike, zato kar brez panike.


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 20:59:11   
Anonimen
Ja, za polento smo se že prejšnjič šle, kam spada. Jaz sem jo jedla na Š dan, ker v mojih navodilih je tako napisano in jo bom tudi sedaj. Pa kus kus tudi. Zelo dobra je polenta tudi s kakšno Uncle Ben's omako, ali pa s prepraženo čebulo, ki jo na koncu samo primešaš kuhani polenti. Pa fino slana mora biti zame.
Drugače sem jaz danes jedla makarone s paradićnikovo omako (kupljeno Felix z olivami in kaprami). Za večerjo pa medenjak, čokoladni rogljič in ene Tiborjeve ostanke kruha z Nutelo.
Kar se tiče tega, da se lahko za večerjo je karkoli, mislim da ne drži čisto. Naj bi bilo sladko, ker je sladkor ogljikov hidrat. Čeprav se pa menda čistega sladkorja naj ne bi, pa menda nutele in podobnega tudi ne. Ampak tako natančne pa tudi ni treba, da smo, a ne, saj nismo NATANČNE ampak ODLOČNE.user posted image
Na tabelo pa jaz ne bi šla, ker ne vem, če mi bo sploh kaj uspelo shujšat, nisem prepričana. Pa ne bi rada gledala mojega ničnega ali minimalističnega rezultata. Tako da bom sicer poročala, če bom kaj shujšala, z veseljem, ampak naj pri tem ostane.
Jutri pa sadje. Najbrž bom za kosilo zelenjavno juho, ker imam rada toplo in slano.

(odgovor članu t_t_y)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 21:08:19   
Mel_A
Splišni: uh, hvala, za razjasnitev polentne zadeve. Jaz imam isto tako napisano kot ti in ker si bila v prejšnji rundi tudi zelo uspešna (user posted image  user posted image  user posted image ), sem se odločla, da ti bom zaupala bolj kot Rinini knjižici. Jaz sem jedla polento s fižolovo omako (po receptu, ki ga dobiš na pločevinki Treh vrst fižola od Valfrutte, je taka fajn pikantna, samo slanine nisem dala not, je blo pa za si obliznit vse prste). Ja, mimogrede: v mojih navodilih NE piše, da ne smeš mešati živil iz iste skupine, edine stvari, ki ne smeš mešat, so jajca in meso (ker se menda predolgo presnavlja). To je izrecno omenjeno. 

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 21:10:41   
t_t_y
Ok,  Splišni, važno da vem, da te ne bom tlačla v tabelco če ti ni do tega - je blo zadnjič kar nekaj hudih besed, ker so hotle dat v tabelo tiste ki niso želele, jaz pa raje prej vprašam, ker se mi zdi, da se mormo spodbujat ne kregat, in seveda je potrebno upoštevat želje posameznic.

pozdravček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 21:55:54   
Suzi*
Čer. Še jaz se javljam. danes sem časovno grešila, ker sem imela K in V precej pozno, drugače pa sem jedla pravilne zadeve. Za Z banano, za K pico s ketchupom, čebulo in bučkami, fajn začinjeno (končno mi je uspelo najt en super recept za testo user posted image ), za V palačinke in čokolada. user posted image  

Jutri bo samo sadje, mi je pa to najhuje, ko je sadni dan med vikendom, ker se vsi drugi okol mene bašejo.user posted image  Pa bom že zdržala, ker sem ja ODLOČNA. user posted image

Pia67, boš videla, da boš čez en mesec že komot zapela tiste hlače. Držim pesti! user posted image

t_t_y, od kje pa si ti? A sem jaz tudi s tvojega konca oz. ti z mojega? user posted image







_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 22:26:50   
t_t_y
Oj  Suzi* zdej sem iz okolice Nm, prej sem bla iz okolice Lj.

pozdravček

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 23:04:26   
lelaval
Grešnica prihajam na raport:
Z -jabolko (vse O.K.)
K - pizza z zelenjavo (vse O.K.)
popoldne sem začela delat torto in ves čas zraven lizala kremo. Sem že bila kar sita.
V - 4 kom toasta z maslom in biftekom (enostavno se mu nisem mogla odrečt - moj naredi tako božanskega), 2 dcl merlota, kos torte - normalen.

Tako, jaz sem se spovedala. Grešila sem - priznam, saj imam RD. user posted image  Jutri pa sadje - ga bom dosti pospravila.

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 23:16:55   
t_t_y
Lelaval, vse najboljše za RD, pa mislim, da ti je danes vse odpuščeno, tud če si mal grešila - sej boš jutri bolj pridna.
pozdravček

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 23:19:11   
Suzi*
lelaval, tudi moje čestitke za RD!  user posted image   Ti je odpuščeno! user posted image  Kaj bi dala zdele za mal biftka na popečenem toastu......

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
4.2.2006 8:50:08   
lelaval
Hvala za čestitke. Biftek je še ostal, pa tako dober je bil.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?