|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako vaši malčki pokličejo sami sebe?
8.2.2006 20:51:53   
frutka_
Filip sebi pravi BIBIP....Ati reče lepo ati ali pa Izi, meni pa reči mami ali pa mamina, ker mu jaz rečem čigava rožica je in on reče "mamina"!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako vaši malčki pokličejo sami sebe?
9.2.2006 13:31:34   
dory
moj mal tezje govori ampak poklice se pa miiiij...mene pa poklice ejga ejauser posted image ...ja no sej bo bols :)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako vaši malčki pokličejo sami sebe?
9.2.2006 22:33:34   
frutka_
Teja, moja prijateljica ima fantka, po imenu Mai. In ga moj Filip tako lepo kliče...Mai, Mai, Mai!!! Full lepo izgovori in še poudari na koncu tisti I. user posted image
F pa ne izgovori in takoje Filip- Bibip.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako vaši malčki pokličejo sami sebe?
17.2.2006 20:51:22   
Pikabu
Če našo Emo vpraša, kako ji je ime, reče, da je Ana. Prišlo je pa od tega, ker je na začetku govorila, da je Ena, potem je pa začela tako hitro izgovarjati, da je na koncu nastalo Ana in zdaj je samo še Ana. Če ji pa rečeš, naj ponovi Ema, pa reče Nena.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako vaši malčki pokličejo sami sebe?
24.2.2006 13:35:30   
BARBARA R.
Če jo vprašaš kdo je na sliki reče "jst" in se potreplja po prsih. Svojega imena pa ne izgovarja. Mucek bleki je Bleble, muca Maca je Mica, pes Zala je po novem Lala (je pa že bila Zala), od sorodnikov le teto Evo kliče po imenu. V vrtcu pa imajo vsi kratka imena in ji gre vse prav iz jezika.

        user posted image  

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako vaši malčki pokličejo sami sebe?
24.2.2006 20:13:01   
bini
naša sebe vzorno kliče ANA, ker je pač ana user posted image

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako vaši malčki pokličejo sami sebe?
24.2.2006 21:15:01   
TaRe*
Ha,ha...zgleda,da je Ana res nalezljivauser posted image
Naše je bila tudi ene dva meseca Ana.Za razliko od pikabu jaz nimam pojma,od kje ji to.Celo nobene Ane ne poznamo,da bi jo večkrat videla.Ena punčka je sicer Ana,ampak jo zelo malo vidimo,tako da?...
Kar na lepem je rekla,ko smo se peljali na dedka mraza in sem jo jaz malo pripravljala,da se ne bo jokala.rekla sem,da jo bo vprašal,kako ji je ime,ona pa.." Ana."
In od takrat dalje je bila Ana.Če je bila hudo dobre volje,je bila pa ANI.
Šele zdaj,ko je v vrtcu,se je naučila,da je BEKA.

Smešno mi je pa to,da je pa Tamara,ko je bila stara 1 leto govorila,da je NIna.Ona pa je dobila za prvi r d punčko Nino in je bilo to zato.

...čist kontra od tega,kar sva se spomnla midva...ubogi otrociuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako vaši malčki pokličejo sami sebe?
25.2.2006 16:36:15   
viv_
Mirna sama sebi reče Mina. user posted image  

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?